DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-06, 22:35   #3061
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

mi tez mowili za na 2 deko mam przyjsc za miesiac.... a dzisiaj rozamwialam z kolezanka z pracy i ona Z ciemnego blondu do bardzo jasniutkiego blondu przechodzila tymi super rozjasniajacymi farbami, zafarbowala 3 razy i juz miala platyne.... i teraz sie waham wlasnie czy fryzjer czy kombinowac
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:46   #3062
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja też mam trudne w rozjaśnianiu włosy... Doszłam do wniosku, że najjaśniejszy kolor jaki osiągnę to taki żółtawy. Jak go stonuję fioletowym to robi się srebrzysty, prawie biały, ale od samego rozjaśniania czy nawet farbowania taki nie wyjdzie.

Też radzę, żebyś sobie jeszcze popróbowała dekoloryzacji, a potem może kąpiel rozjaśniająca.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:24   #3063
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zapisalam sie na piatek na kolejna deko(2 tyg po pierwszej).zobaczymy co bedzie chcociaz bez blondu na glowie nie opuszczwe salonu obawiam sie zoltego odcienia ale jest niezawdony (przynajmniej kiedys przy mojej platynie)szampon joanny do platyny wiec w razie czego zakupie i nie zawacham sie uzyc
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 20:48   #3064
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

moje po kapieli vincentem fioletowym na wodzie 6

jeszcze czekaja na farbke

przed ciemny braz( troszke glupia fotka ale widac kolor)
po... tofiki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-23 17.04.58.jpg (114,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0956.jpg (98,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0957.jpg (112,5 KB, 49 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:55   #3065
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
moje po kapieli vincentem fioletowym na wodzie 6

jeszcze czekaja na farbke

przed ciemny braz( troszke glupia fotka ale widac kolor)
po... tofiki
ak to mozliwe ze tak pieknie rownomiernie spral ci sie kolor zazdraszczam
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:31   #3066
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ak to mozliwe ze tak pieknie rownomiernie spral ci sie kolor zazdraszczam

mam cienkie wlosy i zawsze dobrze mi sie rojasnialy

to juz moje nie pierwsze schodzenie z ciemnych wlosow
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:12   #3067
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
moje po kapieli vincentem fioletowym na wodzie 6

jeszcze czekaja na farbke

przed ciemny braz( troszke glupia fotka ale widac kolor)
po... tofiki
jeden z ładniejszych efektów, jakie widziałam tutaj. braaawo!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
zapisalam sie na piatek na kolejna deko(2 tyg po pierwszej).zobaczymy co bedzie chcociaz bez blondu na glowie nie opuszczwe salonu obawiam sie zoltego odcienia ale jest niezawdony (przynajmniej kiedys przy mojej platynie)szampon joanny do platyny wiec w razie czego zakupie i nie zawacham sie uzyc
nie poddawaj się spróbuj też maseczki do blondu Marion. super ochładza żółte tony. tylko uwaga- na np. platynowym blondzie po pierwszym myciu jest ciut fioletowawa poświata.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 10:45   #3068
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

powiem wam ze nie pali sie ich farbowac

podoba mi sie tak jak jest


jak juz zdecyduje sie na farbke to koniecznie dam znac





Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jeden z ładniejszych efektów, jakie widziałam tutaj. braaawo!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



nie poddawaj się spróbuj też maseczki do blondu Marion. super ochładza żółte tony. tylko uwaga- na np. platynowym blondzie po pierwszym myciu jest ciut fioletowawa poświata.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:28   #3069
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja etz schodzilam z ciemnych wiele, wiele wiele razy ale nigdy nie uzyskalam takiego efektu, moje sa kolorystycznie teraz baaaardzo zblizone tylko ze momentami sa ciemniejsze, bardziej jak taki lisc jesienny
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 16:14   #3070
justynka2609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Exclamation Jak zejść z czarnego koloru?

Witam!
Mam problem chce zejść z koloru czarnego ale nie chce bardzo miec po tym siana na głowie. Ogólnie jestem z natury ruda . I chce zejść z koloru czarnego a potem przefarbować sie na kasztanowy brąz. Jak zrobic ?

Myślałam nad rozjasniaczami ale nie wiem czy to pomoże mi .

Tanio i solidnie chce to zrobić .

Prosze o pomoc
justynka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:23   #3071
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak zejść z czarnego koloru?

Poczytaj wątki o dekoloryzacji i kąpielach rozjaśniających. Wyszukiwarka nie gryzie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 22:53   #3072
pistacjowa491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

WitamJestem nową użytkowniczką niestety powodem przez który dołączyłam do forum związany jest z problemem z koloryzacją, który spędza mi sen z powiek od wczoraj i szukam ratunku w tej sprawie. Szybko opiszę swoją włosową historię. Otóż w kwietniu zamarzył mi się brąz udałam się do fryzjera i tam Pani pofarbowała mnie na ładny chociaż ciemny brąz.Niestety z czasem stwierdziłam,że lepiej czuję się w blondach i postanowiłam pofarbować je w czerwcu mieszanką dwóch farb tym razem drogeryjnych schwarzkopf kolor mask odcień średni blond i jasny blond. Kolor był na początku ciemny jednak z czasem sie spłukiwał i robił sie coraz jaśniejszy. Takie włosy miałam do przedwczoraj - jasny blond o odcieniu ciepłym. Ponieważ pozbyłam się ze swojej głowy już brązu postanowiłam udać się do fryzjera. Zamarzyło mi się ombre - jasne końce, od czubka ciemniejsze, aby nie było widać odrostu.Pani fryzjerka wydawłoby się ze rozumie moje oczekiwania niestety efekt okazał się opłakany. Przesyłam zdjęcie w załączniku.Mam ponownie brąz i to ciemny!!! którego tak bardzo chciałam sie pozbyć, a efekt ombre....myślę że możecie same ocenić. Końcówki są rozjaśniane rozjaśniaczem na kolor popieaty. Efekt zupełnie nie o jaki mi chodziło. Wiem, ze baza była robiona matrixem color sync prawodpodobnie mocca nr 7, natomiast końcówki były najpierw potraktowane rozjaśniaczem. Jestem bardzo niezadowolna z efektu. Pani fryzjerka w ogóle nie posłuchała moje prośby i była zdziwona że mi się nie podoba, jednak próba poprawek u niej myślę że również zakończyłaby się niepowodzeniem. Twierdziła że zrobiła mi tak jak jej tłumczyłam, a w kolorze jaśnieszym byłabym "niedofarbowana" Chciałam zupełnie inny kolor, inny efekt. Niestety nie mogę pozwolić sobie na koleją wiztę u fryzjera, ponieważ na fryzyjera odkładałam już od czerwca....a tutaj taki efekt.Proszę o radę czy mogę coś z tym samodzielnie zrobic. Próbuję już wszystkich metod tzn umycie włosów sodą, szamponem przeciwłupieżowym. Zastanawiam się nad kupnem farby w drogerii i pofarbowaniem włosów na jaśniejszy kolor tylko boję się co może z tego wyjść. Jakie macie rady? Chciałam mieć piękne włosy, myślałam że oddaję się w ręce profesjonalistki ( Pani przytakiwała mi cały czas, że wie o co chodzi, że zrobi jak ja chcę, a efekt jest jak widać ) IMAG3218_1.jpg

IMAG3228_1.jpg

IMAG3224_1.jpg

Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i mój wybór padł jak się okazało na bardzo nietrafny salon. Moją jedyną nadzieją jest to że kolor bazowy jest według zapewnień producenta dosć ładgodny i mam nadzieję że nie będzie taki problematyczny do pokrycia) Bardzo proszę o radę , bo jestem załamana Natmiast mój kolor przed wizytą był mniej więcej taki -IMAG3066_1_1.jpg

Edytowane przez pistacjowa491
Czas edycji: 2013-10-08 o 23:02
pistacjowa491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:14   #3073
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pistacjowa491 Pokaż wiadomość
WitamJestem nową użytkowniczką niestety powodem przez który dołączyłam do forum związany jest z problemem z koloryzacją, który spędza mi sen z powiek od wczoraj i szukam ratunku w tej sprawie. Szybko opiszę swoją włosową historię. Otóż w kwietniu zamarzył mi się brąz udałam się do fryzjera i tam Pani pofarbowała mnie na ładny chociaż ciemny brąz.Niestety z czasem stwierdziłam,że lepiej czuję się w blondach i postanowiłam pofarbować je w czerwcu mieszanką dwóch farb tym razem drogeryjnych schwarzkopf kolor mask odcień średni blond i jasny blond. Kolor był na początku ciemny jednak z czasem sie spłukiwał i robił sie coraz jaśniejszy. Takie włosy miałam do przedwczoraj - jasny blond o odcieniu ciepłym. Ponieważ pozbyłam się ze swojej głowy już brązu postanowiłam udać się do fryzjera. Zamarzyło mi się ombre - jasne końce, od czubka ciemniejsze, aby nie było widać odrostu.Pani fryzjerka wydawłoby się ze rozumie moje oczekiwania niestety efekt okazał się opłakany. Przesyłam zdjęcie w załączniku.Mam ponownie brąz i to ciemny!!! którego tak bardzo chciałam sie pozbyć, a efekt ombre....myślę że możecie same ocenić. Końcówki są rozjaśniane rozjaśniaczem na kolor popieaty. Efekt zupełnie nie o jaki mi chodziło. Wiem, ze baza była robiona matrixem color sync prawodpodobnie mocca nr 7, natomiast końcówki były najpierw potraktowane rozjaśniaczem. Jestem bardzo niezadowolna z efektu. Pani fryzjerka w ogóle nie posłuchała moje prośby i była zdziwona że mi się nie podoba, jednak próba poprawek u niej myślę że również zakończyłaby się niepowodzeniem. Twierdziła że zrobiła mi tak jak jej tłumczyłam, a w kolorze jaśnieszym byłabym "niedofarbowana" Chciałam zupełnie inny kolor, inny efekt. Niestety nie mogę pozwolić sobie na koleją wiztę u fryzjera, ponieważ na fryzyjera odkładałam już od czerwca....a tutaj taki efekt.Proszę o radę czy mogę coś z tym samodzielnie zrobic. Próbuję już wszystkich metod tzn umycie włosów sodą, szamponem przeciwłupieżowym. Zastanawiam się nad kupnem farby w drogerii i pofarbowaniem włosów na jaśniejszy kolor tylko boję się co może z tego wyjść. Jakie macie rady? Chciałam mieć piękne włosy, myślałam że oddaję się w ręce profesjonalistki ( Pani przytakiwała mi cały czas, że wie o co chodzi, że zrobi jak ja chcę, a efekt jest jak widać ) Załącznik 5439105

Załącznik 5439106

Załącznik 5439107

Niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i mój wybór padł jak się okazało na bardzo nietrafny salon. Moją jedyną nadzieją jest to że kolor bazowy jest według zapewnień producenta dosć ładgodny i mam nadzieję że nie będzie taki problematyczny do pokrycia) Bardzo proszę o radę , bo jestem załamana Natmiast mój kolor przed wizytą był mniej więcej taki -Załącznik 5439113

sprawa jest bardzo prosta kup dekoloryzator np chantal

potem połóż blond farbe i po sprawie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:34   #3074
pistacjowa491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dekoloryzator brzmi dla mnie troszkę przerażająco Boję się zastosować, ponieważ nie mam zbytnio doświadczenia w takich zabiegach. A nie chciałabym zrobić sobie jeszcze większego bałaganu na głowie. Sama farba połączenie np. dówóch kolorów jasnego i średniego blondu nie poradziłoby sobie z pokryciem włosów? Dekoloryzacja jest raczej niezbędna?
pistacjowa491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:42   #3075
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pistacjowa491 Pokaż wiadomość
Dekoloryzator brzmi dla mnie troszkę przerażająco Boję się zastosować, ponieważ nie mam zbytnio doświadczenia w takich zabiegach. A nie chciałabym zrobić sobie jeszcze większego bałaganu na głowie. Sama farba połączenie np. dówóch kolorów jasnego i średniego blondu nie poradziłoby sobie z pokryciem włosów? Dekoloryzacja jest raczej niezbędna?

ale dekoloryzator typu chantal nie ma w sobie rozjasniacza nie zniszcy Ci wlosow na 10000%

farba farby nie rozjasni zrobisz sobie tylko krzywde.


mylisz pojecia. Tobie dekoloryzacja kojazy sie z czyms strasznym u fryzjera a wcale tak byc nie musi

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2013-10-09 o 10:43
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:11   #3076
pistacjowa491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

To prawda pojęcie dekoloryzacja kojarzy mi się z sianem na głowie Mam wlosy niestety wyokoporowate i naturalnie kręcone (na zdjęciu po użyciu prostownicy dlatego dekoloryzacja mnie wsytarszyła. W takim razie poczytam jeszcze o produkcie chantal. A teraz moje pytanie odnośnie dekoloryzacji - jak potraktować te pasemka które były rozjaśniane rozjaśniaczem czy wtedy trzeba je chronić przed dekoloryzatorem czy też można go na nie zastosować? I jak jest z nałożeniem farby? Mogę bezpośrednio po dekoloryzacji je ufarbowac? Niestety pracuję prawie codziennie,czasem mam pojedynczy dzień wolny, a nie chciałabym straszyć np. marchewkowym kolorem w pracy bo jak przypuszczam może taki efekt mieć miejsce. Do dziś nie mogę uwierzyć co ta fryzjerka zrobiła mi z włosami.....Myślałam że będę miała ładny kolor, piękne włosy, a muszę teraz się martwić jak odkręcić to co zrobiła mi "profesjonalistka";( i do tego mój portfel jest lżejszy o całe 200zł
pistacjowa491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:43   #3077
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

deko prosalon ma za zadanie usunac tylko sztuczny pigment z wlosa

moze nie bedziesz musiala klasc po farby
my asekuracyjnie kladłysmy bo jak zle umyjesz wlosy to moga wrocic do pierwotnej formy

ale jest to 100%bezpieczne



Cytat:
Napisane przez pistacjowa491 Pokaż wiadomość
To prawda pojęcie dekoloryzacja kojarzy mi się z sianem na głowie Mam wlosy niestety wyokoporowate i naturalnie kręcone (na zdjęciu po użyciu prostownicy dlatego dekoloryzacja mnie wsytarszyła. W takim razie poczytam jeszcze o produkcie chantal. A teraz moje pytanie odnośnie dekoloryzacji - jak potraktować te pasemka które były rozjaśniane rozjaśniaczem czy wtedy trzeba je chronić przed dekoloryzatorem czy też można go na nie zastosować? I jak jest z nałożeniem farby? Mogę bezpośrednio po dekoloryzacji je ufarbowac? Niestety pracuję prawie codziennie,czasem mam pojedynczy dzień wolny, a nie chciałabym straszyć np. marchewkowym kolorem w pracy bo jak przypuszczam może taki efekt mieć miejsce. Do dziś nie mogę uwierzyć co ta fryzjerka zrobiła mi z włosami.....Myślałam że będę miała ładny kolor, piękne włosy, a muszę teraz się martwić jak odkręcić to co zrobiła mi "profesjonalistka";( i do tego mój portfel jest lżejszy o całe 200zł
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 22:19   #3078
pistacjowa491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zdecydowałam się na dekoloryzację chantal, ponieważ już nie mogę na siebie patrzeć w tym kolorze....bardzo źle się w nim czuję. Teraz chciałam się poradzić jaki długo powinnam poczekać z zabiegiem?Dać odpocząć włosom czy mogę w najbliższym czasie zastosować dekoloryzajację?U fryzjera byłam w poniedziałek. Kolejne pytanie dotyczy farby, jaką najlepiej zastosować aby osiągnać odcień miodowego blondu załączonego na zdjeciach. Czytając o dekoloryzacji dotarłam do informacji,że lepiej stosować dużo jaśniejsze farby ponieważ włosy i tak ciemnieją po zabiegu. Jeśli możecie mi pomóc, bardzo proszę o radę chociaż wiem że pewnie dużo zależy od tego jaki kolor mi wyjdzie po dekoloryzacji.
images.jpg thumbs_karmelowy-blond-i-miodowy-blond-galeria-15.jpg thumbs_karmelowy-blond-i-miodowy-blond-galeria-18.jpg
pistacjowa491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:59   #3079
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wlosy ciemnieja po zabiegu jesli zle wypluczesz dekoloryzator. nie musisz ppo zdekoloryzowaniu wlosow farbowac na kolor jasniejszy niz ten ktory chcesz uzyskac.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 17:00   #3080
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Wlosy ciemnieja po zabiegu jesli zle wypluczesz dekoloryzator. nie musisz ppo zdekoloryzowaniu wlosow farbowac na kolor jasniejszy niz ten ktory chcesz uzyskac.
Pozwolę sobie sie nie zgodzić
Nakładajac farbę na zdekoloryzowane włosy uzyskasz kolor ciemniejszy niż na opakowaniu. Wniosek nasuwa sie sam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:14   #3081
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie sie nie zgodzić
Nakładajac farbę na zdekoloryzowane włosy uzyskasz kolor ciemniejszy niż na opakowaniu. Wniosek nasuwa sie sam
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:16   #3082
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie sie nie zgodzić
Nakładajac farbę na zdekoloryzowane włosy uzyskasz kolor ciemniejszy niż na opakowaniu. Wniosek nasuwa sie sam
a kolor szybciej sie wyplukuje, wniosek nasuwa sie sam.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 10:25   #3083
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

prosze o rade
moje wlosy w zalaczniku drugie foto. Chcialabym uzyskac kolor jaki w sloncu ma glowna bohaterka teledysku Avicii Wake me up
sama sobie wymyslilam, ze to cos z /23 po przecinku?

moj plan to zrobic deko Renee Blanche bez kapieli rozjasniajacej i na to farba 7/23?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (10,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0903.jpg (40,9 KB, 16 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:47   #3084
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
a kolor szybciej sie wyplukuje, wniosek nasuwa sie sam.
Czyli chcesz mi powiedziec, ze chcac uzyskac ciemny blond nakladasz wlasnie taki kolor, bo Ci sie wyplucze farba?
Po nalozeniu bedziesz miala pewnie jasny braz, ktory wyplucze sie, owszem, do spranego jasnego brazu...ale na pewno nie do blondu. A jak juz, to z ruda poswiata.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-10-11 o 17:49
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 18:02   #3085
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czyli chcesz mi powiedziec, ze chcac uzyskac ciemny blond nakladasz wlasnie taki kolor, bo Ci sie wyplucze farba?
Po nalozeniu bedziesz miala pewnie jasny braz, ktory wyplucze sie, owszem, do spranego jasnego brazu...ale na pewno nie do blondu. A jak juz, to z ruda poswiata.
mowie tak jak ja mialam robione, jak chcialam ciemny blod mialam farbowane na jasny braz, po tygodniu chodzilam juz w ciemnym blondzie. ak chcesz ciemny blond i taki nalozysz po deko to pozniej spierze sie do znacznie jasniejszego - powtarzam, przynajmniej mnie, kolor po deko baaaardzo szybciutko i mocno sie wyplukiwal.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 20:24   #3086
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, moje pytanie dotyczy ombre wlasciwie mam nadzieje ze ktos cos poradzi. Moje wlosy naturalne to ciemny braz,rozjasnilam koncowki na wodzie 9%, ale sa rude ,myslicie ze da rade na moich cimnych wlosach zrobic koncowki blond?myslalam zeby teraz konce pokryc jakas farba rozjasniajaca,ale jaka to nie mam pojecia
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 08:50   #3087
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

bylam wczoraj na drugiej deko, i blondu jak nie bylo tak nie ma za to jest kurczak i to na moich krotkich wlosach wyglada okropnie.fruzjerka zrobila deko wyszly wsciekle pomaranczowe i stwierdzila ze zrobi mi mnostwo pasemek jasnych a potem zapienienie farba popiel zeby zniwelowac zolty.pasemka mala kolor jasnego blondu jednak widac ich tylkjo kilka a cala glowe mam pomaranczowa.poradzcie co zrobic?kupic jakas jansa blond farbe czy sam rozjasniacz?chce zwykly jasny blond,nie platyne tylko ladny odcien jasnego blondu.mam problem teraz z wrzuceniem zdjec wlosow ale postaram sie cos pokombinowac i dodac jak najszybciej

ok.tak wiec zdjecie nr jeden koloe wyjsciowy,ciemny braz,zjecie 2 po pierwszej deko(odcien typowy kasztan) a trzecie zdjecie to moje aktualne wlosy jednak sa jasniejsze niz na zdjeciu,bardziej kurczkowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (94,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (9,6 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez piniata
Czas edycji: 2013-10-12 o 09:50
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 10:37   #3088
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
mowie tak jak ja mialam robione, jak chcialam ciemny blod mialam farbowane na jasny braz, po tygodniu chodzilam juz w ciemnym blondzie. ak chcesz ciemny blond i taki nalozysz po deko to pozniej spierze sie do znacznie jasniejszego - powtarzam, przynajmniej mnie, kolor po deko baaaardzo szybciutko i mocno sie wyplukiwal.
A Ty mialas nakladany dekoloryzator czy rozjasniacz?
W watku od dawna wiekszosc pisze, ze po deko naklada sie farbe jasniejsza o ton. Zreszta nie tylko po deko. Podejrzewam, ze i madrzejszy fryzjer nalozy farbe ciut jasniejsza od koloru docelowego. Aczkolwiek to zalezy od koloru wyjsciowego i tego, jaki sie chce uzyskac.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 10:49   #3089
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hej, moje pytanie dotyczy ombre wlasciwie mam nadzieje ze ktos cos poradzi. Moje wlosy naturalne to ciemny braz,rozjasnilam koncowki na wodzie 9%, ale sa rude ,myslicie ze da rade na moich cimnych wlosach zrobic koncowki blond?myslalam zeby teraz konce pokryc jakas farba rozjasniajaca,ale jaka to nie mam pojecia
a ciemna jest ta rudość? bo rudego nie przykryjesz farbą jaśniejszą niż poziom 7, czasem 8.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
bylam wczoraj na drugiej deko, i blondu jak nie bylo tak nie ma za to jest kurczak i to na moich krotkich wlosach wyglada okropnie.fruzjerka zrobila deko wyszly wsciekle pomaranczowe i stwierdzila ze zrobi mi mnostwo pasemek jasnych a potem zapienienie farba popiel zeby zniwelowac zolty.pasemka mala kolor jasnego blondu jednak widac ich tylkjo kilka a cala glowe mam pomaranczowa.poradzcie co zrobic?kupic jakas jansa blond farbe czy sam rozjasniacz?chce zwykly jasny blond,nie platyne tylko ladny odcien jasnego blondu.mam problem teraz z wrzuceniem zdjec wlosow ale postaram sie cos pokombinowac i dodac jak najszybciej

ok.tak wiec zdjecie nr jeden koloe wyjsciowy,ciemny braz,zjecie 2 po pierwszej deko(odcien typowy kasztan) a trzecie zdjecie to moje aktualne wlosy jednak sa jasniejsze niz na zdjeciu,bardziej kurczkowe
i dlatego nie chodzę do fryzjerów, zawsze coś pokombinują. ale Ci powiem, że aż tak źle nie jest, kurczak to nie jest zdecydowanie. kąpiel rozjaśniająca i na to farba blond.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 11:16   #3090
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a jakiej firmy ta kapiel rozjasniajaca?kiedy ja moge zrobic? 2 tyg temu mialam pierwsze deko wczoraj drugie wiec tez nie chce tych wlosow biednych za mocno masakrowac.a tu udalo mi sie zrobic lepsze zdjecie..kupilam poki co szampon joanny niwelujacy zolty odcien.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (110,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131012341.jpg (117,2 KB, 16 załadowań)
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.