Jak stosowac profesjonalna Emulsję Wyszczuplająco-rozgrzewajacą BanDi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 22:15   #1
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Question

Jak stosowac profesjonalna Emulsję Wyszczuplająco-rozgrzewajacą BanDi?


To pytanie raczej do kosmetyczek, a mianowicie mam w domu kilogramowe opakowanie Emulsji Wyszczuplajaco-Rozgrzewajacej z kompleksem Antycellulite Forte firmy BanDi (profesjonalna), niedlugo mam zamiar zaczac cwiczyc regularnie i chcialabym wiedziec jak czesto moge sie smarowac ta emulsja. Czy mozna codziennie?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 10:51   #2
sara20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak stosowac profesjonalna Emulsję Wyszczuplająco-rozgrzewajacą BanDi?

wtaj,z tego co wiem to jest to nowy kosmetyk niedawno wprowadzony,ale możliwe że już ktoś na nim pracuje. ja miałam okazje wypróbować tylko próbke,niestety nie ma na niej informacji odnośnie stosowania.osobiscie używałam go raz dziennie przez 3 dni bo na tyle starczyla mi próbka.
Zastanawiam się gdzie udało Ci się go kupić??bo ja ostatnio widziałam na targach ale wtedy nie byłam pewna czy warto go kupić, ale teraz troszkę żałuję bo jednak chciała bym go mieć, a tu chyba będzie trzeba poczekać na następne targi
sara20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:43   #3
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Dot.: Jak stosowac profesjonalna Emulsję Wyszczuplająco-rozgrzewajacą BanDi?

studiuje odnowe biologiczna i mamy co jakis czas pokazy roznych firm w szkole, BanDi tak zachwalalo ten kosmetyk, ze poprosilam z kolezankami kobiete ktora nas uczy kosmetologii (ma swoj salon kosmetyczny i podobno tylko takie osoby moga zamawiac kosmetyki profesjonalne) zeby zamowila nam ten preparat no i w ten sposob go zdobylam
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.