Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-23, 13:04   #271
victorynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ojej dziewczyny ale się katujecie. Wyzbądźcie się przekonania, że aby działało to musi boleć. Nieprawda. Są już lasery, którymi depilacja NAPRAWDĘ nie boli. Niestety do nich nie należą ani IPL-e ani diodówki. Przetestowałam już kilka na sobie i wiem co mówię. Kiedyś na jakiś targach rozmawiałam z dystrybutorem sprzętu i jakość zabiegów zależy od wielu czynników. W dużej mierze od jakości lamp, energii oddawanej, od zastosowanej filtracji, ilości strzałów jak i również od wydajności chłodzenia zarówno sprzętu jak i skóry (aby uniknąć poparzeń). Trochę tu techniki i nie wszystko dokładnie zrozumiałam, ale pokazał mi jak to działa i dalej już poleciało. Znalazłam gabinety, które pracują na ich sprzęcie i jestem zadowolona. Chodzę co 4 tygodnie. Jestem po 3 zabiegach na pachach. Po pierwszym wypadło tyle co nic, za to po drugim dosłownie zostało może z 10 %, więc na 3 nie miałam prawie co golić I to najważniejsze: zero bólu. Pani kosmetolog twierdzi, że jeżeli zauważę wolniejszy odrost reszty włosków to można wydłużyć okresy pomiędzy zabiegami do 5-6 tygodni, ale nie rzadziej. Bo to jak z antybiotykami, trzeba regularnie brać żeby były skuteczne.
A tak w ogóle to myślę, że jeżeli nie ma efektów po 3 razie to trzeba się zastanowić, czy to laser czy moje ciało.
victorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 13:20   #272
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Też chodzę co 8 tygodni i widzę spore efekty. Kilka dni temu miała 4 zabieg a już nie mam połowy włosków, na pachach została tylko garstka więc myslę, że na pachy to był ostatni zabieg.
Słyszałam, że częściej niż 7 tygodni nie powinno się robić bo włos jest jeszcze w fazie wzrostu i robienie częsciej jest po prostu bez sensu. Zresztą wiele drogich, renomowanych gabinetów medycyny estetycznej robi zabiegi właśnie co 8 tygodni. Według mnie o czymś to świadczy.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 15:47   #273
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja laserowa Kraków doświadczenia

To po co aż tyle w tym samym gabinecie robiłaś zabiegów, jak widziałaś że nie ma efektów to powinnaś zmienić salon lub rodzaj używanego lasera do depilacji laserowej.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 01:56 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 16:00   #274
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Słyszałam, że częściej niż 7 tygodni nie powinno się robić bo włos jest jeszcze w fazie wzrostu i robienie częsciej jest po prostu bez sensu. Zresztą wiele drogich, renomowanych gabinetów medycyny estetycznej robi zabiegi właśnie co 8 tygodni. Według mnie o czymś to świadczy.
I ja to samo slyszalam
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 17:53   #275
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

szukam dobrego miejsca w polsce,gdzie mozna wykonac depilacje. z tego co sie dowiedzialam na chwile obecna, to najlepszym laserem jest lightsheer ?? czy ktoraś może mi potwierdzić, doradzić ?
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 21:58   #276
victorynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nameria
Słyszałam, że częściej niż 7 tygodni nie powinno się robić bo włos jest jeszcze w fazie wzrostu i robienie częsciej jest po prostu bez sensu. Zresztą wiele drogich, renomowanych gabinetów medycyny estetycznej robi zabiegi właśnie co 8 tygodni. Według mnie o czymś to świadczy.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I ja to samo slyszalam
To zastanówcie się: przy zalecanej ilości zabiegów 5-8 razy przy odstępie 8 tyg. depilacja przy 5 razach trwałaby blisko rok.
Wiele drogich, renomowanych... ciekawe których, pierwszy z brzegu La Perla: Zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów co 4-5 tygodni. Poczytajcie trochę a nie powtarzajcie co słyszałyście.
Nameria: chyba nie bardzo rozumiesz co piszesz: " nie powinno się robić bo włos jest jeszcze w fazie wzrostu" - depilacja jest skuteczna tylko do włosów znajdujących się w aktywnej fazie wzrostu (anagenowej). Ale ponieważ nie da się określić, w której aktualnie znajdują się nasze włosy stąd powtarzalność i w celu max. skuteczności połączonej z optymalnym czasem trwania całej depilacji powtarza się zabiegi co 4-5 lub 6 tyg. Po za tym jak już pisałam pierwsze zabiegi (czyli około 3-4) wykonuje się co 4 tyg., a później można wydłużyć ponieważ laser służący do depilacji powoduje również spowolnienie wzrostu włosów.
victorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 22:21   #277
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

No będzie trwała rok, i co z tego?

Powtarzamy co słyszałyśmy od lekarzy, a nie byle osoby z forum, co do której możemy się tylko domyślać kim jest i czy nie próbuje się zareklamować

Poza tym, sama piszesz, że depilacja jest "skuteczna tylko do włosów znajdujących się w aktywnej fazie wzrostu (anagenowej)". A chyba przez te 7 tygodni w danej fazie będzie jednak więcej włosów niż już po 5 tygodniach, a co za tym idzie- większa skutecznośc przy mniejszej częstotliwości. czyli- mniej wydanych pieniędzy.

Nie znam się na tyle, by się wymądrzać, ale mi lekarz mówił, że robić zabieg rzadziej niż co 6-7 tygodni nie ma najmniejszego sensu, choć może być i co 5.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2015-03-23 o 22:28
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 12:30   #278
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Fakt, źle napisałam. Chodziło mi o to, że po 5 tygodniach jeszcze nie wszystkie włosy mogły wypaść i nie zaczęły odrastać nowe, więc nie działa się w tym miejscu na włos bo jego jeszcze nie ma, nie są jeszcze w fazie wzrostu.
Nie wiem jak wy ale ja widzę, że u mnie jeszcze w 5 tygodniu włosy wypadają czyli jeszcze wyrastają martwe. Dopiero tak przy 7 tygodniu tego nie obserwuję.
Nie wiem ale w większości lepszych a więc i niestety droższych salonach w moim mieście przerwy między zabiegami są dłuższe czyli własnie 8 tygodni a o dziwo te salony mają bardzo dobre opinie. Według mnie o czymś to świadczy. Mi zabieg robi nie kosmetyczka a lekarz więc tu tez mam większe zaufanie. Do tego salon zajmuje się typowo medycyną estetyczną.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 15:01   #279
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

...
Robienie zabiegów po 4/5/6tyg.jest kompletnie bez sensu,zwłaszcza jak mamy za sobą pierwsze zabiegi czas powinien byc wydłużany.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 15:30   #280
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny, proszę, wejdźcie na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391 i przestańcie pisać głupoty. Jedynym laserem trwale usuwającym owłosienie jest Light Sheer Duet, ewentualnie Vectus. Inne lasery, a tym bardziej IPL, które laserem nie jest, to totalna strata pieniędzy. Odstępy między zabiegami powinny wynosić przynajmniej 8 tygodni, a w przypadku bikini 10-12.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 19:16   #281
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Chyba piszemy prawidłowo? Wiec nie wiem po co ta liczba mnoga.

Ja jestem w trakcie Light Sheer i pisze caly czas o tych nieszczesnych 8 tygodniach. I z tego co mi babka mowila (a robilysmy w tym samym gabinecie) jesli o bikini tez powinno byc 8 tygodni, nic nie mowila o wydłużeniu do 10. I pachy i bikini robie razem.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2015-03-24 o 19:17
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 19:39   #282
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

też robię pachy i bikini, laser Light Sheer i równiez odstępy co 8 tygodni, mam jasne włoski a efekty widzę
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 19:54   #283
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

No właśnie 8 tygodni to za mało na bikini, na pachy też może być dłużej. Wejdźcie na wątek, który podałam, tam jest wszystko opisane. Vivienne, a Ty gdzieś w Lublinie chodzisz?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 20:23   #284
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
No właśnie 8 tygodni to za mało na bikini, na pachy też może być dłużej. Wejdźcie na wątek, który podałam, tam jest wszystko opisane. Vivienne, a Ty gdzieś w Lublinie chodzisz?
Od lekarza dostalam info, ze 8 tygodni to optymalny czas.

Tak, do Ars Medica.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 22:59   #285
victorynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Teraz to widzę, że większość z Was naprawdę nie ma wiedzy na tematy, o których się wypowiada. Bazujecie tylko na wypowiedziach "nie byle jakich" osób i przede wszystkim nie przekazujecie całej wiedzy, filtrując i dostosowując ją do Waszych potrzeb. Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłam, że osoby te nie mają racji (mam na myśli szeroko cytowanych lekarzy). Ale napiszcie od razu, że jesteście w trakcie depilacji, jest to wasza kolejna wizyta i najprawdopodobniej na tej podstawie osoba konsultująca Was podjęła decyzję o tak rzadkich wizytach. Pisałam już, że laser powoduje spowolnienie odrastania włosów. Jeżeli macie wyniki depilując się co 8 tyg. to dobrze. Bo to jest najważniejsze, zabieg ma być skuteczny. Tylko życzyłabym sobie aby to forum zawierało chociaż ułamek faktycznej wiedzy, zweryfikowanej w oparciu o wiedzę z gazet branżowych, książek, itp. o całokształcie, a nie wyrywki zasłyszanych informacji. Ma to służyć osobom, które niewiele wiedzą na dany temat i chcą się czegoś dowiedzieć, a nie tylko przekazywać utarte frazesy. Wiele z nich chce zacząć depilację laserową i właśnie na tym forum otrzymuje pierwszą wiedzę. Każda z Nas jest inna i każda potrzebuje indywidualnego podejścia, tyle, że od czegoś trzeba zacząć, bo nikt (nawet najlepszy lekarz, kosmetyczka czy kosmetolog) nie jest w stanie powiedzieć jaki schemat działania będzie najlepszy dla danej osoby.
Długo czytałam to forum i nieraz chciałam zabrać głos w dyskusji. Potwierdziły się jednak moje obawy, obserwowane w wielu wątkach, jak ciężko czasami jest przebić się przez tzw. pewniki niektórych osób wypowiadających na forum.
A tak na koniec, bo nie zamierzam się z Wami przerzucać "zasłyszanymi" informacjami ani wykłócać, której racja jest na wierzchu bo to nie oto chodzi.
Vivienne piszesz, że korzystasz z usług gabinetu Ars Medica jak przypuszczam w Lublinie. Zanim będziesz jak lwica bronić swojej racji (że tylko 8 tyg.) przeczytaj cytat ze strony ich gabinetu:
Depilacja
Postępowanie po zabiegu depilacji
- zabiegi należy powtarzać co 4-8 tygodni. Dłuższy odstęp między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu,
Jak ktoś nie wierzy to może zajrzeć na ich stronę.
victorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 23:20   #286
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez victorynka Pokaż wiadomość
Teraz to widzę, że większość z Was naprawdę nie ma wiedzy na tematy, o których się wypowiada. Bazujecie tylko na wypowiedziach "nie byle jakich" osób i przede wszystkim nie przekazujecie całej wiedzy, filtrując i dostosowując ją do Waszych potrzeb. Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłam, że osoby te nie mają racji (mam na myśli szeroko cytowanych lekarzy). Ale napiszcie od razu, że jesteście w trakcie depilacji, jest to wasza kolejna wizyta i najprawdopodobniej na tej podstawie osoba konsultująca Was podjęła decyzję o tak rzadkich wizytach. Pisałam już, że laser powoduje spowolnienie odrastania włosów. Jeżeli macie wyniki depilując się co 8 tyg. to dobrze. Bo to jest najważniejsze, zabieg ma być skuteczny. Tylko życzyłabym sobie aby to forum zawierało chociaż ułamek faktycznej wiedzy, zweryfikowanej w oparciu o wiedzę z gazet branżowych, książek, itp. o całokształcie, a nie wyrywki zasłyszanych informacji. Ma to służyć osobom, które niewiele wiedzą na dany temat i chcą się czegoś dowiedzieć, a nie tylko przekazywać utarte frazesy. Wiele z nich chce zacząć depilację laserową i właśnie na tym forum otrzymuje pierwszą wiedzę. Każda z Nas jest inna i każda potrzebuje indywidualnego podejścia, tyle, że od czegoś trzeba zacząć, bo nikt (nawet najlepszy lekarz, kosmetyczka czy kosmetolog) nie jest w stanie powiedzieć jaki schemat działania będzie najlepszy dla danej osoby.
Długo czytałam to forum i nieraz chciałam zabrać głos w dyskusji. Potwierdziły się jednak moje obawy, obserwowane w wielu wątkach, jak ciężko czasami jest przebić się przez tzw. pewniki niektórych osób wypowiadających na forum.
A tak na koniec, bo nie zamierzam się z Wami przerzucać "zasłyszanymi" informacjami ani wykłócać, której racja jest na wierzchu bo to nie oto chodzi.
Vivienne piszesz, że korzystasz z usług gabinetu Ars Medica jak przypuszczam w Lublinie. Zanim będziesz jak lwica bronić swojej racji (że tylko 8 tyg.) przeczytaj cytat ze strony ich gabinetu:
Depilacja
Postępowanie po zabiegu depilacji
- zabiegi należy powtarzać co 4-8 tygodni. Dłuższy odstęp między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu,
Jak ktoś nie wierzy to może zajrzeć na ich stronę.
Czytałam Ale 8 tygodni sobie nie wymyśliłam. Natomiast to sam lekarz powiedział, że nie ma to sensu robić zabiegu częściej niż co 8 tygodni i jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto, a te 8 tygodni to najoptymalniejszy czas.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2015-03-25 o 14:27
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:53   #287
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Victorynka - na jaki laser chodzisz i gdzie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:47   #288
DziunkaaB
Raczkowanie
 
Avatar DziunkaaB
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 36
GG do DziunkaaB
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam

Mam pytanie, ponieważ nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na forum, może źle szukałam, przepraszam jeśli przeoczyłam.

Mianowicie, w poniedziałek miałam pierwszy zabieg lasera na bikini głębokie, i teraz się zastanawiam, część "powierzchni" jest wciąż gładka a w innych miejscach pojawiły się już konkretne włoski, czy tak powinno być? Dodam, że to nie jest punktowo. Podejrzewam, że gdy pani schodziła niżej i użyła mniejszej mocy lasera to mógł on nie zadziałąć, i wyższe partie są gładkie a te niższe, no cóż
__________________
Some days I sit, starin out the window
Watchin this world pass me by
Sometimes I think I'm crazy
I'm crazy, oh so crazy
Why am I here, am I just wasting my time?
DziunkaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:39   #289
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam

Gdzie w Rzeszowie warto isc na depilacje laserowa ?
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 10:11   #290
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Laser Cosmetic Salon. polecam byłam na 2 zabiegach na łydki - sa zniżki. jak coś pisz na pw wszystko pojaśnie
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 16:37   #291
mrjoko1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Gdzie można profesjonalnie wykonać depilację laserową w Lublinie?
mrjoko1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 18:04   #292
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mrjoko1985 Pokaż wiadomość
Gdzie można profesjonalnie wykonać depilację laserową w Lublinie?
Np w ars medica na zana
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:15   #293
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A ja myślałam, że zabiegi lasowe są jednorazowe i po wszystkim.
Dziękuję za wyczerpujące informacje.

finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:13   #294
Grea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem po 3 zabiegach depilacji w Laser DeLux w Bielsku i pełny entuzjazm, bo JEST JEST JEST efekt Jeśli ktoś jest chętny na ZNIŻKĘ 20% piszcie na priv, chętnie polecę!
Grea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 14:21   #295
Paulinnka5
Przyczajenie
 
Avatar Paulinnka5
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Powiem wam dziewczyny, że zabieg nigdy nie jest w 100% skuteczny i całe szczęście. Ja chodziłam na laserowe usuwanie owłosienia w Toruniu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jednak raz na jakiś czas muszę zrobić odnowienie (co pół roku). To nic dziwnego, bo organizm się regeneruje. Nie jest to bardzo problematyczne. No chyba, że ktoś się ogoli to już zaczyna się proces odrastania włosków od nowa.
Paulinnka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:45   #296
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Paulinnka5 Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że zabieg nigdy nie jest w 100% skuteczny i całe szczęście. Ja chodziłam na laserowe usuwanie owłosienia w Toruniu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jednak raz na jakiś czas muszę zrobić odnowienie (co pół roku). To nic dziwnego, bo organizm się regeneruje. Nie jest to bardzo problematyczne. No chyba, że ktoś się ogoli to już zaczyna się proces odrastania włosków od nowa.
Dlaczego całe szczęście? Mi pani w gabinecie powiedziała, że po roku coś tam odrośnie i pewnie będzie trzeba przyjść na zabieg powtarzający, ale raczej tylko raz, potem już spokój. To bzdura z tym goleniem, po goleniu odrastają takie same.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:58   #297
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Nie zawsze depilacja laserowa jest trwała, wszystko zależy od zastosowanego lasera i od rodzaju skóry jaką się posiada, przeważnie przy kilku zabiegach prawie całkowicie usuwa się owłosienia z danego naświetlanego miejsca.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-03 o 16:02 Powód: Poprawa
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 13:20   #298
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Czy robiłą ktraś UDA ?
Bo teraz kończę łydki i mam zamiar zacząć UDA. Jakie macie doświadzczenie jeżeli chodzi o tę partię ciała (UDA) ?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 13:55   #299
aga189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Robiłam łydki,uda,bikini głebokie i pachy
Paszki mialam 4 razy ostatni raz ok 2 lata temu -odroslo ok 30%ale sa tak jasne ze bez problemu gole je raz nz 2 tyg
Bikini robilam 5 razy odrastaja ale tak po 3 miesiącach po zabiegu zostało ok 20 %
Zabiegi robiłam co 3 miesiące nie wczesniej ,nigdzie nie słyszałam zeby robic co miesiac z wyjatekiem w novelo gdzie pieniądze poszły na marne bo wszystko odrosło
Robiłam laserem light sheer w Krakowie znalazłam jedno miejsce na uboczu gdzie nie kosztuje majątek np bikini całosc 140zł nie pisze gdzie zeby nie robic reklamy
Ogólnie jestem zadowolona bo miałam masakre na nogach i bikini
więc to co odrasta jest niebo a piekło
Wtej chwili mysle o zakupie lasera ipl do zabiegów w domu zeby samemu robic i nie jezdzic wiadomo ze to nie to samo ale na te niedobitki mysle pomoże
Nie licze ze pozbęde sie 100%wszystkich włosów
ale jestem zadowolona
Kazdy kto ma problem z nadmiernym owłosieniem wie jak to wyglada

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

aha bikini boli jak cholera ale czego sie nie robi wazne ze efekt jest
aga189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 12:53   #300
beatamazerkiew
Przyczajenie
 
Avatar beatamazerkiew
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja jestem zadowolona z depilacji laserem Vectus – zabieg robiłam w zimie na łydki i włoski nie odrastają – no może parę ale są tak znikome, że nie zwracam na nie uwagi. Teraz będę robić bikini i paszki xxx w Lublinie – fajną opcję wprowadzili – nielimitowaną depilację i mogę ten pakiecik wykorzystać przez 2 lata.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-21 o 12:56 Powód: reklama
beatamazerkiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.