Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 08:30   #1
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228

Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006


Zerknijcie tu :
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74897,3611002.html

Strona jest aktualizowana od poniedziałku-do końca tego tygodnia.Więc ,aby zobaczyć,która grupa zawodowa zarabia w Polsce najwięcej trzeba troszkę poczekać.

Czy waszym zdaniem dane zawarte w artykule pokrywają się z rzeczywistością?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:37   #2
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

hehe moze i to prawda
ale jak z tego wyzyc
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:17   #3
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

dziwi mnie Pani Psycholog i Ekomistka z wyksztalcenia i zarabia 1,9 zl na godzine? jako pomoc PCK? matko co daje miesiecznie 230 zl... tragedia!!!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:25   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
60-120 zł za wizytę

Jako Święty Mikołaj od sześciu lat.
Pracuje na Śląsku ze swoją żoną Śnieżynką. Sezon rozpoczyna się w październiku. Wczesną jesienią napływają pierwsze zamówienia. Listopad i grudzień to nawał pracy. Wizyty w firmach, prywatnych domach, supermarketach. W sezonie zarabia do 1,2 tys. zł na rękę. Święty Mikołaj skończył finanse, bankowość i handel międzynarodowy. W sezonie letnim prowadzi firmę, która zajmuje się organizowaniem wesel. Jeśli firma nie wypali, wyjedzie z żoną do Anglii lub Niemiec
A co powiecie na to?Trzy dobre,a nawet bardzo dobre kierunki -i jaki efekt?
Czy z takimi kierunkami naprawdę nie można znaleźć dobrej pracy w swoim zawodzie,a może brak siły przebicia i zaradności?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:36   #5
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

wydaje mi się, że w tym przypadku nie liczą się umiejętnośći tylko znajomości

ta lista jest tego wyraźnym przykładem ludzie po studiach nawet po paru kierunkach zarabiają mniej niż ludzie z wykształceniem średnim
nie mogę znaleźć listy z poniedziałku i wtorku?jak mam jej szukać?


a to dobre

1100-1500 zł

Sprzedaje używane ciuchy na Allegro. Ania wyszukuje fajne ubrania w sklepach z używaną odzieżą, np. sukienkę dla trzyletniej dziewczynki za 5 zł (koniecznie z oryginalną metką), kupuje i wystawia w serwisie aukcyjnym za 50 zł. W opisie aukcji pisze, że rzeczy są "raz włożone" przez jej nieistniejącą córeczkę.
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:40   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
Napisane przez martul Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że w tym przypadku nie liczą się umiejętnośći tylko znajomości

ta lista jest tego wyraźnym przykładem ludzie po studiach nawet po paru kierunkach zarabiają mniej niż ludzie z wykształceniem średnim
nie mogę znaleźć listy z poniedziałku i wtorku?jak mam jej szukać?
Nie trzeba nigdzie szukać .Ta lista zaczyna się od poniedziałku i do niej codziennie są dopisywane kolejne rzędy zarobków.Jutro będzie dłuższa o kilka nowych pozycji .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:42   #7
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Mi sie wydaje ze place zaleza od regionu bo np. opiekunka do dzieci tutaj pisza ze 350zl moja kolezanka dostawala za miesiac 200zl w moich regionach a inna kolezanka ktory jest w innym wojewodztwie do najpierw dostawala wlasnie 350zl a potem 400zl wiec mysle ze tam gdzie biedniejsze wojewodztwa to mniejsze zawsze beda place.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 09:47   #8
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

"Sprzedaje używane ciuchy na Allegro. Ania wyszukuje fajne ubrania w sklepach z używaną odzieżą, np. sukienkę dla trzyletniej dziewczynki za 5 zł (koniecznie z oryginalną metką), kupuje i wystawia w serwisie aukcyjnym za 50 zł. W opisie aukcji pisze, że rzeczy są "raz włożone" przez jej nieistniejącą córeczkę. "


A tu mi przypomnialo sie TELE 2 co jest ostatnio glosno i wez tu ufaj w dzisiejszych czasach ludziom.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:21   #9
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

a to jest hmm jakaś grupa reprezentacyjna czy zupełnie przypadkowe osoby?
przeczytałam i nic mi to szczerze powiedziawszy nie dało
powinna takimi badaniami zająć się grupa fachowców(socjologów,spec od statystyk czy coś) a nie dziennikarze
dla mnie takie pseudo-badanie nie niesie raczej większej wiedzy a tym bardziej nie odpowiada na pytanie "ile zarabiają Polacy"
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:45   #10
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Moim zdaniem pracę w swoim zawodzie można znaleźć, ale:
a) trzeba mieć albo przebicie, smykałkę do tego,
b) albo znajomości.
Ja póki co jestem na stażu, za 2 tygodnie rozpoczynam studia. Niestety nie mam jakiegoś przełożenia tego artykułu na rzeczywistość, gdyż żyję z pieniądzy, które zarobi nasza firma (spółka brat, mama, w przyszłości także i ja), a zarobki z tej firmy są hm... 'troszeczkę' wyższe niż ten najwyższy próg przedstawiony w artykule.

Dla porównania mam z kolei bratową:
Zrobiła chyba 4 kierunki studiów, studiowała w Kielcach, Rzeszowie, Krakowie, na UW w Wawie również. Pracuje w Urzędzie Skarbowym. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dostała dwa awanse. W skarbówce pracuje już hm... 12 lat?? Nie wiem dokładnie, ale jej miesięczna wypłata wynosi 1700 zł, co wydaje się być nieprawdopodobnie niską stawką za tyle kursów, studiów itd. No ale cóż.

Myślę, że artykuł dobrze obrazuje zarobki w Polsce. Prawdę mówiąc, to chyba wcale nie jest tak źle u nas, po prostu przez lata się utarło, że ludzie narzekają na biedę, ale w rzeczywistości nasz status wzrasta.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:48   #11
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

dla mnie takie kwoty sa po prostu tragiczne . i mowia, ze bezrobocie w polsce spada . przeciez tyle osob pracuje na czarno i to naprawde za nedzne pieniadze!!!!! szkoda slow!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 11:02   #12
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Straszne

1,9 zl za godzine tu nawet slow brak....

Szkoda, ze Polska nie moze wprowadzic minimalnego wynagrodzenia za godzine tak jak jest w normalnych krajach europejskich...

Az sie boje pomyslec, co bedzie za pare lat, bo z roku na rok jest gorzej a nie lepiej. Dobrze, ze weszlismy przynajmniej do EU i jest mozliwosc wyjazdu za granice
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:14   #13
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Hm... czy ja wiem, czy gorzej? Zależy. Jednak zauważyłam pewną rzecz: kiedyś można było nie mieć roboty ze studiami. Teraz, oczywiście, też, ale hm... nie chcę zamotać, a nie wiem jak to napisać. Po prostu teraz ludzie po studiach częściej znajdują dobrą pracę i na dodatek w swoim zawodzie. Chyba, że naprawdę brak im zaradności.

Coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę. Niech wyjeżdżają - ja zostaję i więcej pracy dla mnie wiem już, że po moich studiach jestem przyjmowana z otwartymi rękami po licencjacie nawet tam, gdzie wymagają magistra. Jest dużo możliwości rozwinięcia własnego interesu trzeba tylko wyczuć moment, trafić na podatny grunt i wyrobić sobie renomę. Ja mam plany odnośnie własnej, jeszcze nieutworzonej firmy. Wierzę, że mi się uda. Jestem stanowcza i lubię zarządzać. Myślę, że to mi się opłaci w przyszłości
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:24   #14
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Hm... czy ja wiem, czy gorzej? Zależy. Jednak zauważyłam pewną rzecz: kiedyś można było nie mieć roboty ze studiami. Teraz, oczywiście, też, ale hm... nie chcę zamotać, a nie wiem jak to napisać. Po prostu teraz ludzie po studiach częściej znajdują dobrą pracę i na dodatek w swoim zawodzie. Chyba, że naprawdę brak im zaradności.

Coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę. Niech wyjeżdżają - ja zostaję i więcej pracy dla mnie wiem już, że po moich studiach jestem przyjmowana z otwartymi rękami po licencjacie nawet tam, gdzie wymagają magistra. Jest dużo możliwości rozwinięcia własnego interesu trzeba tylko wyczuć moment, trafić na podatny grunt i wyrobić sobie renomę. Ja mam plany odnośnie własnej, jeszcze nieutworzonej firmy. Wierzę, że mi się uda. Jestem stanowcza i lubię zarządzać. Myślę, że to mi się opłaci w przyszłości
zgadzam się z Twoją wypowiedzią i gratuluję pewności siebie na pewno opłaci się przy poszukiwaniach pracy

dzięki za odpowiedź Fresa już myślałam żę coś mi się pokićkalo
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:49   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
Napisane przez martul Pokaż wiadomość

dzięki za odpowiedź Fresa już myślałam żę coś mi się pokićkalo
Martul nie ma za co .Sama nie mogę się doczekać do końca tygodnia,żeby zobaczyć,kto zarabia najwięcej .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:35   #16
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Freso, bardzo ciekawy artykuł

Przeraził mnie ten fragment o allegro :

Cytat:
1100-1500 zł

Sprzedaje używane ciuchy na Allegro. Ania wyszukuje fajne ubrania w sklepach z używaną odzieżą, np. sukienkę dla trzyletniej dziewczynki za 5 zł (koniecznie z oryginalną metką), kupuje i wystawia w serwisie aukcyjnym za 50 zł. W opisie aukcji pisze, że rzeczy są "raz włożone" przez jej nieistniejącą córeczkę.
Ale interesy mozna robić
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:02   #17
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

to doczekałam do końca tygodnia ufff

czytam sobie właśnie i nie mogłam się oprzeć:

2000 zł

Striptizer ze Śląska (28 lat). Rozbiera się dla pań od pięciu lat. Zarabia mniej niż w poprzednich latach, bo konkurencja rośnie. Za występ dostaje 200 zł (striptiz do czterech utworów). Dłuższe występy są droższe, ok. 250 zł za 40-minutowy występ. Osoba zamawiająca usługę musi pokryć koszty dojazdu. Podpisuje umowy o dzieło. Jeździ głównie na wieczory panieńskie. Nie planuje wyjazdu za granicę, chce się uczyć. Wykształcenie średnie.


takiemu to dobrze ludzie zarabiają 1,90/h a on 250/40min
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:20   #18
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Dokładnie
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 23:04   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
36 000 zł

Prezes zachodniej firmy produkcyjno-handlowej. Wykształcenie wyższe ekonomiczne, studia podyplomowe z logistyki i zarządzania finansami. Premia za wyniki, nawet do kilkudziesięciu procent podstawy. Do tego premia roczna. Służbowe audi bez limitu kilometrów, telefon komórkowy, laptop, ubezpieczenie w trzecim filarze, leczenie w prywatnej klinice w Warszawie. Na stanowisku od pięciu lat, wcześniej zarządzał grupą agentów w towarzystwie ubezpieczeniowym, prowadził własną firmę. Zna biegle angielski, dobrze rosyjski i niemiecki. Tygodniowo pracuje nawet 60 godzin.
To już jest coś: 36 000 miesięcznie plus różne ekstrasy .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 00:19   #20
Rosa-85
Raczkowanie
 
Avatar Rosa-85
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 362
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

mnie ciekawi ile zarabia pracownik socjalny i kurator społeczny....
__________________
...Rosa...
Rosa-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 00:58   #21
dcio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 109
Talking Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Bez znajomosci w Polsce trudno o przyzwoite zarobki. Dlatego tez po studiach pracuje jako operator koparki i betoniarki tyle ze w Dnii. Zreszta tam tez ludzie po studiach rozkladaja towary w hipermarketach.
dcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 01:29   #22
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
Napisane przez martul Pokaż wiadomość
Sprzedaje używane ciuchy na Allegro. Ania wyszukuje fajne ubrania w sklepach z używaną odzieżą, np. sukienkę dla trzyletniej dziewczynki za 5 zł (koniecznie z oryginalną metką), kupuje i wystawia w serwisie aukcyjnym za 50 zł. W opisie aukcji pisze, że rzeczy są "raz włożone" przez jej nieistniejącą córeczkę.

Słyszałam już o takich metodach, dlatego opisy "nowe bez metek" i "założona raz, bez znaków użycia" wrzucam do jednego worka i omijam szerokim łukiem. Ale swoją drogą bardzo ciekawy pomysł na biznes
Jak to mówią - liczy się pomysł.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 08:12   #23
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
36 000 zł

Prezes zachodniej firmy produkcyjno-handlowej. Wykształcenie wyższe ekonomiczne, studia podyplomowe z logistyki i zarządzania finansami. Premia za wyniki, nawet do kilkudziesięciu procent podstawy. Do tego premia roczna. Służbowe audi bez limitu kilometrów, telefon komórkowy, laptop, ubezpieczenie w trzecim filarze, leczenie w prywatnej klinice w Warszawie. Na stanowisku od pięciu lat, wcześniej zarządzał grupą agentów w towarzystwie ubezpieczeniowym, prowadził własną firmę. Zna biegle angielski, dobrze rosyjski i niemiecki. Tygodniowo pracuje nawet 60 godzin.


To już jest coś: 36 000 miesięcznie plus różne ekstrasy
taki to ma fajnieale akurat w tym przypadku jaka praca-jakie wykształcenie -taka płaca
ma wiedzę,zna języki tylko pogratulować
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:51   #24
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Sprawdź,ile można zarobić w Polsce-rok 2006

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość

Słyszałam już o takich metodach, dlatego opisy "nowe bez metek" i "założona raz, bez znaków użycia" wrzucam do jednego worka i omijam szerokim łukiem. Ale swoją drogą bardzo ciekawy pomysł na biznes
Jak to mówią - liczy się pomysł.
Tez zawsze omijam szerokim lukiem rzeczy "nowe, ale bez metki" albo "raz przymierzone", raz sie na cos takiego nabralam, ja wiem, ze kazdy chce zarobic, a pojede stereotypem "Polak potrafi", potrafi, za pewne, nie tylko Polak.

Ale mniejsza z tym.

Co mnie kiedys bardzo dziwilo, ze ludzie potrafia wymyslac takie historyjki, ze az to sie w glowie nie miesci, ze ktos dostal cos od cioci z Anglii, 5 numerow za duze, ale nowe, bez metki, to po cholere przy 5 za duzych numerach odrywac metke? .

Ale... co mnie kiedys zszokowalo... Weszlam sobie pewnego pieknego dnia na lumpeksowy watek, bardzo duzo Wizazanek pisalo, ze za duze/za male/"za nie takie"-leci na All/leci wiadomo, gdzie. I wchodze na te "wiadomo gdzie", jako wielka fanka siedzenia, wyszukiwania, przegladania ciuchow i nie tylko na All i co widze? Ano, widzę ciucha (kupionego w lumpku, czesto za 3-5zł) tej Wizazanki z opisem aukcji "nowy, nigdy nie zalozony, podzialam gdzies metki", "mama dostala na imieniny, ale nie w jej stylu, nowiutka, bez metek papierowych " etc.

Dorbra, ciuchy jestem w stanie rozumiec, ale bielizne, bikini? No, proszę... Opisywanie bikini kupionego w lumpku (byc moze, ze rzeczywiscie jest nowe, ale jak to mozna stwierdzic?) jako nowego, nigdy nie uzywanego jest dla mnie szczytem bezczelnosci.

Albo informacje, o tym, czy ciuch jest nowy czy nie nie ma w ogole podanych w ak\ukcji, albo jest, ze jest nowy, a o posiadanych papierowych metkach nic nie jest napisane...

Moj post nie mial bym atakiem na Wizazanki, bynajmniej. I prosze go tak nie traktowac.

Ale kazdy stara sie jak umie .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2007-08-12 o 13:12 Powód: musiałam coś dopisać :)
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.