Blizny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 15:34   #31
badzialenkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny

Witam...mam pytanko jak usunac bez operacji zwykle blizny ?? cielam sie kiedys ;/ i na obu rekach mam sporo blizn ale to juz tylko male kreski ale widac okropnie je czy sa moze jakies najlepsze kremy ( cena nie gra roli) ktore pomoga uporac sie z bliznami ? to nie sa powazne blizny ale jednak je widac i to zle wyglada wstydze sie nisic koszulki krotkie nawet na solke nie moge chodzic... prosze o pomoc




ajj dziewczyny ktora robi to samo co ja robilam to nie polecam czlowiek z wiekiem mądrzeje a blizny jednak zostaja ;/
badzialenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:28   #32
patunia29
Przyczajenie
 
Avatar patunia29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: stargard
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny

jeżeli są to stare blizny to żadne kremy i specyfiki nie pomogą.W Twoim przypadku pomocna byłaby dermabrazja mechaniczna,ale leczenie jest długotrwałe i kosztowne,a do końca nie usunie blizn,tylko staną się mniej widoczne:-(najlepiej jak się udasz do chirurga plastycznego,powodzenia
patunia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:16   #33
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Blizny

Kogo możecie polecić mi do usuwania z twarzy blizn po wypadku? Konkretnie jest to zaschnięta krew, którą nie wchłonęła skóra Najchętniej z Wawy lub Łodzi.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 17:31   #34
xXxkarolina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny

witajcie! mam problem, ostatnio siostrzenica zrobiła mi patykiem kilka rys na ręce. To było jakies 2 tygodnie temu. Oczywiscie strupy zeszły ale pozostały zaczerwienienia( skóra w tych miejscach ma ciemniejszy kolor). Nie wiem czy to kiedykolwiek zginie, a nie chciałabym do końca życia kryć się pod pudrem lub fluidem. Co mam robić? Błagam o pomoc!
xXxkarolina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:24   #35
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Blizny

Polecam Ci maść CEPAN jest niedroga ok. 20zł a super-skuteczna, mi pomogła bardzo! O dziwo miała o wiele lepsze efekty niż kremy za 150zł! Jeśli masz pytania to proszę o priv., wypróbowałam prawie wszystko co możliwe.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.