Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 11:20   #1
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63

Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza


Mam pytanie. Mam 21 lat miesiączkuję od jakiś 10. Okres mam bardzo nieregularny, czasami nawet co 40 dni. Podstawowym problemem jest to,że w trakcie cyklu mam silne bóle w podbrzuszu i to nie w trakcie owulacji, ani przed miesiączką tylko potrafię je odczuwać cały cykl. Byłam u kilku lekarzy nic mi nie wykryto, robiłam badania estradiol i progesteron i wszystko w normie. Możliwe,że taka moja uroda?Czy trafiłam na niekompetentnych lekarzy?Czy poleci mi pan zrobienie jakiś badań. Z góry dziękuję za odpowiedź
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 14:02   #2
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Do pana doktora

W przypadku bólów brzucha (podbrzusza) o nieyjaśnionej przyczynie wskazane bywa wykonani laparoskopii. Przyczyną opisywanych dolegliwości może być endometrioza. Ale niekoniecznie!
Nieregularność cyklu nie musi mieć czegokolwiek wspólnego z opisywaną sytuacją


W. Kazimierak
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:50   #3
Oleńka_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dzień dobry!!!
Podobnie jak moja poprzedniczka borykam się z problemem bólu brzucha.
Mam 26 lat, współżyję regularnie- jakieś 2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Cilest- brałam około 7 lat), gdyż staramy się z mężem o dzidziusia.
Mój cykl jest prawie idealnie regularny i wynosi 28-29 dni. Poprzedni okres spóźnił mi się 3 dni- ale zbytnio mnie to nie zaniepokoiło, ale od 11 sierpnia ( jajeczkowanie powinnam mieć 17) obserwuję następujące objawy: mdłości, napięcie i swędzenie piersi, dziwny- metaliczny smak w ustach, zmęczenie- mogłabym spać bez przerwy i ból brzucha- rozpierający, ale inny niż przy miesiączce.
Czy sądzi Pan, że to możliwe, że jestem w ciąży??? ( nadmieniam , że robiłam testy, ale chyba nie są one w stanie wykryć 5 dniowej ciąży).
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Oleńka_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:53   #4
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Ciąża nie jest wykluczona, spóźniona miesiączka okazuje się niekiedy krwawieniem we wczesnaj ciąży.
Najwcześniej, z b. dużym prawdopodobieństwem można uzyskać potwierdzenie ciąży wykonując test ciążowy.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 08:29   #5
Annniiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dzień dobry
Mój problem jest następujący a mianowicie byłam z chłopakiem nad morzem jakoś tydzień po powrocie dziwnie zaczął mnie pobolewać brzuch i piersi mi trochę urosły co wydało mi sie dziwne bo do okresu miałam jeszcze 1,5tyg wczoraj powinnam dostać okres al e jest on nieregularny wiec jak narazie się nie przejmuje mój organizm zachowuje sie jak przed nim ale testu narazie nie robie czy moga to być objawy ciąży ? tym bardziej dziwi mnie reakcja mojego organizmu gdyż dobrze sie zabezpieczaliśmy ( prezerwatywa, stos przerywany) proszę o pomoc
Annniiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 15:48   #6
TinaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dwa dni temu po stosunku mialam lekkie krwawienie, doslownie kilka kropel. Myslalam ze to okres, bo powinnwm go dostac juz kilka dni temu. Ale ani wczoraj ani dzis nie krwawilam, za to mam okropny bola podbrzusza - identyczny jak przy okresie, a nawet silniejszy. Na poczatku zeszlego roku wykryto u mnie torbiel na jajniku, ktora sama zniknela, a we wrzesniu poronilam 5tygodniowa ciaze. Boje sie ze znow jestem w ciazy (mimo ze bardzo bym chciala) i ze znow poronie. A moze to znowu torbiel. Bol odczuwam w szczegolnosci w okolicach jajnikow. Prosze o odpowiedz.
TinaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:02   #7
krakowianka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

http://www.endometrioza.sos.pl/ wejdz i poczytaj! na pewno spodoba Ci sie tyle info w 1 miejscu!
krakowianka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 08:11   #8
ewelina18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

wczoraj zrobilam test ciazowy (2 tyg po stosunku)wyszedl negatywny ale od paru dni boli mnie przy oddawaniu moczu juz boli mnie troche mniej i pewnie to jakis stan zapalny mogl on wplynac na wynik testu?i mam jeszcze pytanie bo dzisiaj w nocy budzilam sie chyba co godz z powodu bolu podbrzusza byl on taki jak przed okresem do tego tak"promieniowal"na kregoslup ze jak kolwiek sie polozylam bylo mi nie wygodnie strasznie:/przed okresem bola mnie cale piersi a teraz tylko sutki dlateog nie wiem czy dostane okres do lekarza zapisze sie w pon ale pewnie bede musiala czekac miesiac na wizytedlategoo prosze o odpowiedz co moz ebyc tego przyczyna
ewelina18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:52   #9
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Wszystko to wskazuje na przeziębienie układu moczowego a może także ukł. płciowego - konieczna jest wizyta u lekarza który postawi diagnozę i zapisze odpowiednie leki. Zrób to jak najszybciej - a do tego czasu trzymaj się w cieple - mi zazwyczaj pomaga gorący prysznic lub kąpiel.

Stany zapalne i choroby mogą powodować opóźnienie się okresu.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:29   #10
ewelina18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

dzisiaj poszlam do lekarza bo juz tydz boli mnie brzuch mialam zrobione usg ale nie mialam pelnego pecherza dlatego ze nie wiedzialam ze bede miala robione to badanie lekarz nic nie stwierdzil oprucz tego ze mam pogrubiona macice jakbym byla juz po urodzeniu dziecka:/i powiedzial ze jak okres mi sie nie unormuje mam przyjsc za rok i jak bedzie dalej bolal mnie brzuch:/zrobilam pare dni temu znow test i wyszedl negatywny i mam pytanie przyczyna bolu brzucha takiego jak przy okresie moze byc nieregularny okres???
ewelina18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 18:00   #11
ewelina18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

.
ewelina18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 18:05   #12
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez ewelina18 Pokaż wiadomość
dzisiaj poszlam do lekarza bo juz tydz boli mnie brzuch mialam zrobione usg ale nie mialam pelnego pecherza dlatego ze nie wiedzialam ze bede miala robione to badanie lekarz nic nie stwierdzil oprucz tego ze mam pogrubiona macice jakbym byla juz po urodzeniu dziecka:/i powiedzial ze jak okres mi sie nie unormuje mam przyjsc za rok i jak bedzie dalej bolal mnie brzuch:/zrobilam pare dni temu znow test i wyszedl negatywny i mam pytanie przyczyna bolu brzucha takiego jak przy okresie moze byc nieregularny okres???
Zamiast czekać rok na wizyte u tego lekarza idź do innego. Przed zapisaniem się zapytaj czy wykonuje usg ginekologiczne. Do takiego usg nie trzeba się przygotowywać w żaden sposób a jest dokładniejsze.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 13:10   #13
MonikaKorzon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam, mam od tygodnia pewien problem z podbrzuszem gdyz boli mnie caly czas nawet jak biore NoSPE. Od 1,5 roku biore microgynon 30 miesiaczki mam regularne. Ostatnio w rodzinie mielismy wirusa wimiotowalam pozniej mialam biegunke 10 dni po zaczenciu nowego opakowania rano plamilam do poludnia przeszlo pomyslalam ze to moze na skutek tych wymiotow mam to plamienie tak jak z przerwania pigulek. We wtorek zaczal mnie bolec badziej zglosilam sie na pogotowie pytano czy podejrzewam ciaze ale mowie ze caly czas biore pigulki a takie wlasnie bole mialam przy pierwszym dziecku. Sprawdzono mi mocz i wyszlo ze mam stan zapalny dostalam antybiotyk dzis jest czwartek 31 lipca dzien spodziewanej misiaczki brzuch boli tak samo i w dzien i w nocy i troche mi odstaje. Mam mdlosci i czuje sie slabo. Nie wiem czy to na skutek tego antybiotyku czy to wczesna ciaza a moze poronienie. Prosze o pomoc gdyz mieszkam w Anglii a tutaj lekarze bagatelizuja takie sprawy. Trzeba czekac do 28 tygodnia.
MonikaKorzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:59   #14
kasgor26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Do pana doktora

Mam pytanie. Przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne Femoden.Teraz postanowilam odstawić.Ostatnią tabletkę brałam w niedziele a w poniedziałek doszlo do zbliżenia. Decyzja o odstawieniu padła później za 2-3 dni. Niby miesiączka była,ale było to dośc małe i ciemne krwawienie-czasami tak miałam. Dziś jest poniedzialek (normalnie dziś powinnam wziąść tabletkę), od 2 dni boli mnie brzuch,pojawilo się malutkie krwawienie,normalne.Na wszelki wypadek zrobiłam test-wyszedł negatywnie.
Czy takie krwawienie i ból brzucha są normalne?Co robić?Dodam że chemy mieć z męzem dzidziusia ale starania chcemy zacząć dopiero za około 3 m-ce jak wszystko wróci do normy i miesiączka będzie samoistna a nie wywoływana.
Pozdrawiam i proszę o poradę.
kasgor26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:27   #15
Padulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Question Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Witam.

Od trzech miesięcy uczęszczam do ginekologa z pewnym problemem. Początkowo okres spóźnił mi się około 15 dni. Jednak do tego doszły ostre bóle brzucha. Podejrzeniem był torbiel lub inna infekcja. Zostałam zbadana zapisano mi leki, a lekarz nie określił dokładnie co mi jest stwierdził iż jestem `dziwnym przypadkiem`. Ból ustąpił, a miesiączka lekko uregulowała się. W ostatnim miesiącu pojawiły się znów dziwne bóle podbrzusza zarówno przed jak i po okresie. Czy możliwe, że lekarz źle postawił diagnozę i mam torbiel? Oprócz ostrych bóli brzucha męczy mnie również ból przy załatwianiu się. Proszę o szybką odpowiedź.
Padulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 19:07   #16
kotecek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

prosze aby pan doktor odpowiedzial. na weekendzie współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia. ale raczej do niczego nie doszło nie jestem pewna. to było w sobote w nocy a od wtorku wieczorem mam bóle podbrzusza, niewiem co robic co to jest. gdy uciskam to boli strasznieee. czy moge sie spodziewac najgorszego bo do ciąży nie jestem przygotowana i nie chce narazie :/ . prosze o pomoc, boje się
kotecek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:29   #17
isio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Ja juz nie wiem co o tym myśleć! Od dłuższego czasu boli mnie w dole brzucha, biorę tabletki Stediril 30. Byłam u lekarza, ale przy badaniu ginekologicznym nic nie stwierdził a brzuch nadal boli. Czy powinnam jeszcze raz pójść do lekarza? Co może mi dolegać? Proszę o szybką odpowiedź.

Edytowane przez isio
Czas edycji: 2008-12-29 o 19:32
isio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:22   #18
lili 13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

mnie też od dłuższego czasu często boli brzuch,raz podbrzusze z kłuciami prawie w kroczu ,po chwili przesuwa się raz na prawą stronę lub na lewą.
A po chwili ból umiejscowia się w okolicach pępka albo jeszcze wyżej .
Biore pigułki microgynon ok.5 lat.miałam robione usg dopochw. wszystko ok.
Oprócz bóli brzucha miałam inne objawy ;gorzki smak w ustach ,kaszel ,szczypiąocy jezyk .lekarz powiedział mi ze jest to refluks żołodkowo -przełykowy.Jdnak niepokoi mnie ten ból brzucha .czy moze on być powiazany z pigułkami ,powiem szczerze ze mysle przestac je brać bo wogóle zle sie ostatnio czuję.Robiłam też kilka razy test ciązowe[negat.] A tak sie to dzieje od prawie 1.5 miesiąca .Prosze o radę.
lili 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:10   #19
Czesiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Panie doktorze , jestem zmartwiona... współżyłam z moim chłopakiem około 5 tygodni temu.. potem 2 tygodnie później dostałam okresu tak jak powinnam. Ale od jakiegoś czasu mam bóle podbrzusza i piersi... robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie... Czy to może być ciąża czy coś innego? martwię się
Czesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 15:08   #20
ella76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
GG do ella76
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dzień dobry .Tak jak poprzedniczki mam dziwne bóle podbrzusza.Otóż zaczeło mi sie tak od 28 grudnia bolał mi najpierw cały brzuch i mdliło mnie, po dwóch dniach przeszło na prawą stronę i miałam straszny ból nazmianę raz kuje raz piecze aż promieniuje do uda. Byłam u ginekologa zrobił mi usg dopochwowe i nic nie stwierdził, chociaż podejzewał ze to objawy wczesnej ciąży.Wypisał mi tabletki na ból brzucha Buscopan i nic nadal mi pobolewa. Dostałam miesiączkę 12 stycznia a miałam na 11 stycznia,mam cykle co 26-28 dni. Zaznacze ze w listopadzie robiłam badania u lekarza rodzinnego z podejzeniem kamicy układu moczowego, miałam też skierowanie u urologa. Ale urolog nic nie wykrył,po tym czasie trochę przeszło ale mam czasami jeszcze ukłucia po lewej stronie z boku jakby kolka nerkowa. Proszę o radę nie wiem co mam robic.
ella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:42   #21
maciejanczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

111

Edytowane przez maciejanczyk
Czas edycji: 2010-01-21 o 01:43
maciejanczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:16   #22
ella76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
GG do ella76
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

wczoraj byłam u lekarza na kontroli i okazało się że mam stan zapalny i przepisał mi mocniejsze tabletki ,pozdrawiam
ella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:41   #23
dakarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dzień dobry, jestem w ciąży w 6 tygodniu, od ponad dwóch tygodni miewam bóle podbrzusza, często rozszerzające się do okolicy krocza. Biorę Duphaston 3 razy dziennie, ostatnio stosuję dodatkowo magne B6 ze wględu na skurcze.To moja pierwsza ciąża, nigdzie nie mogę znaleźć informacj na temat przyczyny tego bólu, który czasami jest paraliżujący i dotyczy również okolicy krzyża. Przyznam, że w 2 tyg ciąży miałam intensywne krwawienie, jednak w USG widoczny jest zarodek. Co może oznaczać taki ból?nie mam upławów, krwawień, na szyjce widoczna jest nadżerka, czy może być ona przyczyną tych niedogodności?
dakarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 22:12   #24
ANGEL1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

WITAM
19 marca miałam okres, 29 marca miałam silny ból podbrzysza... w pozostałe 5 dni prawie taki jak przed okresem... od czasu do czasu boli mnie jedna ze stron podbrzusza...
Z męzem współżyjemy bez zabezpieczenia, wlaściwie staramy sie o dziecko...
13 stycznia miałam zabieg łyżeczkowania...
Czy po takim zabiegu to normalna reakcja oraganizmu ???

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Pomyliłam daty zabiegu łyżeczkowania nie 13 stycznia a 13 lutego miałam..... Podczas seksu odczuwam ból w środku od kiedy przez ostatnie 6 dni odczuwam ból podbrzusza...
ANGEL1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 17:04   #25
basiasax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

heh

Edytowane przez basiasax
Czas edycji: 2011-08-09 o 16:06
basiasax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:09   #26
sunshine26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Tak jak napisał pan doktor na początku, bóle podbrzusza mogą oznaczać endometriozę. Kobiety podczas wizyty u ginekologa słyszą, że "taka jest ich uroda" - są kobietami, więc musi boleć! To jeden z mitów, które robią nam wiele krzywdy... Kolejnym mitem jest to, że na endometriozę chorują kobiety po 30 roku życia. Nic bardziej mylnego! Zachęcam o poczytania o innych bzdurach związanych z endometriozą na portalu tworzonym przez kobiety z endometriozą.
Poczytacie tam również o innych objawach endometriozy i metodach jej diagnozowania. Ta choroba jest podstępna, bo nie widać jej na zewnątrz, ale może bardzo skomplikować życie. Sama jestem po 3 operacjach, mam usunięty jeden jajowód, część jajnika, masę zrostów i dzięki temu normalnie funkcjonuję. Ale nie mogę mieć dzieci... I mam żal do lekarzy, że nie umieli mnie odpowiednio zdiagnozować we wczesnym etapie tej choroby. Dziewczyny! Nie czekajcie! Jeśli macie objawy wymienione na podanej wyżej stronie, a Wasz lekarz przypisuje Wam na to tabletki antykoncepcyjne albo zbywa Was słowami, że taki Wasz kobiecy los, zmieńcie ginekologa i zacznijcie czytać o endometriozie... Tak wiele kobiet na to choruje i dowiaduje się o tym, kiedy już jest za późno i nie mogą zajść w ciążę, a życie staje się koszmarem... Jest parę portali o endometriozie, zajrzyjcie na którykolwiek... Będę szczęśliwa, jeśli zajrzycie na ten, który ja osobiście tworzę, żeby pomóc tym, którym jeszcze da się pomóc... Pozdrawiam słonecznie!
P.S. Na portalu jest również forum na którym możecie zadawać pytania, które nigdy nie pozostają bez odpowiedzi...

Edytowane przez sunshine26
Czas edycji: 2009-06-17 o 09:13
sunshine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:43   #27
basiasax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Dobrze,ze juz wszystko ok

Edytowane przez basiasax
Czas edycji: 2011-08-09 o 16:08
basiasax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:08   #28
sunshine26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez basiasax Pokaż wiadomość
witam ze mna sie wszytsko wyjasnilo okres dostalam w opoznionym terminie dwoch tygodni. Okazalo sie, ze moj caly cykle przesunal sie o cale dwa tygodnie....stad te bole. Wszytsko wywolane zostalo przez STRES... pogrzeb mamy, matura, egzaminy itp. itd... Dobrze,ze juz wszystko ok
No to dobrze, że się wyjaśniło. Najgorzej jest gdy nie wiadomo co się dzieje...
sunshine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:18   #29
martix17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

dzien dobry. ostatnio od razu po stosunku mialam bardzo silny bol w podbrzuszu. najsilniejszy utrzymywal sie przez 2 h po stosunku pozniej zaczac ustepowac. bol dalo sie odczuc jeszcze przez 3 nastepne dni. boje sie co to moglo byc i czy jak znow odbede stosunek to znow bedzie mnie bolalo w podbrzuszu. mam isc do ginekologa sprawdzic co bylo przyczyna czy nie jest to konieczne? z gory dziekuje za rady
martix17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:17   #30
biala79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Do pana doktora - dziwny ból podbrzusza

witamm...
okres miałam 13.11,wczsniejszy tj.11.10 (tez był inny) był skapszy ,trwał ok.3 dni,a potem tylko plamienia i był mniej bolesny..jakis był inny jak do tej pory..teraz bola mnie piersi,i w podbrzuszu mam ból,mam przebarwienia na twarzy..robiłam test ciazowy i nagatywny wynik..czy to moze byc ciaza???prosze o odpowiedz
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

dodam,ze nie wierze za bardzo testom...
w 2006 roku zle sie czułam,pobolewało mnie w podbrzuszu,bolały piersi,jednak nie było wymiotów,czułam ze sie cos dzieje,ale nie przypuszczałam ze to ciaza..zrobiłam 2 testy ciazowe i wynik NEGATYWNY..
ale nadal cos czułam ze ze mna dzieje sie cos innego,poszłam na USG,i sie okazało ze jestm w ciazy(8tyg)...takze nie ma m zaufania do testów..
biala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.