Tatuaże u facetów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 12:24   #1
vince90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22

Tatuaże u facetów


Witam drogie Panie w ten piękny prawie, że wiosenny dzień

Z racji tego, że to forum głównie kobiece może nie udzielam się na nim zbyt często ale jednak przyszła mi na myśl spytania się Was o Wasze opinie co do tatuaży u mężczyzn. Nie znalazłem innego lepiej pasującego działu na to pytanie, ale jeśli jednak istnieje takowy to przepraszam i proszę o przeniesienie

No właśnie co sądzicie o tym sposobie "ozdabiania" własnego ciała przez Panów??
Nie chodzi mi tutaj o jakieś byle jakie więzienne tatuaże w stylu napisów, gołych pań czy innych takich czy strasznie ostatnio pospolite tatuaże na kształt smoków, prostych tribali czy jakiś napisów bez przemyślenia. Chodzi mi bardziej o jakieś artystyczne tatuaże robione z umiarem, mające jakieś przesłanie, wartość dla posiadającego je i robione z umiarem (nie całe tzw. rękawy wydziarane).

Sam mam na chwilę obecną dwa tatuaże na górnych częściach ramion, które mają dla mnie duże znaczenie i wyrażają mój światopogląd ale zamierzam teraz na wiosnę zrobić sobie rockandrollowy tatuaż na wewnętrznej części ręki

Proszę o jakieś opinie całkiem na luzie bo wiadomo przecież, że to jest osobista sprawa każdego i nikt nie powinien się sugerować czyimś zdaniem przy robieniu sobie takich rzeczy.

Pozdrawiam,
Marcin
vince90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:35   #2
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Tatuaże u facetów

Hmmm... Mój TŻ to też Marcin i też ma dwa tatuaże... to nie Ty czasem?

A tak serio to mnie akurat bardzo kręcą tatuaże mojego TŻ, wizualnie też są niezłe, jestem za


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:52   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 358
Dot.: Tatuaże u facetów

Ja lubię jak mężczyzna (bądź też kobieta) ma tatuaż w ilości- 1 i raczej skromny. Najlepiej klasyczny czarny i mądry motyw (napis). Kolorowe bajki mnie nie kręcą.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:36   #4
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Tatuaże u facetów

Ja uwielbiam,może przez to,że sama mam 3

"Nie chodzi mi tutaj o jakieś byle jakie więzienne tatuaże w stylu napisów, gołych pań czy innych takich czy strasznie ostatnio pospolite tatuaże na kształt smoków, prostych tribali czy jakiś napisów bez przemyślenia. "

Mam takie samo zdanie.

A rękawy u mężczyzn wręcz uwielbiam
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:20   #5
morena_91
Przyczajenie
 
Avatar morena_91
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: Tatuaże u facetów

mnie podobają się tatuaże u mężczyzn - nale też z umiarem - juz cali wytatuowani mi się nie podobają.
sama mam 2
morena_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:27   #6
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Tatuaże u facetów

Też nie mam nic przeciwko, a wręcz przeciwnie, uważam że męskie ciało z tatuażem wygląda świetnie. Zawsze przyciągają moją uwagę i intrygują tak ozdobieni panowie
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:36   #7
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Tatuaże u facetów

Nie mam nic przeciwko tatuażom u facetów
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:37   #8
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Tatuaże u facetów

Mnie się nie podobają tatuaże u mężczyzn...
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 23:09   #9
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Tatuaże u facetów

Uwielbiam.Kolorowe czy niekolorowe.Najbardziej rękawy i na klatce piersiowej i najlepiej w dużej ilości I osobiście nie zgadzam się z poglądem że tatuaż musi mieć znaczenie.Dla mnie to bardziej forma sztuki i jeżeli się podoba to czemu nie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 02:53   #10
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez vince90s Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie w ten piękny prawie, że wiosenny dzień

Z racji tego, że to forum głównie kobiece może nie udzielam się na nim zbyt często ale jednak przyszła mi na myśl spytania się Was o Wasze opinie co do tatuaży u mężczyzn. Nie znalazłem innego lepiej pasującego działu na to pytanie, ale jeśli jednak istnieje takowy to przepraszam i proszę o przeniesienie

No właśnie co sądzicie o tym sposobie "ozdabiania" własnego ciała przez Panów??
Nie chodzi mi tutaj o jakieś byle jakie więzienne tatuaże w stylu napisów, gołych pań czy innych takich czy strasznie ostatnio pospolite tatuaże na kształt smoków, prostych tribali czy jakiś napisów bez przemyślenia. Chodzi mi bardziej o jakieś artystyczne tatuaże robione z umiarem, mające jakieś przesłanie, wartość dla posiadającego je i robione z umiarem (nie całe tzw. rękawy wydziarane).

Sam mam na chwilę obecną dwa tatuaże na górnych częściach ramion, które mają dla mnie duże znaczenie i wyrażają mój światopogląd ale zamierzam teraz na wiosnę zrobić sobie rockandrollowy tatuaż na wewnętrznej części ręki

Proszę o jakieś opinie całkiem na luzie bo wiadomo przecież, że to jest osobista sprawa każdego i nikt nie powinien się sugerować czyimś zdaniem przy robieniu sobie takich rzeczy.

Pozdrawiam,
Marcin
Krótko: jestem na tak .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:08   #11
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez vince90s Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie w ten piękny prawie, że wiosenny dzień

Z racji tego, że to forum głównie kobiece może nie udzielam się na nim zbyt często ale jednak przyszła mi na myśl spytania się Was o Wasze opinie co do tatuaży u mężczyzn. Nie znalazłem innego lepiej pasującego działu na to pytanie, ale jeśli jednak istnieje takowy to przepraszam i proszę o przeniesienie

No właśnie co sądzicie o tym sposobie "ozdabiania" własnego ciała przez Panów??
Nie chodzi mi tutaj o jakieś byle jakie więzienne tatuaże w stylu napisów, gołych pań czy innych takich czy strasznie ostatnio pospolite tatuaże na kształt smoków, prostych tribali czy jakiś napisów bez przemyślenia. Chodzi mi bardziej o jakieś artystyczne tatuaże robione z umiarem, mające jakieś przesłanie, wartość dla posiadającego je i robione z umiarem (nie całe tzw. rękawy wydziarane).

Sam mam na chwilę obecną dwa tatuaże na górnych częściach ramion, które mają dla mnie duże znaczenie i wyrażają mój światopogląd ale zamierzam teraz na wiosnę zrobić sobie rockandrollowy tatuaż na wewnętrznej części ręki

Proszę o jakieś opinie całkiem na luzie bo wiadomo przecież, że to jest osobista sprawa każdego i nikt nie powinien się sugerować czyimś zdaniem przy robieniu sobie takich rzeczy.

Pozdrawiam,
Marcin
nie zauważyłam jakoś, żeby tatuaże w kształcie smoków były jakoś popularne ostatnio.
za to od uja jest ''artystycznych tatuaży z przesłaniem mającym wartość dla posiadającego" - najczęściej w postaci napisików 3x3 na pleckach i nadgarstkach
Co to znaczy umiar? - tatuaże na przedramionach są cool i rockandrollowy tatuaż na wewnętrznej części ręki to ''umiar'', ale ''wydziarane rękawy" to już nie?
a za mam tatuaż z przesłanię i wartościom podziękuję

Pytasz o opinię a w swoich jesteś dość ograniczony - ale jeśli pytasz o zdanie to z mojego punktu widzenia nawet nie jesteś wytatuowany
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 10:12   #12
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Tatuaże u facetów

Wszystko zależy od tego jaki to tatuaż
Tatuaż powinien być zrobiony raczej z głową, ponieważ nie robisz go na tydzień, ani rok. Osobiście podobają mi się tatuaże u mężczyzn pod warunkiem, że nie są przesadzone. Jeżeli chodzi o jakiś mały, symboliczny tatuaż to jestem na tak.
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:16   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tatuaże u facetów

Bez względu na płeć "mądre", ciekawe tatuaże mi sie podobają.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:50   #14
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Tatuaże u facetów

Zdecydowanie jestem za jeżeli tatuaż ma dla Ciebie znaczenie to super sprawa osobiście podoba mi sie to bardzo na tyle ze zapytam co masz wytatuowane ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:49   #15
vince90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nie zauważyłam jakoś, żeby tatuaże w kształcie smoków były jakoś popularne ostatnio.
za to od uja jest ''artystycznych tatuaży z przesłaniem mającym wartość dla posiadającego" - najczęściej w postaci napisików 3x3 na pleckach i nadgarstkach
Co to znaczy umiar? - tatuaże na przedramionach są cool i rockandrollowy tatuaż na wewnętrznej części ręki to ''umiar'', ale ''wydziarane rękawy" to już nie?
a za mam tatuaż z przesłanię i wartościom podziękuję

Pytasz o opinię a w swoich jesteś dość ograniczony - ale jeśli pytasz o zdanie to z mojego punktu widzenia nawet nie jesteś wytatuowany
Wiesz tutaj dosyć mocno subiektywnie wyraziłaś opinie jako osoba sądzę mocno wytatuowana. Pytam o opinie OGÓLNIE, nie o to czy mam się wytatuować czy nie w danym miejscu bo mnie ciekawi jak kobieca strona reaguje na taką formę ozdoby.

Czemu jestem ograniczony w swoich poglądach? Po prostu ja bym sobie nie zrobił ogromnej ilości tatuaży pokrywających pół ciała, co może wydawać się dla osoby trzeciej lekko sprzeczne z moją profesją (jestem muzykiem industrial metalowym). Ale nie mam nic przeciwko jeżeli ktoś chce tak uczynić, co do tatuaży z przesłaniem mi po prostu takie odpowiadają - ale nie proste jak wcześniej wspomniałem tylko też mocno artystyczne, nie wiem gdzie wyczytałaś że preferuję proste ale z przesłaniem. To tak jak z kolczykowaniem w miejscach innych niż uszy - niektórzy to lubią, OK ale niektórzy nie i nie ma tu żadnego ograniczenia w opinii co do nich.

@SnowWhitesPoisonBite - na jednym ramieniu mam podobiznę Chrystusa w koronie cierniowej, dla wielu dosyć kontrowersyjny tatuaż ale dla mnie ma duże znaczenie i nie dbam akurat tutaj o opinie innych. Na drugim natomiast motyw złożony z kart do gry, kości, bili bilardowej, koła ruletki itd. w który komponowany jest napis "Life's a game" - takie trochę motto życiowe by się nie spinać za bardzo w życiu, nie ma nic wspólnego ta dziara z hazardem

Edytowane przez vince90s
Czas edycji: 2014-01-08 o 11:53
vince90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:27   #16
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez vince90s Pokaż wiadomość
Wiesz tutaj dosyć mocno subiektywnie wyraziłaś opinie jako osoba sądzę mocno wytatuowana. Pytam o opinie OGÓLNIE, nie o to czy mam się wytatuować czy nie w danym miejscu bo mnie ciekawi jak kobieca strona reaguje na taką formę ozdoby.

Czemu jestem ograniczony w swoich poglądach? Po prostu ja bym sobie nie zrobił ogromnej ilości tatuaży pokrywających pół ciała, co może wydawać się dla osoby trzeciej lekko sprzeczne z moją profesją (jestem muzykiem industrial metalowym). Ale nie mam nic przeciwko jeżeli ktoś chce tak uczynić, co do tatuaży z przesłaniem mi po prostu takie odpowiadają - ale nie proste jak wcześniej wspomniałem tylko też mocno artystyczne, nie wiem gdzie wyczytałaś że preferuję proste ale z przesłaniem. To tak jak z kolczykowaniem w miejscach innych niż uszy - niektórzy to lubią, OK ale niektórzy nie i nie ma tu żadnego ograniczenia w opinii co do nich.

@SnowWhitesPoisonBite - na jednym ramieniu mam podobiznę Chrystusa w koronie cierniowej, dla wielu dosyć kontrowersyjny tatuaż ale dla mnie ma duże znaczenie i nie dbam akurat tutaj o opinie innych. Na drugim natomiast motyw złożony z kart do gry, kości, bili bilardowej, koła ruletki itd. w który komponowany jest napis "Life's a game" - takie trochę motto życiowe by się nie spinać za bardzo w życiu, nie ma nic wspólnego ta dziara z hazardem
Bardzo fajne tatuaże i bardzo dobrze ze nie dbasz o opinie innych,czy Jezus w koronie cierniowej to za dużo,Twój tatuaż-Twoja sprawa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:05   #17
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Tatuaże u facetów

Bardzo mi się podobają, nawet bardziej u mężczyzn niż u kobiet
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:56   #18
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez vince90s Pokaż wiadomość
Wiesz tutaj dosyć mocno subiektywnie wyraziłaś opinie jako osoba sądzę mocno wytatuowana. Pytam o opinie OGÓLNIE, nie o to czy mam się wytatuować czy nie w danym miejscu bo mnie ciekawi jak kobieca strona reaguje na taką formę ozdoby.

Czemu jestem ograniczony w swoich poglądach?
bo pytasz o opinię ogólną a jednośnie juz w pytaniu wartosciujesz, że smoki to be, trybale be, napisiki bez przesłania be, wydzaiarane całe rękawy be, tatuaże bez przesłania be.
tak jakbys się usprawiedliwiał (reklamował), że ''ja to mam tylko na ramionach, ale artystyczne, z przesłaniem, ale rękawów bym sobie nie zrobił' - tak jakby nie było wiadomo, że jak już kobiety akceptują/lubią tatuaże to właśnie nie za duże i nie za widoczne i z przesłaniem

Jako miłośnik tatuaży odpowiadam, że podobają mi się tatuaże, które mnie intrygują i sprawiają, że zawieszam na nich wzrok - niezależnie od stylu czy wielkości.
Jeśli chodzi o kryteria czysto ''seksualnooptyczne'' lubie mocno wytatuowanych facetów, ale nie każdy mi się podoba
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:07   #19
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Tatuaże u facetów

mi sie tatuarzy bardzo podobaja. A na wysportowanej sylwetce -
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 15:56   #20
vince90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Tatuaże u facetów

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
bo pytasz o opinię ogólną a jednośnie juz w pytaniu wartosciujesz, że smoki to be, trybale be, napisiki bez przesłania be, wydzaiarane całe rękawy be, tatuaże bez przesłania be.
tak jakbys się usprawiedliwiał (reklamował), że ''ja to mam tylko na ramionach, ale artystyczne, z przesłaniem, ale rękawów bym sobie nie zrobił' - tak jakby nie było wiadomo, że jak już kobiety akceptują/lubią tatuaże to właśnie nie za duże i nie za widoczne i z przesłaniem

Jako miłośnik tatuaży odpowiadam, że podobają mi się tatuaże, które mnie intrygują i sprawiają, że zawieszam na nich wzrok - niezależnie od stylu czy wielkości.
Jeśli chodzi o kryteria czysto ''seksualnooptyczne'' lubie mocno wytatuowanych facetów, ale nie każdy mi się podoba

Nie no to może źle się wyraziłem, nie chciałem żeby to było odebrane, że narzucam od razu opinię tylko mi prostu średnio odpowiadają takie tatuaże, ale jeśli komuś pasują to ok

U kobiet np. mi się podobają tatuaże ale bardziej takie skromne, nie oplatające całego ciała :P
vince90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 15:56:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.