Keratynowe prostowanie -część II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 20:31   #4801
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ok więc wyglądają w porządku, są troche przygłaskane, ale coś się z tym zrobi


są prościutkie żadnych wykrzywinych ciakwe czy po nocy będą wyglądać tak samo
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:34   #4802
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ok więc wyglądają w porządku, są troche przygłaskane, ale coś się z tym zrobi


są prościutkie żadnych wykrzywinych ciakwe czy po nocy będą wyglądać tak samo
to super że wszystko ładnie wyszło
ten przyliz minie po ok 2 tygodniach - przynajmniej u mnie tak jest
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:44   #4803
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jak ja bym chciała żeby moje były proste bez suszarki Ale muszę suszyć
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:45   #4804
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
to super że wszystko ładnie wyszło
ten przyliz minie po ok 2 tygodniach - przynajmniej u mnie tak jest
ohh. mam nadzieję

Kurde, dziewczyny, jak ja to dzisiaj robiłam to myślałam że umrę

a mam króótkie włosy, podziwiam osoby z długimi, bo by mnie szlag trafił jakbym miała to robić 5-6 godzin
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:14   #4805
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ohh. mam nadzieję

Kurde, dziewczyny, jak ja to dzisiaj robiłam to myślałam że umrę

a mam króótkie włosy, podziwiam osoby z długimi, bo by mnie szlag trafił jakbym miała to robić 5-6 godzin
dokładnie tak jak piszesz straszne to jest ale za to efekt po.... wart tego cierpienia
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 21:55   #4806
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Jeden i drugi sprzedawca są w porządku
Może wystarczyć, ale lepiej w razie czego mieć dodatkowe ml preparatu
Wystarczy zwykła suszarka. Ja suszę średnią temperaturą i jest OK. Za pierwszym razem miałam zwyczajną suszarkę i też było dobrze.
Dzięki Widziałam filmik na youtubie na temat encanto i jakaś dziewczyna wypowiadała się, że konieczna jest suszarka z zimnym nawiewem, bo inaczej zabieg może się nie udać i trochę się przestraszyłam.
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 22:08   #4807
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Dzięki Widziałam filmik na youtubie na temat encanto i jakaś dziewczyna wypowiadała się, że konieczna jest suszarka z zimnym nawiewem, bo inaczej zabieg może się nie udać i trochę się przestraszyłam.
Poważnie? Ja bym chyba zwariowała jakbym miała suszyć tę keratynę zimnym powietrzem!
Chodzi po prostu o to, że musisz wysuszyć włosy z keratyną żeby Ci się włoski nie popaliły w czasie prostowania Ważniejsza od suszarki jest prostownica nagrzewająca się do temperatury 215-230
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 08:16   #4808
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny. z tą suszarką tez nie jest tak do końca, że obojętna temp. bo mojej koleżanki psióły robiły też encanto jakiś czas temu i chciały wysuszyć szybko i wysuszyły właśnie ciepłym powietrzem i miały później na głowie strzechę. wydaje mi się, że to jest na tej zasadzie, że to ciepło wpływa jednak na tą keratynę i może później wyjść bubel.
Ja zawsze suszę zimnym nawiewem.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:22   #4809
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez msd16 Pokaż wiadomość
Dzięki Widziałam filmik na youtubie na temat encanto i jakaś dziewczyna wypowiadała się, że konieczna jest suszarka z zimnym nawiewem, bo inaczej zabieg może się nie udać i trochę się przestraszyłam.
w instrukcji jest napisane, ze suszarka ma być na najwyższych obrotach i mieć srodni nawiew czyli nie zimnym powietrzem, nie gorącym na maksa tylko srednim ja sie stosowałam do instrukcji, tak robiłam i było/jest dobrze
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 08:41   #4810
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

to ciekawe, bo w żadnej mojej instrukcji nie było napisane, że średnia temp.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:00   #4811
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No właśnie ciekawe. W mojej pierwszej instrukcji encanto było napisane właśnie żeby suszyć najcieplejszym bo keratyna lubi ciepło. Później już zawsze robiłam w/g tamtej instrukcji i było dobrze. I co ciekawe im suszyłam cieplejszym nawiewem tym miałam bardziej proste włosy Dopiero jak zaczęłam robić cocospoko , to już suszyłam średnim.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 09:12   #4812
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nie wiem szczerze mówiąc w takim razie o co chodzi. ja robie zawsze zimnym i wychodzi. nie wiem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:18   #4813
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dla tych co mi nie wierzą: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=12779 pkt 5 w instrukcji (instrukcja przy zdjęciach) 2 zdanie i to nawet pogrubione
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:29   #4814
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no dobrze, może i jest to zdanie, tylko kwestia tego, że każdy suszy inaczej a i tak wychodzi
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:40   #4815
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Poważnie? Ja bym chyba zwariowała jakbym miała suszyć tę keratynę zimnym powietrzem!
Chodzi po prostu o to, że musisz wysuszyć włosy z keratyną żeby Ci się włoski nie popaliły w czasie prostowania Ważniejsza od suszarki jest prostownica nagrzewająca się do temperatury 215-230
a to dlatego ze gorace powietrze z suszarki spowoduje juz wbudowywanie sie keratyny we wlosy podczas suszenia . a przeciez nie o to chodzi bo my wlasnie chcemy ja wgrzewac podczas prostowania jednoczesnie nadajac wszystkiemuu odpowiedni ksztalt prostownica. wiec jesli suszysz goracym powietrzem ( zauwazcie ze "gorace " to okreslenie bardzo subiektywne bo dla jednych "gorace" to bedzie dla innych "letnie" itp- mialam kolezanke ktora majac na mysli "mycie wlosow ciepla woda" miala na mysli prawie wrzatek ;D a pozniej zaskoczenie ze wlosy wypadaja i przetluszczaja sie jak szalone ale to inna bajka;D) mozesz sie spodziewac ze wieksza czesc keratyny juz sie trwale wbuduje i nawet pozniejsze prostowanie nie zmieni jej ksztaltu - no a wiadomo jaki ksztalt maja wlosy po myciu podczas suszenia ;D- u mnie byla strzecha;D

ja mam np suszarke ktora ma 4 predkosci i 4 temperatury. zawsze prostowalam w max predkosci nawiewu i na przemian 1 i 2 temp 1 to jest chlodne a 2gie jest letnie/cieple dla mnie nawet za cieple czasem i tak suszylam pierw cieplym tak by nie nagrzac wlosow: jak mi sie cieplo robilo to zmienialam na 1 , jak sie wychlodzily to znow 2 na cieple itd....
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:48
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:04   #4816
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
dziewczyny. z tą suszarką tez nie jest tak do końca, że obojętna temp. bo mojej koleżanki psióły robiły też encanto jakiś czas temu i chciały wysuszyć szybko i wysuszyły właśnie ciepłym powietrzem i miały później na głowie strzechę. wydaje mi się, że to jest na tej zasadzie, że to ciepło wpływa jednak na tą keratynę i może później wyjść bubel.
Ja zawsze suszę zimnym nawiewem.
O
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
w instrukcji jest napisane, ze suszarka ma być na najwyższych obrotach i mieć srodni nawiew czyli nie zimnym powietrzem, nie gorącym na maksa tylko srednim ja sie stosowałam do instrukcji, tak robiłam i było/jest dobrze
Też miałam taką instrukcję
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
to ciekawe, bo w żadnej mojej instrukcji nie było napisane, że średnia temp.

Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość
No właśnie ciekawe. W mojej pierwszej instrukcji encanto było napisane właśnie żeby suszyć najcieplejszym bo keratyna lubi ciepło. Później już zawsze robiłam w/g tamtej instrukcji i było dobrze. I co ciekawe im suszyłam cieplejszym nawiewem tym miałam bardziej proste włosy Dopiero jak zaczęłam robić cocospoko , to już suszyłam średnim.
U każdego co innego
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no dobrze, może i jest to zdanie, tylko kwestia tego, że każdy suszy inaczej a i tak wychodzi
No właśnie
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a to dlatego ze gorace powietrze z suszarki spowoduje juz wbudowywanie sie keratyny we wlosy podczas suszenia . a przeciez nie o to chodzi bo my wlasnie chcemy ja wgrzewac podczas prostowania jednoczesnie nadajac wszystkiemuu odpowiedni ksztalt prostownica. wiec jesli suszysz goracym powietrzem ( zauwazcie ze "gorace " to okreslenie bardzo subiektywne bo dla jednych "gorace" to bedzie dla innych "letnie" itp- mialam kolezanke ktora majac na mysli "mycie wlosow ciepla woda" miala na mysli prawie wrzatek ;D a pozniej zaskoczenie ze wlosy wypadaja i przetluszczaja sie jak szalone ale to inna bajka;D) mozesz sie spodziewac ze wieksza czesc keratyny juz sie trwale wbuduje i nawet pozniejsze prostowanie nie zmieni jej ksztaltu - no a wiadomo jaki ksztalt maja wlosy po myciu podczas suszenia ;D- u mnie byla strzecha;D

ja mam np suszarke ktora ma 4 predkosci i 4 temperatury. zawsze prostowalam w max predkosci nawiewu i na przemian 1 i 2 temp 1 to jest chlodne a 2gie jest letnie/cieple dla mnie nawet za cieple czasem i tak suszylam pierw cieplym tak by nie nagrzac wlosow: jak mi sie cieplo robilo to zmienialam na 1 , jak sie wychlodzily to znow 2 na cieple itd....
Przekonujące wyjaśnienie, ale jak widać i tak nam zabiegi wychodzą Moja suszarka ma do wyboru 3 temperatury i zawsze suszę na 2.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:07   #4817
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ale to co olkie by tłumaczyło dlaczego koleżankom nie wyszło bo po prostu keratyna "zapamiętała" to i już się nie chciała wprasować bardziej we włosy, skoro została już potraktowana ciepłym nawiewem


niech każdy robi tak jak ma sprawdzone
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:39   #4818
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja zawsze robiłam ciepłym i tez nie widziałam zeby coś było nie tak :P tzn bardzo ciepłym ale nie parzącym bo taką opcje tez daje moja suszarka
chłopdnym przy mojej ilosci włosów to bym z tydzień suszyła
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:55   #4819
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a to dlatego ze gorace powietrze z suszarki spowoduje juz wbudowywanie sie keratyny we wlosy podczas suszenia . a przeciez nie o to chodzi bo my wlasnie chcemy ja wgrzewac podczas prostowania jednoczesnie nadajac wszystkiemuu odpowiedni ksztalt prostownica.
Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale to co olkie by tłumaczyło dlaczego koleżankom nie wyszło bo po prostu keratyna "zapamiętała" to i już się nie chciała wprasować bardziej we włosy, skoro została już potraktowana ciepłym nawiewem
nie zgodzę się, jakby tak miało być jak piszecie to nie wychodził by zabieg ani keratynowego ani chemicznego prostowania (w chemicznym tez się najpierw suszy a potem prostuje włosy) poza tym jakby już podczas suszenia miało się nadawać kształt to trzeba by od razu wtedy już suszyć na szczotce żeby jak najbardziej je od razu wyprostować a o tym już nie było w instrukcjach.

Ale tam sobie teraz siedzę i myślę i doszłam do wniosku, że ,mimo iz sama tez nie mogę pojąc jak można suszyć włosy zimnym nawiewem szczególnie po keratynie bo wtedy by mi to zajęło chyba dobre 50 min, ale może to ma jakiś sens tj. nadmiar keratyny nie odparowuje z włosów (a nawet w instrukcji w jakiejś części jest napisane, ze jak się nałoży za dużo to żeby się nie przejmować bo nadmiar odparuje) no a jak ma odparować bez użycia ciepła a po drugie zimny nawiew domyka łuski włosa przez co przygotowuje włos do prostowania i ogólnie może być tak, ze włosy będą ładniej wyglądać trzeba by zaeksperymentowac żeby mieć porównanie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 12:43   #4820
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny, myślałam, ze t włosy mam ulizane i są słabe
dzisiaj wchodzę do pracy i od razu 3 osoby mi mówią, że mam ładne włosy dzisiaj, wreszcie nie sterczą na wszytskie strony

Ja suszyłam zimnym na zmaianę ze średnim i w mojej instrukcji jest, że ZIMNYM, nawet z dużej litery napisali Mam krótkie włosy, a suszyłam ok 40 minut, myślałam, że oszaleje
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:49   #4821
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie zgodzę się, jakby tak miało być jak piszecie to nie wychodził by zabieg ani keratynowego ani chemicznego prostowania (w chemicznym tez się najpierw suszy a potem prostuje włosy) poza tym jakby już podczas suszenia miało się nadawać kształt to trzeba by od razu wtedy już suszyć na szczotce żeby jak najbardziej je od razu wyprostować a o tym już nie było w instrukcjach.

:
wlasnie o to chodzi by suszyc zimnym/chlodnym powietrzem. a czemu to wyjasnilam wyzej. ale jeszcze raz powtorze: suszenie w wypadku encanto ( nie wiem jak jest przy chemicznym prostowaniu bo nigdy sie tym nie interesowalam) ma za zadanie ODPAROWANIE WILGOCI z wlosa by ich nie zniszczyc podczas prostowania- prawda jasna jak slonce i logiczna ze na mokro wlosow nie traktuje sie prostownica. absolutnie nie chodzi tutaj o wgrzewanie goracym powietrzem keratyny we wlos bo to nie na tym etapie sie robi. owszem widzialam technike ze suszy sie keratyne na szczotce a pozniej poprawia prostownica ale napewno robi sie to wtedy na goraco by nadac ksztalt i pewnie by wlos tylko wygladzic a nie wyprostowac na drut. zaleca sie suszenie chlodniejszym powietrzem by ,jak wspomnialam wyzej , wlosy pozbawic wilgoci z preparatu i mycia. keratyna z preparatu dalej na nich zostaje-pozniej ja wbudowujemy W SPOSOB KONTROLOWANY nadając pozadana gladkosc za pomaca CIEPLA/GORACA z prostownicy. keratyna otula wlos , goraco ja wbudowyje w ubytki i nadaje ksztalt tej powloczce-tak oto magicznie encanto rozprostowuje loki i wygladza fale.w przypadku suszenia GORACYM powietrzem keratyna otacza wlos i wbudowuje sie juz na etapie suszenia gdzie wlasciwie nie mamy mozliwosci kontroli na to jaki ksztalt przyjmie i jakie wykonczenie nada. po takim suszeniu tak jak sie wbudowala tak zostanie. pozniejsze "ksztaltowanie" i wgrzewanie prostownica keratyny moze juz nie dac w pelni satysfakcjonujacego efektu skoro keratyna juz wczesniej otoczyla szczelnie włókienko i sie polaczyla trwale z wlosem bez owego nadawania ksztaltu prostownica a czesc jej pewnie pod wplywem owego goracego nawiewu sie ulotnila z powierzchni wlosow. wtedy wlasciwie nie ma juz co modelowac. no nie wiem jak bardziej jasno wytlumaczyc to i nie wiem co tutaj moze byc niejasne
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-13 o 16:52
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 16:50   #4822
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej! Miałabym pytanie, czy faktycznie trzeba odczekać az 2 tygodnie od farbowania włosów, by móc przeprowadzić zabieg? Byłam w miniony piątek u fryzjera, żeby nadać trochę kolorku moim białym włosom i farba nic nie chwyciła. Czy w tym przypadku muszę czekać 2 tygodnie, czy mogłabym przeprowadzić zabieg w najbliższa niedzielę ( minie wówczas 9 dni).
Miałabym jeszcze jedno pytanie: Czy do zabiegu nada się taka prostownica: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sow-s1031.html . Wiem, ze producent zaleca minimum 205 stopni, ale może któraś z was próbowała na 200 stopniach przeprowadzić zabieg...

Edytowane przez anioleczek22
Czas edycji: 2013-03-13 o 17:02
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:02   #4823
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mi zawsze fryzjerki suszyły włosy zimnym nawiewem, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej. Miesiąc temu jak sama nakładałam keratynę to również robiłam tak jak one. Trwało to długa, nawet bardzo długo ale wolę mieć pewność , że włosy będę mieć długo takie jakie chcę
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:27   #4824
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

następnym razem jak będę robić to spróbuje suszyć zimnym nawiewem i zobaczymy ile się będzie trzymać wtedy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 19:29   #4825
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hmm ja zawsze suszyłam średnim nawiewem i zawsze było ok ale dla sprawdzenia następnym razem też spróbuję zimnym ale pewnie będę suszyć 3 dni no ale lubię eksperymentować więc się poświęcę
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:11   #4826
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hmm ja zawsze suszyłam średnim nawiewem i zawsze było ok ale dla sprawdzenia następnym razem też spróbuję zimnym ale pewnie będę suszyć 3 dni no ale lubię eksperymentować więc się poświęcę
najwazniejsze by nie bardzo cieplym i nie goracym.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:24   #4827
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aż z ciekawości poszukałam moich instrukcji - znalazłam 3 - w dwóch nie ma słowa o nawiewie czy zimnym czy ciepłym czy też średnim czy mocnym po prostu wysusz włosy z naciskiem żeby były naprawdę suche w trzeciej jest napisane że średnim nawiewem i też z naciskiem aby były dobrze wysuszone.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:27   #4828
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
aż z ciekawości poszukałam moich instrukcji - znalazłam 3 - w dwóch nie ma słowa o nawiewie czy zimnym czy ciepłym czy też średnim czy mocnym po prostu wysusz włosy z naciskiem żeby były naprawdę suche w trzeciej jest napisane że średnim nawiewem i też z naciskiem aby były dobrze wysuszone.
no to tą co jest napisane o średnim nawiewie o mocnych obrotach mamy tą sama i od tego samego sprzedawcy pewnie (care of you)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:31   #4829
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jak tak mówicie, to może i ja sprawdzę następnym razem zimnym nawiewiem, ale chyba oszaleję
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:37   #4830
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja kiedy robiłam encanto suszyłam gorącym powietrzem ( niestety mam najtańszą suszarkę i opcji zimnego nawiewu nie ma ) i trzymało mi się naprawdę długo ( 5 miesięcy, poźniej musiałam robić kolejny zabiego bo odrosty juz sie kręciły :PP ) i nawet do tej pory mam proste końcówki mimo że od ostatniego zabiegu minął prawie rok. Chyba po prostu wszystko zależy to od włosów
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.