AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 18:23   #5011
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MartaZ1986 Pokaż wiadomość
Planuje wyjazd do Finlandii jako au pair. Czy są tu jakieś dziewczyny, które jak ja chcą wyjechać do Finlandii? A może znacie stronki gdzie jest dużo ofert od fińskich rodzin? Przeszukałam net i mam oczywiście te najbardziej popularne stronki ale bardzo tam mało rodzin z Finlandii
Ja miała być au pair w Finlandii. Rodzina wystawiła mnie na chwilę przed kupowaniem biletu. Myślę, że da się coś znaleźć, szukałaś może grup na fejsbuku typu au pair in Helsinki,Turku albo coś takiego?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 06:34   #5012
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Dziewczyny, jest nowy wątek.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 16:47   #5013
MartaZ1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Właśnie wczoraj jedna miła osoba z tego forum podpowiedziała mi żeby szukać grup na fb i myślę, że to dobry pomysł. Kinia a Ty w dalszym ciągu szukasz jakiejś rodzinki w Finlandii? Czy się zraziłaś i nie chcesz już do Finlandii?
MartaZ1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:21   #5014
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MartaZ1986 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj jedna miła osoba z tego forum podpowiedziała mi żeby szukać grup na fb i myślę, że to dobry pomysł. Kinia a Ty w dalszym ciągu szukasz jakiejś rodzinki w Finlandii? Czy się zraziłaś i nie chcesz już do Finlandii?

JEST NOWY WĄTEK


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687210&page=21
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 15:51   #5015
MonroePresley
Raczkowanie
 
Avatar MonroePresley
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Hej! Ja chciałam wyjechać jako Au Pair do Australi. Znalazłam idealną rodzinę, co prawda koszty podrózy nie zwrócą mi isę w moim wynagrodzeniu ale zawsze chciałam pojechać do australi.. Problem w tym że teoretycznie mam wylatywać za 10 dni a nie mam biletu na samolot no i przede wszystkim wizy. Złożyłam wniosek z tym że nia na wize 417 bo to dłużej trwało i było płatne. Złożyłam na evisitor to jest na 3 miesiace tylko w tym czasie nie można teoretycznie pracować.. -.- Myślicie że jest szansa że przyjmą moją wizę? Bo ja szczerze wątpie i straciłam motywacje do czego kolwiek..

No i rodzice nie chcą się zgodzić. Mam skończone 18 lat ale jeśli oni się nie zgodzą to nie dadzą mi kasy na samolot którą u nich trzymam od paru miesięcy. Rodzice isę boja że przerobią mnie na pasztet
MonroePresley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:25   #5016
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez MonroePresley Pokaż wiadomość
Hej! Ja chciałam wyjechać jako Au Pair do Australi. Znalazłam idealną rodzinę, co prawda koszty podrózy nie zwrócą mi isę w moim wynagrodzeniu ale zawsze chciałam pojechać do australi.. Problem w tym że teoretycznie mam wylatywać za 10 dni a nie mam biletu na samolot no i przede wszystkim wizy. Złożyłam wniosek z tym że nia na wize 417 bo to dłużej trwało i było płatne. Złożyłam na evisitor to jest na 3 miesiace tylko w tym czasie nie można teoretycznie pracować.. -.- Myślicie że jest szansa że przyjmą moją wizę? Bo ja szczerze wątpie i straciłam motywacje do czego kolwiek..

No i rodzice nie chcą się zgodzić. Mam skończone 18 lat ale jeśli oni się nie zgodzą to nie dadzą mi kasy na samolot którą u nich trzymam od paru miesięcy. Rodzice isę boja że przerobią mnie na pasztet
Po 1 - jest nowy wątek (https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post40762776)

Po 2 z dupy strony się zabrałas za ten wyjazd, bo dostanie wizy do Australii to nie hop siup. To nie żarty, nie że TEORETYCZNIE nie mozesz pracować... NIE MOŻESZ pracować i kropka. Nie masz szans na taką wizę w tych okolicznościach. Na wizie visitor nie można pracować, musiałabyś znaleźć rodzinę, która by Cię sponsorowała, i to juz jest inna wiza. Możesz sobie i do Australii polecieć, ale Cię nie wpuszczą, bo musiałabyś im pokazać że masz wystarczające środki na przeżycie (sporo kasy!) a jak nie masz to stwierdza, że bedziesz pracowała i Cię odeślą z kwitkiem z powrotem do Polski.

Do takiego kraju jak Australia - najpierw wiza, później wszystko inne.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 10:59   #5017
alla991
Przyczajenie
 
Avatar alla991
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Hej dziewczyny! Jestem nowa na wizażu Szukam pracy jako AU PAIR (najlepiej w Norwegii) opowiedzcie proszę jakie macie doświadczenia w tej pracy?
alla991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 12:44   #5018
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 17:39   #5019
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Hej
Ja rowniez myslę nad wyjazdem z au pair world.Obawiam sie najbardziej ojego angielskiego bo jest średni.Załozylam konto'dopiero wczoraj.

Zlozylam aplikacje do jednej rodziny ze Szwecji, trójka dzieci chłopców ,Rodzina pochodzi z Malmo. Oferują 3500 kr.sv dostałam pozytywną odpowiedz ale teraz doczytalam ze oni chca na miesiac a ja chcialabym na conajmniej dwa.Mam im cos odpisac? Co? Czy nieodpisywac? Prosze o odp bo jestem nowa
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:22   #5020
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

UWAGA UWAGA !

Szukam nowej operki dla mojej rodzinki (z polski) i jej trojki dzieciaczkow. Dwie dziewczynki 6lat ,7lat i chlopiec 4.5roku. Opiekowalam sie nimi ponad rok (od poczatku sierpnia tamtego roku). Dzieci sa kochane, grzeczne i dobrze wychowane.
Obowiazki: opiekowanie sie dziecmi pod nieobecnosc rodzicow, zawozenie na zajecia pozalekcyjne. Wieczory i weekendy masz wolne, robisz co chcesz.
Masz swoj pokoj- duzy, ladny.
Kieszonkowe 260E, niemiecki nie jest wymagany gdyz w domu rozmawiamy po polsku. Prawo jazdy natomiast jest bardzo wazne, bo dzieci maja rozne zajecia pozalekcyjne poza miastem,. Mieszkamy w Gross-Gerau, to mala, spokojna i ladna miejscowosc kolo Wiesbaden i Frankfurtu.
Najlepiej jakbys zaczela do 1.11.2013 poniewaz mam zaklepany pokoj i potrzebuje nowej opiekunki.
Moge zagwarantowac, ze bedziesz czula sie jak czlonek rodziny


prosze o kontakt tu, badz na pw.
konto na au-pair world jest w trakcie zakladania)
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.