Tabletki na ładną cerę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 15:22   #1
sandrak666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Iceland, Reykjavik
Wiadomości: 8
Exclamation

Tabletki na ładną cerę


Witam, ostatnio zastanawiałam się nad kupnem jakichś tabletek, suplementów itp. żeby cera była ładniejsza, ale jak wszystkie wiemy na świecie jest całe mnóstwo takich suplementów i dosyć trudno jest na jakiś się zdecydować, także o pomoc w wybraniu skutecznego suplementu zwracam się do was.

PS. Nie mam większych problemów z trądzikiem, od czasu do czasu coś mi tam wyskoczy, no i mam kilka krostek.


Z góry wszystkim dziękuję!

Edytowane przez sandrak666
Czas edycji: 2015-04-23 o 16:45
sandrak666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:46   #2
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: Tabletki na ładną cerę

Ja pomagam sobie Lewitanem, zwykłe tabletki drożdżowe, tylko już sama nie wiem czy one coś dają czy nie.. Wcześniej brałam też Falvit dla kobiet, ale na razie zrezygnowałam.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:26   #3
Aneta284
Przyczajenie
 
Avatar Aneta284
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Tabletki na ładną cerę

A czy ktoś stosował Humawit?
Jestem ciekawa czy u kogoś działał. Sama stosowałam na początku Humawit z wit. B, jednak nie regularnie i nie mogę stwierdzić efektów
Teraz biorę ze skrzypem. Prócz tego witamię A +E i B.
Ciągle widzę nowe wypryski i nie wiem czy to jest spowodowane oczyszczaniem ( tabletki humawit mają w sobie drożdże) czy to coś jednak się dzieje ze skórą samoistnie
__________________
Zapraszam na mój Fan Page na Faceboku
Aneta284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:19   #4
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: Tabletki na ładną cerę

Cytat:
Napisane przez Aneta284 Pokaż wiadomość
A czy ktoś stosował Humawit?
Jestem ciekawa czy u kogoś działał. Sama stosowałam na początku Humawit z wit. B, jednak nie regularnie i nie mogę stwierdzić efektów
Teraz biorę ze skrzypem. Prócz tego witamię A +E i B.
Ciągle widzę nowe wypryski i nie wiem czy to jest spowodowane oczyszczaniem ( tabletki humawit mają w sobie drożdże) czy to coś jednak się dzieje ze skórą samoistnie
Moja znajoma.stosowała, szybciej włosy jej rosły i paznokcie były twarde. Chyba tez je kupie, najwyżej odstawie
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:49   #5
sandrak666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Iceland, Reykjavik
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki na ładną cerę

Cytat:
Napisane przez weruuuuuuuuuuu Pokaż wiadomość
Ja pomagam sobie Lewitanem, zwykłe tabletki drożdżowe, tylko już sama nie wiem czy one coś dają czy nie.. Wcześniej brałam też Falvit dla kobiet, ale na razie zrezygnowałam.

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na jego temat zastanawiałam się nad jego kupnem, ale on jest chyba bardziej na włosy niż cerę, oczywiście spróbować nie zaszkodzi. Ciekawi mnie czy zauważyłaś jakieś skutki uboczne przy jego stosowaniu?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Inny suplement, nad którym się zastanawiałam to tabletki CeraNova opinie są dosyć różne, ale na cos w końcu muszę się zdecydować, zastanawiałam się, czy ktoś je może próbował?
sandrak666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:05   #6
Natalenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 63
Dot.: Tabletki na ładną cerę

Oeparol Femina jest fajny albo picie soku z aloesu, rewelacja i do tego naturalny nie żadna chemia.
Natalenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:19   #7
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: Tabletki na ładną cerę

Cytat:
Napisane przez sandrak666 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na jego temat zastanawiałam się nad jego kupnem, ale on jest chyba bardziej na włosy niż cerę, oczywiście spróbować nie zaszkodzi. Ciekawi mnie czy zauważyłaś jakieś skutki uboczne przy jego stosowaniu?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Inny suplement, nad którym się zastanawiałam to tabletki CeraNova opinie są dosyć różne, ale na cos w końcu muszę się zdecydować, zastanawiałam się, czy ktoś je może próbował?
Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Ciężko mi powiedzieć czy na włosy czy na skórę, ale mi mama poleciła, używała już jako młoda dziewczyna na skórę więc spróbowałam i ja
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 10:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.