Jakie kremy polecacie bez parafiny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 14:43   #1
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483

Jakie kremy polecacie bez parafiny?


mam na twarzy zaskórniki i nie wiem jaki krem kupic żeby nie zapychał to znaczy nie mial parafiny w składzie
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:48   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Jest naprawdę dużo kremów bez parafiny, wydaje mi się, że nawet więcej niż z tym składnikiem. Wystarczy rzucić okiem na skład INCI (na KWC czy w sklepie) i sprawdzić czy nie ma tam paraffin, paraffinum liquidum, mineral oil.

Tylko że parafina nie jest jedynym zapychającym składnikiem, właściwie każdy emolient (czyli podstawy składnik kremu zaraz po wodzie) może to zrobić. To że odstawisz parafinę, nie oznacza że zaskórniki automatycznie znikną, może też być tak, że to nie kosmetyki są przyczyną ich powstawania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:58   #3
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cześć, tez mam problem z zaskórnikami. Słusznie zauważyłeś, że ciekła parafina robi naszej cerze jeszcze gorzej, bo NIE POZWALA JEJ ODDYCHAĆ I NATURALNIE OCZYSZCZAĆ SIĘ!Z tego względu większość kremów, nawet tych masakrycznie drogich nadaje się do kosza.Ja doprowadziałm swoją mieszaną cerę do bardzo dobrego stanu używając SEBO SPECIFIC z Ives rocher, koniecznie wypróbuj też mycie twarzy mydłem Himalaya z kurkumą ok 3zł lub na allegro wpisz mydło indyjskie z 29 ziół-to jest rewelacja, raz na tydzień pilling najlepiej z korundu.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:33   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Cześć, tez mam problem z zaskórnikami. Słusznie zauważyłeś, że ciekła parafina robi naszej cerze jeszcze gorzej, bo NIE POZWALA JEJ ODDYCHAĆ I NATURALNIE OCZYSZCZAĆ SIĘ!Z tego względu większość kremów, nawet tych masakrycznie drogich nadaje się do kosza.
Eh, jakie to by było proste, jakby na takie problemy pomagało odstawienie kremów z parafiną... Niestety składników zapychających jest o wiele więcej, a wiele z nich to także te naturalne.

Kremy z parafiną nie nadają się do kosza, służą wielu osobom, na suchej skórze sprawdzają się bardzo dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:34   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

...
przeszukaj dział pytania do wizażystki,są przynajmniej 2 wątki na ten temat gdzie dokładnie podałam listę kremów niezapychających i nieuczulających.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:02   #6
Sanitariuszka Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

ja polecam krem z wit. A można go nabyć w aptece. Idealnie wypieści skórę!
Więcej na jego temat tutaj http://snitariuszka-urody.blogspot.c...z-witaina.html.
Sanitariuszka Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:13   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Sanitariuszka Urody Pokaż wiadomość
ja polecam krem z wit. A można go nabyć w aptece. Idealnie wypieści skórę!
Więcej na jego temat tutaj http://snitariuszka-urody.blogspot.c...z-witaina.html.
...
słuchaj,a jak zapatrujesz się na vit A stosowana w lecie na słońce,nie sądze,że Dziewczyny będą przestrzegac stosowania wysokich filtrów przez całe lato,to może zatem przyniesc więcej szkód chyba...poza tym maśc jest na wazelinie,a to wątek dotyczący niezapychających kremów.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 08:23   #8
Sanitariuszka Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

chyba nie! wit. A działa regenerująco, oczywiście nie należy z nią przesadzać, ponieważ jest ona lekiem! wazelina to nie jest parafina!
Sanitariuszka Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 08:53   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Sanitariuszka Urody Pokaż wiadomość
chyba nie! wit. A działa regenerująco, oczywiście nie należy z nią przesadzać, ponieważ jest ona lekiem! wazelina to nie jest parafina!
...
no tak,ale jest fotouczulająca,,,wazelina to nie parafina,ale też zapycha,założycielka wątku ma skórę problematyczną,zanieczysz czoną,podstawa to unikanie tak komogennego podłoża kosmetyków,przecież maść vitaminowa nie jest stworzona do stosowania jako podstawowy krem pielęgnaujący na twarz ! sama piszesz na swoim blogu,że używasz jej do zadań specjalnych..stopy ręce,przejściowe pogorszenie stanu skóry. W temacie wątku roztrząsanie tematu masci witaminowej uważam bez sensu,tyle ode mnie. pozdr.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 09:31   #10
Sanitariuszka Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

może masz racje, a może założycielka wątku skorzysta z mojej porady i zechcę stosować maść na noc! Odpowiadając na pytanie założycielki wątku to proponuje krem http://bmsalononline.pl/pl/p/Arkana-...inokwasami-/17
Sanitariuszka Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 09:43   #11
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Sanitariuszka Urody Pokaż wiadomość
może masz racje, a może założycielka wątku skorzysta z mojej porady i zechcę stosować maść na noc! Odpowiadając na pytanie założycielki wątku to proponuje krem http://bmsalononline.pl/pl/p/Arkana-...inokwasami-/17
...
ten kremik jest świetny !
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 13:44   #12
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Cześć, tez mam problem z zaskórnikami. Słusznie zauważyłeś, że ciekła parafina robi naszej cerze jeszcze gorzej, bo NIE POZWALA JEJ ODDYCHAĆ I NATURALNIE OCZYSZCZAĆ SIĘ!Z tego względu większość kremów, nawet tych masakrycznie drogich nadaje się do kosza.Ja doprowadziałm swoją mieszaną cerę do bardzo dobrego stanu używając SEBO SPECIFIC z Ives rocher, koniecznie wypróbuj też mycie twarzy mydłem Himalaya z kurkumą ok 3zł lub na allegro wpisz mydło indyjskie z 29 ziół-to jest rewelacja, raz na tydzień pilling najlepiej z korundu.

Zależy do jakiej cery. Przy suchej, atopowej, niemowląt parafina jest nieoceniona. Przy trądzikowej, tłustej nie polecam.

Kremy bez parafiny:
-zel hialuronowy
-dermoprotektor cetaphil
-kremy orientana (nie stosowalam, ale slyszalam ze sa bez parafiny)
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 15:07   #13
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Dzisiaj w aptece kupiłam krem ziaja, 10% D-panthenolu (tak się nazywa). Bez parafiny. Przed panthenolem tylko woda. Są glicerydy kokosowe i lanolina a na dwóch ostatnich miejscach jakieś parabeny. Jeśli Ci to nie przeszkadza to może spróbuj, całe 6,4 zł kosztuje
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 19:04   #14
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Dzisiaj w aptece kupiłam krem ziaja, 10% D-panthenolu (tak się nazywa). Bez parafiny. Przed panthenolem tylko woda. Są glicerydy kokosowe i lanolina a na dwóch ostatnich miejscach jakieś parabeny. Jeśli Ci to nie przeszkadza to może spróbuj, całe 6,4 zł kosztuje
To jest krem dla dzieci?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 13:28   #15
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

podnoszę wątek
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:54   #16
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
podnoszę wątek
moge polecić teraz krem iwostinu rehydrin drogi ale cóż... na początku jak dwa razy użyłem pomyślałem ,, ale badziew, źle się wchłania itp." ale po kilku dniach widać efekty, nie zapycha , mam wady - można go stosować tylko jak nie wychodzi się z domu bo zostawia suchy ale blyszczący film , a ty masz jakies swoje ulubione? jak moje się skończe to kupuje żel hialuronowy i aloesowy
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 14:19   #17
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Osobom z niedoskonałościami polecam kuracje: mycie twarzy mydłem Himalaya z kurkumą 3 zł, maseczka oczyszczająca na glinkach, co parę dni piling korundem, woda miceralna i krem Matująco- Regulujacy DERMOCURE L'BIOTICI bez parabenów i SLS. Gwarantuję, że wasza cera poprawi sie po dwóch tygodniach, efekt jak po mikrodermobrazji.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:18   #18
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Zależy do jakiej cery. Przy suchej, atopowej, niemowląt parafina jest nieoceniona. Przy trądzikowej, tłustej nie polecam.

Kremy bez parafiny:
-zel hialuronowy
-dermoprotektor cetaphil
-kremy orientana (nie stosowalam, ale slyszalam ze sa bez parafiny)
....
<żel hialuronowy nie jest kremem ani jego zamiennikiem,nie jest produktem do samodzielnego stosowania,więc ja bym go tutaj nie wymieniała>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 13:05   #19
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Osobom z niedoskonałościami polecam kuracje: mycie twarzy mydłem Himalaya z kurkumą 3 zł, maseczka oczyszczająca na glinkach, co parę dni piling korundem, woda miceralna i krem Matująco- Regulujacy DERMOCURE L'BIOTICI bez parabenów i SLS. Gwarantuję, że wasza cera poprawi sie po dwóch tygodniach, efekt jak po mikrodermobrazji.
ja odradzam uzywania mydeł do mycia twarzy...
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 13:31   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
ja odradzam uzywania mydeł do mycia twarzy...
....
mydło mydłu nierówne czarne mydło typu Savon Noir lub klasyczne syryjskie z oliwy jest wybitne do mycia twarzy...zwykłe toaletowe to zabójstwo natomiast.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:06   #21
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
mydło mydłu nierówne czarne mydło typu Savon Noir lub klasyczne syryjskie z oliwy jest wybitne do mycia twarzy...zwykłe toaletowe to zabójstwo natomiast.
Oczywiście, że nie należy wrzucać wszystkich mydeł do jednego worka. Nie rozumiem tego. Tzw. żel do mycia twarzy na SLS i innych DEA I UREA znanych marek jak Nivea czy Garnier niczym się nie różni od zwykłego mydła za 1,20zł, ale np.szare mydło BARWA na masle palmowym też w tej cenie jest rewelacyjne, nie wysusza i delikatnie myje, w odczuciu na skórze podobne do Allep, znam i te, z tym, że Alleppo ma bogatszy skład. Te mydła świetnie oczyszczają cerę, dla mnie to podstawa toalety, przeciągnięcie spoconej twarzy wacikiem z mleczkiem to jest dopiero "zabójstwo".
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:39   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie należy wrzucać wszystkich mydeł do jednego worka. Nie rozumiem tego. Tzw. żel do mycia twarzy na SLS i innych DEA I UREA znanych marek jak Nivea czy Garnier niczym się nie różni od zwykłego mydła za 1,20zł, ale np.szare mydło BARWA na masle palmowym też w tej cenie jest rewelacyjne, nie wysusza i delikatnie myje, w odczuciu na skórze podobne do Allep, znam i te, z tym, że Alleppo ma bogatszy skład. Te mydła świetnie oczyszczają cerę, dla mnie to podstawa toalety, przeciągnięcie spoconej twarzy wacikiem z mleczkiem to jest dopiero "zabójstwo".
....
różnią się ph,mimo wszystko zwykłe toaletowe mydło robi więcej szkody...ja bym się spierała czy Nivea,Garnier to uznane marki....raczej popularne marki,ich składy często wołają o pomste do nieba.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 12:52   #23
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
różnią się ph,mimo wszystko zwykłe toaletowe mydło robi więcej szkody...ja bym się spierała czy Nivea,Garnier to uznane marki....raczej popularne marki,ich składy często wołają o pomstę do nieba.
Podtrzymam wątek: Kiedy zaniedbałam cerę w liceum i poczatkowo na studiach używając popularnych kremików i maseczek z Avonu, które maja tylko wyglądać, a nie którym osobom sprzeciwiały cery i prowadziły do jeszcze większych problemów, zakupiłam zestaw Vichy Normaderm...tonik nie wiem czemu na alkoholu, piekła mnie po nim skóra okropnie, potrafiła nawet pękać koło nosa, mam normalną cerę jesli chodzi o wrazliwość, ten tonik to koszmar, za to cudowny krem tylko pachniał drogą perfumą i zupełnie nie polepszył mojej cery. Nie wróciłam już wogóle do tej firmy, a zwłaszcza po tym jak dowiedziłam sie o laborantki, że składem nie różnią się od Ziaji poza wspomnianym zapachem. Teraz używam L'Biotici, jestem pod wrażeniem tych kosmetyków, szczególnie po nałożeniu kremu mam odczucie jakbym zaaplikowała luksusowy krem nie wiadomo jakiej marki.To apropos przereklamowanej Nivei czy innych. Naprawdę warto czasem zajść do apteki i poszukać czegoś pod siebie .
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 13:07   #24
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Podtrzymam wątek: Kiedy zaniedbałam cerę w liceum i poczatkowo na studiach używając popularnych kremików i maseczek z Avonu, które maja tylko wyglądać, a nie którym osobom sprzeciwiały cery i prowadziły do jeszcze większych problemów, zakupiłam zestaw Vichy Normaderm...tonik nie wiem czemu na alkoholu, piekła mnie po nim skóra okropnie, potrafiła nawet pękać koło nosa, mam normalną cerę jesli chodzi o wrazliwość, ten tonik to koszmar, za to cudowny krem tylko pachniał drogą perfumą i zupełnie nie polepszył mojej cery. Nie wróciłam już wogóle do tej firmy, a zwłaszcza po tym jak dowiedziłam sie o laborantki, że składem nie różnią się od Ziaji poza wspomnianym zapachem. Teraz używam L'Biotici, jestem pod wrażeniem tych kosmetyków, szczególnie po nałożeniu kremu mam odczucie jakbym zaaplikowała luksusowy krem nie wiadomo jakiej marki.To apropos przereklamowanej Nivei czy innych. Naprawdę warto czasem zajść do apteki i poszukać czegoś pod siebie .
dokładnie tylko bywa i tak że zmiana kosmetyków nie pomaga ale to już inna sprawa musiałas cos z nazwą pokręcić bo nie moge znaleźć tego cuda xd
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez Marcin_619
Czas edycji: 2013-10-15 o 13:09
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 08:58   #25
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez marcin_619 Pokaż wiadomość
dokładnie tylko bywa i tak że zmiana kosmetyków nie pomaga ale to już inna sprawa musiałas cos z nazwą pokręcić bo nie moge znaleźć tego cuda xd
seria dermokrem i woda miceralna dermokure, ja kupiłam na allegro.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 18:13   #26
kachaat
Raczkowanie
 
Avatar kachaat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Podbijam wątek. Czy pojawiły się jakieś nowe kremy bez zapychaczy. Szczególnie szukam czegoś odżywczego na noc. Zauważyłam że coraz więcej kremów drogeryjnych wywołuje u mnie podrażnienie. Dermokosmetyki drogie a niekoniecznie dobre. Nawet kremy dla dzieci. A czy prawda jest, że im krótszy skład tym lepiej?
kachaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:40   #27
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Do znudzenia będę polecać produkty Sylveco )) Część z nich zrecenzowałam u siebie na blogu ale widziałam też dużo pozytywnych wypowiedzi. Naprawdę warto chociaż poczytać o tym i spróbować jednego produktu
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:51   #28
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez kachaat Pokaż wiadomość
Podbijam wątek. Czy pojawiły się jakieś nowe kremy bez zapychaczy. Szczególnie szukam czegoś odżywczego na noc. Zauważyłam że coraz więcej kremów drogeryjnych wywołuje u mnie podrażnienie. Dermokosmetyki drogie a niekoniecznie dobre. Nawet kremy dla dzieci. A czy prawda jest, że im krótszy skład tym lepiej?
...
wejdź na strone producenta Make Me Bio....conajmniej 3 kremy powinny byc dla Ciebie odpowiednie...składy bajkowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 10:58   #29
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Jakie kremy polecacie bez parafiny?

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Do znudzenia będę polecać produkty Sylveco )) Część z nich zrecenzowałam u siebie na blogu ale widziałam też dużo pozytywnych wypowiedzi. Naprawdę warto chociaż poczytać o tym i spróbować jednego produktu
dla mnie kremy z serii lekkich sylveco są zbędne nic nie dają i nie szkodzą , a mam wrażenie że na mojej twarzy jest reklamówka pod którą się dusze

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kachaat Pokaż wiadomość
Podbijam wątek. Czy pojawiły się jakieś nowe kremy bez zapychaczy. Szczególnie szukam czegoś odżywczego na noc. Zauważyłam że coraz więcej kremów drogeryjnych wywołuje u mnie podrażnienie. Dermokosmetyki drogie a niekoniecznie dobre. Nawet kremy dla dzieci. A czy prawda jest, że im krótszy skład tym lepiej?
ja moge polecić krem organix cosmetix około 45 zł i super krem żel firmy dermedic okolo 27 zl jest to nowośc wiec nie wiem gdzie to dostaniesz ale ja kupiłem w aptece co zawsze wprowadza nowosci od nich i wiem że to jest jakby wersja testowa ale jest super jak wszystko z wersji hydrain 3
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 11:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.