domowe sposoby na cellulit - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 10:13   #211
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: domowe sposoby na cellulit

i tymi bańkami się jeździ że tak powiem przyssanymi do nogi ? na posmarowane baolsamem lub oliwką nogi ?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:15   #212
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
i tymi bańkami się jeździ że tak powiem przyssanymi do nogi ? na posmarowane baolsamem lub oliwką nogi ?
dokładnie takie mam. tylko czekam na jakieś wskazówki jak to robić najlepiej ...
Na napiętej skorze najlepiej? Ja potrzebuję najbardziej na posladki a to cięzki teren do masowania ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:38   #213
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupiłam te banki chińskie do masażu ... jakieś porady co do masowania?
Mniejszą czy większą, dużo zasysać czy mało, jak długo ... wiem, że musi być poślizg bo inaczej się odrywa
Wiesz.. Ja używam tych dwóch środkowych (jesli chodzi o wielkość) w zależności od tego którą jest mi akurat wygodniej masować. Czy dużo zasysać czy mało - to zależy. Jak zassiesz za mało - bańka może się "odrywać", jesli za dużo - będzie Cie bardzo bolało. Co do samego masowania - ja po prostu masuję ruchami okrężnymi i tyle
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 20:44   #214
mork10
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Lightbulb Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Czy ktoś stosuje dłużej lipo control? daje to coś?
Stosuje lipo control... od miesiaca własnie zaczełam brać drugie opakowanie mimo iż zażywam tabletki codzień rano i smaruje sie po prysznicu to celulitis nadal jest ale za to zaczynam troche chudnąć chodz akurat takiego efektu nie chciałam
mork10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 00:44   #215
kolli87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Czesc dziewczyny
łacze sie w bolu.. jestem szczupla a cellulit sie pojawil i zalega gdzies od roku na moich udachstosowalam balsamy wyszczuplajace,masaze, diety i wszystko na nic, poczytalam sobie o tych bankach i mnie to zainteresowalo tyle ze nie mialam kasy i wymyslilam zastepczy przyrząd... mianowcie wzielam "korek" od dezodorantu ucielam glowke tak zeby mial on dwa otwory i na ta przycieta czesc nalozylam zwykly balon<tez przyciety ale tak zeby mocno sciskal korek> i zaczelam to stosowac zamiast banki, fajnie sie zasysa nie chcialam pisac o tym spoosbie dopoki sama nie przetestuje, ale powiem wam ze baweie sie w to juz dwa tygodnie i w polaczeniu e szczypaniem i ugniataniem cellulit sie zmniejszyl, chyba korek spelnia swoje zadanie

to taka rada dla dziewczyn ktore chca wyprobowac ten sposob jak najtanszym kosztem

pozdrawiam i zycze jak najlepszych efektow
kolli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:41   #216
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

hej

niestety musze sie do was dolaczyc lacze sie w nieutulonym zalu spowodowanym celilitem...

u mnie jak na razie dramatu nie ma, ale zauwazylam ze jak scisne posladki to na granicy tylka i ud pojawiaja sie wstretne grudki brr...

troche poczytalam o celulicie, moze to komus pomoze..

ABY WALCZYC Z CELULITEM NALEZY:

--> zastosowac diete tak zmodyfikowana aby 50 - 70% potraw stanowily surowki i soki. Jesc duzo owocow cytrusowych, pozostawiajac cienki, bizly miazsz znajdujacy sie tuz pod skorka

--> pozbyc sie nadwagi

--> zastosowac diete oczyszczajaca, aby wydalic z organizmu toksyczne substancje i plyny zalegajace w tkankach

--> spozywac produkty zawierajace pektyny- platki owasiane, pelne ziarno, rosliny straczkowe (groch, fasole, soczewice), warzywa i owoce.

-->zwiekszys spozycie pokarmow oczyszczajacych i wspomagajacych prace watroby- buraczki i karczochy

POMOCNE SKLADNIKI ODZYWCZE:

* witamina C- jej niedobor powoduje oslabienia naczyn krwionosnych
* bioflawonoidy- wspomagaja dzialanie witaminy C. Ich niedobor powoduje przepuszczalnosc naczyn
* witamina E- jej niedobor powoduje nieszczelnosc naczyn

ZALECANE OWOCE I WARZYWA:
- kapusta wloska, pietruszka, zielony pieprz, szpinak- zrodla witaminy C
- pomarancze, grejfruty, pietruszka, kapusta- zrodla bioflawonoidow
- szpinak, szparagi, marchewka- zrodla witaminy E


Mam nadzieje ze komus te rady pomoga

Zycze powodzenia w walce, jestem z wami
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 11:47   #217
duska922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Niestety również mam ten problem Naczytałam się na różnych forach o tych bańkach chińskich(jestem w tracie zakupu na allegro). Mam nadzieje,że pomogą.
Męczy mnie ten widok i wypadałoby coś z tym zrobić.
Wcześniej w tym szlachetnym celu zakupiłam masażer ( jeżyk) bo słyszałam,że jest dobry. Niestety brak chęci i... zarósł kurzem. Używałam też żelu antycellulitowego Nivea Good-Bye Cellulite i powiem wam,że może i wygładza on skórę,ale (bynajmniej jak dla mnie) kompletnie nie działa na cellulit . Ćwiczyłam ,ale zmuszona byłam zrobić sobie przerwę(dość długą) i tego świństwa zrobiło się więcej.
Aktualnie wzięłam się ostro za sprawę. Zmieniam dietę(ograniczenie soli,duuuużo wody i produktów zawierających witaminy C,E i P,zero słodyczy itd.),do tego bańki,masaże,prysznice,ćw iczenia i peeling kawowy. Mam nadzieję,że coś to da. Najchętniej pozbyłabym się tego całkowicie i w tym kierunku zmierzam. Jeżeli zobaczę jakieś efekty zdam relacje z przebiegu "operacji" :P
Pozdrawiam)
duska922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 22:22   #218
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

chyba wszystkie dziewczynki poszly "walczyc" bo cos tu cichutko...
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 23:34   #219
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
chyba wszystkie dziewczynki poszly &quot;walczyc&quot; bo cos tu cichutko...
Ja walczę, ale to chyba walka z wiatrakami... Tak Wam powiem, że tego cholerstwa chyba nie da sie pozbyć Mam bańki chińskie, kremy, masażery, ćwiczę. Tylko nie mam czasu, aby to wszystko stosować regularnie. I tak mam okresy, w których stosuję to regularnie, a są też takie, że nie stosuje wcale. Eh.. i juz mi się naprawdę odechciewa wszystkiego, bo widzę, że to nie ma sensu...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 23:51   #220
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja walczę, ale to chyba walka z wiatrakami... Tak Wam powiem, że tego cholerstwa chyba nie da sie pozbyć Mam bańki chińskie, kremy, masażery, ćwiczę. Tylko nie mam czasu, aby to wszystko stosować regularnie. I tak mam okresy, w których stosuję to regularnie, a są też takie, że nie stosuje wcale. Eh.. i juz mi się naprawdę odechciewa wszystkiego, bo widzę, że to nie ma sensu...
ej, nie lam sie bo i ja zwatpie...
__________________
dno

Edytowane przez *sloneczko*
Czas edycji: 2008-08-14 o 23:51 Powód: literowka
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 00:19   #221
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
ej, nie lam sie bo i ja zwatpie...
Nie chcę nikogo zniechęcać, po prostu podzieliłam się spostrzeżeniami. Cały problem w tym, że nie mam możliwości stosowania baniek, masaży, peelingów, kremów, ćwiczeń dzień w dzień. Bardzo często jest tak, że wychodzę z domu rano i wracam późnym wieczorem. Zmieniłam całkowicie swoja dietę, jem prawie same warzywa, nie pije kawy, herbaty (tylko ziołowe), nie palę papierosów, bardzo dużo chodzę - praktycznie zrezygnowałam z autobusów(nochyba, że muszę sie przebić z jednego konca miasta na drugi). A cellulit jak był tak jest. I jestem w sumie bezsilna.
Nadwagi tez nie mam. Ważę 53 kg przy 171 cm wzrostu
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 00:51   #222
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wczoraj zmusilam meza zeby wyszczypal mi tylek i lydki (podobno pomaga na celulit), ale za bardzo mnie to laskotalo.. nie wytrzymalam ta kuracje mam juz z glowy
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 10:25   #223
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
wczoraj zmusilam meza zeby wyszczypal mi tylek i lydki (podobno pomaga na celulit), ale za bardzo mnie to laskotalo.. nie wytrzymalam ta kuracje mam juz z glowy
Fajnie Mój mąż też mi czasem robi takie "szczypanki", tyle że mnie to nie łaskocze, a boli.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 10:28   #224
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Fajnie Mój mąż też mi czasem robi takie "szczypanki", tyle że mnie to nie łaskocze, a boli.
mnie nie mialo co bolec bo generalnie nawet nie zaczal szczypac- wystarczylo dotkniecie koszmar
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 10:45   #225
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
mnie nie mialo co bolec bo generalnie nawet nie zaczal szczypac- wystarczylo dotkniecie koszmar
A ja dzis sobie zrobię peeling kawowy, a co!
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:59   #226
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
A ja dzis sobie zrobię peeling kawowy, a co!
ja po oststnim peelingu malo co nie padlam z przerazenia moje uda staly sie laciate.. nie wiem jak to mozliwe, po peelingu wyszorowalam z siebie kawke, ale laty pozostaly i trzymaly sie kilka dni na pewno tego juz nie powtorze
pozostaje tarcie sie szorstka gabka na cellulit
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 12:12   #227
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
ja po oststnim peelingu malo co nie padlam z przerazenia moje uda staly sie laciate.. nie wiem jak to mozliwe, po peelingu wyszorowalam z siebie kawke, ale laty pozostaly i trzymaly sie kilka dni na pewno tego juz nie powtorze
pozostaje tarcie sie szorstka gabka na cellulit
Ojej.. Ciekawe czemu Ci się tak zrobiło? A połączyłaś fusy z kawy z jakimś żelem do mycia ciała lub czymkolwiek innym? I czy to były brązowe plamy od kawy czy czerwone np. od tarcia?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:20   #228
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ojej.. Ciekawe czemu Ci się tak zrobiło? A połączyłaś fusy z kawy z jakimś żelem do mycia ciała lub czymkolwiek innym? I czy to były brązowe plamy od kawy czy czerwone np. od tarcia?
fusy + oliwa + odrobina zelu (ale tyci, tyci ) a plamy byly brazowe od kawy, nie od tarcia.. myslalam ze to jakies przebarwienia i ze juz zostana na amen
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:27   #229
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
fusy + oliwa + odrobina zelu (ale tyci, tyci ) a plamy byly brazowe od kawy, nie od tarcia.. myslalam ze to jakies przebarwienia i ze juz zostana na amen
To dziwne.. Ja nigdy nie miałam takich przebarwień po kawie. Skoro tak dziwnie podziałał ten peeling na Twoja skórę, to masz rację - nie stosuj go. Zawsze można kawę zastąpić czymś innym
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 00:11   #230
Annibe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
GG do Annibe
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Mam cellulit od kilku lat, ale nigdy poważnie nie podchodziłam do prób uporania się z tym do momentu kiedy zaczął byc baardzo widoczny i zaczęłam miec opory przed wkładaniem krótkich spodenek czy bikini. Jedną z większych moich bolączek było też to ze mimo szczupłej talii w udach przybyło mi tak dużo, ze stałam się nieproporcjonalna i musiałam zrezygnować z noszenia jeansów.. nie było szansy zeby jednoczesnie były dobre w talii i udach, a nawet jesli to leżały fatalnie...

w kwietniu przeczytałam o masażu bańkami i zaczełam je stosowac, jednoczesnie zapisałam sie na siłownię....
nie naleze do osób szczególnie systematycznych, utrudnia mi to równiez tryb zycia i inne aktywnosci w ciągu dnia, ale na dzien dzisiejszy mam zasadę min 2 treningi w tygodniu + codzienna 10min gimnastyka + bańki min. raz w tygodniu, codzienie masaze rękawicą.... mogę stwierdzic ze cellulit jest prawie niewidoczny, wczesniej mialam go z dwóch stron od kolan do pupy, teraz szpeci nieco niewielki odcinek ponizej pupy, wierze ze moja walka ma sens i namawiam Was do tego samego... nastawienie to też wazna rzecz... powodzenia w dalszych bojach
Annibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 00:30   #231
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Annibe Pokaż wiadomość
Mam cellulit od kilku lat, ale nigdy poważnie nie podchodziłam do prób uporania się z tym do momentu kiedy zaczął byc baardzo widoczny i zaczęłam miec opory przed wkładaniem krótkich spodenek czy bikini. Jedną z większych moich bolączek było też to ze mimo szczupłej talii w udach przybyło mi tak dużo, ze stałam się nieproporcjonalna i musiałam zrezygnować z noszenia jeansów.. nie było szansy zeby jednoczesnie były dobre w talii i udach, a nawet jesli to leżały fatalnie...

w kwietniu przeczytałam o masażu bańkami i zaczełam je stosowac, jednoczesnie zapisałam sie na siłownię....
nie naleze do osób szczególnie systematycznych, utrudnia mi to równiez tryb zycia i inne aktywnosci w ciągu dnia, ale na dzien dzisiejszy mam zasadę min 2 treningi w tygodniu + codzienna 10min gimnastyka + bańki min. raz w tygodniu, codzienie masaze rękawicą.... mogę stwierdzic ze cellulit jest prawie niewidoczny, wczesniej mialam go z dwóch stron od kolan do pupy, teraz szpeci nieco niewielki odcinek ponizej pupy, wierze ze moja walka ma sens i namawiam Was do tego samego... nastawienie to też wazna rzecz... powodzenia w dalszych bojach
I mi właśnie ten odcinek poniżej pupy spędza sen z powiek. Ale dzięki I też życzę powodzenia
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:00   #232
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
To dziwne.. Ja nigdy nie miałam takich przebarwień po kawie. Skoro tak dziwnie podziałał ten peeling na Twoja skórę, to masz rację - nie stosuj go. Zawsze można kawę zastąpić czymś innym
myslelam o terapii wstrzasowej prądem... ale poki co pozostane przy jezdzie na rolkach
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:20   #233
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
myslelam o terapii wstrzasowej prądem... ale poki co pozostane przy jezdzie na rolkach
Cooooo?? To chyba żart z tym prądem? Dziś mam gładziutką skóre po wczorajszym wymasowaniu kawowym peelingiem Chociaz tyle dobrze.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:05   #234
seara
Raczkowanie
 
Avatar seara
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 30
Dot.: domowe sposoby na cellulit

nabawiłam cie tego swiństwa od tabletek anty( moja ginekolog mówila ze tak bedzie ale jej nie wierzylam;(> na początu lekceważyłam sprawe,ale kiedy nadszedł czas szortów i upałów zobaczylam ze cellulit mam do kolan! od miesiace pije duuuuuzo wody,biegam,robie pilling kawowy a TZ masuje i szczypie..niestety efekty nie są zachwycające chyba spróbuje tych baniek..ale powiem wam,ze coraz mniej mi sie chce...
seara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 22:28   #235
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Cooooo?? To chyba żart z tym prądem? Dziś mam gładziutką skóre po wczorajszym wymasowaniu kawowym peelingiem Chociaz tyle dobrze.
zart, zart
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:14   #236
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
zart, zart
Hehe-tak podejrzewałam, ale pewna nie byłam SEARA - rety, nie wiedziałam ,że tabletki anty powoduja celullit. Ale jak? Na jakiej zasadzie? Wszystkie tabletki anty go powodują, czy tylko niektóre? Żaden lekarz nigdy mi o tym nie powiedział. Ja biorę tabletki od 3 lat...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:44   #237
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wikminilam, ze na cellulit dobra jest jeszcze duza pilka do fitnesu
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:44   #238
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

wykminilam, ze na cellulit dobra jest jeszcze duza pilka do fitnesu


przepraszam za podwojne wyslanie tego samego..
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 18:50   #239
duska922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Oo nareszcie coś ruszyło...dawno nikt nic tu nie pisał ) Powiem wam,że już trochę ćwiczę na orbitreku,nie jem słodyczy,masuje sie bańkami i znika ^^ powoli ale znika
duska922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 19:22   #240
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez duska922 Pokaż wiadomość
Oo nareszcie coś ruszyło...dawno nikt nic tu nie pisał ) Powiem wam,że już trochę ćwiczę na orbitreku,nie jem słodyczy,masuje sie bańkami i znika ^^ powoli ale znika
kazda z nas jest zajeta walka
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.