Torebka Louis vuitton oryginał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 20:22   #1
louisvuitton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3

Torebka Louis vuitton oryginał


w zwiazku z tym, ze noszenie podrobek jest mega obciachem i zle czulabym się nosząc taką replike , zdecydowalam sie na zakup w Paryżu oryginalnych torebek Lv, zdecydowalam się na dwie , ale dodatkowo jeszcze dwie nie dają mi spokoju .Na pewno kupuję Pochette Eva tylko nie wiem czy monogram czy szachownica, doradzcie ktora lepiej sie prezentuje oraz model Tivoli Pm , hmmm tylko zastanawiam się czy własnie ten model czy zamiast niego Neverfull Pm monogram ?? aha proszę tylko o porady bez zbędnych opini typu" w zyciu bym tyle na torebki nie wydała " poniewaz to moje pieniadze i mogę je wydawac na co chcę , pozatym wolę na jeden raz wydac te 5-6 tys na torebki oryginalne prosto od projektanta niz kolekcjonowac przez cale zycie podroby po 200, 300 zł ktore łącznie pewnie by dały sume ceny oryginalnej .pozdrawiam
louisvuitton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:37   #2
mayahh
Raczkowanie
 
Avatar mayahh
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Pochette Eva - uważam, że lepsza jest wersja z monogramem.
Tivoli Pm podoba mi się zdecydowanie bardziej, no i jest też znacznie praktyczniejsza.
A Neverfull Pm jest, moim zdaniem, najładniejsza, no i pakowna.
mayahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:45   #3
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Cytat:
Napisane przez louisvuitton Pokaż wiadomość
w zwiazku z tym, ze noszenie podrobek jest mega obciachem i zle czulabym się nosząc taką replike , zdecydowalam sie na zakup w Paryżu oryginalnych torebek Lv, zdecydowalam się na dwie , ale dodatkowo jeszcze dwie nie dają mi spokoju .Na pewno kupuję Pochette Eva tylko nie wiem czy monogram czy szachownica, doradzcie ktora lepiej sie prezentuje oraz model Tivoli Pm , hmmm tylko zastanawiam się czy własnie ten model czy zamiast niego Neverfull Pm monogram ?? aha proszę tylko o porady bez zbędnych opini typu" w zyciu bym tyle na torebki nie wydała " poniewaz to moje pieniadze i mogę je wydawac na co chcę , pozatym wolę na jeden raz wydac te 5-6 tys na torebki oryginalne prosto od projektanta niz kolekcjonowac przez cale zycie podroby po 200, 300 zł ktore łącznie pewnie by dały sume ceny oryginalnej .pozdrawiam
Tez lubię takie "złote rady" ja jakbym miała to bym wydała bez mrugniecia oka

Co do torebek.
pochette eva - bierz z monogramem
I śliczna jest neverfull pm, tivoli jakoś mi sie nie podoba

Jeśli sie zastanawiasz nad monogramem to wybierz jedna brązowa a druga z szachownica - jak je poogladasz na żywo to pewnie łatwiej Ci będzie podjąć decyzje
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:57   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Bralabym Neverfull<3
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:03   #5
ana33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Tez miałam zamiar kupić sobie oryginał w tym roku ale w sklepie czar tych torebek prysł. Oglądałam torebki Neverfull i Eva. Eva ma długi pasek i nadaje się dla wysokiej osoby i tylko do noszenia na skos. Dlatego nie kupiłam. Najładniejsza jest canvas - ta duża blaszka na środku dodaje jej elegancji. Neverfull najładniejsza jest w klasycznym monogramie.
Musisz sama dotknąć, przymierzyć i ocenić czy warto na to wydać pieniądze. Ja zrezygnowałam. Za to marzy mi się teraz Speedy ze skórki ale prawie 2tys Euro
ana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:07   #6
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Tez lubię takie "złote rady" ja jakbym miała to bym wydała bez mrugniecia oka

Co do torebek.
pochette eva - bierz z monogramem
I śliczna jest neverfull pm
,

Też bym brała te dwie

prawda jest taka, że dziewczyny pewnie z zadrości gadają, że nie kupiłyby za tyle kasy. Ja tez jakby mnie stać było kupiłabym taką i to nie jedną niestety dlamnie to kolosalna kwota jak na torebkę i moge jedynie pomarzyć

Może kiedyś jak będę miała mocno umocniona pozycję finansową bede mogła zakosztować posiadania takiego cuda albo będę odkładać i na emeryturze sobie strzelę taką o ile dozyję emerytury i żaden rząd już nie podniesie wieku emerytalnego.


szczerze autorko chciałabym byc na twoim miejscu i zastanawiać się nad wyborem modelu
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:11   #7
ana33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

W Paryżu w louis vuitton jest specyficzna atmosfera mnie to trochę zraziło - stanie w kolejce aby dostać osobistą ekspedientkę, witanie w świecie LV jak się juz swoje odstoi, a jak się wejdzie bez kolejki pooglądać to się dostaje zakaz dotykania czegokolwiek
ana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 13:16   #8
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Też bym brała te dwie

prawda jest taka, że dziewczyny pewnie z zadrości gadają, że nie kupiłyby za tyle kasy. Ja tez jakby mnie stać było kupiłabym taką i to nie jedną niestety dlamnie to kolosalna kwota jak na torebkę i moge jedynie pomarzyć

Może kiedyś jak będę miała mocno umocniona pozycję finansową bede mogła zakosztować posiadania takiego cuda albo będę odkładać i na emeryturze sobie strzelę taką o ile dozyję emerytury i żaden rząd już nie podniesie wieku emerytalnego.


szczerze autorko chciałabym byc na twoim miejscu i zastanawiać się nad wyborem modelu
Mi sie podoba jeszcze Artsy

Póki co zbieram na MK Hamilton chciałam kupic Modene Sabriny Pilewicz ale kiedy oglądałam ja na żywo nie poczułam tej wyjątkowości wszystko mi opadło

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ana33 Pokaż wiadomość
W Paryżu w louis vuitton jest specyficzna atmosfera mnie to trochę zraziło - stanie w kolejce aby dostać osobistą ekspedientkę, witanie w świecie LV jak się juz swoje odstoi, a jak się wejdzie bez kolejki pooglądać to się dostaje zakaz dotykania czegokolwiek
To ja bym sie czuła zniesmaczona i skrępowana chyba
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 13:40   #9
ana33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Ja się poczułam jak kopciuszek a miałam dobre chęci coś kupić
no i mina pani ekspedientki kiedy podziękowałam i odeszłam przecież tam wszyscy coś kupują
ana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:06   #10
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Bralabym Neverfull<3
Ja też
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:05   #11
louisvuitton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

hmm kurczę to ja już mam mętlik w głowie , wczoraj jeszcze nawet myslalam nad neverfull mm monogram, pochette eva monogram i speedy 30 szachownica , ale potem znowu mialam w glowie tivoli pm i kurde juz nie wiem co robic ;p boje sie ze tivoli bedzie taka malutka sztywna i niewygodna w noszeniu, a jednak neverfull jest paskowna, mozna ją nosic w rece jak i na ramieniu ale jedyny minusik to ten ze nie ma zamka i wszystko jest w niej na wyciagniecie reki- idealne dla złodzieja ;// co do speedy, troche mnie przerazilo to ze podobno te kuferki nie są uszywnniane i się odksztalcają, no ale kurdeee tez kusi, kusi barrrdzooo. Co do szachownicy , chcialabym miec choc jedną torebke z zachownicą ale ona te raczk ma ciemne i ktore nie zmieniaja koloru tak jak to jest w pzypadku monogramu, ale mi się to podoba ten kolor miodowy ,mmmm
louisvuitton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 13:14   #12
Galja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Mam neverfull Gm, i też ma nieusztywniane dno,więc jak coś zapakujesz,to tż sie odkształca,więc wyjełam z innej torby na zakupy grube dno,wyciełam po bokach i mam teraz usztywnianą wkladkę. Takze polecam taką opcje. Neverfull faktycznie niezamkykany,ale jak ide w tłumie,to nose go mocno pod pachą,ze ściągniętymi troczkami po bokach.
Gadanie typu "ile to osztuje" puszczam mimo uszu, napewno mniej jak cały rok palenia papierosów.
Też przymierzam się do zakupu małej LV,ale zdecyduje sie chyba na pochette. Pozdrawiam,i owocnych zakupów.Acha, ja swoja kupowalam w Warzawie w Vitkacu przmiła obsługa, w Pradze też bylam,też było miło, a w Paryżu - jak opisane wyżej,wyglądało to jak sekta a nie sklep.
Galja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 17:58   #13
sysa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

hej, kupiłam w lumpeksie torebkę LV i chciałabym sie dowiedziec czy to podróbka czy nie.
zamieszczam zdjęcia
http://i1360.photobucket.com/albums/...psdf4c9702.jpg
http://i1360.photobucket.com/albums/...ps76483c5b.jpg
http://i1360.photobucket.com/albums/...psd71c8ab0.jpg
i tu są wybite numerki m45257
http://i1360.photobucket.com/albums/...psa3e553e2.jpg

Edytowane przez sysa90
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:01
sysa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 09:12   #14
Dabulinda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

dziewczynki czy to oryginał? Czy ciężko stwierdzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00985.jpg (132,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00988.jpg (91,1 KB, 55 załadowań)
Dabulinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:23   #15
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Raczej fejk, zobacz na wykończenie u góry, które jest niemiłosiernie krzywe.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 17:50   #16
anitka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 36
Dot.: Torebka Louis vuitton oryginał

Cytat:
Napisane przez Dabulinda Pokaż wiadomość
dziewczynki czy to oryginał? Czy ciężko stwierdzić?
Ciężko powiedzieć, ja dostałam własnie swoją na gwiazdkę (maz mi kupił w Vitkacym w Warszawie), wygląda tak samo no nie wiem.
Kup sobie w sklepie i już ... Wiem, ze organizują dostawy po PL tylko zadzwoń sobie.
anitka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 18:50:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.