Makijaż do zdjęć (makijaż fotograficzny) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-15, 18:52   #31
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Widzę Ines, że zapamiętałaś mnie z wątku "iść czy nie iść" sprzed kilku miesięcy. Tak - moje marzenie wkrótce się spełni. Tylko o make-up będę musiała raczej zadbać sama W sumie to lubię eksperymentować i myślę, że sobie poradzę, ale zależy mi na jakichś konkretnych radach co zrobić, żeby "wyjść" jak najlepiej.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:56   #32
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: makijaż fotograficzny

Nora napisał(a):
> Moje zdjęcia się wszystkim podobają ale chciałabym kiedyś usłyszeć opinie fachowca. Może wśrod wizażanek jest jakiś fotograf? Może pokazać moje zdjęcia na wizażu? Może ktoś się zainteresuje? Hmm, co myślicie?

Pokaż
moze fachowcami nie jestesmy ale tez z przyjemnoscia zobaczymy efekty twojej pracy-hobby.
A nuż znajdzie sie tu jakis profesjonalista i tez podzieli sie z nami swoim zdaniem na temat twoich zdjec? Nie masz nic do stracenia
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 19:12   #33
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: makijaż fotograficzny

Gonia1 napisał(a):
> Widzę Ines, że zapamiętałaś mnie z wątku "iść czy nie iść" sprzed kilku miesięcy.

Pewnie ze zapamietalam ja pamietliwa jestem

>Tak - moje marzenie wkrótce się spełni.

Ciesze sie

>Tylko o make-up będę musiała raczej zadbać sama W sumie to lubię eksperymentować i myślę, że sobie poradzę, ale zależy mi na jakichś konkretnych radach co zrobić, żeby "wyjść" jak najlepiej.

Niestety ja sie na tym nie znam wiec nie doradze, ale zycze powodzenia
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 19:16   #34
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Znalazłam coś takiego: http://www.wizaz.pl/folaron_slub.php
Z tym że ja ślubu nie biorę ale może się przyda...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 19:17   #35
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

Ines1985 napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
> > Widzę Ines, że zapamiętałaś mnie z wątku "iść czy nie iść" sprzed kilku miesięcy.
>
> Pewnie ze zapamietalam ja pamietliwa jestem
>
> >Tak - moje marzenie wkrótce się spełni.
>
> Ciesze sie
>
> >Tylko o make-up będę musiała raczej zadbać sama W sumie to lubię eksperymentować i myślę, że sobie poradzę, ale zależy mi na jakichś konkretnych radach co zrobić, żeby "wyjść" jak najlepiej.
>
> Niestety ja sie na tym nie znam wiec nie doradze, ale zycze powodzenia

Dziękuję
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 19:36   #36
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: makijaż fotograficzny

Mnie się te makijaże nie podobają, są za mocne i postarzają dziewczyny.
Panna młoda ma być delikatna, świetlista, "dziewicza" ,a nie wyglądać jak spikerka w podrzędnych wiadomościach lokalnych.

Wskazówki ogólne mogą Ci się przydać...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 21:13   #37
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: makijaż fotograficzny

Aj dziewczyny nie spodziewałam się, że jesteście takie chętne żeby zobaczyć moje zdjęcia To bardzo miłe!Pomyśle nad tym i chyba wkrótce kilka pokaże na wizażuPozdrawiam Was wszystkie cieplutko (bo za oknem juz tak zimno, brrrrr....)
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-16, 12:57   #38
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

hair napisał(a):
> Ja mam aparat cyfrowy, tfu . Wygodna rzecz ale nie dosc ze robia rybie oko to jeszcze przeklamuja kolory.

A co to jest rybie oko? I co masz na myśli pisząc, że przekłamują kolory?


>Moj jest co prawda kiepski, ale ogladalam u fotografa fotki i tez wychodzi sie na nich jak na liscie gonczym .

Tzn. jak? Brzydko?

>Dobre na wycieczke w gorach, ale portrety wychodza raczej srednio.

To mnie trochę zmartwiłaś...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 14:17   #39
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: makijaż fotograficzny

Czyli np jesli robie zdjecie "na trzy czwarte" z bardzo bliska (twarz), to jedno oko, to ktore jest w cenrtum "kadru" wychodzi mi wylupiaste . Efekt troche taki jakbym patrzyla przez lupe, to co w centrum jest mocniej powiekszone, a obrzeza uciekaja. Podobnie na fotkach z cyfrowki nos zwykle wychodzi jak kartofel (jesli na tej wysokosci trzymam aparat. Nie sa to oczywiscie duze roznice. Poza tym rysy twarzy wychodza bardzo wyostrzone. A co do kolorow - kiedy bylam zlocista blondynka na fotkach do dokumentow robionych cofrowymi aparatami mam fryzure w kolorze przypalonej jajecznicy. Albo raz moje oczy wychodza zielone jak trawa w maju (nie pogniewalabym sie gdybym takie miala ), a raz zupelnie szare. Nie mowie ze nie da sie zrobic dobrego zdjecia takim aparatem, ale ja jednak wole tradycje . Cyfrowke zabieram na libacje u cioci i tym podobne okazje.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 17:31   #40
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: makijaż fotograficzny

hair napisał(a):
> Czyli np jesli robie zdjecie "na trzy czwarte" z bardzo bliska (twarz), to jedno oko, to ktore jest w cenrtum "kadru" wychodzi mi wylupiaste . Efekt troche taki jakbym patrzyla przez lupe, to co w centrum jest mocniej powiekszone, a obrzeza uciekaja. Podobnie na fotkach z cyfrowki nos zwykle wychodzi jak kartofel (jesli na tej wysokosci trzymam aparat. Nie sa to oczywiscie duze roznice. Poza tym rysy twarzy wychodza bardzo wyostrzone. A co do kolorow - kiedy bylam zlocista blondynka na fotkach do dokumentow robionych cofrowymi aparatami mam fryzure w kolorze przypalonej jajecznicy. Albo raz moje oczy wychodza zielone jak trawa w maju (nie pogniewalabym sie gdybym takie miala ), a raz zupelnie szare. Nie mowie ze nie da sie zrobic dobrego zdjecia takim aparatem, ale ja jednak wole tradycje .

Hmmm...ale to chyba zależy też od jakości aparatu?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 18:30   #41
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: makijaż fotograficzny

Wiecie co ja robię zdjęcia lustrzanką. Dosyć dobry sprzęt - dostałam chyba trzy lata temu na święta. Zdjęcia wychodzą super! Ma funkcje automatyczne więc wszystko ustawia sam ale też można ustawiać samemu. Ja robiąc "artystyczne" zdjęcia ustawiam sama i uczę się tych wszystkich funkcji (znowu metoda prób i błędów, ale przecież trening czyni mistrza Jeśli chodzi o cyfrówki to zgadzam się z opinią ze to dobry aparat na wycieczki i imprezki itp. Najlepiej taki żeby zmieścił się do kieszeni ( no bo moja lustrzanka potrzebuje osobnej torby Kiedyś sobie kupie małą cyfrówkę żeby nosić wszędzie ze sobą, w torebce
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-16, 19:22   #42
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: makijaż fotograficzny

Nora- a masz może filtry do obiektywu? Bo wiem, że wtedy artystyczne zdjęcia wychodzą po prostu rewelacyjnie Moga być rozmyte, jakby zza mgły.. miód cud
A to niekoniecznie aparat cyfrowy znaczy od razu gorzy od lustrzanki Wiadomo takie maluchy to tak, ale sprzęt profesjonalny to ho ho Bez porównania Nosze się własnie z zamiarem zakupu Nikona D70 to to kurcze ponad 5 tys. złociszy Drogie to wszystko.. no ale cóż, na tym swiecie nie ma nic za darmo :P
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 19:51   #43
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: makijaż fotograficzny

Aaaa, to twój tata jest fotografem droga cosmopolitanko, czy dobrze pamiętam? Więc znasz się troszkę. Ja jasne ze bym chciala filtry do obiektywu no i jeszcze profesjonalne lampy używane do zdjęć studyjnych ale to wszystko kosztuje a ze mnie żaden profesjonalista Ja mam lustrzanke Canona pare lat temu dałam za nią chyba 1300zł nie pamietam dokladnie ale jak dla mnie to w zupelnosci wystarczy Do sesji ktore robie kolezankom używam, wyobraz sobie, starych lamp biurkowych, które znalazłam w piwnicy (oh co ja sie namęczę zeby poustawiac je tak zeby światlo bylo ok i nie bylo cieni, ale jak na razie to wychodzi całkiem, całkiem) Wkrótce pozycze od koleżanki cyfrówke, zrobie zdjęcia moich zdjęć, albo zeskanuje u innej kolezanki(bo mój skaner szlag trafił ) i Wam pokaże na wizazu kilka
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 19:57   #44
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: makijaż fotograficzny

Ja to mówią "wszystko zostaje w rodzinie" Oj to pochwal sie nam swoimi zdjęciami Bardzo jestem ciekawa
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 19:27   #45
joanitha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 3
GG do joanitha
Question światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

Witam Was Serdecznie
Szukam Informacji Na Temat światła W Makijazu Fotograficznym. Pilnie Mi To Potrzebne Juz Na "wczoraj". Bede Wdzięczna Za Jakąkolwiek Pomoc
Pozdrawiam))
joanitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-05, 22:39   #46
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w Twoim pytaniu ( sa rozne rodzaje swiatla) ale postaram sie Cie naprowadzic - do fotografowania makijazy zazwyczaj uzywa sie w studio swiatla blyskowego (lampa, lub lampy blyskowe) zmiekczonego tzw. softboxem - tak aby swiatlo sie rozpraszalo. Jesli chcemy podkreslic swiatlem jeden z elementow twarzy,uzywamy precyzyjnego "spota" a jesli chcemy aby nasza modelka miala bardzo rowno rozlozone swiatlo na twarzy, uzywamy tzw. "ringflasha" czyli lampy blyskowej, ktora jest takim kolem swiatla w okol obiektywu. Sa tez inne nasadki rozpraszajce swiatlo, np. tzw. "plaster miodu" etc. Co rozumiesz przez makijaz fotograficzny?
Nie chce sie tu wymadrzac, ale akurat jestem fotografem (lub raczej -fka ) musisz uscislic pytanie, bo nie bardzo wiem o co pytasz, ergo nie bardzo moge pomoc.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 08:47   #47
joanitha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 3
GG do joanitha
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

Dzieki
dokładnie chodzi o to by opisać makijaż fotograficzny i jaką role odrywa światło przy takim makijażu. Co należy podkreślić, co zatuszować, gdzie rozjaśnic, gdzie przyciemnieć itp. do zdjęcia fotograficznego.
joanitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 09:00   #48
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

WITAJ. tak jak pisze Joanitha są różne rodzaje swiatła, których uzywa się do fotografowania makijażu;-)
Generalnie światło fotograficzne wymaga dużej pracyzji w makijażu bo każde niedociągnięcie będzie widoczne jak na dłoni. Makijaż do zdjęć musi być mocniejszy od codziennego np. jeżeli wykonujesz makijaż naturalny do zdjęć w swietle dziennym może się wydawać bardzo mocny. Podstawą jest podkład- moze być bardzo kryjacy i należy pamietać o pudrze matującym - nakładając go kierujac pedzelek dół tak by pyłek nie osiadł na włoskach - bo na zdjęciu będzie to widoczne.

I jeszcze słów kilka o światełku.......
Jak światło zmienia makijaż:
- w świetle o żółtym zabarwieniu kolory nieco blakną
- w niebieskim kolory nabierają zimniejszego zabarwienia
- w czerwonym cieplejszego, a kolory stają się ciemniejsze
- dzienne światło ukazuje wszelkie niedociągnięcia i zbyt mocno wykonany makijaż
- światło neonowe – jest jeszcze ‘surowsze’ od dziennego – tutaj wszystko musi być wykonane perfekcyjnie
- półmrok rozświetlony blaskiem świec- łagodzi rysy i gasi kolor makijażu
pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 09:18   #49
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

ja się może zbytnio na fotgrafii nie znam, ale z tego co zdązyłam zauważyć, to: najlepiej rozjaśnic cienie pod oczami, zrobić ogólną korektę twarzy modelki oraz wyrazisty makijaż oczu ( w zależnosci jaki efekt chcesz osiągnąć). dość istotne są usta, ja proponuję super czerwień, która lux wychodzi na fotkach ) powodzenia.
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 09:31   #50
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Cool Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

ja dodam nieśmiało ;-) że do makijaży w zimnych tonacjach najlepiej użyć światła chłodnego, a do ciepłych ciepłego ;-)

unikniemy w ten sposób znacznego przekłamania kolorów lub nawet ich zupełnej zmiany a efekt może być bardzo niezadowalający...
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:39   #51
joanitha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 3
GG do joanitha
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc.
pozdrawiam))
joanitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 10:38   #52
elastigirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bełchatów city ;]
Wiadomości: 18
Dot.: światło W Makijażu Fotograficznym!!pomocy

o to mnie się także przyda ;-) czasami na sesjach mam taką tapetę na twarzy, że szpachelką można zdrapywać a na zdjęciach wygląda jakbym nie miała grama makijażu ;-) a jeśli są jakieś niedociągnięcia ... no cóż .. PS ;-)
elastigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 19:15   #53
mr0wka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

tak jak w tytule. mam problem z ładnym wychodzeniem na zdjęciach. co zrobić żeby ładnie wyjść na zdjęciu??
mr0wka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 19:25   #54
Faworyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 89
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

[B]wystarczy byc fotogeniczna i nie robic "masek" ...tyle
Faworyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 19:26   #55
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

ja Ci poradze, ze najlepiej to robić zdjęcie u dobrego fotografa, najlepiej zdęcie retuszowane, naprawde na tego typu zdjęciach wychodzi się super, makizaj moze byc troszke mocniejszy niz na codzien, choć ja np, jak robiłam zdjęcia do dowodu i prawo jazdy to u dobrego fotografa, retuszowane bylam pomalowana oszczędnie, jak zawsze, a wyszłam rewelacyjnie, mimo, ze mam gdzie niegdzie wypryski i blizny wszystko zostało zretuszowane, rewelacja !!! takie zdjęcia pan fotograf robil mi takim starym aparatem, potem pędzelkiem retuszowal niedoskonalości,wiem, to poniewaz mojej kolezanki mama miala kiedys zakład foto, ona mi polecila takie zdjęcia i naprawde jestem bardzo zadowolona, a np. jak zrobilam kiedys zjdecia w zakładzie foto aparatem cyfrowym to był koszmar, mam nadzieje, z emogłam Ci choć troszke pomóc, pozdrawiam !
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:25   #56
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

Jakiś czas temu zakładałam wątek na temat tego jak wykonać makijaż do zdjęcia do dowodu. Wizażanki podały mi kilka rad.
Podaję Ci linka do tego wątku, może coś Ci się przyda
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7863
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:45   #57
mr0wka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

Maja dziękuje za link, bardzo się przyda!! A tak apropo to jak wyszło to twoje zdjęcie? ja się mojego okropnie boję, bo już jedno zrobiłam ale wyszłam tak tragicznie że muszę je jutro powtórzyć Pozdrawiam
mr0wka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 22:08   #58
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

najlepiej zrobić w domu jeśli masz cyfrówkę.
Ja tak zrobiłam-mąż pstryknął mi kilkanaście fotek i wybrałam najładniejszą. I mam ją teraz w dowodzie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 23:16   #59
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

Ja zrobiłam sobie lekki makijaż mający na celu zaretuszowanie niedoskonałości i podkreślenie oczu, po czym wybrałam się do fotografa, który zrobił mi cyfrówką chyba z 10 fotek (był bardzo cierpliwy). Wybrałam wspólnie z nim najładniejsze, i dostałam 6 odbitek + dyskietkę z moją fotką. W domciu wzięłam ją pod lupę (czytaj: pobawiłam się nad tym zdjęciem w profesjonalnym programie do obróbki grafiki ) i teraz mam gotowe super fotki do wywołania. W dodatku będzie mnie to już znacznie mniej teraz kosztować (ok. 10zł za 6 odbitek). Warto wypróbować
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:54   #60
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: jak ładnie wyjść na zdjęciu do dowodu??

Cytat:
Napisane przez mr0wka
Maja dziękuje za link, bardzo się przyda!! A tak apropo to jak wyszło to twoje zdjęcie? ja się mojego okropnie boję, bo już jedno zrobiłam ale wyszłam tak tragicznie że muszę je jutro powtórzyć Pozdrawiam

Moje zdjęcie wyszlo bardzo ładnie za pierwszym razem . Robiłam tradycyjną metodą, nie cyfrową. Ale bałam się i panikowałam(przecież to tylko zdjęcieale jestem panikara), że nałożyłam za dużo pudru, za mało szminki...czy dobrze wytuszowałam rzęsy? a może powinnam narysować kreskę na powiece? Makijaż zrobiłam dość delikatny, jedynie użyłam ciut ciemniejszej pomadki niż zazwyczaj, ale na zdjęciu wyszła tak jak miala wyjść - czyli prawie niewidoczna, ale za to usta są wyrażne.

Ale bardzo rzeczywiście bardzo dobrym sposobem jest pstryknięcie kilku zdjęć cyfrówką(której nie mam ) aby sprawdzić jak wszystko się prezentuje na zdjęciu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-26 19:35:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.