Atrederm - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 20:53   #4651
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Atrederm

Cześć

Mój Atrederm 0,025 stoi na półce i czeka. Chcę zacząć używać za około tydzień.
Czy mogłybyście zerknąć na poniższą listę i podpowiedzieć, których kosmetyków używać bez obaw, których ewentualnie unikać aby nie zrobić sobie krzywdy?


Kremy do twarzy
1. krem p. zmarszczkowy AA 30+ energia młodości
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki-na-noc.html
2. perfecta wygładzający krem na dzień (nie znalazłam na KWC) http://www.dax.com.pl/pl/product/892...ien-spf-10-30/
3. Celia Q10 na noc 40+
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-orchidei.html
4. Ziaja oliwkowa
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-oliwkowy.html

Wydaje mi się, że kremy przeciwzmarszczkowe powinnam odstawić bo pewnie mają właściwości ściągające
Mam również trochę emolientów/nawilżaczy:

5. Ziaja MED kuracja AZS nawilżajaco kojący
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wilzajacy.html

6. Krem Balneum Baby Basic https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...asic-krem.html

Pielęgnacyjne:

7. Płyn micelarny RedBloker
http://www.ceneo.pl/31097491#tab=spec

8. Peeling enzymatyczny FlosLek
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ymatyczny.html

Od kilku lat myję twarz tylko płynem micelarnym. Wody używam jedynie jak mi nakapie na twarz pod prysznicem. Jeżeli ten płym byłby zły to jakiego używać?

Makijaż:


9. Mineralny Puder Prasowany BELL
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mineralny.html

10. Baza rozświetlająco wygładzająca DAX
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ietlajaca.html

11. Loreal True Match podkład
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ra-wersja.html


Filtry:

12. VICHY capital soleil 50+
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html

13. Mustela SPF50+ mleczko do twarzy i ciała dla dzieci
http://www.ceneo.pl/29421240

Czy tak wysokie filtry stosować nawet teraz zimą przy stosowaniu ATredermu? Wyczytałam, że filtr powinien być "sttabilny" , niestety nie doczytalam jak to sprawdzić

Kilka kosmetyków jest do cery naczynkowej. Ja takiej nie mam wg definicji, nie rumienię się, skóra rzadko bywa podrażniona. Natomiast pojedyncze pęknięte naczynka posiadam. Czy w takiej sytuacji zrezygnować z kuracji?
Planowałam stosować dwa razy w tygodniu na początku i po sprawdzeniu jak reaguje moja skóra, nakładać go co drugą noc.

Pewnie w okolicach kwietnia/maja bedę już musiała przerwać stosowanie, mam nadzieję, że będzie już ciepło i słonecznie a dużo czasu spędzam na dworze. Jest sens zaczynać?

I ostatnie pytanie jak nakładacie płyn - wacikiem jak tonik?

Strasznie dużo tych moich pytań się zrobiło. Bardzo będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 22:31   #4652
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
wolę jednak uniknąć antybiotyków, to nigdy nie pozostaje bez wpływu na organizm.
PS. a po zakończeniu atre i tego antybiotyku stan cery pozostał nadal taki sam czy się pogorszył?

ps. złą już jestem o te krosty, bo było dobrze a teraz nie mam pojęcia, dlaczego.
Latem jak odstawiłam trochę się pogorszył. Jeśli chodzi o ilość pryszczy to się nie zmieniła - była niewielka. Przez lato powstały mi nowe zaskórniki zamknięte, z którymi walczę w tę zimę. Obecnie od dwóch miesięcy znowu stosuje atre i też mam wysyp, ale nie tak duży jak w tamtym roku
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:40   #4653
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Latem jak odstawiłam trochę się pogorszył. Jeśli chodzi o ilość pryszczy to się nie zmieniła - była niewielka. Przez lato powstały mi nowe zaskórniki zamknięte, z którymi walczę w tę zimę. Obecnie od dwóch miesięcy znowu stosuje atre i też mam wysyp, ale nie tak duży jak w tamtym roku
mi latem zawsze coś wyskakuje, ale myślę, że to wina filtrów. Te moje gule same się wypłaszczyły. nie mam pojęcia co to mogło być, może za dużo mleka / nabiału ogólnie? Zaczęłam ograniczać od soboty. Już mi kilka osób sugerowało, że to może mieć związek. Zobaczymy.
Poza tym doszłam do wniosku, że nakładanie atre na całą noc to dla mnie za długo. Teraz nakładam w dzień i zmywam go na noc, nakładając żel hialuronowy. I podrażnien mam mniej, za to wylinka większa.

PS. ten wysyp po atre masz nieustannie od dwóch miesięcy i jeszcze nie minął? czy jak to u Ciebie wygląda?
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2015-01-26 o 12:42
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:03   #4654
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dziewczyny, czy antybiotyk będzie przeciwwskazaniem do stosowania Atre?
Dopadło mnie przeziębienie, które przerodziło się w zapalenie zatok 😕 Tona leków i antybiotyk. I się zastanawiam czy chociaż boki twarzy smarować. W sumie od tego chorowania mam bardzo suchą skórę.

W ogóle ostatnio zauważyłam, że się już nie błyszczy tylko pięknie cały dzień jest matowa
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:27   #4655
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy antybiotyk będzie przeciwwskazaniem do stosowania Atre?
Dopadło mnie przeziębienie, które przerodziło się w zapalenie zatok 😕 Tona leków i antybiotyk. I się zastanawiam czy chociaż boki twarzy smarować. W sumie od tego chorowania mam bardzo suchą skórę.

W ogóle ostatnio zauważyłam, że się już nie błyszczy tylko pięknie cały dzień jest matowa

brawo za mat

wiesz co, skoro można brać antybiotyk na trądzik przy atre to nie wydaje mi się, żeby taki zwykły kolidował? Ale przeczytaj ulotkę leku.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:33   #4656
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy antybiotyk będzie przeciwwskazaniem do stosowania Atre?
Dopadło mnie przeziębienie, które przerodziło się w zapalenie zatok �� Tona leków i antybiotyk. I się zastanawiam czy chociaż boki twarzy smarować. W sumie od tego chorowania mam bardzo suchą skórę.

W ogóle ostatnio zauważyłam, że się już nie błyszczy tylko pięknie cały dzień jest matowa
ja sobie sprawdziłam na tej stronce jak brałam antybiotyk http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/int_start
u mnie nic nie kolidowało. Możesz sprawdzić nawet do 10 leków razem więc wpisuj wszystko jak leci
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:36   #4657
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Tak, brawo dla Atre 😁 Bardzo mnie to cieszy, bo to był mój spory problem ☺ Nawet nie wiem dokładnie, kiedy zniknął - po prostu któregoś dnia spojrzałam w lustro i zauważyłam, że skóra nie jest tłusta 😉 Przestały mi też wyskakiwać pryszcze, a jak juz jakiś pojedynczy się pojawi to zaraz znika 😊 tfu tfu!

W ulotce nic nie ma na ten temat ☺
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 16:53   #4658
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Tak, brawo dla Atre 😁 Bardzo mnie to cieszy, bo to był mój spory problem ☺ Nawet nie wiem dokładnie, kiedy zniknął - po prostu któregoś dnia spojrzałam w lustro i zauważyłam, że skóra nie jest tłusta 😉 Przestały mi też wyskakiwać pryszcze, a jak juz jakiś pojedynczy się pojawi to zaraz znika 😊 tfu tfu!

W ulotce nic nie ma na ten temat ☺
Ale Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!! Taki efekt bym chciała osiągnąć...
Ile już stosujesz Atrederm??? I jak często?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:48   #4659
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Oj, niedługo. Jakoś od połowy grudnia. Raz w tygodniu na całą buzię, usta, pod oczy i na powieki i po 3-4 dniach jeszcze raz nakładam na strefę T i boki twarzy - bo to tu są problemy. Na resztę nakładam, żeby przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia 😉
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2015-01-27 o 17:49
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 18:34   #4660
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oj, niedługo. Jakoś od połowy grudnia. Raz w tygodniu na całą buzię, usta, pod oczy i na powieki i po 3-4 dniach jeszcze raz nakładam na strefę T i boki twarzy - bo to tu są problemy. Na resztę nakładam, żeby przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia 😉
I jak wygląda u Ciebie skóra pod oczami?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 19:07   #4661
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dobrze ☺ Skóra tam mi się nie łuszczy, ale za to ładnie napina. Mam taką poziomą zmarszczkę pod okiem, która już się spłyciła.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 19:24   #4662
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobrze ☺ Skóra tam mi się nie łuszczy, ale za to ładnie napina. Mam taką poziomą zmarszczkę pod okiem, która już się spłyciła.
To fajnie u mnie po kilkukrotnym posmarowaniu skóra wyglądała tragicznie, jakbym miała z 20 lat więcej Też właśnie mam taką zmarszczkę i chciałam ją trochę spłycić, choć wydaje mi się, że mam po prostu taką budowę oka i nic się z tym zrobić już nie da.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 19:37   #4663
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja też myślę, że tego nie zlukwiduję, ale chciałabym, żeby była mniej widoczna. Bo to + moje anemiczne cienie pod oczami = efekt wiecznie zmęczonych oczu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 19:51   #4664
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
To fajnie u mnie po kilkukrotnym posmarowaniu skóra wyglądała tragicznie, jakbym miała z 20 lat więcej Też właśnie mam taką zmarszczkę i chciałam ją trochę spłycić, choć wydaje mi się, że mam po prostu taką budowę oka i nic się z tym zrobić już nie da.

Miałam dokładnie ten sam efekt, wtedy tego nie dostrzegałam, ale jak teraz patrzę na zdjecia zt amtego roku to tragedia. oczy babuni normalnie, takie powieki napuchnięte, oczy zamknięte prawie
miałabym ochotę w tym roku też zrobić kilka aplikacji w celach odmładzających ale chyba mam już wystarczająco atrakcji na twarzy, żeby sobie fundować kolejne.
ten mój wysyp pryszczy minął po aplikacji atre w niedzielę. Nie mam pojęcia co to było, ale już byłam bliska deprresji.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja też myślę, że tego nie zlukwiduję, ale chciałabym, żeby była mniej widoczna. Bo to + moje anemiczne cienie pod oczami = efekt wiecznie zmęczonych oczu

zazdroszczę, że Twoja skóra tak pięknie znosi atre, nic tylko czekać ostatecznych rezulatatów. Ja natomiast nie wiem czego się spodziewać. A to już drugi rok.
Teraz jest dobrze, bo już mi chyba atre trochę zwietrzał i skóa go dobrze toleruje ale jak zacznę nową butelkę to strach się bać.
Chyba tym razem sobie atre poporcjuję ale nigdzie nie mogę dopaść takich szklanych fiolek. W necie zamówię chyba ostatecznie.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 20:04   #4665
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

A jakiego atre używacie? Ja 0,025. Ja mam cichą nadzieję, że atre będzie działać do końca marca i nie będę musiała kupować drugiej butelki. A od kwietnia przerwa.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2015-01-27 o 20:05
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 20:27   #4666
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A jakiego atre używacie? Ja 0,025. Ja mam cichą nadzieję, że atre będzie działać do końca marca i nie będę musiała kupować drugiej butelki. A od kwietnia przerwa.
to samo. i leży jeszcze jedna recepta na to samo stężenie. drugi raz użyłam po 5 dniach i teraz mam taką wylinkę, że klientka się mnie wystraszyła i pytała się czy jakiś nowy zabieg testuję

w czasie wylinki robicie sobie jakiś delikatny peeling? tak rozkminiam czy kawitację lub jakiś enzymatyczny sobie nie trzasnąć.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..

Edytowane przez mycha9393
Czas edycji: 2015-01-27 o 20:28
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 20:43   #4667
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Na mnie też ludzie się dziwnie patrzą :-P Ale staram się maskować 😉

Ja robię tylko delikatny masaż mokrym ręcznikiem za każdym razem jak pojawią się skórki (są dni, że i trzy razy dziennie) - u mnie działa świetnie, do tego jest bezproblemowe. Skórki schodzą ładnie, nie ma podrażnień.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2015-01-27 o 20:45
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 20:55   #4668
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

No to dołączam i ja

Kupiłam Atre 0,025 z zamiarem stosowania na twarzy, ale na razie się wstrzymuję, nakładam na plecy i dekolt (masakra jakie mi się gule robią :/ )

No i tak: jako,że jestem już nieźle zdesperowana, nakładałam Atre przez 5 dni pod rząd, zrobiłam dwa dni przerwy i teraz nakładam znowu już 4 dzień z rzedu po tej przerwie. Skóra się nie łuszczy nie pali, nie piecze, jedynie swędzi, choć już teraz znacznie mniej... Jest tylko ściągnięta. Kilka gul przyschło, kilka nowych wyszło
Zauważyłam, że po nocy widać efekty, te krosty są jakby "wyciszone" skóra w miarę gładka, gule nie są takie czerwone. No ale jak nawilżam skórę to wyglada to tylko gorzej + mam uczucie takiego zapchania i łoju na skórze też tak macie? Dziś rano nie smarowałam kremem żadnym i czuję się bardziej komfortowo niż z mazidłem na plecach i dekolcie :/ No ale nie wiem czy to dobrze nie smarować niczym oprócz atre? czy to nie jest zbyt drastyczne dla skóry? ;>
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 21:15   #4669
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Może masz kiepski krem?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 21:37   #4670
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Charliz był czas że nie nawilzalam się w trakcie kuracji. Dopiero po wylince bo mnie podrażnialy wszystkie kremy. Spróbuj je odstawić na jakiś czas. U mnie sprawdza się żel hialuronowy z pantenolem.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 22:13   #4671
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Charliz był czas że nie nawilzalam się w trakcie kuracji. Dopiero po wylince bo mnie podrażnialy wszystkie kremy. Spróbuj je odstawić na jakiś czas. U mnie sprawdza się żel hialuronowy z pantenolem.
Odstawię i zobaczę co będzie dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 01:50   #4672
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

a co do tych oczu , to ja też stosowałam przez jakiś czas ate pod oczy , nie było żadnych podrażnień, skóra się nie łuszczyła, ale była chropowata przez co podkład brzydko osadzał się, zauważyłam też że cienie pod oczami były znacznie widoczne , marakra jakaś :/ zawsze nakładałam podkład i nie było widać żadnych cieni, a po atre nie mogłam niczym ich zamaskować , strasznie sine do tego..
a co do innego tematu, stosowała może któraś z Was jakieś tabletki na trądzik kiedyś, typu axotret, izotek ? jeśli tak to możecie napisać jak się u Was to sprawdziło
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 12:02   #4673
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
a co do tych oczu , to ja też stosowałam przez jakiś czas ate pod oczy , nie było żadnych podrażnień, skóra się nie łuszczyła, ale była chropowata przez co podkład brzydko osadzał się, zauważyłam też że cienie pod oczami były znacznie widoczne , marakra jakaś :/ zawsze nakładałam podkład i nie było widać żadnych cieni, a po atre nie mogłam niczym ich zamaskować , strasznie sine do tego..
O, niedobrze... U mnie sine miałam z powodu niskich hemoglobiny i hematokrytu... Zaczęłam brać żelazo i naprawdę jest lepiej. Juz nawet korektora nie używam na co dzień
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 14:22   #4674
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O, niedobrze... U mnie sine miałam z powodu niskich hemoglobiny i hematokrytu... Zaczęłam brać żelazo i naprawdę jest lepiej. Juz nawet korektora nie używam na co dzień
u mnie wlaśnie przez atre pewnie , bo wydaje mi się, że skóra po nim pod oczami stała się taka delikatna, cienka i przez to cienie bardziej były widoczne i sine , jak przestałam używać pod oczy to po jakimś czasie wszystko wróciło do normy
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 16:37   #4675
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
u mnie wlaśnie przez atre pewnie , bo wydaje mi się, że skóra po nim pod oczami stała się taka delikatna, cienka i przez to cienie bardziej były widoczne i sine , jak przestałam używać pod oczy to po jakimś czasie wszystko wróciło do normy
Dokładnie Atre sprawia, że skóra staje się cienka, przez co przez pewien czas wszystkie cienie, żyłki i inne nieprzyjemności mogą być bardziej widoczne.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 17:14   #4676
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Znacie jakieś fajne forum o kwasach?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 19:16   #4677
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Znacie jakieś fajne forum o kwasach?
na wizazu jest watek kwasomaniaczki i jeszcze jeden o kwasie migdalowym i innych
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:00   #4678
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

A czy ktoś stosował Atre na usta? Bo ja raz maznęłam się, ale bardzo delikatnie... Skóra mi zeszła, usta się wygładziły... ale czy jest sens tam stosować???
Ja pod oczami też smaruję, ale minimalną ilość i jak na razie żadnych efektów czy to pozytywnych czy negatywnych
Na twarzy niekończąca się jaszczurka, bo u mnie schodzenie skóry trwa nawet i tydzień Aktualnie stan cery odrobinkę lepszy, wreszcie sytuacja na czole stała się w miarę opanowana

Ale ramiona to dopiero cudo! Wreszcie gładziutkie, skóra delikatna i miękka, takich ramion to ja jeszcze nie miałam
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:17   #4679
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja używam na usta regularnie co 3-4 dni Są miękkie, kontur się poprawił, mam nadzieję, że zlikwuduje mi lekką bliznę po poparzeniu. Jedyny minus to wieczne uczucie suchości.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 15:21   #4680
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja używam na usta regularnie co 3-4 dni Są miękkie, kontur się poprawił, mam nadzieję, że zlikwuduje mi lekką bliznę po poparzeniu. Jedyny minus to wieczne uczucie suchości.
Mam podobnie... Smaruję co chwila a skóra i tak ściągnięta. Też mam bliznę na konturze- po wyjątkowo paskudnej opryszczce, więc też mam zamiar smarować dalej
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.