nieudana wizyta u fryzjera, pomozcie prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 11:38   #1
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Unhappy

nieudana wizyta u fryzjera, pomozcie prosze


Witam

Wiec tak, bylam u fryzjera by z moich srednio brazowych wlosow zrobic balejaz ktory troszke by je rozjasnil. Pani fryzjerka nalozyla rozjasniacz na pasemka i na reszte wlosow farbe (kolor mial byc zblizony do tego co mialam przed ta katastrofa) Po zmyciu farby i zobaczeniu sie w lusterku przezylam szok. Na glowie mialam przyciemniony kolor wlosow z prawie bialymi pasemkami ! Chyba nie musze mowic jak to wyglada, wyszlam ze lzami w oczach.

Probowalam sie przyzwyczaic do tego co mam na glowie no ale chyba nie dam rady (chociaz niektorym sie to nawet spodobalo)

Jak myslicie, czy da sie jednoczesnie przyciemnic pasemka a rozjasnic pozostale wlosy farba ze sklepu? (np srednim brazem, czekolada?) Bo nie stac mnie na wydanie kolejnych pieniedzy u fryzjera ;( poza tym stracilam do nich zaufanie.

Prosze o odpowiedz, pozdrawiam
Biska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 12:32   #2
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: nieudana wizyta u fryzjera, pomozcie prosze

hej,moim zdaniem kup jakas szamponetke np,kolor cieply braz czy cos w takim stylu,i poprostu przyciemnisz te pasemka,a poprostu pozniej jak sie wloski zregeneruja,mozesz zaczac uzywac farby o ton albo dwa jasniejszej
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 16:36   #3
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: nieudana wizyta u fryzjera, pomozcie prosze

Mojej koleżance też fryzjerka zrobiła taki balejaż Ja proponuje pofarbowanie włosów farbą zmywalną (np. Casting, kolor ciemny blond). Zafarbuje Ci te białe pasma (nawet jak się już zmyje, to one potem nie bedą już takie białe), a jak się farba będzie zmywać, to zobaczysz, czy ten ciemny kolor się trochę zmył. Jeśli dalej będzie za ciemny, to ewentualnie wtedy nałożysz sobie jakas trwałą farbę w kolorze jasny brąz, żeby go trochę rozjaśnić.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.