Za wysokie libido leczyć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 20:05   #31
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Cytat:
Napisane przez suddenly88 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałem co zrobić z swoim libido odkąd pamiętam zawsze było wysokie teraz jest może nieco niższe ale i tak za wysokie dla mojej partnerki.
Powiedzmy że sex jest codziennie to i tak muszę się sam masturbować 5-6 raz na dzień czasem nieco mniej . Co z tym zrobić leczyć??

jedno pytanie off-top. Pamiętasz czy mając około 18 lat miałeś tak samo wysokie czy ci się zwiększyło ?
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 08:53   #32
acideve
Raczkowanie
 
Avatar acideve
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 55
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Ja z moim partnerem mieliśmy podobny "problem" o ile jeszcze przed ciążą mi to nie przeszkadzało tak po ciąży nie dawałam rady zaspakajać go kiedy tylko chciał wiadomo zmęczenie , dziecko itp. Niestety to też był jeden z powodów rozstania. Mam nadzieje, że u twojej partnerki to tylko przejściowe.
acideve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 18:30   #33
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

to ja sie dolacze do watku, sprawa mnie zainteresowala ostatnio mocno... kto czytal moj wczorajszy watek to wie.
w skrocie: mieszkamy z tz razem od roku, razem jestesmy poltora (znalismy sie wczesniej), od poltora roku kochamy sie codziennie 2-3 razy dziennie (w dni wolne od pracy zdarza sie 4-5 razy) a on do tego sie masturbuje prawie codziennie - jak sam mowi jego dzienna srednia to 4 orgazmy: 2-3 ze mna i 1-2 solo. ja libido tez mam wysokie i to mi absolutnie nie przeszkadza aczkolwiek mnie to martwi! moje zapotrzebowanie to 1-2 razy dziennie, 3-4 mozna ale raczej wtedy juz nie jest mi latwo dojsc.. (czasem wrecz nie dochodze aczkolwiek lubie sprawiac tz przyjemnosc).
martwie sie dokladnie o to o czym pisze acideve - ze w razie ciazy/choroby/czegokolwiek zaczna sie problemy jesli ja nie bede mogla/nie bede chciala.
i martwie sie, ze tz moze byc uzalezniony od seksu. chociaz mowi, ze nie. i ze jak byl sam to nie mial tyle bodzcow wiec masturbacja 1-2 razy dziennie mu starczala.

jestem ciekawa zdania meskiej czesci wizazu na ten temat!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 20:08   #34
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
to ja sie dolacze do watku, sprawa mnie zainteresowala ostatnio mocno... kto czytal moj wczorajszy watek to wie.
w skrocie: mieszkamy z tz razem od roku, razem jestesmy poltora (znalismy sie wczesniej), od poltora roku kochamy sie codziennie 2-3 razy dziennie (w dni wolne od pracy zdarza sie 4-5 razy) a on do tego sie masturbuje prawie codziennie - jak sam mowi jego dzienna srednia to 4 orgazmy: 2-3 ze mna i 1-2 solo. ja libido tez mam wysokie i to mi absolutnie nie przeszkadza aczkolwiek mnie to martwi! moje zapotrzebowanie to 1-2 razy dziennie, 3-4 mozna ale raczej wtedy juz nie jest mi latwo dojsc.. (czasem wrecz nie dochodze aczkolwiek lubie sprawiac tz przyjemnosc).
martwie sie dokladnie o to o czym pisze acideve - ze w razie ciazy/choroby/czegokolwiek zaczna sie problemy jesli ja nie bede mogla/nie bede chciala.
i martwie sie, ze tz moze byc uzalezniony od seksu. chociaz mowi, ze nie. i ze jak byl sam to nie mial tyle bodzcow wiec masturbacja 1-2 razy dziennie mu starczala.

jestem ciekawa zdania meskiej czesci wizazu na ten temat!


Może spróbuj dłuższych stosunków ? Tzn. z ex mieliśmy podobny problem ( w wakacje bywałem u niej codziennie) i właśnie z nią czasem zdarzało mi się robić to dużo razy. Więcej niż ty z twoim tż.

O co mi chodzi. Próbujcie dłuższych stosunków. Po pierwszym razie zajmowało mi to co najmniej 20 minut. Ale później celowo wydłużaliśmy stosunek bo intensywne dojścia dużo bardziej zaspokajają ( mając intensywne mam na myśli takie, że czasem drgały mi całe nogi) i wtedy ogólna ilość czasu zmniejszała się o ponad połowę ( seksu dziennie, tak myślę)
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:03   #35
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

dluzsze stosunki (takie po wiecej niz pol godziny) to MNIE nudza ale zdarzaja sie nam - aczkolwiek dla mnie wystepuje "zmeczenie materialu" robie sie sucha, latwo sie obcieram..
Master of Pupets, a ile ty miales lat jak te maratony uskuteczniales..? bo moj tz ma 38!!!!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:53   #36
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
dluzsze stosunki (takie po wiecej niz pol godziny) to MNIE nudza ale zdarzaja sie nam - aczkolwiek dla mnie wystepuje "zmeczenie materialu" robie sie sucha, latwo sie obcieram..
Master of Pupets, a ile ty miales lat jak te maratony uskuteczniales..? bo moj tz ma 38!!!!

18
Tylko u mnie ta liczba czasem, gdy pozwalał czas była powyżej dwóch cyferek
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 17:49   #37
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Moje znowu się obudziło. Tzn. to zasługa pewnego osobnika, który w sumie ma wyższe niż moje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 17:55   #38
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Czy wysokie libido może wynikać z podwyższonego (sporo) poziomu estradiolu we krwii ? Ja mam zawyżony poziom już długi czas chociaż u mnie hiper-libido się rozwinęło po pierwszym razie więc sama nie wiem
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 18:49   #39
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Kotek, czy Google mowi cos na ten temat?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 19:37   #40
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kotek, czy Google mowi cos na ten temat?
http://www.papilot.pl/ciekawostki/28...radzaja/4.html

tylko po 1 Papilota uznaje za śmietnik intelektualny a po 2 piszą jedynie, że wysoki poziom estrogenów niby powoduje wysoką pewność siebie, wzrost zainteresowania płcią przeciwną i skłonnością do zdrad....

Chyba jednak jest to u mnie genetyczne...
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 20:22   #41
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Za wysokie libido leczyć?

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
http://www.papilot.pl/ciekawostki/28...radzaja/4.html

tylko po 1 Papilota uznaje za śmietnik intelektualny a po 2 piszą jedynie, że wysoki poziom estrogenów niby powoduje wysoką pewność siebie, wzrost zainteresowania płcią przeciwną i skłonnością do zdrad....

Chyba jednak jest to u mnie genetyczne...
Z tego, co słyszałam od mojej ginekolog, to właśnie estrogeny odpowiadają za poziom libido.

Co do pogrubionego- poszukaj bardziej rzetelnych źródeł niż artykuł na papilocie albo idź po odpowiedź na swoje pytanie do specjalisty, a nie wymyślasz głupoty
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.