Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 19:33   #4051
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Stara wersja strony szybciej działała

Jak ja nie mogę się doczekać jutrzejszych testów!
Zdajcie relacje po testach
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 19:58   #4052
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ile czekałyście na dostawę? bo ja nie umiem się już doczekać aż dojdą haha! Zamówiłam dzis o 18... to pewnie do piątku nie dojdą? Dopiero w poniedzialek
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:08   #4053
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wytrzymalam i wziełam po próbce Sunny Fairest i Fair w wersjach kryjącej i matującej. I róż Romantic.
Co prawda dobrałam sobie Pixie ale mam nadzieję, że Annabelle będzie lepsze bo różnica w cenach jest duża.
Kupiłam Golden Fairest Annabelle niedługo po tym jak pojawiło sie na rynku, mam sentyment. Dobrze, że w końcu dostrzegli, że jest popyt na żółte podkłady. Teraz czekam na próbki a kiedy i Neauty wypuści linię kryjącą to kto wie czy nie porzucę Pixie.
Obawy mam tylko czy kryjąca nie sciastoli mi się w strefie T, na macie mi specjalnie nie zależy a na dobrym kryciu bardzo.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:13   #4054
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
A ile czekałyście na dostawę? bo ja nie umiem się już doczekać aż dojdą haha! Zamówiłam dzis o 18... to pewnie do piątku nie dojdą? Dopiero w poniedzialek
Mi wysłali w poniedziałek. Dziś paczka u mnie.





Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i wziełam po próbce Sunny Fairest i Fair w wersjach kryjącej i matującej. I róż Romantic.
Co prawda dobrałam sobie Pixie ale mam nadzieję, że Annabelle będzie lepsze bo różnica w cenach jest duża.
Kupiłam Golden Fairest Annabelle niedługo po tym jak pojawiło sie na rynku, mam sentyment. Dobrze, że w końcu dostrzegli, że jest popyt na żółte podkłady. Teraz czekam na próbki a kiedy i Neauty wypuści linię kryjącą to kto wie czy nie porzucę Pixie.
Obawy mam tylko czy kryjąca nie sciastoli mi się w strefie T, na macie mi specjalnie nie zależy a na dobrym kryciu bardzo.
Różnica w kryciu między kryjącym, a matującym jest praktycznie żadna.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:20   #4055
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
A ile czekałyście na dostawę? bo ja nie umiem się już doczekać aż dojdą haha! Zamówiłam dzis o 18... to pewnie do piątku nie dojdą? Dopiero w poniedzialek
do piątku raczej nie, ale w poniedziałek na bank
zwykle do 3 dni dochodzi

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Różnica w kryciu między kryjącym, a matującym jest praktycznie żadna.
Nie zgodzę się. Jak dla mnie ogromna różnica. Kryjącej 1 warstwa mi wystarcza, matującej 2 + dokładka na problematyczne strefy...
Ale matująca zdecydowanie jest lepsza dla tłustych i mieszanych cer.
Kryjąca się warzy, ale wystarczy pod i na podkład puder z krzemionką i problem z głowy.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:32   #4056
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
do piątku raczej nie, ale w poniedziałek na bank
zwykle do 3 dni dochodzi



Nie zgodzę się. Jak dla mnie ogromna różnica. Kryjącej 1 warstwa mi wystarcza, matującej 2 + dokładka na problematyczne strefy...
Ale matująca zdecydowanie jest lepsza dla tłustych i mieszanych cer.
Kryjąca się warzy, ale wystarczy pod i na podkład puder z krzemionką i problem z głowy.
Hm, niby mam mieszaną ale mega kapryśną, plus naczynka. Po prostu muszę wypróbować i tyle. Nawet jak nie podpasuje to mam zapas Pixie A i Neauty zostaje w przyszłości do testów.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:33   #4057
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Różnica w kryciu między kryjącym, a matującym jest praktycznie żadna.
Też się nie zgodzę, dla mnie jest ogromna - matująca kryje bardzo słabo w porównaniu do kryjącej, która na rynku według mnie ma najmocniejsze krycie (testowałam Pixie starą i nową, Meow, Amilie, Neauty, EDM, Lumiere, Claire). U mnie rzeczywiście kryjąca zakrywa wszystko przy jednej warstwie, matującą mogłam nakładać, nakładać, nakładać i nic. Dopiero po dodaniu colorblend white w celu rozjaśnienia, zaczęło coś tam kryć.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 21:30   #4058
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Też się nie zgodzę, dla mnie jest ogromna - matująca kryje bardzo słabo w porównaniu do kryjącej, która na rynku według mnie ma najmocniejsze krycie (testowałam Pixie starą i nową, Meow, Amilie, Neauty, EDM, Lumiere, Claire). U mnie rzeczywiście kryjąca zakrywa wszystko przy jednej warstwie, matującą mogłam nakładać, nakładać, nakładać i nic. Dopiero po dodaniu colorblend white w celu rozjaśnienia, zaczęło coś tam kryć.






Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
do piątku raczej nie, ale w poniedziałek na bank
zwykle do 3 dni dochodzi



Nie zgodzę się. Jak dla mnie ogromna różnica. Kryjącej 1 warstwa mi wystarcza, matującej 2 + dokładka na problematyczne strefy...
Ale matująca zdecydowanie jest lepsza dla tłustych i mieszanych cer.
Kryjąca się warzy, ale wystarczy pod i na podkład puder z krzemionką i problem z głowy.
Może u mnie to kwestia tego, że ja poza naczynkami nie mam nic do krycia i stąd między nimi nie widzę różnicy. Mi wysyarczy jedna warstwa matującego + korektor medium. U mnie kryjąca się ważyła na czole, które mi się przetłuszcza. Nawet dry flo pod spód nie dawał rady.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 06:32   #4059
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie widziałam różnic w kryciu wersji matujacej i kryjącej . kryjąca lubiła sie u mnie ważyć i szybko sie ścierała. Ale nic poza tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 07:32   #4060
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Nie widziałam różnic w kryciu wersji matujacej i kryjącej . kryjąca lubiła sie u mnie ważyć i szybko sie ścierała. Ale nic poza tym

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piątka! U mnie było tak samo
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 07:36   #4061
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dla mnie kryjąca kryje 10/10 a matująca 6,5/10. Krycie matującej uważam za godne i całkowicie satysfakcjonujące ale i nie mam złej cery. Też miałam ten problem z warzeniem się wersji kryjącej, dodatkowo najmocniej oksydowała i mimo że jest jakby ociupinkę jaśniejsza od matującej to na twarzy była jeszcze ton ciemniejsza Golden fairest jest iście murzyńskie na mnie a na mojej kumpeli nieznacznie(!) ciemniejszej ode mnie wygląda już trupio
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 08:02   #4062
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na pewno duzo zależy od cery, wszystko tu jest bardzo indywidualne.
Właśnie, kryjąca tez mi oksydowala.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:10   #4063
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kupiłam próbki wszystkich formuł Sunny Light

Na razie testowałam wersję rozświetlającą i

Kolor jest prze-cu-dow-ny. Dla miłośniczek kolorów typu Medium Golden, czy Medium Olive będzie idealny.

Z pewnością kupię pełen wymiar
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:13   #4064
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Kupiłam próbki wszystkich formuł Sunny Light

Na razie testowałam wersję rozświetlającą i

Kolor jest prze-cu-dow-ny. Dla miłośniczek kolorów typu Medium Golden, czy Medium Olive będzie idealny.

Z pewnością kupię pełen wymiar
Ja próbkę Sunny Fairest rozswietlającej używam jako roświetlacza i jako korektor pod oczy. Na całej twarzy też był ok.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:48
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:38   #4065
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Serio, sunny wydał Ci się oliwkowy? Jeszcze go nie mam, ale one chyba miały nie być oliwkowe, tylko czysto żółte. Goldeny są już dość oliwkowe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:54   #4066
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, a możecie zdradzić jakie filtry spf50 dogadują się z formułą kryjącą?
biorę izotek i do tej pory używałam la roche posay lekki fluid koloryzujący pod minerały, niby ok, ale w zeszłym tygodniu przypaliłam sobie nos, mimo filtra. mam mnóstwo przebarwień po niedawnych krostkach, cera jest niby sucha, ale pod koniec dla z wersją kryjącą lubi się trochę błyszczeć. ktoś, coś poleca?
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:05   #4067
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez karolaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, a możecie zdradzić jakie filtry spf50 dogadują się z formułą kryjącą?
biorę izotek i do tej pory używałam la roche posay lekki fluid koloryzujący pod minerały, niby ok, ale w zeszłym tygodniu przypaliłam sobie nos, mimo filtra. mam mnóstwo przebarwień po niedawnych krostkach, cera jest niby sucha, ale pod koniec dla z wersją kryjącą lubi się trochę błyszczeć. ktoś, coś poleca?

Mnie te lekkie "matowe" filtry wysuszają i podrażniają przy dłuższym stosowaniu , pomimo ze nie mam suchej cery.
A formuła kryjąca ciastoli sie i bez filtra.
Ciezko bedzie.
Pod koniec dnia wszyscy sie świeca to normalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:59   #4068
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Kupiłam próbki wszystkich formuł Sunny Light

Na razie testowałam wersję rozświetlającą i

Kolor jest prze-cu-dow-ny. Dla miłośniczek kolorów typu Medium Golden, czy Medium Olive będzie idealny.

Z pewnością kupię pełen wymiar
Możesz napisać czy rozświetlająca w tej wersji kolorystycznej-Sunny też jest ciemniejsza od matującej jak w gamie Golden? Strasznie mi się podoba efekt rozświetlającego na skórze u matuli ale sama nigdy nawet nie odważyłam się nałożyć bo o ile Golden Fairest jest za ciemny o co najmniej 2 tony jak nie 3 tony tak w wersji rozświetlającej może mi wręcz robić za ciemno pomarańczowy cień do powiek
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:03   #4069
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja próbkę Sunny Fairest rozswietlającej używam jako roświetlacza i jako korektor pod oczy. Na całej twarzy też był ok.
Muszę wypróbować w takiej formie jako dodatek do matujących. Fajne jest to rozświetlenie,nie takie mega jak w Bare Minerals,ale zupełnie noszalne

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Serio, sunny wydał Ci się oliwkowy? Jeszcze go nie mam, ale one chyba miały nie być oliwkowe, tylko czysto żółte. Goldeny są już dość oliwkowe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Źle się wyraziłam Z Lucy używam Medium Olive, i on jest taki złotawy. Nie tak oliwkowy jak z innych firm. Ten z Anabelle jest bardziej słoneczny, rozjaśniony. Fantastyczny odcień.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Możesz napisać czy rozświetlająca w tej wersji kolorystycznej-Sunny też jest ciemniejsza od matującej jak w gamie Golden? Strasznie mi się podoba efekt rozświetlającego na skórze u matuli ale sama nigdy nawet nie odważyłam się nałożyć bo o ile Golden Fairest jest za ciemny o co najmniej 2 tony jak nie 3 tony tak w wersji rozświetlającej może mi wręcz robić za ciemno pomarańczowy cień do powiek
Wiesz co - wydaje mi się, że rozświetlający jest bardziej nasycony. Ale tak odrobinę, że to może być kwestia grubości warstwy. Minimalnie minimalnie jest bardziej złoto-żółta.

Na twarzy testowałam na razie tylko wersję rozświetlającą, nawet nie mam ochoty testować innych, bo tą pokochałam
Ale to pewnie kwestia mojego wieku - teraz wolę rozświetloną twarz
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 14:52   #4070
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wiesz co - wydaje mi się, że rozświetlający jest bardziej nasycony. Ale tak odrobinę, że to może być kwestia grubości warstwy. Minimalnie minimalnie jest bardziej złoto-żółta.

Na twarzy testowałam na razie tylko wersję rozświetlającą, nawet nie mam ochoty testować innych, bo tą pokochałam
Ale to pewnie kwestia mojego wieku - teraz wolę rozświetloną twarz
Golden fairest rozświetlający też właśnie bardziej żółty od matującej i kryjącej które przy nim wyglądają wręcz beżowo sino
kurcze czemu nie domówiłam jeszcze sunny cream w tej wersji
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 19:33   #4071
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No tak, jednakże niepokojące jest, że tylu osobom wersja kryjąca warzy się na twarzy. Moje próbki już do mnie idą, jestem dobrej myśli
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 20:42   #4072
dorothyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
No tak, jednakże niepokojące jest, że tylu osobom wersja kryjąca warzy się na twarzy. Moje próbki już do mnie idą, jestem dobrej myśli
Z gamy Sunny będę dopiero zamawiać, ale mam Golden w wersji kryjącej i mi się nie warzy nakładam bardzo cieniutkie warstwy. No i krycie rewelacyjne!
dorothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 20:58   #4073
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez dorothyy Pokaż wiadomość
Z gamy Sunny będę dopiero zamawiać, ale mam Golden w wersji kryjącej i mi się nie warzy nakładam bardzo cieniutkie warstwy. No i krycie rewelacyjne!
Sama miałam Golden w wersji kryjącej i różnie bywało. Dlatego mam nadzieje, że wraz z kolorem jakoś udoskonalili formulę. Pixie daje dobre krycie ale cena jest taka jaka jest i szukam czegoś równie dobrego a tańszego.

na szaro:
Przy okazji zamówiłam też dwa flat topy z sunshade minerals. Oczywiscie nie na annabelle ale skoro te flatki niczym się nie różnią prócz napisu, to po co przepłacać
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:03   #4074
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam już swoje próbeczkinawet nie będę narzekać na dość długi czas dostawy bo jak to u AM wieeelkie próbki i gratisowa próbka do najmniejszych nawet zakupów wynagradzają to
Zrobiłam zdjęcia ale niestety mój aparat nie nadaje się do swatchy Golden pale neauty i sunny cream wyszły biało, natomiast sunny fairest i golden fairest prawie tak samo a jest między nimi różnica w odcieniu.
Na pierwszy rzut oka golden pale i sunny cream wyglądają baaardzo podobnie ale na buzi sunny cream jest troszkę ciemniejszy i nie tak bardzo jasny wręcz biało porcelanowy jak Neauty jest to śliczny jaśniutki żółtawy odcień ale nie jest też kurczakowy, mocno żółty jak te kolejne ciemniejsze odcienie.
Sunny fairest jest pięknym czystym żółtkiem-mocniej nasycony żółcią od sunny cream, nie widzę w nim żadnego różu czy pomarańczy, odcień jest jasny ale nie dla super bladziochów. Będzie dobry dla większości jasnych cer Golden fairest jest dużo bardziej brzoskwiniowy. Na dniach ocenię jak jasnościowo wypadają te fairest bo dzisiaj sunny cream mam na buźce. Formuła nie ucierpiała(testuję matującą), może nawet lepsza jest, ciężko mi teraz stwierdzić bo wcześniej kolor był dużo za ciemny więc wyglądało to gorzej w sunny cream jest już ślicznie i tak świeżo
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 16:31   #4075
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Do mnie też dziś dotarły próbki - a to moje pierwsze zetknięcie z minerałami Natomiast nie czekałam długo, bo zamówiłam w środę o 18, a dziś o 10 już listonosz dostarczył. Zamówiłam Sunny Fairest i Golden Fairest - oba maty, a gratis otrzymałam Beige Fairest tyle że widzę że ten Beige jest na pierwszy rzut oka mocno "świnkowy" ;p ale może nie będzie się źle na mnie prezentował. Póki co dzisaj testuję Sunny Fairest ... jest bardzo jasny i pomimo, że jestem pewna że jestem typowym bladziochem, to okazuje się jednak, że wyglądam w nim bardzo jasno :P ale nie jest źle następny pójdzie na test Golden Fairest
Sunny fairest po nałożeniu sprawiał bardziej wrażenie nie podkładu, lecz pudru. Być może nałożyłam go za mało, z oszczędności bo bałam się że zużyje go za dużo na jeden raz ;p może powinnam była dołożyć więcej. Ale! Przez pierwsze pół godziny właśnie twarz była matowa jakby przypudrowana, krycie było nie za mocne (a przyzwyczajona jestem do mocniejszych). Po pół godziny podkład bardziej przystosował się do mojej skóry, tworząc delikatny efekt i krycie było jakby trochę mocniejsze niż na początku. Oczywiście nie obyło się bez przetłuszczenia się nosa i świecenia w strefie T ;/ myślałam, że chociaż te podkłady będą się lepiej sprawować na nosie. Może jest odrobinę lepiej, ale i tak się lekko waży i widać moje pory i wągry na nosie ( ehh moja tłusta cera :|
Myślę, że na większe wyjścia zostanę z Revlonem 150 Buff, natomiast AM sprawdzi się na wyjeździe wakacyjnym w góry, gdzie nie chcę za bardzo się "tapetować" tylko czuć się lekko i świeżo, a AM właśnie tak się zachowuje
Do tego stopnia, że zapomniałam że w ogóle mam na sobie podkład. Zapomniałam i zaczęłam się dotykać po twarzy (a na ogól nie dotykam się gdy jestem w makijażu). Jest to dla mnie nowe uczucie, że mam podkład a go nie czuje to jest fajne.
Zobaczymy jak będzie sie sprawował dalej, bo dopiero pierwsze użycie za mną
Boli mnie to, że mam tłustą cerę. Najśmieszniejsze jest to, że do 18 roku życia miałam cerę tłustą. Potem 2 lata brałam tabletki anty (które były przepisane przez ginekolożkę na cerę i trądzik) i wtedy moja cera z tłustej zamieniła się w suchą! I chodziłam i nie dowierzałam, że moja skóra się tak zmieniła, że teraz jest typowo sucha. Tymczasem, teraz po odstawieniu tabletek 1,5 roku temu, moja cera znów powróciła do tłustej
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 17:05   #4076
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś dotarły próbki - a to moje pierwsze zetknięcie z minerałami Natomiast nie czekałam długo, bo zamówiłam w środę o 18, a dziś o 10 już listonosz dostarczył. Zamówiłam Sunny Fairest i Golden Fairest - oba maty, a gratis otrzymałam Beige Fairest tyle że widzę że ten Beige jest na pierwszy rzut oka mocno "świnkowy" ;p ale może nie będzie się źle na mnie prezentował. Póki co dzisaj testuję Sunny Fairest ... jest bardzo jasny i pomimo, że jestem pewna że jestem typowym bladziochem, to okazuje się jednak, że wyglądam w nim bardzo jasno :P ale nie jest źle następny pójdzie na test Golden Fairest
Sunny fairest po nałożeniu sprawiał bardziej wrażenie nie podkładu, lecz pudru. Być może nałożyłam go za mało, z oszczędności bo bałam się że zużyje go za dużo na jeden raz ;p może powinnam była dołożyć więcej. Ale! Przez pierwsze pół godziny właśnie twarz była matowa jakby przypudrowana, krycie było nie za mocne (a przyzwyczajona jestem do mocniejszych). Po pół godziny podkład bardziej przystosował się do mojej skóry, tworząc delikatny efekt i krycie było jakby trochę mocniejsze niż na początku. Oczywiście nie obyło się bez przetłuszczenia się nosa i świecenia w strefie T ;/ myślałam, że chociaż te podkłady będą się lepiej sprawować na nosie. Może jest odrobinę lepiej, ale i tak się lekko waży i widać moje pory i wągry na nosie ( ehh moja tłusta cera :|
Myślę, że na większe wyjścia zostanę z Revlonem 150 Buff, natomiast AM sprawdzi się na wyjeździe wakacyjnym w góry, gdzie nie chcę za bardzo się "tapetować" tylko czuć się lekko i świeżo, a AM właśnie tak się zachowuje
Do tego stopnia, że zapomniałam że w ogóle mam na sobie podkład. Zapomniałam i zaczęłam się dotykać po twarzy (a na ogól nie dotykam się gdy jestem w makijażu). Jest to dla mnie nowe uczucie, że mam podkład a go nie czuje to jest fajne.
Zobaczymy jak będzie sie sprawował dalej, bo dopiero pierwsze użycie za mną
Boli mnie to, że mam tłustą cerę. Najśmieszniejsze jest to, że do 18 roku życia miałam cerę tłustą. Potem 2 lata brałam tabletki anty (które były przepisane przez ginekolożkę na cerę i trądzik) i wtedy moja cera z tłustej zamieniła się w suchą! I chodziłam i nie dowierzałam, że moja skóra się tak zmieniła, że teraz jest typowo sucha. Tymczasem, teraz po odstawieniu tabletek 1,5 roku temu, moja cera znów powróciła do tłustej
Hmm też nigdy nie miałam minerałów i myślę czy nie zamówić próbek ale znowu bym musiała też jakiś pędzel bo nie miałabym czym ich nakładać.
Próbki do czegoś wsypujecie?
I również jestem przyzwyczajona do krycia mocniejszego wiec nie wiem czy AM by mi spadł aczkolwiek jestem zdania, że wszystko trzeba testować Jaką masz wersje?
Ja chyba zamówię Golden Fairest i jeszcze parę innych odcieni w wersji matujące i kryjące.
Nakladalas na coś? Bo ja używam filtrów i wiecie jak to jest xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 17:29   #4077
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie trzeba przesypywać bo są w plastikowych małych plastikowych pudełeczkach, poręcznych
Ja nakładałam na samą skóre, tylko przetartą wcześniej tonikiem.
Ja zamówiłam matujące wszystkie, bo czytałam, że kryjące się bardziej warzą na twarzy, tymczasem mat też mi się warzy delikatnie przy nosie
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 17:30   #4078
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Iamsolucky, jak długo trwało od momentu zamówienia do wysyłki?
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:06   #4079
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm też nigdy nie miałam minerałów i myślę czy nie zamówić próbek ale znowu bym musiała też jakiś pędzel bo nie miałabym czym ich nakładać.
Próbki do czegoś wsypujecie?
I również jestem przyzwyczajona do krycia mocniejszego wiec nie wiem czy AM by mi spadł aczkolwiek jestem zdania, że wszystko trzeba testować Jaką masz wersje?
Ja chyba zamówię Golden Fairest i jeszcze parę innych odcieni w wersji matujące i kryjące.
Nakladalas na coś? Bo ja używam filtrów i wiecie jak to jest xd

Nie musisz od razu kupowac pedzla wystarczy ze pedzel od pudru mocno scisniesz gumka recepturka w polowie wlosia

Bedzie to prowizoryczna wersja Hakuro H52. Zylam tak na wyjezdzie przez tydzien i dalo rade
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:28   #4080
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Macie jakies sposoby aby minerałay lepiej trzymały sie na nosie ?.U mnie z nosa podkład sie ściera i zbiera się na skórze paskudnie

Ogólnie mam mieszane uczucia co do minerałów.Ale na razie jestem w fazie testowania co z czym Może znajde na nie sposób aby dobrze wyglądały na skórze przez wiele godzin
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.