wypełnianie cieni pod oczami własnym tłuszczem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 18:40   #1
agigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22

wypełnianie cieni pod oczami własnym tłuszczem


Hej
czy ktoras z was poddawala się takiemu zabiegowi?czy jestescie zadowolone? czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostają np "worki" pod oczami lub zmarszczki? ile sie efekt utrzymuje? i jak to sie"profesjonalnie " nazywa? gdzie szukać klink ktore taki zabieg przeprowadzaja?
byl o tym odcinek w" klinice urody " lub "sekretach chirurgi" 23 latka byla bardzo zadowolona z rezultatu niestety nie moge go juz znaleźć, licze ze ktoś sie odezwie
agigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 17:59   #2
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

o fu. chyba wolalabym cienie miec
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:22   #3
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez agigi Pokaż wiadomość
Hej
czy ktoras z was poddawala się takiemu zabiegowi?czy jestescie zadowolone? czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostają np "worki" pod oczami lub zmarszczki? ile sie efekt utrzymuje? i jak to sie"profesjonalnie " nazywa? gdzie szukać klink ktore taki zabieg przeprowadzaja?
byl o tym odcinek w" klinice urody " lub "sekretach chirurgi" 23 latka byla bardzo zadowolona z rezultatu niestety nie moge go juz znaleźć, licze ze ktoś sie odezwie
Również chętnie dowiedziałabym się więcej na ten temat.
Zmagam się z cieniami od dzieciństwa, gdyby nie kosmetyczny cud w postaci korektorów, to straszyłabym ludzi.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:33   #4
agigi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 22
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

dowiedziałam się ze taki zabieg nazywa się lipofilling ( ale to nazwa ogólna dla przeszczepu tłuszczu z jednego miejsca w drugie) łatwiej bedzie szukać ,chociaz za wiele informacji o tym w internecie nie ma

a tutaj jest ten filmik o którym mówilam :
http://www.youtube.com/watch?v=X-x24...GsimQg&index=1

obejrzyjcie od poczatku do 7 min i pózniej od 22 minuty

koszt takiego zabiegu to ok 2 tys. jesli któras z was sie zdecyduje :P lub może polecic jakiegos lekarza to dajcie znac
agigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 11:19   #5
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Ja planuję kupić krem hylexin redukujący cienie pod oczami. Słyszałam wiele dobrych opinii na jego temat.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:37   #6
clockaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Nie słyszałam o niwelowaniu cieni pod oczami własną tkanką tłuszczową. I skąd ten pomysł?
Może chodzi ci o wypełnienie "doliny łez"? Co zresztą szczerze bym odradzała, ponieważ tkanka tłuszczowa wchłania się nierównimiernie, czego konsekwencjami mogą wałeczki, górki i dolinki w oszczykiwanej okolicy.
__________________
08.10.2011 Dr Łątkowski
3 w 1 (nos+broda+piersi)
clockaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 14:17   #7
przyszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 35
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Ja właśnie jestem zapisana na wypełnienie własnym tłuszczem doliny łez oraz zmarszczek na czole jak również między brwiami nad nosem.
Na jakiej podstawie piszesz że robią się "grudki"?? Miałaś ten zabieg robiony???
Jeżeli masz jakąś KONKRETNĄ WIEDZĘ na ten temat to się z nami podziel
Jestem zapisana na luty do DOBREGO CHIRURGA PLASTYKA więc mnie trochę wystraszyłaś...
przyszla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 12:40   #8
clockaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Przyszła odpowiedziałam na PW.

A dlaczego wybrałaś tą formę wypełnienia?
Dlaczego nie tak bardzo popularne preparaty kwasu hiarulonowego? A co, jeśli nie będziesz zadowolona z efektu? Kwas hiarulonowy wchłonie się w 100% i wrazie niezadawalających efektów nie zostajesz z defektem na twarzy.
Wiem, że wzbudzam wątpliwości.....ale po co eksperymentować skoro kwas jest sprawdzony?
Decyzję musisz jednak podjąć sama.....a nie jest ona łatwa. Nie zazdroszczę Ci.
__________________
08.10.2011 Dr Łątkowski
3 w 1 (nos+broda+piersi)
clockaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:53   #9
przyszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 35
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Byłam na konsultacji u chirurga- plastyka / "rodowód" z Polanicy / i to on stwierdził że kwas lub botox to działania krótkotrwałe natomiast wypełnienie doliny łez oraz zmarszczek na czole, "lwiej zmarszczki" na nasadzie nosa oraz zmarszczek wokół ust własnym tłuszczem jest działaniem na dłużej.Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega zabieg oraz uprzedził oczywiście o tym że tłuszcz własny wchłania się w 30-40% ale....i tak spłyci moje zmarszczki na dłużej no bo zawsze "coś" zostanie wypełnione.
Jestem mamą "przyszłej" a więc nie jestem nastolatką więc zabieg taki zupełnie mi wystarczy aby troszkę "odmłodzić" swoje lico zanim zostanę babcią .
Co do efektu - liczę na doświadczenie mojego chirurga-plastyka i jego słuszny wybór metody w stosunku do moich oczekiwań.
Co z tego wyniknie - przekonam się już niedługo....
przyszla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:27   #10
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Dziewczyny, czy słyszałyście może o karboksyterapii, jeśli chodzi o niwelowanie genetycznych cieni pod oczami?
Czy któraś z Was korzystała z tego zabiegu?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 08:15   #11
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez ewelinkaw Pokaż wiadomość
Ja polecam mikrolipofiling!!!

tu możesz o tym poczytać. W artykule napisane, że śmiało można wypełniać zmarszczki, bruzdy i cienie pod oczami. polecam.
efekt jest dłuższy, bo korzystasz z naturalnych metod.
http://www.operacje-plastyczne.pl/ar...kt-odmlodzenia
Orientujesz się może ile kosztuje taki zabieg? Korzystałaś z niego?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 08:12   #12
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

up
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:51   #13
clockaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez przyszla Pokaż wiadomość
Byłam na konsultacji u chirurga- plastyka / "rodowód" z Polanicy / i to on stwierdził że kwas lub botox to działania krótkotrwałe natomiast wypełnienie doliny łez oraz zmarszczek na czole, "lwiej zmarszczki" na nasadzie nosa oraz zmarszczek wokół ust własnym tłuszczem jest działaniem na dłużej.Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega zabieg oraz uprzedził oczywiście o tym że tłuszcz własny wchłania się w 30-40% ale....i tak spłyci moje zmarszczki na dłużej no bo zawsze "coś" zostanie wypełnione.
Jestem mamą "przyszłej" a więc nie jestem nastolatką więc zabieg taki zupełnie mi wystarczy aby troszkę "odmłodzić" swoje lico zanim zostanę babcią .
Co do efektu - liczę na doświadczenie mojego chirurga-plastyka i jego słuszny wybór metody w stosunku do moich oczekiwań.
Co z tego wyniknie - przekonam się już niedługo....

Życzę Ci zadowalających efektów. Odezwij się jak będziesz już "po". Czekam cierpliwie na Twoją relację i opinię.
__________________
08.10.2011 Dr Łątkowski
3 w 1 (nos+broda+piersi)
clockaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 16:33   #14
Blualaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Ja od dawna przymierzam się do takiego zabiegu. Moim problemem sa takie dołeczki pod oczami. Żaden korektor tego nie jest w stanie ukryć Sa spore i do tego skóra tam jakby prześwituje.
Teraz jestem na etapie wyboru odpowiedniej kliniki. Zastanawiam się nad tą AGKlinik (ta,która pojawia się na filmiku kilka podtów wyżej). Ma ktoś może jakieś doświadczenia z ta kliniką?
Mam jeszcze pewne obawy, ponieważ kiedy wstrzyknie się tłuszcz,skóra sie musi troszkę naciągnąc. Po jakimś czasie część tłuszczu się włachania i czy to aby nie doprowadzi do powstania worków pod oczami?
Może ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat?
Blualaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 01:37   #15
kefirlive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez clockaga Pokaż wiadomość
Życzę Ci zadowalających efektów. Odezwij się jak będziesz już "po". Czekam cierpliwie na Twoją relację i opinię.
clockaga, mialas juz moze to wypelnienie? jakie efekty? jesli nie moze chcialabycs wybrac sie ze mna do budapesztu. rozeznalam sie w temacie - od dwoch lat planuje, w koncu sie zdecydowalam. najlepsze sa metody dr colemana i dr Bermna z tym ze oni sa brdzo ddrodzy i w stanach. dr berman sam polecil mi lekarza ktory praktykuje jego metode na wegrzech. ok 90% tluszczu sie utrzymuje na wiele lat.wzbogacony jest plazma. co ty na to?
kefirlive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 12:44   #16
1monique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

A znacie moze kogos dobrego w Polsce? Blika mi osoba miala usuwane worki z pod oczu, a teraz ma doly, bo za duzo usunal jej tluszczu.
1monique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:30   #17
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Podbijam.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 22:07   #18
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:22   #19
123aga7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez ewelinkaw Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja nie stosowałam, tylko moja ciocia. W Polanicy Zdroju miała zabieg. Tłuszcz pobrali jej z ud a zapłaciła prawie 2500 tyś.
Te ceny są pewnie różne także musisz się dowiedzieć. Powiem Ci, że wcześniej korzystała z kwasu hialuronowego ale efekt był na 5 miesięcy..teraz już minęło 8 i nadal efekt jest widoczny. także rewelacja. Jak coś służę pomocą :D
Ewelinka, czy możesz podać, gdzie i u kogo Twoja ciocia wykonała zabieg? Bardzo chcę dla siebie takiej korekty.
Oczywiście dużo jest specjalistów i klinik, ale wlaśnie dlatego można się pogubić.
Jeśli takich informacji nie można lub nie chcesz podawać tutaj, wyślij mi na maila: xxx
Dzięki!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-27 o 12:54 Powód: e-mail
123aga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 15:03   #20
tabaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Witam,
Któraś się zdecydowała na zabieg lipofillingu? Może jakieś opinie/zdjęcia przed i po? Ja jutro wybieram się do lekarza na konsultacje w związku z cieniami pod oczami i widocznymi żyłkami. Jestem zdecydowana na zabieg ale może lekarz poradzi coś innego na początek
tabaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 00:11   #21
Katka231186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

No wiec ja mialam wykonywany przeszczep tluszczu pod oczy we wrzesniu 2013, chodzilo mi najbardziej o pozbycie sie tzw. Doliny lez jak i moich nieatrakcyjnych fioletowo-czerwonych sincow pod oczami. Powiem szczerze ze sam zabieg jest dosc niekomfortowy, nie podobalo mi sie "wybieranie" tluszczu z nogi- czulam takie nieprzyjemne falowania pod skora, juz nie mowiac o ostrzykiwaniu(znieczulani u) calej twarzy. No wiec do dwoch tygodni utrzymywal sie obrzek, i bylam wrecz wniebowzieta efektem. Brak doliny lez jak i sincow, czegoz jeszcze chciec. Minal miesiac, dolina lez lekko powrocila, since wrocily z mega sila. Takie jakie byly przed zabiegiem takie i mam teraz. Na dzien dzisiejszy jest (prawie 5mcy od zabiegu) 13.02 i z reka na sercu zaluje tego zabiegu, gdyz dolina lez jest baaaardzo widoczna juz nie wspomne o sincach. Oczywiscie ze ten zabiego powinnam powtorzyc do 6-12 mcy od wstrzykniecia, ale oczekiwalam lepszych rezultatow! Bede konsulotwac sie z lekarzem na temat kwasu hialuronowego, gdyz nie mam zamiaru wrzucic w bloto nastepych 3500 zl zeby efekt utrzymal sie 2mce!
Katka231186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:54   #22
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez tabaczka Pokaż wiadomość
Witam,
Któraś się zdecydowała na zabieg lipofillingu? Może jakieś opinie/zdjęcia przed i po? Ja jutro wybieram się do lekarza na konsultacje w związku z cieniami pod oczami i widocznymi żyłkami. Jestem zdecydowana na zabieg ale może lekarz poradzi coś innego na początek
Tabaczka byłaś na konsultacji u lekarza? Ja też myślę o zabiegu wypełniania ale raczej kwasem hialuronowym, dopiero się rozglądam. Napisz proszę na co Ty się zdecydowałaś
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 23:59   #23
tabaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Tak byłam, lekarz powiedział, że nie poleca przeszczepu tłuszczu bo jest to 'zły materiał' na twarz a szczególnie w okolice oka(bywa że robią się grudki). Rozmawiałam z nim również na temat innych metod, powiedział że można udać się do chirurga naczyniowego i on może coś z tym problemem zrobić. Najprawdopodobniej można zamknąć naczynka metodą laserową, wtedy jest spokój na całe życie:P Jeżeli chodzi o kwas to efekt będzie krótkotrwały (jeżeli ktoś ma naprawdę cienką skórę pod oczami i brak tkanki tłuszczowej) i kosztowny ponieważ przy braku tłuszczu zabieg trzeba powtarzać co 3 miesiące.
tabaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 17:54   #24
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

to może ten chirurg naczyniowy nam pomoże wybierasz się do na wizytę?
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 09:16   #25
magda1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 23
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

A wiecie może jak przeciwdziałać dolinie łez i cieniom? Można to jakoś zahamować, żeby zabiegi estetyczne nie były jedynym rozwiązaniem? Może znacie jakieś dobre kremy, które wzmocniłyby skórę na tym obszarze?
magda1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:26   #26
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

szukam takiego od lat
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:06   #27
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Dziewczyny zwklekałam z wypowiedzia, bo do konca nie była pewna.
Jestem po liposukcji brzucha. Przy okazji chciałam tłuszczykiem ostrzyknąc usta i własnie dolinę łez.
Robiłam to w czerwcu tego roku. Z liposukcji jestem bardzo zadowolona, z uzupełnienia doliny łez również.
Nie miałam sińców ale wyraźny spory dołek, którego nie dało się niczym zatuszować.
Sam zabieg -nic nie czułam, bo byłam w narkozie z powodu liposukcji brzuszka,i chwała za to że nie czułam.
Ale tak- po zbaiegu masakra. Dolina znikneła ale okolica była tak obrzęknięta że ledwo na ozy widziałam. Było tak przez 3 dni, potem schodził obrzęk ale dośc wolno. Po ok 10 dniach już było pięknie.
Nie mam do tej pory doliny, i oczy wyglądają o wiele wiele młodziej (jestem babką po trzydziestce). Powtórny zabieg ostrzyknięcia ust mam juz niebawem (kwas się u mnie nie sprawdził bo wchłonął błyskawicznie), choć po pierwszym zabiegu zostało sporo, myślę że procentowo to tak ok 40%, jednk po drugim ma zostć kolejne 20% i wtedy bedzie super.
Ale ni o tym ten temat.

Ja polecam. Zabieg robił mi A.Broma z Wawy.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 16:53   #28
1monique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

A masz zdjecia z przed i po? Chcialam tez isc na ten zabieg. Ile tluszczu pozostalo w powiekach? Czy cos jeszcze sie wchlonie? Czy pod oczami bedziesz robila jeszcze raz przeszczep?
1monique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 19:04   #29
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Niestety aktualnie nie dysponuję fotkami. Ale do powiek nic nie przeszczepiałam, tylko pod oczami w dolinę łez, tan dołek biegnący od kącika wew oka ku dołowi. Nie mogłam niczy zatuszować.
Jedyny minus to długa rekonwalescenja i fatalny wygląd tuż po zabiegu.
pozostało tyle, ie powinno. Nie poprawiałam. Nie dostrzykiwałam pod oczy, ale dostrzykiwałam w usta raz. Własnie jestem świezo po i cierpię
Wg doktora z okolicy oczy-dokładnie doliny łez nie wchłonie się wecej jak 20%. Nie wiem czy tak bedzie, bo dotychczas wchłonęło się ileś tam i zatrzymało się. Z ust zeszła połowa, wczoraj dostrzykiwałam znowu .
tylko w usta. podobno "fachowo" zalecane jest zrobc to 3 krotnie wiec koszt spory trchę bo za 1 zabieg ust płaciłam 2000 zł, ale jesli na kilka lat ?
I ból mniejszy po wszystkim niż po kwasie, bo są tylko dwa wkłucia a nie kilka jak przy kwasie
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2014-10-24 o 00:12
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 20:18   #30
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: wypełnianie cieni pod oczami wlasnym tłuszczem

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Niestety aktualnie nie dysponuję fotkami. Ale do powiek nic nie przeszczepiałam, tylko pod oczami w dolinę łez, tan dołek biegnący od kącika wew oka ku dołowi. Nie mogłam niczy zatuszować.
Jedyny minus to długa rekonwalescenja i fatalny wygląd tuż po zabiegu.
Mineło dokładnie3, 5 m-ca i pozostało tyle, ie powinno. Nie poprawiałam. Nie dostrzykiwałam pod oczy, ale dostrzykiwałam w usta raz. Własnie jestem świezo po i cierpię
Wg doktora z okolicy oczy-dokładnie doliny łez nie wchłonie się wecej jak 20%. Nie wiem czy tak bedzie, bo dotychczas wchłoneło się ileś tam i zatrymało się. Z ust zeszła połowa, wczoraj dostrzykiwałam znowu .
tylko w usta. podobno "fachowo" zalecane jest zrobc to 3 krotnie wiec koszt spory trchę bo za 1 zabieg ust płaciłam 2000 zł, ale jesli na kilka lat ?
I ból mniejszy po wszystkim niż po kwasie, bo są tylko dwa wkłucia a nie kilka jak przy kwasie

Proszę, napisz jaki jest koszt zabiegu pod oczy?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 10:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.