Elektryczna szczoteczka do zębów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 08:21   #1
Izabella267
Przyczajenie
 
Avatar Izabella267
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14

Elektryczna szczoteczka do zębów


Cześć dziewczyny

Chciałabym zasięgnąć porady kogoś doświadczonego w tym temacie. Właśnie przymierzam się do zakupu szczoteczki elektrycznej. Przejrzałam wszystko sobie dokładnie. Chciałam coś w zakresie cenowym do 150 zł (ale nie za 20, coś raczej dobrego).

Wypadło mi na szczoteczki Oral-B i teraz mam dwie, jedna to Vitality 3D White a druga Proffesional Care. Przy zakupie dwóch (dla mnie i męża) różnica cenowa jest.. No przy Proffesional Care 2x większa.. Dlatego poważnie się zastanawiam i potrzebuję konkretnej porady.

Którą wybrać? Proffesional Care ma te czyszczenie 3D - pulsacyjne ruchy. Czy to naprawdę coś więcej daje? I dodatkowo czujnik mocy nacisku. Tych dwóch rzeczy nie ma ta 3D White.

Pytanie - czy warto wydać 2x więcej? Czy efekty są aż tak dużo lepsze? Czy może wystarczy kupić tą tańszą a efekt i tak będzie dobry?

Bardzo proszę o jakieś konkretne rady.
Pozdrawiam i dziękuję z góry
Izabella267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:04   #2
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tak: posiadam 3D White i jest niezła. Dodatkowy plus elektrycznej szczoteczki jest taki, że można kupić jeden trzon a Ty i mąż możecie mieć oddzielne dwie końcówki (np oznaczycie sobie kolorem albo inaczej). Ta moja myje fajnie, dokładnie. Główka służy ona około 3 - 4 miesiące aż do czasu kiedy niebieski włos na końcówkach zrobi się biały. Jest lekka, szybko się ładuje. Nie mam jej nic do zarzucenia. Co do tej drugiej niestety trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo nie miałam z nią styczności.
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 23:48   #3
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

Ufff, akurat jeśli chodzi o te szczoteczki to naprawdę droga nie znaczy lepsza. Chyba, że masz na myśli jakieś super wypasione z ultradźwiętami czy czymś tam.

Ale jeśli chodzi o normalną kręcącą się szczoteczkę to najbardziej zadowolona byłam z tych najtańszych rossmanowskich, bez trybów, bez żadnych masaży, bo te z różnymi bajerami szybko się psują. Każda z tych prostych wytrzymała mi 3-4 lata. Poza tym, te szczoteczki, które dają ci znać (zatrzymują się) po 30 sekundach, żebyś zmienił stronę, którą szorujesz, to dla mnie katastrofa. Strasznie irytujące to było.

Widziałam kiedyś profesjonalne porównanie na stronie niem. federacji konsumentów i naprawdę cena nie przekładała się na jakość. Szczoteczek używam od jakiś 8 lat.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:15   #4
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

nie wyobrazam sobie zycia bez szczoteczki elektrycznej, ale moja juz ledwo dycha... zastanawiam sie nad tymi sonicznymi, czym one konktretnie sie roznia i czy sa lepsze?
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 09:23   #5
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

Ja zupełnie nie rozumiem różnicy między szczoteczką soniczną, a nie soniczną, więc dołączam się do pytania koleżanki i mam nadzieję, że jakaś obeznana posiadaczka się trafi i odpowie
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:12   #6
pingwinek
Raczkowanie
 
Avatar pingwinek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

soniczna sie nie kreci, tylko tak smiesznie drga, emituje ultradzwieki ktore rozbijaja plytke nazebna. moim zdaniem jest super, po pierwszym uzyciu masz poczucie ze nigdy nie mialas takich czystych zebow
pingwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 06:41   #7
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Elektryczna szczoteczka do zębów

Tylko szczoteczka elektryczna w połączeniu z pastą w żelu, ewentualnie w koncentracie - wtedy wyciągniesz z niej max możliwości ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-17 07:41:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.