Crzest - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 01:08   #1
Anime_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Smile

Crzest


Na początku mówię wszyskim Cześć,bo na forum istnieję od godzinki;P
Jeszcze sie tu w ogóle nie łapę,nie wiem co i jak,ale Wasze prace mnie po prostu zauroczyły!!! Podziwiam Was wszystkich!!
I zazdroszę,bo ja nie mam chyba cierpliwości..
To tak na wstępię
A teraz ma do Was sprawę. Być moze był otu już masę takich tematów,ale w ogóle nie ogarniam jeszcze wszystkiego. W Święta Bożego Narodzenia będa chrzciny mojego siostrzeńca i chciałabym mu podarować coś nietuzinkowego. Nie będę chrzestną, nie zarabiam, mam 17 lat, dlatego chciałabym żeby to było coś własnej roboty. Ale kompletnie nie wiem co to może być!! I obawiam się,ze mój pomysł legnie w gruzach,bo nigdy nie specjalnie interesowałam się plasytką,a moja przygoda z Origami kończy się chyba na tulipanach;P
Powiedzcie mi,jaka jest najprostsza metoda zrobienia czegoś z papieru?? Bo myślałam nad zrobieniem jakiejś kartki pamiątkowej.Gdzieś nawet widziałam kartkę z krzyżem metodą Quillingową<sorki,jak przekręciłam nazwę>.Wykonawczynią była <wydaję mi się> któraś z Was i robiła to dla swojego chrześniaka Szymonka. CUDOWNE!! To byłoby dla mnie za trudne raczej,ale może mi coś polecicie? I jak byście mi mogły napisać, czy są gdzieś jakieś galerie gdzie mogłabym obejrzeć takie prace i wybrać jakiś szablon, który bym sobie uprościła i na nim bym się wzorowała
Mam nadzieję,że nie wprowadzę za dużo zamieszania tym postem i,że ktoraś z Was mi pomoże,za co z góry dziekuję
Anime_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 20:04   #2
Nanusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 577
Dot.: Crzest

A może skombinuj zdjęcie dzieciaczka, naklej na pierwszą stronę, ozdób skromnie, a zarazem elegancko , a na kolejnych stronach wypisuj cytaty typu :
"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." Julian Ejsmond

Myślę, że będzie to piękna pamiątka zarówno dla rodziców jak i dla dziecka, kiedy już troszkę podrośnie. Kombinuj dziewczyno, ja też mam 17 lat zbierz kilka drobiazgów i wymyśl coś )
__________________
"...i za głosem serca, a nie ludzi, którzy ci coś podpowiadają"

Nanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 22:16   #3
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Crzest

Może jakiś parawanik mogłabyś zrobić, z jednej strony zdjecie Malucha, z drugiej życzenia/cytat/itp, trzecia część powiedzmy na jakieś dodatkowe zdjęcie, nie było by to trudne i bardzo pracochłonne
np takiego kształtu klik albo w kształcie domku też fajnie by wyglądał
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 09:30   #4
Nanusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 577
Dot.: Crzest

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
Może jakiś parawanik mogłabyś zrobić, z jednej strony zdjecie Malucha, z drugiej życzenia/cytat/itp, trzecia część powiedzmy na jakieś dodatkowe zdjęcie, nie było by to trudne i bardzo pracochłonne
np takiego kształtu klik albo w kształcie domku też fajnie by wyglądał
popieram, jakiś drobiazg, taki z serca
__________________
"...i za głosem serca, a nie ludzi, którzy ci coś podpowiadają"

Nanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:19   #5
Anime_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Crzest

Dzięki wielkie za pomysły;*
Jego tatuś jest z zainteresowania fotografem,więc zdjęć u nich w domu jest już pełno;p Ale wszystkie w ramkach,więc pomysł z parawanikiem czy albumem urozmaicił by to trochę.
Ale ciągle za mną chodzi quilling! Nie wiem czemu,ale prawie się w nim zakochałam;D Chciałabym zrobić coś na kształt gromnicy( jako symbol chrztu. Wcześniej myślałam o krzyżu lub aniołku,ale to chyba byłoby za trudne jak na pierwszy raz), nakleić to na jakiś delikatny, wytłaczany papier jak na zaproszenia ślubne i wstawić to wszystko w ramkę. Pomysł żywcem ściągnięty z blogu,który kiedyś odwiedziłam,tyle,że tam był krzyż.
Co Wy na to?
Anime_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:51   #6
gosia4444444
Raczkowanie
 
Avatar gosia4444444
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: M-d-w woj.małopolskie
Wiadomości: 142
Dot.: Crzest

Witam nową Wizażankę.Ja też niedawno byłam na chrzcinach, ale jako Chrzestna.Jestem w tym samym wieku co Ty. Wiem z własnego doświadczenia, że największą radość sprawiają prezenty wykonane samodzielnie,bo mają to coś w sobie i osoba obdarowywana czuje, że jest dla Ciebie ważna.
Mam kilka pomysłów na prezent z okazji Chrztu,w tym niektóre wypróbowane przeze mnie.
np.szpatułkowiec, podobny jak wykonywała malgwa https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post12504995
to tyle na dziś, bo idę już spać jak jutro będę mieć czas to napiszę resztę pozdrawiam
gosia4444444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:06   #7
Anime_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Crzest

Ale zaniedbałam forum<skrucha>
Chrzest już dawno się odbył,było miło,a ja na prezent dałam quillingowy krzyż, ściągnięty z czyjegoś bloga.Jak znajdę zdjęcia to wkleję
Pozdrawiam
Anime_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.