blond czy nie-blond, z grzywką czy bez? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 12:31   #1
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338

blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?


Witajcie
od dłuższego czasu mam mały problem.
mam na włosach balejaż w kolorze blondu i ciemnego brązu ( który już sie wypłukał) no i mam spore odrosty. zastanawiam się w jakim innym odcieniu blondu byłoby mi dobrze i z jakim kolorem go połączyć (jestem zwolenniczką balejaży, refleksów, pasemek)
odkładam ciągle farbowanie na potem bo wciąż nie mogę się zdecydować na kolory.
wiem tylko, ze nie chcę żadnych rudości.
może któraś z Was też ma jakiś fajny balejaż albo refleksy z blondem i może doradzić będę bardzo wdzięczna

i jeszcze chciałam się doradzić Was kobitki co do grzywki
od zawsze nosiłam prostą grzywkę ale ostatnio za radą wielu osób postanowiłam ją lekko zapuścić i teraz sama nie wiem czy to dobry wybór. co myślicie?
2 pierwsze zdjęcia z czerwca, 2 ostatnie z tego tygodnia.
jak lepiej?:confuse d:
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:56   #2
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

na pewno z grzywką,pasemka może w cieplejszej tonacji
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:08   #3
KiLLa696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 8
GG do KiLLa696
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Moim zdaniem pasowały by Ci nieco cieplejsze odcienie blondu, cos jak złoto czy łany zboża. Co do kształtu włosów to wydaje mi się że nie pasuje Ci prosta grzywka, byłabym za prostymi, ładnie wycieniowanymi włosami z mocno wycieniowaną grzywką na BOK ;]


Mam nadzieje że pomogłam.
KiLLa696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 15:35   #4
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 247
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Ta prosta grzywka mi sie nie podoba. Lepiej wygladasz teraz, tylko trzeba to jakos pocieniowac, tak jak powiedziala dziewczyna up
Emidy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:19   #5
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Podoba mi sie kolorek jak na 3 zdjeciu, a co do grzywki to mysle, ze na ukos, ale nie taka dluga moze cos krotszego? http://www.*************/katalog-fryzur/657/
http://www.fothost.pl/upload/08/29/16955a01.jpg
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 17:57   #6
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Wg mnie najlepiej Ci z fryzurą na 3 zdjęciu. Z tą prostą grzywką wyglądasz tragicznie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 18:11   #7
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

A moim zdaniem ślicznie Ci jest W prostej grzywce i prostymi włosami .
Bardziej bym je wycieniowała . Także zdj. 1 jest boskie .

PS. Najlepiej Ci w blodzie . Jednak moze pomyśl nad wychodzącymi z przedziałka czarnymi pasemkami.

Buziaak .
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 18:24   #8
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Proste, geometryczne wręcz fryzury wymagają idealnych rysów twarzy, stąd przeważnie dobrze wyglądają jedynie na modelkach w katalogach.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:24   #9
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

czyli co do grzywki to już wiem zostawic tak jak jest i ją lekko pocieniować. teraz tylko kwesia koloru. zawsze myślałam i fryzjerzy również że pasują mi chlodne odcienie blondu.. hmm.. może spróbowac z jakimś złotym blondem?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:51   #10
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Noranko kochana mi ta grzywa megaprosta sie nie podoba, zaslania to co najpiekniejsze czyli oczka.lubisz sie malowac a za taka grzywa wszystko chowasz. pomniejsza to tez optycznie oczka.mysle,ze trzebaby ja pocieniowac albo zaryzykowac na bok sciecie(asymetryczna).kol or najbardziej mi sie podoba z ostatniego zdjecia, bardzo ladny cieply blondzik.
a masz jakas fote bez grzywki lub ze spieta grzywka do gory?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Nusia_15 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem ślicznie Ci jest W prostej grzywce i prostymi włosami .
Bardziej bym je wycieniowała . Także zdj. 1 jest boskie .

PS. Najlepiej Ci w blodzie . Jednak moze pomyśl nad wychodzącymi z przedziałka czarnymi pasemkami.

Buziaak .
Boze tylko nie czarne pasemka!!!!to juz dawno wyszlo z mody, w ogole jesli zalezy Ci na bardziej naturalnym wygladzie to pozostan przy blondzie.widze,ze masz balejaz ale wyglada to dosc naturalnie.ciemne pasemka "smierdza wiocha" jak mi moja stylistka powiedziala
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:25   #11
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to :
1) odpuść sobie tą prostą grzywkę, kompletnie Ci nie pasuje ...
2) grzywka jak najbardziej, ale na boku, dłuższa, pocieniowana mocno
3) kolor, według mnie odpada ten blond, co powiesz na brąz ? Jasny brąz? Taki ładny brąz
4) Jeżeli mogę powiedzieć coś o makijażu to nie obrysowuj oka tą kredką ...

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

odpuść sobie tą prostą grzywkę, kompletnie Ci nie pasuje ...
2) grzywka jak najbardziej, ale na boku, dłuższa,zdecydowanie dłuższa, pocieniowana mocno
3) kolor, według mnie odpada ten blond, co powiesz na brąz ? Jasny brąz? Taki ładny brąz
4) włosy bym wycieniowała, i generalnie ich nie prostowała, wyostrzasz sobie rysy twarzy niepotrzebnie, a masz pociągłą twarz, którą fajniebyo by zlagodzać
5) Jeżeli mogę powiedzieć coś o makijażu to nie obrysowuj oka tą kredką ... masz ładne oczy po co je zmniejszać i zasłaniać tą grzywką?
6) Fajnieby bylo jakbys podkreslala kosci policzkowe

Tak mialo być !
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 19:08   #12
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

miałam juz brąz i niestety nie za dobrze się w nim czułam a do tego miałam straszny problem z zejściem z tego koloru do jaśniejszego dlatego teraz stawiam na balejaż bo łatwiej w którąś stronę potem się zmienić
tylko właśnie nie wiem jakie dwa kolory połączyć by było w miarę jasno ale nie biało i nie rudo
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:14   #13
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
miałam juz brąz i niestety nie za dobrze się w nim czułam a do tego miałam straszny problem z zejściem z tego koloru do jaśniejszego dlatego teraz stawiam na balejaż bo łatwiej w którąś stronę potem się zmienić
tylko właśnie nie wiem jakie dwa kolory połączyć by było w miarę jasno ale nie biało i nie rudo
Ty wiesz najlepiej
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:54   #14
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Słuszne spostrzeżenie z tym nie obrysowywaniem oka kredką: wyglądasz tak, że bez kija strach do Ciebie podejść normalnie Masz dość subtelną twarz, a kredka nadaje jej agresywny wygląd.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:19   #15
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Masz bardzo szczupłą buzię. Długie, proste włosy nie są najlepszym rozwiązaniem
Pozostałabym przy chłodnej barwie włosów, ale jednak je przyciemniła. Kolor nie musi być jednolity, skoro wolisz balejaże i refleksy.

Drugie zdjęcie - propozycja koloru (przepraszam, że byle jak zmontowane).

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-23 o 13:41 Powód: post pod postem
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:19   #16
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Noranko kochana mi ta grzywa megaprosta sie nie podoba, zaslania to co najpiekniejsze czyli oczka.lubisz sie malowac a za taka grzywa wszystko chowasz. pomniejsza to tez optycznie oczka.mysle,ze trzebaby ja pocieniowac albo zaryzykowac na bok sciecie(asymetryczna).kol or najbardziej mi sie podoba z ostatniego zdjecia, bardzo ladny cieply blondzik.
a masz jakas fote bez grzywki lub ze spieta grzywka do gory?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


Boze tylko nie czarne pasemka!!!!to juz dawno wyszlo z mody, w ogole jesli zalezy Ci na bardziej naturalnym wygladzie to pozostan przy blondzie.widze,ze masz balejaz ale wyglada to dosc naturalnie.ciemne pasemka "smierdza wiocha" jak mi moja stylistka powiedziala
postaram się poszukać jakiegoś foto bez grzywki ale lepiej sie czuję z grzywką. tyle lat ją nosiłam, ze chyba aż tak się nie przełamię by jej nie mieć w ogóle
też mi się najbardziej podoba ostatnia opcja z tym, że te ciemne to są już moje naturalne włosy a blond się tez trochę wypłukał a zaraz po farbowaniu u fryzjerki nie jestem za bardzo zadowolona bo ona mi robi zbyt ciemne pasemka, podobno jaśniejszę wypłuczą się na rudy a tego nie chcę.
no i myślałam, zeby coś z jakimiś blondami pokombinować- ciemny blond z jakimś piaskowym ale boję się żeby za jasno nie wyszło.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Słuszne spostrzeżenie z tym nie obrysowywaniem oka kredką: wyglądasz tak, że bez kija strach do Ciebie podejść normalnie Masz dość subtelną twarz, a kredka nadaje jej agresywny wygląd.
na wszystkich fotkach się tak ta kreska rzuca w oczy czy tylko na tych 2 pierwszych? bo teraz rysuję kreskę eyelinerem na górze a na dole tylko tak do długości 1/3 oka w zewnętrznym kąciku ( 3 i 4 zdjęcie) na 1 i 2 foto mam całą dolną kreskę.
nie dam rady całkowicie zrezygnować z kredki
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:24   #17
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Prosta grzywka absolutnie nie!
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:28   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Właściwie to chodziło mi o zdjęcie 1, tam wyjątkowo niekorzystnie ta kredka wygląda, może przez grzywkę. Bo np. na 3 już ładnie wyglądasz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:18   #19
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

grzywka zdecydowanie na skos, kolor włosów ładny

no i moze jakis roz na policzki
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:23   #20
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Noranko kochana mi ta grzywa megaprosta sie nie podoba, zaslania to co najpiekniejsze czyli oczka.lubisz sie malowac a za taka grzywa wszystko chowasz. pomniejsza to tez optycznie oczka.mysle,ze trzebaby ja pocieniowac albo zaryzykowac na bok sciecie(asymetryczna).kol or najbardziej mi sie podoba z ostatniego zdjecia, bardzo ladny cieply blondzik.
a masz jakas fote bez grzywki lub ze spieta grzywka do gory?

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------


Boze tylko nie czarne pasemka!!!!to juz dawno wyszlo z mody, w ogole jesli zalezy Ci na bardziej naturalnym wygladzie to pozostan przy blondzie.widze,ze masz balejaz ale wyglada to dosc naturalnie.ciemne pasemka "smierdza wiocha" jak mi moja stylistka powiedziala
Chyba masz racje . Ale jednak ja nie ide za trendami tylko za tym jak ja się dobrze czuje. jeżeli będzie Noranie w tym kolorze ładnie to czemu nie . ?

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Noi oczywiście musi się w nim dobrze czuć !
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:50   #21
psycholozkaTorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

grzywka ) <lol>
psycholozkaTorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 19:37   #22
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez Nusia_15 Pokaż wiadomość
Chyba masz racje . Ale jednak ja nie ide za trendami tylko za tym jak ja się dobrze czuje. jeżeli będzie Noranie w tym kolorze ładnie to czemu nie . ?

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Noi oczywiście musi się w nim dobrze czuć !
Niusia ja tez za trendami nie ide, w nosie mam co modne co niejakis czas temu ponoc naturalne kolory byly w modzie a laski i tak od fryzjera wychodzily z pasemkami i balejazami.jak bedzie pasowalo to warto sprobowac.
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:42   #23
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Niusia ja tez za trendami nie ide, w nosie mam co modne co niejakis czas temu ponoc naturalne kolory byly w modzie a laski i tak od fryzjera wychodzily z pasemkami i balejazami.jak bedzie pasowalo to warto sprobowac.


Ps. Nusia a nie Niusia
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:28   #24
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Talking norana chce zmiany a wizażanki chcą pomóc- prawda?

Witam!
Zwracam się do Was kochane wizażanki po poradę. Chciałabym zmienić kolor moich włosów ale.. no właśnie- nie mam pojęcia jaki kolor by mi najlepiej pasował. W blondzie czuję się nawet ok ale znudził mi się już bo od 2 lat już go noszę. Poza tym mam ciemne brwi i wydaje mi się, że za duży kontrast jest między włosami a oprawą oczu. Mój naturalny kolor włosów jest widoczny przy samym czole- jest to taki mysi, średni blond. Nawet mi się on podoba i rozważałam nawet czy by nie poczekać aż mi odrosną włoski ale ze względu na to, że w październiku wychodzę za mąż nie mogę pójść do ołtarza w kilku centymetrowych odrostach
Może macie jakąś propozycję na nowy kolor włosów? Będę bardzo wdzięczna. Czekam z niecierpliwością na wszelkie sugestie
PS. naturalnie mam proste, bardzo cienkie włosy i dlatego czasem je faluję by optycznie wyglądały na troszkę grubsze
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 17:00   #25
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Ja bym chyba na Twoim miejscu ścięła te włosy na długość do ramion, bo w tych falach uzyskujesz efekt takiej nimfy wodnej
I może jakiś bardziej zdecydowany, ciemniejszy kolor niż blond, bo masz jasną cerę, jasne oczy i nieco giniesz w tym blondzie. Sama do niedawna miałam jasny blon, ale znalazłam dobregy fryzjera, który odradził mi jasne blondy, bo też blada jestem.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:19   #26
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

hehe- nimfa wodna- dobre
planuje ściąć włosy ale dopiero po ślubie na razie podcinam tylko końcówki.
chciałabym tez przyciemnić włosy ale obawiam się, że na tak jasnym blondzie wyjdą albo rude albo wręcz czarne a marzeniem byłby ciemny chłodny blond.
_vixen_ może jesteś z Warszawy lub okolic bo z chęcią wybrałabym się do tego fryzjera, który Ci doradził kolor
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:33   #27
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Moim zdaniem grzywka na bok. Mi się blondzie nie podobasz. Widzę Cię w jakimś jasnym brązie i gdzie nie gdzie blond pasemka.
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:18   #28
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
_vixen_ może jesteś z Warszawy lub okolic bo z chęcią wybrałabym się do tego fryzjera, który Ci doradził kolor
Niestety, nie jestem z Warszawy i okolic, ale z pewnością masz u siebie wielu dobrych fryzjerów. Poszukaj na wizazu, są wątki poświęcone fryzjerom z różnych miast.
Ja miałam robiony zawsze jasny balejaż, a fryzjer doradził mi jednolity ciemny blond, prawie brąz. Na odrost nałożył mocniejszy kolor, a na resztę włosów jaśniejszy, żeby wyrównać. Jest lekka różnica między tymi dwoma kolorami, ale to nieuniknione. Podczas następnych farbowań się wyrówna.
Dobry fryzjer nie dopuści, żeby wyszedł rudy

W jasnym blondzie Twoja twarz zlewa się po prostu z włosami, miałam to samo. Nie ma co na siłę trzymać się tych jasnych blondów
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:43   #29
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

Przez kilka lat miałam ciemno brązowe (prawie czarne) włosy, co było efektem właśnie nieudolnego przyciemniania przez fryzjera mojego blondu do jasnego brązu. Nie wyglądałam wtedy najlepiej ale muszę się przyznać, ze wówczas chodziłam na solarium i efekt nie był ciekawy
Zrobiłam sobie taką symulację w PS ale nie wiem czy nie za ciemny ten kolor?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:45   #30
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: blond czy nie-blond, z grzywką czy bez?

załącznik się nie dodał
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.