Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 15:22   #3091
Czikita_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Włosy doczepiane, naturalne

Witam !

Jestem nowa tutaj i nie bardzo wiem jak funkcjonuję ta stronka. Mam takie pytanie dotyczące włosów doczepianych. Chciałabym sobie takie zafundować, ale nie mam pojęcia czym kierować się przy zakupie. Trochę poczytałam w internecie na ten temat, ale dalej jestem w kropce. Interesuję mnie tylko metoda CLIP IN naturalne. Czy mógłby ktoś mi poradzić w tej sprawie, ewentualnie podesłać kilka linków. Mam rzadkie włosy krótkie farbowane średni blond, ale chciałabym przefarbować na taki http://babskiswiat.net/files/2_399.jpg i od razu kupić tego koloru doczepiane włoski. Chciałabym również prosić o poradę w sprawie wyboru najlepszej farby, żeby się nie odróżniała od włosów doczepianych. Jeszcze takie pytanie czym się różni metoda CLIP IN od CLIP ON czy to w ogóle jest jakaś różnica ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za porady
Czikita_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 18:58   #3092
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Dziewczyny, zdecydowanie odradzam kupowania, czy korzystania z włosów "marki" Kegel! Włosy niby rosyjskie, naturalne, a nie dają sobie rady z temperaturą prostownicy, zwyczajnie się topią. Mojej koleżance z kolei nie przetrwały farbowania, zwykły chiński bubel, jak zresztą jest napisane na opakowaniu produktu. Reklamacji nie uwzględniają, chamska i prostacka obsługa, zdecydowanie nie polecam!!
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 00:42   #3093
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Ja już prawie kupiłam 55 cm 220 gr, ale teraz zaczęłam się wahać. Czy Wam nigdy nie widać taśm? Nawet na wietrze? Zimą nosicie czapki i jak je zdejmujecie "przy wszystkich" to też się nie odkrywają?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 07:48   #3094
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Kachulec jak idziesz pod wiatr jest ok, ale w przeciwnym wypadku jak wiatr wieje od tyłu >> panika ze widać taśmy, przynajmniej ja tak mam / dlatego często jeżdze autkiem hehe/ , wszytsko zależy od dobrego zamocowania taśm, taśmy przypina się wastwowo, a potem warstwa twoich wiec nie widać tego wogóle.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 14:57   #3095
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kachulec jak idziesz pod wiatr jest ok, ale w przeciwnym wypadku jak wiatr wieje od tyłu >> panika ze widać taśmy, przynajmniej ja tak mam / dlatego często jeżdze autkiem hehe/ , wszytsko zależy od dobrego zamocowania taśm, taśmy przypina się wastwowo, a potem warstwa twoich wiec nie widać tego wogóle.
Asiu ponawiam zapytanie o Twoje włosy w albumie. Chodzi mi o pierwsze zdjęcie. Są bardzo zbliżone do tych co ja chce, co to za włosy? I czy polecasz?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:38   #3096
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Asiu ponawiam zapytanie o Twoje włosy w albumie. Chodzi mi o pierwsze zdjęcie. Są bardzo zbliżone do tych co ja chce, co to za włosy? I czy polecasz?
więc tak te włoski kóre ma w albumie / falowane/ to były camerony http://www.cameronhair.pl/, ale zakupiłam je ok 2 lata temu i naprawde były/ są do tej pory/ super, ale niestety pogorszyły sie włoski u nich, zmienili chyba dostawce i już kolejny zestaw odeslałam.
taki efekt jak mam ja uzyskasz lokująjac doczepiane lokówką o grubej średnicy/ ja mam 32mm/, wiec jesli masz lekko falowane włoski to i tak polecam ci kupić clipy proste.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

polecam ci włoski proste dł 55cm
zwłąszcza jeśli checsz kręcic, to i tak się troche skrócą jak byś jeszcze miałą jakieś pytania pisz
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 16:04   #3097
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kachulec jak idziesz pod wiatr jest ok, ale w przeciwnym wypadku jak wiatr wieje od tyłu >> panika ze widać taśmy, przynajmniej ja tak mam / dlatego często jeżdze autkiem hehe/ , wszytsko zależy od dobrego zamocowania taśm, taśmy przypina się wastwowo, a potem warstwa twoich wiec nie widać tego wogóle.
No otóż to Jak miałam przedłużane włosy na stałe zawsze się bałam że mi włosy rozwiewa i widać ringi
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 17:33   #3098
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja już prawie kupiłam 55 cm 220 gr, ale teraz zaczęłam się wahać. Czy Wam nigdy nie widać taśm? Nawet na wietrze? Zimą nosicie czapki i jak je zdejmujecie "przy wszystkich" to też się nie odkrywają?
To nie jest tak, że nigdy nie widać taśm - kto ma zobaczyć i tak zobaczy
Są przecież nie małe, jednak jakby nie patrzeć nawet spinki są dość spore.. Taka jak wspomniała ASIULKA, najgorszym wrogiem noszących clipy był i będzie wiatr szczególnie dla tych co noszą 220gram, z nich ciężko kitę robić
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:37   #3099
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
No otóż to Jak miałam przedłużane włosy na stałe zawsze się bałam że mi włosy rozwiewa i widać ringi
dokładnie, nie wiem jak ty ale ja sobie czasem zadaje pytane: JAK MOGŁA BYĆ TAK GŁUPIA I PRZEDŁUŻAĆ NA RINGI, tak teraz z perspektywy czasu to aż się sobie dziwie hehe
jakieś ,żelastwo we włosach
dzisiaj wybieram się na iprezke i fryz będzie ala Kim Kardashian
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:38   #3100
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

A co myślicie o clipach z cosmoshop? 135g to dużo czy mało? Wydaje mi się, że 220 to będzie dla mnie stanowczo za dużo.
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:43   #3101
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dokładnie, nie wiem jak ty ale ja sobie czasem zadaje pytane: JAK MOGŁA BYĆ TAK GŁUPIA I PRZEDŁUŻAĆ NA RINGI, tak teraz z perspektywy czasu to aż się sobie dziwie hehe
jakieś ,żelastwo we włosach
dzisiaj wybieram się na iprezke i fryz będzie ala Kim Kardashian
Mam tak samo - jak mogłam mieć hair talk jak można mieć ładniejsze włoski i ocalić własne

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
A co myślicie o clipach z cosmoshop? 135g to dużo czy mało? Wydaje mi się, że 220 to będzie dla mnie stanowczo za dużo.
220gram to naprawdę dużo więc się dobrze zastanów..
Nawet po ok 9 miesiącach jest ich - mimo wypadania - naprawdę sporo.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 17:48   #3102
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

osobiście nie miałam ich , wieć sie nie wypowiem ,
a miałas juz kiedyś clipy czy to pierwszy zestaw będzie? nie każdemu łatwo "udzwignąć" 220, 135 gr jak najbardziej ok ja zestawy jakie miałam to wszytskie były po 120-125 gr.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Aqrawa a co yslisz o smeggi? włąsnie natrafiłam nieadwno na ich stronke i reklamuje je Siwiec? http://smeggi.pl/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość

220gram to naprawdę dużo więc się dobrze zastanów..
< tak > zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz zabawe z przedłużaniem
===============
p.s ciekawe jaki cięzar miałysmy a głowie jak przedłużane były na "stałe"?? ja w tych ringach to obstawiam z 400 gr hehe

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
.
Nawet po ok 9 miesiącach
juz tyle je masz?? OMG a dopiero je kupowałaś przecież
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:51   #3103
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
osobiście nie miałam ich , wieć sie nie wypowiem ,
a miałas juz kiedyś clipy czy to pierwszy zestaw będzie? nie każdemu łatwo "udzwignąć" 220, 135 gr jak najbardziej ok ja zestawy jakie miałam to wszytskie były po 120-125 gr.
Miałam już ale syntetyki To będą pierwsze naturalne. A masz może jakieś zdjęcie Twoich włosów tych 120-125g po założeniu? Bo kurczę boję się że będą takie mysie ogonki chociaż w sumie i tak chciałabym wycieniować całość łącznie ze swoimi dość mocno.
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:56   #3104
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

te fotki w albumie które mam to są własnśnie takie zestawy.
ja swoich naturalnych mam dużo, sa gęste , wle 120 wystarczyło.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

jak miałas syntetyki to koniecznie zaopatrz się w naturalne,
różnica będzie ogromna : to jak by...... przesiąść się z malucha do mercedesa hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:06   #3105
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
osobiście nie miałam ich , wieć sie nie wypowiem ,
a miałas juz kiedyś clipy czy to pierwszy zestaw będzie? nie każdemu łatwo "udzwignąć" 220, 135 gr jak najbardziej ok ja zestawy jakie miałam to wszytskie były po 120-125 gr.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Aqrawa a co yslisz o smeggi? włąsnie natrafiłam nieadwno na ich stronke i reklamuje je Siwiec? http://smeggi.pl/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------


< tak > zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz zabawe z przedłużaniem
===============
p.s ciekawe jaki cięzar miałysmy a głowie jak przedłużane były na "stałe"?? ja w tych ringach to obstawiam z 400 gr hehe

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------


juz tyle je masz?? OMG a dopiero je kupowałaś przecież
Tak tak to już 9 miesięcy teraz czekam na znak od P. Grzesia i przedłużam na jesień ale sam spód do 70cm. A na lato kolejne znów 55cm
Jak miałam hair talk to nosiłam 100gram - za dużo mnie kosztowały i tak.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Smeggi... Hmm podejrzewam że Pani Natalia nawet ich nie nosi, a jeżeli tak to nie porwały mnie. Światem rządzi kasa, teraz jest jej czas i reklamuje wszystko - nawet coś co nie jest zbyt dobrej jakości
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:38   #3106
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
te fotki w albumie które mam to są własnśnie takie zestawy.
ja swoich naturalnych mam dużo, sa gęste , wle 120 wystarczyło.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

jak miałas syntetyki to koniecznie zaopatrz się w naturalne,
różnica będzie ogromna : to jak by...... przesiąść się z malucha do mercedesa hehe

Wiesz, na początek chciałam coś niedrogiego zresztą to było za czasów czekoladowego brązu a teraz mam prawie białe i ciężko wogóle znaleźć takie clipy naturalne, wszystkie odcienie nawet najjaśniejsze w przewadze są żółte a rozjaśnić nie można ;/ Ty jakiej firmy masz włosy? Kurczę, potrzebuję takich żeby się kręciły, prostowały, nie kołtuniły i nie wypadały Wy często musicie przeczesywać włosy w ciągu dnia? Robią wam się jakieś większe kołtuny?
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:45   #3107
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

[QUOTE=adrenalineshot;3626 3045;/ Ty jakiej firmy masz włosy? Kurczę, potrzebuję takich żeby się kręciły, prostowały, nie kołtuniły i nie wypadały[/QUOTE]

to szukasz włosków idealnych
moje obecnie używane zestaawy to: camerony / ponad 2 lata je am/, rapunzele, i włoski od P. Grzesia: grzechhair.pl./ te nosze tylko jako kitke, koński ogon/
a na codzień mieszam camerony z kilkoma taśmai raunzeli.
co do kołtunieni t nie a z ty problemu, czaser tylko przejezdzam palcai , by je rozczesać, najbardziej plata sie taśma ta ktora jest pierwsza od karku

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-09-01 o 18:46
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:49   #3108
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kachulec jak idziesz pod wiatr jest ok, ale w przeciwnym wypadku jak wiatr wieje od tyłu >> panika ze widać taśmy, przynajmniej ja tak mam / dlatego często jeżdze autkiem hehe/ , wszytsko zależy od dobrego zamocowania taśm, taśmy przypina się wastwowo, a potem warstwa twoich wiec nie widać tego wogóle.
Dlatego też się zastanawiam, czy aby 220 gr nie jest za dużo. Obawiam się, że może się okazać że mam za cienkie włosy - jest ich sporo, ale sa cienkie.
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
dokładnie, nie wiem jak ty ale ja sobie czasem zadaje pytane: JAK MOGŁA BYĆ TAK GŁUPIA I PRZEDŁUŻAĆ NA RINGI, tak teraz z perspektywy czasu to aż się sobie dziwie hehe
jakieś ,żelastwo we włosach
dzisiaj wybieram się na iprezke i fryz będzie ala Kim Kardashian
Ja właśnie ostatnio wspominałam ile to zachodu było. Z czesaniem włosów, myciem, jak odrost był duży to i kołtuniki się robiły.
Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
A co myślicie o clipach z cosmoshop? 135g to dużo czy mało? Wydaje mi się, że 220 to będzie dla mnie stanowczo za dużo.
Jak patrzę na niektórych zdjęciach na włosy 120 gr to wyglądają na rzadkie. Z drugiej strony 220 gr nie spotyka się często w sklepach i obawiam się że to jednak za dużo
Czyli dylemat mam ten sam co Ty
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:07   #3109
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

[QUOTE=Kachulec;36263256]Dlatego też się zastanawiam, czy aby 220 gr nie jest za dużo. Obawiam się, że może się okazać że mam za cienkie włosy - jest ich sporo, ale sa cienkie.

Też mam dużo włosków ale cienkich i noszę 220gram
czy chcesz je nosić zależy wyłącznie od Ciebie - chodzi o to czy będziesz się czuła komfortowo. Ze swojej strony zaznaczam, że to kwestia przyzwyczajenia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 20:40   #3110
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Myślę, że zamówię na początek 120g z doczepiane.pl lub 135g z cosmoshop. Ja też mam dość cienkie włosy szczególnie od dołu, mam długość za ramiona. Najwyżej jak będzie za mało to dokupię jeszcze jedną taśmę. Osobiście wolałabym jak najmniejszą wagę bo mam osłabione i zniszczone włosy i boję się że pod większym ciężarem mi się posypią.
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:42   #3111
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Myślę, że zamówię na początek 120g z doczepiane.pl lub 135g z cosmoshop. Ja też mam dość cienkie włosy szczególnie od dołu, mam długość za ramiona. Najwyżej jak będzie za mało to dokupię jeszcze jedną taśmę. Osobiście wolałabym jak najmniejszą wagę bo mam osłabione i zniszczone włosy i boję się że pod większym ciężarem mi się posypią.
Nawet najcięższe clipy nie wyrządzą szkody Twoim włoskom
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 22:00   #3112
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

[QUOTE=aGrAwA_26;36264775]
Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Dlatego też się zastanawiam, czy aby 220 gr nie jest za dużo. Obawiam się, że może się okazać że mam za cienkie włosy - jest ich sporo, ale sa cienkie.

Też mam dużo włosków ale cienkich i noszę 220gram
czy chcesz je nosić zależy wyłącznie od Ciebie - chodzi o to czy będziesz się czuła komfortowo. Ze swojej strony zaznaczam, że to kwestia przyzwyczajenia
Z tego też względu zdecyduję się na 135 gr. Już zamówiłam na cosmo

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Myślę, że zamówię na początek 120g z doczepiane.pl lub 135g z cosmoshop. Ja też mam dość cienkie włosy szczególnie od dołu, mam długość za ramiona. Najwyżej jak będzie za mało to dokupię jeszcze jedną taśmę. Osobiście wolałabym jak najmniejszą wagę bo mam osłabione i zniszczone włosy i boję się że pod większym ciężarem mi się posypią.
Dokładnie. Zawsze można dokupić drugie, albo tą 220 gr. 135 zawsze może się przydać do kucyka

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Nawet najcięższe clipy nie wyrządzą szkody Twoim włoskom
I o to chodzi
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 22:08   #3113
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
więc tak te włoski kóre ma w albumie / falowane/ to były camerony http://www.cameronhair.pl/, ale zakupiłam je ok 2 lata temu i naprawde były/ są do tej pory/ super, ale niestety pogorszyły sie włoski u nich, zmienili chyba dostawce i już kolejny zestaw odeslałam.
taki efekt jak mam ja uzyskasz lokująjac doczepiane lokówką o grubej średnicy/ ja mam 32mm/, wiec jesli masz lekko falowane włoski to i tak polecam ci kupić clipy proste.

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

polecam ci włoski proste dł 55cm
zwłąszcza jeśli checsz kręcic, to i tak się troche skrócą jak byś jeszcze miałą jakieś pytania pisz
Asiu dziękuje Ci bardzo Myślałam o cameronach, ale skoro dostawcza się zmienił to nie będę ryzykować.

Co myślicie o tych:

http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html

U P. Grzesia nie ma 55 cm

albo te:

http://www.cosmoshop.pl/p/50/233/-ze...n-clip-on.html

Camerony są te :

http://cameronhair.pl/pl/p/Wlosy-nat...-ciemny-braz/2

Najbardziej chyba podobają mi się te z doczepiane.pl, chociaż mają mniej gram bo 120, ale odcień mi się wydaje, że bardziej pasuje do moich naturalnych włosów. Obecnie potraktowanych castingiem ;p

Tylko nie wiem co ze strukturą włosa. Wrzucę wam może foto obecnych?

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2012-09-01 o 22:13
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 22:42   #3114
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mogą się wydawać czarne, ale to była 300 z castinga. Ciemny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03082012018.jpg (76,0 KB, 65 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 07:17   #3115
phantomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady. Pozostaje mi na razie albo zapuszczać albo pogodzić się z taką długością włosów, bo przy tej długości, Wasze metody u mnie będą wyglądały śmiesznie.
Nie wiedziałam też, że te fryzjerskie metody tak bardzo niszczą włosy.
phantomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 08:09   #3116
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy


Ja też się zastanawiam właśnie nad tymi dwoma :P Jak już któreś kupisz to daj znać jak się sprawują.


Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Z tego też względu zdecyduję się na 135 gr. Już zamówiłam na cosmo
Ooo widzisz Super, jak już je dostaniesz to wrzuć fotki
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 09:01   #3117
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Asiu dziękuje Ci bardzo Myślałam o cameronach, ale skoro dostawcza się zmienił to nie będę ryzykować.

Co myślicie o tych:

http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html

U P. Grzesia nie ma 55 cm

albo te:

http://www.cosmoshop.pl/p/50/233/-ze...n-clip-on.html

Camerony są te :

http://cameronhair.pl/pl/p/Wlosy-nat...-ciemny-braz/2

Najbardziej chyba podobają mi się te z doczepiane.pl, chociaż mają mniej gram bo 120, ale odcień mi się wydaje, że bardziej pasuje do moich naturalnych włosów. Obecnie potraktowanych castingiem ;p

Tylko nie wiem co ze strukturą włosa. Wrzucę wam może foto obecnych?
Jeżeli chodzi o grzechhair pisz na ich adres mailowy - co Cię interesuje i jakie włoski chciałabyś zamówić. Coś zaradzą
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 09:53   #3118
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

morelle ładniutkie masz te swoje wloski, ja mam krótsze niestety. z zestawów które przedstawiłaś wybrałabym albo cosmo, albo doczepiane/ z tym że dziewczyny pisały że strasznie wypadają- przy gramaturze 220 pewnie tego nie widać, ale przy 120?? hmm? / cosmo ma 135 gr, więc więcej. cameronów bym nie brała- chyba że zaryzykujsz i ew odeśleś tak jak ja.


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o grzechhair pisz na ich adres mailowy - co Cię interesuje i jakie włoski chciałabyś zamówić. Coś zaradzą
dokłądnie , albo mail albo gg
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 12:18   #3119
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Ooo widzisz Super, jak już je dostaniesz to wrzuć fotki
już się nie mogę doczekać, tyle, że dopiero co równałam swoje włosy i będę się musiała przejść żeby wycieniować ponownie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 13:03   #3120
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o grzechhair pisz na ich adres mailowy - co Cię interesuje i jakie włoski chciałabyś zamówić. Coś zaradzą
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
morelle ładniutkie masz te swoje wloski, ja mam krótsze niestety. z zestawów które przedstawiłaś wybrałabym albo cosmo, albo doczepiane/ z tym że dziewczyny pisały że strasznie wypadają- przy gramaturze 220 pewnie tego nie widać, ale przy 120?? hmm? / cosmo ma 135 gr, więc więcej. cameronów bym nie brała- chyba że zaryzykujsz i ew odeśleś tak jak ja.


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


dokłądnie , albo mail albo gg
Dzięki dziewuszki Chyba napiszę bo też bym brała cosmo, tylko tam jest problem z kolorem. Mój wyjściowy będzie pomiędzy tym bardzo ciemnym brązem, a średnim co mają na stronie. Więc kolor nietrafiony Nie wiem czy teraz nie mają po prostu ciemnego brązu czy w ogóle? Tak jak pisałam mam na głowie 300 po miesiącu farbowania, ale teraz wyjeżdżam do Egiptu na ponad 2 tyg. A moje włosy mają to do siebie, że od słońca robią się takie rude heheh Oczywiście zafarbuje jak wrócę tylko nie mogę się zdecydować co do odcienia, wydaje mi się jednak że będzie coś ala' ciemny brąz. Chyba napiszę do P. Grzesia tak jak radzicie, ale jak wrócę Szkoda, że te z doczepiane.pl wypadają bo właśnie ich odcień bardziej mi pasuje. Może wy mi doradzicie kolor jaki zrobić? Taki miałam 2 miesiące temu, rozjaśniony przez słońce. Moje naturalne są tak coś pomiędzy ciemnym brązem, a brązem. Miesiąc temu były farbowane 300 i wyszły prawie czarne. Ostatnie zdjęcie jest z dzisiaj, już mi się trochę wypłukują, ale dalej nie wiem czy zafarbować 315 mroźnym imbirem, czy 515 mroźną czekoladą? Martwi mnie też struktura tych moich włosów. Po castingu zamiast kręconych fal, zrobiły się takie łamane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04082012019.jpg (72,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ico.jpg (32,8 KB, 59 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.