Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 17:58   #2701
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zapasy... Chyba wojna idzie.


nosku, jak się mają balsamy Eveline do maseł? chodzi mi głównie o nawilżanie i zapach(mango)


a tu mój zaktualizowany zbiór:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p4.jpg (90,7 KB, 330 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p5.jpg (66,8 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (135,3 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (96,5 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p6.jpg (100,0 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (91,3 KB, 214 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:57   #2702
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Bardzo ładny zbiór, sleepy
Mam do Ciebie pytania odnośnie:
-peelingu Dax; Jak go oceniasz? Czy kopiłabyś go ponownie?
Szukam peelingu i na żaden nie mogę się zdecydować.
-płyn ziaji intimia; Wart zakupu czy może miałaś lepszy?
-masło do ciała z Eveline; Czy rzeczywiście pachnie jak soczyste mango? Jak konsystencja?
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:18   #2703
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

a tu mój zaktualizowany zbiór:
fajny
który krem Iwostin wg Ciebie lepszy?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:22   #2704
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość


nosku, jak się mają balsamy Eveline do maseł? chodzi mi głównie o nawilżanie i zapach(mango)


a tu mój zaktualizowany zbiór:
Bardzo fajny zbiór. Który tonik jest lepszy - Garnier czy Bourjois? Jak sprawuje się balsam do ciała Garniera?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:40   #2705
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Super zbiór sleepy, taki w sam raz pod względem ilości

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:49   #2706
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Sleepy, fajny zbiór, widać, że się starasz nie mieć zapasów tylko wybór
A co to za kosmetyki do włosów Ref? Kupiłaś je w Polsce?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 15:23   #2707
Gee Gee
Przyczajenie
 
Avatar Gee Gee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Fajny zbiór, sleepy, podoba mi się ilość i jakość Jak ci się podobają toniki Garniera i Bourjois oraz żel Avene? Jest wart swojej ceny?

A oto moje kosmetyki (przepraszam za jakosć):



Tych próbek Vichy Normaderm mam o wieele, wiele więcej i chyba nigdy ich nie zużyję. Dobrze, że w pewnym momencie w aptece "zabrakło" próbek. Tak naprawdę sądzę, że to była tylko wymówka, bo próbek zawsze mieli tysiąc, ale w sumie jestem wdzięczna, że nie dostałam więcej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1607.jpg (111,8 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1608.jpg (102,3 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1611.jpg (81,2 KB, 114 załadowań)

Edytowane przez Gee Gee
Czas edycji: 2011-11-15 o 15:43
Gee Gee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 06:46   #2708
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
Fajny zbiór, sleepy, podoba mi się ilość i jakość Jak ci się podobają toniki Garniera i Bourjois oraz żel Avene? Jest wart swojej ceny?

A oto moje kosmetyki (przepraszam za jakosć):



Tych próbek Vichy Normaderm mam o wieele, wiele więcej i chyba nigdy ich nie zużyję. Dobrze, że w pewnym momencie w aptece "zabrakło" próbek. Tak naprawdę sądzę, że to była tylko wymówka, bo próbek zawsze mieli tysiąc, ale w sumie jestem wdzięczna, że nie dostałam więcej...
Tylko chwalić, że czytając Wizaż nie poddałaś się kosmetycznemu zakupoholizmiwi Ale ostrzegam, że to zaraźliwe
Widzę, że zużyłaś już pół buteleczko mgiełki Farmony - co możesz o niej powiedzieć? I to samo pytanie odnośnie żelu Biały Jeleń.
Czy po zużyciu próbek Vichy, któryś produkt na tyle Cię zachwycił, że kupiłabyś pełne opakowanie? (zazdroszczę tak hojnej apteki)
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 11:01   #2709
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór, sleepy
Mam do Ciebie pytania odnośnie:
-peelingu Dax; Jak go oceniasz? Czy kopiłabyś go ponownie?
Szukam peelingu i na żaden nie mogę się zdecydować.
-płyn ziaji intimia; Wart zakupu czy może miałaś lepszy?
-masło do ciała z Eveline; Czy rzeczywiście pachnie jak soczyste mango? Jak konsystencja?
Peeling Dax kupiłam ponownie Bardzo go lubię w sezonie jesienno zimowym i zużyłam już kilka opakowań. Może nie jest mocnym zdzierakiem ale przez to że jest tłusty nie trzeba się juz balsamować. I słodko pachnie.
Płyny Ziai spełniają swoją rolę, niewiele kosztują. Nie mam zastrzeżeń, miałam inne płyny z tej serii i też byłam zadowolona.
Masło pachnie super, zapach mango prawdziwy, nie chemiczny, słodki. Konsystencja treściwa, ale nie tłusta, łatwo się rozsmarowuje.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
fajny
który krem Iwostin wg Ciebie lepszy?
Zdecydowanie wolę krem tłusty, to juz moja kolejna tubka. Świetnie natłuszcza, koi, regeneruje moją suchą skórę - to taki kompres na noc (na dzień moim zdaniem się nie nadaje bo buzia się świeci, ale przez noc się dobrze wchłania i rano buzia jest miękka)
Polecam też kremy nawilżające: sensitia z spf20 i hydratia z ceramidami z spf15. Oba mają lżejszą konsystencję ale działają świetnie. Regularnie do nich wracam.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór. Który tonik jest lepszy - Garnier czy Bourjois? Jak sprawuje się balsam do ciała Garniera?

Garnier bez dwóch zdań. Cieszę się, że wrócił bo to jeden z moich ulubionych toników; jest bardzo delikatny ale dobrze oczyszcza i odświeża. A Bourjois zupełnie nie sprawdził się na podrażnionej, alergicznej skórze, brakuje mu tego łagodzącego, kojącego działania.

To mój drugi balsam z tej zielonej serii, zapach ma delikatny, nienachalny, lekko słodki. Konsystencja właściwie idealna, ani rzadka ani gęsta, wchłania się bardzo dobrze. Wcześniej skusilam się na ten z mango i byłam mniej zadowolona, był rzadszy i pachniał trochę sztucznym mango

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Super zbiór sleepy, taki w sam raz pod względem ilości

Troche czasu zajęło wypracowanie takiego stanu

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Sleepy, fajny zbiór, widać, że się starasz nie mieć zapasów tylko wybór
A co to za kosmetyki do włosów Ref? Kupiłaś je w Polsce?

Pojęcie zapasów jest mi raczej obce lubię czasem mieć 5 różnych smarowideł do ciała i używać ich na zmianę, z zależności od aktualnej chęci na jakąś konkretną konsystencję czy zapach.
Kosmetyki Ref mam z lepszego świata czyli od siostry z UK. Ale wiem, że są też dostępne u nas, np w sklepach z profesjonalnymi markami http://estyl.pl/wlosy/wedlug-producenta/ref.html?p=1 tylko ceny mało zachęcające...

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
Fajny zbiór, sleepy, podoba mi się ilość i jakość Jak ci się podobają toniki Garniera i Bourjois oraz żel Avene? Jest wart swojej ceny?
dzięki o tonikach napisałam już wyżej; żel Avene bardzo polecam - świetnie oczyszcza i jest bardzo wydajny, wystarczy kropla na umycie twarzy. Można go kupić w aptekach za 30zl, więc naprawdę niewiele biorą pod uwagę fakt, że używam go prawie pół roku.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 14:10   #2710
Gee Gee
Przyczajenie
 
Avatar Gee Gee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Tylko chwalić, że czytając Wizaż nie poddałaś się kosmetycznemu zakupoholizmiwi Ale ostrzegam, że to zaraźliwe
Widzę, że zużyłaś już pół buteleczko mgiełki Farmony - co możesz o niej powiedzieć? I to samo pytanie odnośnie żelu Biały Jeleń.
Czy po zużyciu próbek Vichy, któryś produkt na tyle Cię zachwycił, że kupiłabyś pełne opakowanie? (zazdroszczę tak hojnej apteki)
Dzięki W sumie nie sądzę, żebym kiedykolwiek miała popaść w kosmetykowy zakupoholizm... No, może wtedy, gdy już dorobię się fortuny i będę się nudzić...

Jeśli chodzi o mgiełkę Farmony: po pierwsze, jest wydajna (kupiłam ją na wakacjach, a używam niemal codziennie). Ma intensywny, ziołowy zapach, niektórym to przeszkadza, ale nie utrzymuje się na włosach. Nie jest zła - na pewno ułatwia rozczesywanie włosów, a z tym mam problem, zwłaszcza po myciu. Jej główne zadanie to wzmacnianie - no cóż, mega spektakularnych efektów nie daje, włosy dalej mi wypadają (nie tragicznie, ale jednak), ale rosną szybko (ostatnio naprawdę WIDZĘ jak rosną ) i wyglądają dobrze Ogólnie lubię tę mgiełkę.

Żel Białego Jelenia ma strasznie rzadką konsystencję, b. szybko znika z butelki Nie podrażnia, nie mam po nim uczucia ściągnięcia, jest delikatny. Zapach nie jest drażniący. W sumie ten żel jest podobny do mydła w płynie Jelenia - słabo się pieni i trzeba się "napracować", żeby czuć się czystą Wiele osób zachwala ten żel, ale mnie szczególnie nie powalił - przeciętne oczyszczenie i przeciętne efekty. Czyli: niedoskonałości nadal są. No, ale nie uważam, że ten żel jest zły, za kilka złotych można spróbować!

Kremy Vichy Normaderm mnie nie zachwyciły. Nie kupiłabym ich - na pewno nie za taką cenę! Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to zapach alkoholu (niby zatuszowany, ale jednak). Więc nawilżanie raczej średnie... Po użyciu skóra jest fajna w dotyku, taka, powiedziałabym... aksamitna Ale matowa? Oj, tu też tak sobie. Nie zauważyłam również poprawy, jesli chodzi o krostki, a miałam nadzieję, że te kremy naprawdę pomogą. Z drugiej strony są lekkie i nie zapychają, za co mają plusa. Jakos zużyję te próbki (może. 1,5 ml = 4 użycia), ale nie doradzałabym zakupu. Są lepsze kremy.
W sumie wielkie podziękowania dla apteki, że miałam okazję spróbować droższej marki i trochę się rozczarować

Ufff, napisałam całkiem sporo ^^. Mam nadzieję, że moje recenzje się przydadzą. Tak na marginesie dodam, że kosmetykiem, który póki co najlepiej podziałał na moją cerę, było mleko
Gee Gee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:45   #2711
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Garnier bez dwóch zdań. Cieszę się, że wrócił bo to jeden z moich ulubionych toników; jest bardzo delikatny ale dobrze oczyszcza i odświeża. A Bourjois zupełnie nie sprawdził się na podrażnionej, alergicznej skórze, brakuje mu tego łagodzącego, kojącego działania.

To mój drugi balsam z tej zielonej serii, zapach ma delikatny, nienachalny, lekko słodki. Konsystencja właściwie idealna, ani rzadka ani gęsta, wchłania się bardzo dobrze. Wcześniej skusilam się na ten z mango i byłam mniej zadowolona, był rzadszy i pachniał trochę sztucznym mango
Dziękuję Sleepy.
Chyba większość NK lubi ten tonik Garniera. Wstyd się przyznać, ale jeszcze go nie używałam. No i balsamowi chyba też się przyjrzę..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 22:50   #2712
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
nosku, jak się mają balsamy Eveline do maseł? chodzi mi głównie o nawilżanie i zapach(mango)
Zapach mango identyczny w balsamie i w maśle. Balsam jest oczywiście bardziej leisty, nawilżenie moim zdaniem znacznie słabsze i takie bardziej silikonowe niż odżywcze. Na lato fajny pewnie, bo wygładza i ładnie pachnie, ale na teraz masło wygrywa.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 07:49   #2713
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
Dzięki W sumie nie sądzę, żebym kiedykolwiek miała popaść w kosmetykowy zakupoholizm... No, może wtedy, gdy już dorobię się fortuny i będę się nudzić...

Jeśli chodzi o mgiełkę Farmony: po pierwsze, jest wydajna (kupiłam ją na wakacjach, a używam niemal codziennie). Ma intensywny, ziołowy zapach, niektórym to przeszkadza, ale nie utrzymuje się na włosach. Nie jest zła - na pewno ułatwia rozczesywanie włosów, a z tym mam problem, zwłaszcza po myciu. Jej główne zadanie to wzmacnianie - no cóż, mega spektakularnych efektów nie daje, włosy dalej mi wypadają (nie tragicznie, ale jednak), ale rosną szybko (ostatnio naprawdę WIDZĘ jak rosną ) i wyglądają dobrze Ogólnie lubię tę mgiełkę.

Żel Białego Jelenia ma strasznie rzadką konsystencję, b. szybko znika z butelki Nie podrażnia, nie mam po nim uczucia ściągnięcia, jest delikatny. Zapach nie jest drażniący. W sumie ten żel jest podobny do mydła w płynie Jelenia - słabo się pieni i trzeba się "napracować", żeby czuć się czystą Wiele osób zachwala ten żel, ale mnie szczególnie nie powalił - przeciętne oczyszczenie i przeciętne efekty. Czyli: niedoskonałości nadal są. No, ale nie uważam, że ten żel jest zły, za kilka złotych można spróbować!

Kremy Vichy Normaderm mnie nie zachwyciły. Nie kupiłabym ich - na pewno nie za taką cenę! Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to zapach alkoholu (niby zatuszowany, ale jednak). Więc nawilżanie raczej średnie... Po użyciu skóra jest fajna w dotyku, taka, powiedziałabym... aksamitna Ale matowa? Oj, tu też tak sobie. Nie zauważyłam również poprawy, jesli chodzi o krostki, a miałam nadzieję, że te kremy naprawdę pomogą. Z drugiej strony są lekkie i nie zapychają, za co mają plusa. Jakos zużyję te próbki (może. 1,5 ml = 4 użycia), ale nie doradzałabym zakupu. Są lepsze kremy.
W sumie wielkie podziękowania dla apteki, że miałam okazję spróbować droższej marki i trochę się rozczarować

Ufff, napisałam całkiem sporo ^^. Mam nadzieję, że moje recenzje się przydadzą. Tak na marginesie dodam, że kosmetykiem, który póki co najlepiej podziałał na moją cerę, było mleko
Dziękuję za tak wyczerpujące recenzjeA czy ta mgiełka nie przetłuszcza, nie obciąża włosów, bo tego się zawsze najbardziej obawiam w takich produktach?
Zaintrygowałaś mnie tym mlekiem - słyszałam o stosowaniu mleka jako toniku lub do maseczek, a ty w jaki sposób stosujesz?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:34   #2714
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Pojęcie zapasów jest mi raczej obce lubię czasem mieć 5 różnych smarowideł do ciała i używać ich na zmianę, z zależności od aktualnej chęci na jakąś konkretną konsystencję czy zapach.
Kosmetyki Ref mam z lepszego świata czyli od siostry z UK. Ale wiem, że są też dostępne u nas, np w sklepach z profesjonalnymi markami http://estyl.pl/wlosy/wedlug-producenta/ref.html?p=1 tylko ceny mało zachęcające...
dziękuję za odpowiedź! Jak będziesz je bardzo chwalić, to kiedyś się skuszę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 16:11   #2715
Gee Gee
Przyczajenie
 
Avatar Gee Gee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak wyczerpujące recenzjeA czy ta mgiełka nie przetłuszcza, nie obciąża włosów, bo tego się zawsze najbardziej obawiam w takich produktach?
Zaintrygowałaś mnie tym mlekiem - słyszałam o stosowaniu mleka jako toniku lub do maseczek, a ty w jaki sposób stosujesz?
Nie, na pewno ani nie przetłuszcza, ani nie obciąża
Jeśli chodzi o mleko, to używam go jako toniku od ok. 2 tygodni, nie ma sensu, żebym pisała o nim tutaj, skoro istnieje obszerny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=tr%B1dzik
To naprawdę działa
Gee Gee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 19:02   #2716
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziękuję sleepy za odpowiedź. Muszę powąchać masło 'mango' z eveline ;-)
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:24   #2717
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje ostatnie zakupy pielęgnacyjne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZDJ2, 097.jpg (98,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj 055.jpg (90,5 KB, 277 załadowań)
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 22:48   #2718
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy pielęgnacyjne.
Dużo pielęgnacji twarzy, to lubię. Co to za kremy Olay i jak się sprawują?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 23:04   #2719
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy pielęgnacyjne.

miałam kiedyś jeden z tych kremów olay, ale jak dla mnie maja zbyt chemiczny skład
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 13:40   #2720
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dużo pielęgnacji twarzy, to lubię. Co to za kremy Olay i jak się sprawują?
Wiesz co dopiero je testuję i nic nie mogę na ich temat powiedzieć, poza jednym- zapach mają podobny do mydeł, które kiedyś można było kupić, czyli brzydki
Wybrałam krem do skóry suchej/normalnej/mieszanej na dzień i na noc
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:43   #2721
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Wiesz co dopiero je testuję i nic nie mogę na ich temat powiedzieć, poza jednym- zapach mają podobny do mydeł, które kiedyś można było kupić, czyli brzydki
Wybrałam krem do skóry suchej/normalnej/mieszanej na dzień i na noc
OK, to jak już potestujesz to daj znać. (Albo znajdę Cię na KWC. )
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:40   #2722
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
Nie, na pewno ani nie przetłuszcza, ani nie obciąża
Jeśli chodzi o mleko, to używam go jako toniku od ok. 2 tygodni, nie ma sensu, żebym pisała o nim tutaj, skoro istnieje obszerny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=tr%B1dzik
To naprawdę działa
Dziękuję, to chyba w tym wątku po raz pierwszy spotkałam się z tą metodą . Poczytam
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:28   #2723
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Jesienne nabytki Zakupy z kilku ostatnich miesięcy.
oznaczenia:
śnieżynka - znam, lubię, kolejne opakowanie w uzyciu\na zapas
gwiazdka - poznane niedawno, lubię
kółka - nowość dla mnie, nie używałam, leży w zapasie

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesien1.jpg (81,9 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien2.jpg (79,1 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien3.jpg (102,8 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien4.jpg (100,0 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien5.jpg (77,5 KB, 239 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-11-27 o 18:29
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:16   #2724
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jesienne nabytki Zakupy z kilku ostatnich miesięcy.
oznaczenia:
śnieżynka - znam, lubię, kolejne opakowanie w uzyciu\na zapas
gwiazdka - poznane niedawno, lubię
kółka - nowość dla mnie, nie używałam, leży w zapasie

Pozdrawiam
Przygarnęłabym rzeczy z pierwszego zdjęcia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 20:56   #2725
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

vril - ten peeling BeBeauty to z Biedronki? Nie widziałam go, jak byłam ostatnio...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:33   #2726
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Natii4 Jeszcze masz szansę złapać
Nuxe w dobrej cenie, w sprawdzonej aptece
I Love trafiłam z 20% rabatem, więc też miło

Ł@siczk@ tak, peeling jest z Biedronki. Kupiłam 2 ale to we wrzesniu jeszcze, teraz go widziałam jedynie w zestawach z kremem.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 08:39   #2727
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziewczyny, tak patrze na wasze zbiory i wiele z was używa toniku garniera do skóry wrażliwej (niebieskiego), gdzie go kupujecie? Bo ja nie mogę na niego trafić w sklepach typu rossman, natura, gdzie powinnam szukać?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:06   #2728
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak patrze na wasze zbiory i wiele z was używa toniku garniera do skóry wrażliwej (niebieskiego), gdzie go kupujecie? Bo ja nie mogę na niego trafić w sklepach typu rossman, natura, gdzie powinnam szukać?
Stara wersja zostala wycofana, w nowej wersji mozesz kupic w SuperPharm.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:44   #2729
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak patrze na wasze zbiory i wiele z was używa toniku garniera do skóry wrażliwej (niebieskiego), gdzie go kupujecie? Bo ja nie mogę na niego trafić w sklepach typu rossman, natura, gdzie powinnam szukać?
nowa wersja (nie taka nowa, skład pozostał bez zmian ) jest już w Rossmannach i SP, w Naturze nie widziałam..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:11   #2730
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziś dzień darmowej wysyłki - kto powiększa zapasy?
Ja sie przyznam do drugiego zestawu Nuxe
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.