Problem z cyklem i zajściem w ciążę:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 11:32   #1
Sonecko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: trojmiasto
Wiadomości: 2
Unhappy

Problem z cyklem i zajściem w ciążę:(


Witam! Jako swiezynka na forum z gory przepraszam jesli juz taki watek sie pojawil ale dla mnie jest to dosc wazny problem
Otoz przez 5 lat z malymi przerwami bralam pigulki.Ostatnimi byly Microgynon 21. W lipcu je odstawilam, poniewaz z mezem stwierdzilismy ze zaczniemy sie starac o dzidziusia.Cykl sie wydluzyl najpierw do 37 dni (przed pigulkami cykl wynosil 30 dni) teraz wynosi 35 dni. Niestety w ciaze do tej pory nie udalo mi sie zajscMniej wiecej w polowie cyklu odczuwam bole podbrzusza (wydaje mi sie ze to owulacja) ale problem w tym, ze juz kilka dni po okresie zaczynam odczuwac symptomy PMS-bol piersi.Wlasciwie to piersi nie bola mnie tylko przez kilka dni w trakcie cyklu. Po prostu ma wrazenie ze moj organizm nadal nie przestawil sie z dzialania antykoncepcyjnego, choc nie wiem czy to mozliwe...Generalnie nawet gdy wiem ze mam dni plodne to i tak odczuwam ze dostane okres-to chyba nie jest normalne,prawda?Pytalam sie ginekolog ile moze sie utrzymywac efekt antykoncepcji-stwierdzila ze nawet kilka latCzy jest jakis sposob by przywrocic organizm do normalnego funkcjonowania? Prosze o pomoc...
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Sonecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 12:09   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Problem z cyklem i zajściem w ciążę:(

najprosciej kupic testy plodnosci i okreslic plodnosc czy wogole wystepuje owulacja,ew.lekarz powinnien naddzorowac dojrzewania pecherzyka.

w sumie to juz prawie rok odkad odstawilas pigulki wiec mozna by juz pomalu okreslac gdzie lezy problem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 13:39   #3
Sonecko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: trojmiasto
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z cyklem i zajściem w ciążę:(

Dziekuje za odpowiedz!
Jakies kilka dni temu natknelam sie na informacje o testach owulacyjnych-chyba sprobuje-moze cos sie wyjasni.
Pozdrawiam
Sonecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.