Kosmetyki naturalne - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 22:33   #1681
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Szczerze mówiąc... możesz opisać jak przebiega takie 'zapychanie'? pokrycie buzi tłustym filtrem, o to chodzi? nie do końca rozumiem to sformułowanie, chociaż wydaje mi się, że tak troszeczkę działa oliwka bb - jesli ja dam na buzie.


popatrzcie!
<bez spacji po doz.>
http://www.doz. pl/apteka/p4077-Mincer_AA_Natural_nagietk owy_kremregenerujacy_nawi lzajacy_50_ml
to może być podejrzewam wyśmienite.. za taką cenę..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:46   #1682
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc... możesz opisać jak przebiega takie 'zapychanie'? pokrycie buzi tłustym filtrem, o to chodzi? nie do końca rozumiem to sformułowanie, chociaż wydaje mi się, że tak troszeczkę działa oliwka bb - jesli ja dam na buzie.
Zapychanie jest wtedy gdy masz cerę w miarę ok, z trudem doprowadziłaś ją do takiego stanu, nakładasz jakiś nowy specyfik (krem,serum,olejek,podkła d, ba to może być nawet żel do mycia twarzy czy mleczko) i wstajesz rano z gulami, pryszczami- w moim przypadku w miejscach gdzie zwykle się nie pojawiają. Czasem coś nie powoduje pryszczy ale np. czarne kropy na nosie to też uważam za zapychanie, ale bezpieczniejsze, bo nos mogę pominąć a kosmetyku używać dalej.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 23:01   #1683
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Zapychanie jest wtedy gdy masz cerę w miarę ok, z trudem doprowadziłaś ją do takiego stanu, nakładasz jakiś nowy specyfik (krem,serum,olejek,podkła d, ba to może być nawet żel do mycia twarzy czy mleczko) i wstajesz rano z gulami, pryszczami- w moim przypadku w miejscach gdzie zwykle się nie pojawiają. Czasem coś nie powoduje pryszczy ale np. czarne kropy na nosie to też uważam za zapychanie, ale bezpieczniejsze, bo nos mogę pominąć a kosmetyku używać dalej.
Przypomniałaś mi, jak kilka miesięcy temu byłam na peelingu kwasem 70% u dermatologa i ona mi potem posmarowała twarz jakimś tam kremem łagodzącym... ja wstaję rano, a tu cała twarz w zaskórnikach - od tego kremu Cały zabieg poszedł się żenić, było jeszcze gorzej niż przed

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
popatrzcie! <bez spacji po doz.>
http://www.doz. pl/apteka/p4077-Mincer_AA_Natural_nagietk owy_kremregenerujacy_nawi lzajacy_50_ml
to może być podejrzewam wyśmienite.. za taką cenę..
to NA PEWNO nie jest cały skład tego kremu. Są wypisane tylko składniki aktywne, poza tym może być kupę syfu i to z przodu składu.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 23:23   #1684
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki naturalne

też mam czarne kropki na nosie, zaraz zrobię sobie peeling solny
jak sobie pomyślę, co nakładałam na twarz zanim trafiłam na ten wątek to się nie dziwię, że mam te kropy i to tak wiele
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 23:31   #1685
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
dziewczynyyy, jak radzicie sobie z okolicami noska - czarne kropki na ktore wiekszosc z nas mowi wagry
wągrów sensu stricte co prawda nie mam, ale do oczyszczania strefy T używam od niedawna tandemu ściera z mikrofibry + mydło węglowe (węgiel aktywowany, podobnie jak mikrofibra, "wyłapuje" zanieczyszczenia, a ponadto działa detoksykująco i rozjaśniająco - prawdziwe cudo ) . Dwa, trzy razy w tygodniu namydlam ścierę i robię delikatny peeling. Z mikrofibrą nie ma żartów, więc nie można mocno trzeć, bo łatwo przesadzić..Pory są mniej widoczne, więc myślę, że systematyczne stosowanie da super efekty. Dziś kupiłam w rossmanie ścierę z nanoczasteczkami srebra (antybakteryjną) i właśnie udaję się na jazdę próbną
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 23:55   #1686
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
wągrów sensu stricte co prawda nie mam, ale do oczyszczania strefy T używam od niedawna tandemu ściera z mikrofibry + mydło węglowe (węgiel aktywowany, podobnie jak mikrofibra, "wyłapuje" zanieczyszczenia, a ponadto działa detoksykująco i rozjaśniająco - prawdziwe cudo ) . Dwa, trzy razy w tygodniu namydlam ścierę i robię delikatny peeling. Z mikrofibrą nie ma żartów, więc nie można mocno trzeć, bo łatwo przesadzić..Pory są mniej widoczne, więc myślę, że systematyczne stosowanie da super efekty. Dziś kupiłam w rossmanie ścierę z nanoczasteczkami srebra (antybakteryjną) i właśnie udaję się na jazdę próbną
też spróbuję
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 05:09   #1687
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kosmetyki naturalne

mam głupie pytanie gdzie dosanę (w normalnych sklepach, bo że jest na allegro to wiem ;]) taką ściereczkę z mikrofibry? Albo z muślinu, też czytałam że można w tym samym celu używać i jest dobra
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 06:56   #1688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
na mnie sol kuchenna chyba nie bedzie dzialac zbyt milo, a przydal by mi sie jakis scieracz do twarzy


mam tez pytanie do dziewczyn, ktore uzywaja olejku z drzewa herbacianego czy Wy po nalozeniu g np na noc, lub rano pod krem/podklad macie gdy zmywacie makijaz/twarz wieczorem takie hmm wysuszone cos jakby maly kamyszki ? nie umiem tego opisac ale gdy wzielam przetarlam to reczniczkiem to tak jakby to byly takie male wagierki juz na wierzchu, niektore nawet wylazily mi ze skory tak, kurcze nie umiem tego opisac, ale przetarlam mocno recznickiem tak jak radzi mi Korah i zniknelo to wszystko 'suche', tez tak macie?
Nie mam.Ja w ogóle nie widzę działania olejku herbacianego.

Wczoraj zrobiłam peeling sól+olejek herbaciany,tarłam może z minute z dużym uwzględnieniem nosa(bo miałam ciut czarnych krop)i tak mnie twarz bolałajak woda mi po niej leciała z prysznica to sprawiało mi to ból;/Nigdy po niczym tak nie miałam.
Jednak rano patrzę nos mam czyściutki,ani jednej czarnej kropki-więc próbujcie,bo u mnie rewela.I w ogóle buzia jasna,oczyszczona,ładna:e hem:
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 07:52   #1689
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Seige jak pierwsze wrażenia po kremie Alterry ? Ja swój kupiłam wczoraj,po użyciu mogę stwierdzić ,że fajny,nawilża ok.
A masz ten do cery wrażliwej? Ja dzisiaj zastosowałam go po raz pierwszy i jest ok. To znaczy fajnie się wchłania, nie pozostawia filmu, może jak dla mnie ciut za mało nawilża, ale to naprawdę ciut. Nie ma zapachu, co dla mnie jest lekkim minusem, ale ogólnie to lepiej, bo przynajmniej wiadomo, że krzywdy zrobić nie powinien. Zobaczymy jak będzie po paru dniach, ale na dzisiaj jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie mam.Ja w ogóle nie widzę działania olejku herbacianego.

Wczoraj zrobiłam peeling sól+olejek herbaciany,tarłam może z minute z dużym uwzględnieniem nosa(bo miałam ciut czarnych krop)i tak mnie twarz bolałajak woda mi po niej leciała z prysznica to sprawiało mi to ból;/Nigdy po niczym tak nie miałam.
Jednak rano patrzę nos mam czyściutki,ani jednej czarnej kropki-więc próbujcie,bo u mnie rewela.I w ogóle buzia jasna,oczyszczona,ładna:e hem:
Ok, zachęciłaś mnie Trochę się boję tej soli - że będzie piekło albo coś, ale spróbuję, bo te wągry na nosie ...
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:17   #1690
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
mam głupie pytanie gdzie dosanę (w normalnych sklepach, bo że jest na allegro to wiem ;]) taką ściereczkę z mikrofibry? Albo z muślinu, też czytałam że można w tym samym celu używać i jest dobra
Muślinową ściereczkę kupiłam w UK, ale widziałam i na allegro
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:37   #1691
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie mam.Ja w ogóle nie widzę działania olejku herbacianego.

Wczoraj zrobiłam peeling sól+olejek herbaciany,tarłam może z minute z dużym uwzględnieniem nosa(bo miałam ciut czarnych krop)i tak mnie twarz bolałajak woda mi po niej leciała z prysznica to sprawiało mi to ból;/Nigdy po niczym tak nie miałam.
Jednak rano patrzę nos mam czyściutki,ani jednej czarnej kropki-więc próbujcie,bo u mnie rewela.I w ogóle buzia jasna,oczyszczona,ładna:e hem:
Ciekawe czy w tym celu dobrze sprawdzi się sól jodowana...
Nie mam olejku herbacianego niestety, powiedzcie co innego może posłużyć w tym celu? Proszę!

Gratuluję łaadneeeego noska, też chcę pozbyć się wągrastych wągrów :| Nie widać z daleka, ale mnie rażą przy każdej depilacji brwi.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 09:54   #1692
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja też te czarne kropy miałam prawie niewidoczne,pewnie tylko ja sama je widziałam,bo pod podkładem były niewidoczne kompletnie.

Korah pisała,że można użyć zwykłego oleju słonecznikowego jak ktoś innego nie ma.

Ja jeszcze nie wiem czy mi to mydło węglowe tak fajnie cery nie oczyszcza.Muszę obserwować się przed i po peelingu solnym i wtedy będę na pewno wiedziała co mi tak dobrze robi.

Dziewczyny ja do twarzy używam wszystkiego naturalnego,tylko dalej nie mam filtra żadnego.Mam avene i nie wiem czy lepiej go kłaść czy nie?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:18   #1693
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też te czarne kropy miałam prawie niewidoczne,pewnie tylko ja sama je widziałam,bo pod podkładem były niewidoczne kompletnie.

Korah pisała,że można użyć zwykłego oleju słonecznikowego jak ktoś innego nie ma.

Ja jeszcze nie wiem czy mi to mydło węglowe tak fajnie cery nie oczyszcza.Muszę obserwować się przed i po peelingu solnym i wtedy będę na pewno wiedziała co mi tak dobrze robi.

Dziewczyny ja do twarzy używam wszystkiego naturalnego,tylko dalej nie mam filtra żadnego.Mam avene i nie wiem czy lepiej go kłaść czy nie?
Ja czytalam ze filtr AVENE jest swietny, polecali mi go. Musze skoczyc do apteki jutro.
Hmm... sól+olej, co Ty?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:30   #1694
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

a nie dodajecie OE do swojego codziennego zmywacza? Mi się zawsze sprawdzały żele myjące z olejkami.. Herbaciany też miałam, ale nie pamiętam już jakiej firmy. Zanotowałam, że bardziej działał na ropne pryszcze niż na wągry. Luskiewnik pisał chyba, że jest trochę przereklamowany, bo inne OE mają większe zastosowanie przy trądziku.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:30   #1695
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja czytalam ze filtr AVENE jest swietny, polecali mi go. Musze skoczyc do apteki jutro.
Hmm... sól+olej, co Ty?
Avene emulsja czy krem?że składowo fajnaja filtrów avene używam od paru lat,ale składowo to chyba klapa.

Cofnij się do wczoraj i zobacz co korah napisała na temat tych peelingów.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:08   #1696
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
mam głupie pytanie gdzie dosanę (w normalnych sklepach, bo że jest na allegro to wiem ;]) taką ściereczkę z mikrofibry? Albo z muślinu, też czytałam że można w tym samym celu używać i jest dobra
dostaniesz w zasadzie wszędzie - w Rossmanie, Biedronce, Lidlu, OBI .. szukaj na półkach ze środkami czystości.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:24   #1697
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
firma Lorient na fb ma jakiś plany na ambasadorki marki. Może do testów dadzą naturalną część produktów?
http://www.facebook.com/kosmetykinaturalne
Znasz te kosmetyki? Coś ciekawego?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:41   #1698
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

sprzedają tam mydła aleppo, sół karnalitową, glinki itp.
Miałam stamtąd - sól karnalitową: polecam, nawilża; opisałam w wątku Polskiego Bursztyna o wodzie termalnej
- mydło Al Mandi antycellulitowe - fajnie bo nie wysuszało, ale trzeba zapłacić 25 zł za 100 g, szybko się kończy
- mydło z pokrzywą na wagę - nie polecam, dziwnie
eta: są w mydlarni na koszykowej, którą znasz

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2011-04-28 o 12:45
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:20   #1699
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
sprzedają tam mydła aleppo, sół karnalitową, glinki itp.
Miałam stamtąd - sól karnalitową: polecam, nawilża; opisałam w wątku Polskiego Bursztyna o wodzie termalnej
- mydło Al Mandi antycellulitowe - fajnie bo nie wysuszało, ale trzeba zapłacić 25 zł za 100 g, szybko się kończy
- mydło z pokrzywą na wagę - nie polecam, dziwnie
eta: są w mydlarni na koszykowej, którą znasz
dzięki za info Chyba muszę się wybrać do mydlarni na jakieś nowe zakupy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 14:35   #1700
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny kochane, komp mi padl, przez jakiś czas nie będzie mnie tutaj, co do wymianek to wszystko zgodnie z umową, nie martwcie się
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:25   #1701
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny pochwalcie się jakich filtrów używacie?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:43   #1702
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

raczej nic naturalnego... do Ciała Soraya 45 na zmianę z 60,do twarzy 30 Aknicare
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:54   #1703
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
raczej nic naturalnego... do Ciała Soraya 45 na zmianę z 60,do twarzy 30 Aknicare
Ok dzięki za odpowiedz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:35   #1704
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczynki które oleje słyną z tego że mogą zapchać?
Tutaj jest lista zapychajacych i podrazniajacych skladnikow(takze oleji).Skala od 0 do 5.
http://www.zerozits.com/Articles/printable.htm

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Zapychanie jest wtedy gdy masz cerę w miarę ok, z trudem doprowadziłaś ją do takiego stanu, nakładasz jakiś nowy specyfik (krem,serum,olejek,podkła d, ba to może być nawet żel do mycia twarzy czy mleczko) i wstajesz rano z gulami, pryszczami- w moim przypadku w miejscach gdzie zwykle się nie pojawiają. Czasem coś nie powoduje pryszczy ale np. czarne kropy na nosie to też uważam za zapychanie, ale bezpieczniejsze, bo nos mogę pominąć a kosmetyku używać dalej.
Dokladny opis mojej cery(oprocz czarnych krop na nosie)
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, komp mi padl, przez jakiś czas nie będzie mnie tutaj, co do wymianek to wszystko zgodnie z umową, nie martwcie się
Zyczymy szybkiego naprawienia kompa
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalcie się jakich filtrów używacie?
Ja obecnie testuje filtr Sweetsation Therapy(ale tesknie troche za Avene-ahhh te silikony)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:38   #1705
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

o nie Korah wracaj!

to ja nie wiem co mam z tym olejkiem.. w ogole cos mnie podraznilo bo mam jakies dziwne krostki znowu wczoraj uzywalam probki podkladu moze to to.. zobacze.

zamowilam glinke ale jeszcze nie przyszla (moja sie juz skonczyla i MUSIALAM) ta glinka to chyba pierwzy kosmetyk ktory wyknczylam do konca.. tym razem zamowilam zielona

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

aha i jutro kupuje szampon alttery tylko nie wiem jeszcze ktory + odzywke
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:11   #1706
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja rowniez Alterre, szampon!
Równiez nie wiem jaki.
pewne jest tylko to, ze to pierwsz zakup alterry w ogole.

aaaa... co do glinki - gdzie/za ile? na BU sie wstrzymalam, nie dolozylam, nie bylam przekonana. na DOZ np to dobry pomysl?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:13   #1707
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja kupilam na biolander . com
Korah mi ja polecila


a szampon mialam mini nawilzajacy + odzywke i nie wiem czy kupic tez taki w duzym opakowaniu czy inny np szampon nawilzajacy a odzywke ta na 'blask' ^^ albo na objetosc hmm szkoda ze nie ma innych mini produktow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:16   #1708
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja rowniez Alterre, szampon!
Równiez nie wiem jaki.
pewne jest tylko to, ze to pierwsz zakup alterry w ogole.

aaaa... co do glinki - gdzie/za ile? na BU sie wstrzymalam, nie dolozylam, nie bylam przekonana. na DOZ np to dobry pomysl?
Na początek idź poszukać glinek w swoich aptekach. Ja przypadkiem dojrzałam w jednej z moich aptek naturalną glinkę. Zaoszczędzisz na przesyłce.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, komp mi padl, przez jakiś czas nie będzie mnie tutaj, co do wymianek to wszystko zgodnie z umową, nie martwcie się
Wracaj szybko.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:25   #1709
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Tutaj jest lista zapychajacych i podrazniajacych skladnikow(takze oleji).Skala od 0 do 5.
http://www.zerozits.com/Articles/printable.htm
O super sprawiłam sobie niezłego zapychacza! Dzięki za listę przyda się. A wiesz coś może na temat reakcji niektórych olejków na słońce, a konkretnie które na nie uwrażliwiają poza dziurawcem? I co z olejkiem z róży? Zapycha? Nie widzę go na liście Ale dzięki Czarny Elfie,dzięki bardzo.

Co do filtrów to używam lavery15 i babydream50, ale rozglądam się na boki, bo jak się skończą to chyba skuszę się na coś innego. Chciałabym taki żeby nie bielił i żebym nie musiała przez to bielenie się malować. Jak coś polecacie to piszcie!
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:23   #1710
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
O super sprawiłam sobie niezłego zapychacza! Dzięki za listę przyda się. A wiesz coś może na temat reakcji niektórych olejków na słońce, a konkretnie które na nie uwrażliwiają poza dziurawcem? I co z olejkiem z róży? Zapycha? Nie widzę go na liście Ale dzięki Czarny Elfie,dzięki bardzo.

Co do filtrów to używam lavery15 i babydream50, ale rozglądam się na boki, bo jak się skończą to chyba skuszę się na coś innego. Chciałabym taki żeby nie bielił i żebym nie musiała przez to bielenie się malować. Jak coś polecacie to piszcie!
Znalazlam o niektorych eterycznych olejach i ich reakcjach na slonce-tutaj wiecej:
http://energeticessentials.com/#/oil...ity/4541042314

Co do olejku z rozy to mnie nie zapycha-jest to moj ulubiony olej-ale kazda skora jest inna

Slyszalam ze b dobry do problemowej skory i nie zapychajacy jest olej z melona-(niestety b trudno go znalesc w stancjonarnym sklepie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.