Isotrex i moje wątpliwości:( - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 18:26   #181
marlinka200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

hej. Widzę żę sporo osób ma doświadczenia z isotrexem dlatego szukam u was pomocy w listopadzie na dekoldzie wyskoczył mi ogromny pryszcz. za żadne skarby świata nie dało się go wydusić Próbowałam sobie sama poradzić uzywając maści ichtiolowej, benzacne itp wysuszających specyfików niestety nic.. Wybrałam się do dermatloga, dostałam maść mupirox i nic.. nastepnie dermatolog próbowała przebic mi go igłą raz drugi i nic.. trochę ropy wyszlo i koniec.. teraz przepisała mi żel ISOTREX. i tu zaczyna się mój dylemat.. z jednej strony jest to dekold.. mam dosyć już chodzenia 4-ty miesiąc w golfach i chciałabym w końcu pozbyć się tego paskustwa.. a z drugiej czytam opinie na temat opalania po tym żelu i jestem pod ścianą.. bo tak jak każdy ma nałóg typu papierosy, alkohol czy nawet słodycze to moim nałogiem jest solarium czy jak będę smarować nawet taki jeden punkt to groża mi jakies przebarwienia, poparzenia? bo wiele czytałam w necie ale każdy tym żelem smaruje praktycznie całą twarz a co do takiego jednego punkciku jak jeden pryszcz jak to się ma? czy może ma ktoś jakiś pomysł jak oczyścić powstałą "gulę" jak to tak głęboko siedzi?
marlinka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 22:08   #182
theznadiia
Przyczajenie
 
Avatar theznadiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
ja mam teraz isotrex a do nawilżania metronidazol a do tego jeszcze do łykania antybiotyk
Przepraszam bardzo... od kiedy metronizadol nawilża? Przecież on tak samo ma alkohol jak i isotrex.

Jeżeli chodzi o moja kuracje tym żelem, to muszę powiedzieć że nie używałam go na trądzik ale na wygładzenie skóry brody bo mi się dziwne rzeczy porobiły. Używałam wcześniej też metro. ale mi tylko mega mega mega złuszczałskórę. Teraz używam na noc isotrex'u a na dzień nawilżającej maści akinicare. Po pierwszych dniach używania isotrex'u skóra z brody schodziła mi jak nie raz po bardzo intensywnym opakaniu, albo jakby ściągała jakąś maseczke.. Na razie wszystko ustało, ale na innym forum przeczytałam że po roku od skończonej kuracji, choroby lubią powracać. Ale przecież nic nie daje 100% efektu, dużo zależy też os stylu życia i sposobie ODŻYWIANIA
theznadiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 12:25   #183
asdgjl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Odnośnie całego wątku to ja polecam retinoidy stosować na początku raz w tygodniu! mają one bardzo silne działanie i trzeba powoli przyzwyczajać do nich skórę, w miarę jak skóra się przyzwyczaja można częściej nakładać maść ale ja np najczęściej stosowałąm 2 razy w tygodniu
asdgjl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:00   #184
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

hej, mam problem ze stosowaniem leków, sposób jaki przepisal mi lekarz cos nie dziala;/ od 2 tygodni smaruje buzie isostrexem na noc, nic mi sie nie luszczy, pryszczne nie znikaja, wysypu na razie nie mam. Przedtem przemywam davercinem w plynie, tez poki co nie widze efektow. I na dzien, jak jestem w domu, uzywam na cala twarz Acnedermu.. plus masc robiona, z pasty cynkowej i innych skladnikow, taka biala babka, nie pamietam skladu teraz.. mam od tygodnia ponad przy uchu 2 pryszcze, za nic nie chca sie wygoic;/ i na policzku, podskorna gula, teraz czerwona, smarowalam wszystkim po kolei (nie na raz oxczywiscie), w ogole nie schodzi. a jak czytalam Wasze posty, te preparaty powinny miejscowo pieknie dzialac i zaleczac od razu te powstajace nowe krosty... znalazlam tez aknemycyn plus, moze to dziala miejscowo lepiej? nie wiem czy isc do innego lekarza po cos punktowego, zbliza mi sie miesiaczka a wtedy mam cala twarz w nowych wypryskach, chce miec cos, co bedzie je szybko zaleczac...;/z góry dziękuje za odpowiedz
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:14   #185
GochaRozkocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaRozkocha
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Hej Ja stosuje isotrexin od 21 dni i widze poprawe, moze nie jest super kolorowo, ale sporo zaskornikow mi juz zniknelo. Mi sie twarz tez prawie wgl nie luszczy.. to chyba zalezy od tego jaka masz cere, niektorym schodzi platami, a u innych nic. Mi derma kazala nakladac isotrexinu taka ilosc by przypominal zielony groszek.. ale juz uzywam go dluzej i skora sie przyzwyczaila, ze daje go o wiele wiecej i wtedy to przesuszenie jest wieksze ! Moze wiec i ty sproboj po prostu nalozyc troszke grubsza wartwe ( ale nie przesadzaj oczywiscie).. Jak na mnie to dziala

pozatym na efekty podobno czeka sie miesiac.. a czasem dwa Trzeba cierpliwosci do tego leku

Trzymaj sie !
__________________
Wszystko czego pragniesz jest w zasięgu Twojej ręki..

GochaRozkocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 00:03   #186
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

dzięki, a masz cos na takie pojedyncze wypryski? cos do punktowego stosowania? na mnie chyba malo co dziala;/ i nie rozumiem fragmentu z zielonym groszkiem w sensie taka malutenka ilosc na cala twarz??
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 08:53   #187
GochaRozkocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaRozkocha
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Tak taka mala ilosc na cala twarz, mi tak derma kazala nakladac i robilam tak tydzien, a pozniej to juz stwierdzilam ze slabo na mnie dziala i nakladam go o wiele wiele wiecej i wtedy przesuszenie jest wieksze ; ) Na pojedyncze wypryski to szczerze nie mam nic.. mi wystarcza isotrexin tylko ze trzeba poczekac az sie zasuszy, odpadnie itp a to troszke trwa ;/

A jak ty go stosujesz? ile nakladasz? Czy czekasz te 20 minut po umyciu twarzy na nalozenie?

Wlasnie sie zorientowalam ze ty masz Isotrex, a ja Isotrexin, moj zel rozni sie tym ze posiada Erythromycinum i Isotretinoinum, a Twoj sama Isotretinoinum... ale rozne sa opinie jedni mowia ze lepszy isotrex, a drudzy ze isotrexin..
__________________
Wszystko czego pragniesz jest w zasięgu Twojej ręki..


Edytowane przez GochaRozkocha
Czas edycji: 2012-07-12 o 08:56
GochaRozkocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 23:33   #188
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Isotrexin tez mialam i tak smao slabiutko dzialal, jesli w ogole.. za to jak posmarowalam twarz 2 razy epiduo to wyszly mi czerwone place spalonej skory:P czeam z 10 minut, a to nie starczy? i jeszcze w ciagu dnia nakladam acnederm i ta mieszanke robiona... dziwna ta moja twarz:P ale posmarowalam wczoraj acnemycinem plus i troche mi zasuszylo.. a na takie gule podskorne stosujecie masc ichtiolowa? musze ja znalezc gdzies w domu
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 08:27   #189
GochaRozkocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaRozkocha
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

masc ichtiolowa a niektorzy tribiotic powiem ci ze u mnie widac poprawe ale nie jakas kolosalna ;/ 25 mam wizyte u dermy to zobaczymy co zdecyduje
__________________
Wszystko czego pragniesz jest w zasięgu Twojej ręki..

GochaRozkocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 22:58   #190
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

ja 19, bylam wczesniej u innego, ale ten podobno jest dobry, zobaczymy. Masc ichtiolowa dziala na na niektóre i to swietne, z innymi NIC sobie nie poradzilo na razie i od 2 tygodni bez przerwy mam je na twarzy!;/ Daj znac co i jak)
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 20:45   #191
LuZa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Hej dziewczyny, ja mam troche pytanie z innej beczki. Stosuję isotrex od miesiaca i jest znaczna poprawa, ale dostałam rówiez od dermatologa antybiotyk doustny doxyratio. Miałam go brać, ale przeczytałam w ulotce, że nie wolno go stosować przy lub po kuracji izotretinoiną. nie wiem czy chodzi o izotretynoine doustnie stosowaną czy równiez o maść. Nie mam za bardzo mozliwosc znow do pani dermatolog jechać. Co myslicie?
LuZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:13   #192
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Może spróbuj do niej zadzwonic?
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:57   #193
LuZa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Nie wiem czy tak da radę, bo ona przyjmuje w przychodni prywatnej i jest nr podany do przychodni. Nie ma bezpośrednio do niej. Znalazłam w necie ulotke izotretynoiny doustnej czyli izoteku i tam pisze wyraźnie żeby nie stosowac izotretynoiny doustnej równocześnie z antybiotykami z grupy tetracyklin. Czyli pewnie maść można.
LuZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:01   #194
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Ja Isotrex dostałam do pani dermatolog na rogowacenie okołomieszkowe na ramionach, dekolcie. Używałam tak jak zaleciła go pani doktor, jednego dnia Isotrex, a następnego Xerial 30 i tak na przemian. Tak też zrobiłam, ale po pewnym czasie od zaczęci kuracji na moim ciele w miejscu używania tych maści pojawiły się łuszczące się wykwity. Od razu odstawiłam obie maści, powoli schodzą, ale nadal są. Jeśli nie będzie poprawy muszę udać się do lekarza. Prypomina to trochę wykwity u łuszczyków, ale nie jest to łuszczyca. Niestety pojawiło się to po Isotrexie, bo Xerial 30 używam już od długiego czasu i nigdy nic mi się nie stało. Jednak wolę teraz nie drażnić tego żadnymi maściami. Niestety Isotrex nie jest dla mnie, a dosyć byłam zadowolona. Z dekoltu pozbył się większości syfków. Nie jest idealnie, ale na tyle dobrze, że nic nie rzuca się w oczy, a skóra jest raczej gładka w dotyku. Gorzej z ramioami, bo tam na niewiele się zdał.
Nie będę już więcej ryzykować i więcej nie wrócę do Isotrexu, zwłaszcza, że efekty nie są tego warte.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:05   #195
scentjunkie
Raczkowanie
 
Avatar scentjunkie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 39
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

czesc dziewczyny. ja uzywalam isotrexu na zluszczenie odbarwien/blizn na nogach, ktore powstaly w wyniku poparzenia epilacja. Takze na przebarwienia na twarzy ("syfki" eksponowane na sloncu w tropikach). rowniez pojawily sie placki, zaczerwienione, przesuszone, jakby zrogowaciala lekko skora. przerazilo mnie to, ale faktycznie nakladalam nierowna wartswe i nie na super sucha skore, wiec mysle ze sugestie kolezanek z gory sa wlasciwe. z drugiej strony jakos musi sie ta skora zluszczac do rzeczy polecam na to cetaphil dermoprotektor, ktorego uzywam od czasu tego poparzenia doslownie do wszystkiego, bo pomogl mi nie raz i to bardzo. jak w opisie tak i jest naprawde: "...zapobiega powstawaniu nowych podrażnień...", "...przyśpiesza leczenie dermatologiczne, dzięki swoim właściwościom nie tylko chroni skórę ale też ułatwia wchłanianie leków stosowanych w różnych chorobach, m.in: w łuszczycy, rogowaceniu przymieszkowym, AZS, wyprysku (alergicznym), suchej, wrażliwej skórze, skórach wymęczonych preparatami antytrądzikowymi (pomaga w czasie kuracji kwasami, antybiotykami, retinoidami). Jest niekomodogenny (nie zapycha porów)..."
pozdrawiam
scentjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:39   #196
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Dermatolog mi powiedział, że Isotrex akurat nie ma działania rozjaśniającego przebarwienia, hmmm...

Ja używam od prawie tygodnia, na razie jest pogorszenie. Wraz z Istorexem dostałam Zineryt (solutio) i od ginekologa na prośbę dermatologa Syndi 35, co mnie przeraziło, bo ten dermatolog to najlepszy dermatolog w mieście (dużym mieście), więc grzecznie biorę od czwartku te tablety, bojąc się, że po skończeniu kuracji będzie gorzej...
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:21   #197
martynkaburza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

I jak kuracja u Was? Ja smaruję iso od miesiąca i poprawa jest, ale przy tym wyciąga wszystko na wierzch
martynkaburza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 08:52   #198
martynkaburza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Dziewczyny, raz jeszcze ja melduję, że regularnie używany isotrex naprawdę działa, buzia jest czysta, pory oczyszczone. Polecam, trzeba tylko wytrwałości. Trochę wysusza skórę, ale ja używam go na zmianę z kremem brzozowo-nagietkowym z sylveco. Teraz planuję jeszcze dołączyć acnederm.
martynkaburza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 07:56   #199
joroido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

cześć! ja włąśnie wczoraj posmarowałąms ie po raz 1szy Izotrexem. jestem zaskoczona konsystencją... wczesniej smarowałąm się duac, zindaclin, epiduo i tak od marca gdzieś, a cera nieznacznie mi się poprawiła, ja p dermatolog stwierdziła: efekty są marne jak na czas stosowania. Z powodu wyjazdów nei mogę rozpocząć terapii Izotekiem, zreszta słyszałam o wielu skutkach ubocznych i póki nie ejst ze mna tragicznie i istnieją inne - niewypróbowane - maści, to chyba będę tak próbowałasię wyleczyć. a w międzyczasie oc-35. chciałąm Was spytać, jak u Was działał izotek na zmiany potrądzikowe i blizny?? czy wygładził je choć trochę/zapobiegał?
joroido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 15:31   #200
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Ja stosuję isotrex od tygodnia i jestem mega zadowolona. Moim głównym problemem są zaskórniki i wągry.
Używam codziennie cienką warstwę, zmywam po 2 godzinach , smaruję buźkę kremem babydream .
Widzę po tygodniu, znaczne oczyszczenie porów na twarzy. Myślę,że jak skończę całą tubkę to buzia będzie super oczyszczona .
Oczywiście cera jest troszkę podrażniona i się łuszczy, ale ja się bardzo cieszę, bo widzę efekty
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 23:53   #201
intent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Question Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

czy tylko ja mam takie czerwone ślady po każdej niedoskonałośći ?
W tym miejscu robi się mi taki czerwony punkcik takie kółko
Strasznie to wygląda ,tylko pod makijażem wszystko fajnie , gładko .
Wydaje mi się że to może przez to że używam isotrexu codziennie .
Stosuje retinoidy od ponad roku i widzę oczyszczone pory po isotrexie lecz w miejscu jakiejś krostki zaczynaja sie robic takie czerwone plamki .
Może za mocno traktuje skórę ? . Za bardzo zdzieram . Sama nie wiem , co robić ?
intent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:54   #202
kowalowlow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1
GG do kowalowlow
Dot.: Re: Isotrex duży problem

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
izostrexin i solarium? to samobójstwo.
masz typowe objawy towarzyszące retinoidom- łuszczenie, podrażnienie, przejściowe pogorszenie stanu skóry. dołącz krem łagodząco-nawilżający (może byc z a-dermy) i zaciśniej zęby



Isotrex i Isotrexin to zupełnie coś innego
kowalowlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 07:53   #203
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Czy któraś słyszała o skutkach ubocznych stosowania zelu isotrex? Czy zel może być tak szkodliwy jak tabletki (np. Accutane)?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:41   #204
Ciapna
Przyczajenie
 
Avatar Ciapna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 28
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Nie zauważyłam, żeby Isotrex miał jakiekolwiek skutki uboczne
Radziłabym tylko używać wysoki filtr przeciwsłoneczny w ciągu dnia.
__________________
Ciapna
Ciapna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:40   #205
DontEverLookBack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Isotrex żel stosuję od ponad miesiąca. Zgłosiłam się do dermatologa bo walczę z krostami od kilku lat. Wcześniej przez rok czasu zażywałam Tetralysal, niby pomogło, ale cudownie mnie nie uzdrowiło. Wylądowałam u lekarza ponownie. Na noc na całą twarz smaruję cienką warstwę Isotrexu, rano zmywam, nakładam miejscowo Duac żel, poczekam aż wyschnie i nakładam podkład + korektor z Avene. Dodatkowo łykam Zincuprin 2x1. Zaliczyłam po drodze pogorszenie stanu cery, wysyp bolących gul, które "na wierzch" wyciąga Duac - pięknie i szybko dojrzewają. Przesuszenie dopadło mnie dopiero teraz, twarz piecze, łuszczy się i jest zaczerwieniona. Odstawiłam na parę dni Isotrex, aby skóra odpoczęła, nawilżam ją kremem dla cery zniszczonej kuracjami przeciwtrądzikowymi z Avene. Podążam ku dobremu widzę znaczną poprawę na twarzy, nowe nie pojawiają się już tak często, a stare szybciej znikają, są zasuszane

a jak u Was sytuacja?
DontEverLookBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:59   #206
Patrycja_Gliwice_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Ja mam duzy problem ze stale pojawiajacymi sie zaskornikami, ktore w okolicach brody przybieraja postac grudek. Zima regularnie staram sie zluszczac i stosowac kwasy (przede wszystkim glikolowy). Teraz moja twarz jest juz zagojona po 4 zluszczaniu w tym sezonie zimowym. Z powodu wyjazdu chyba nie uda mi sie odwiedzic dermatologa do wiosny, w zwiazku z tym dostalam masc Isotrex. Zastosowalam dzis po raz pierwszy, zel zmylam z twarzy po 2 godzinach physiogelem i posmarowalam kremem tej samej firmy. Jutro powtorze, zeby przyzwyczaic skore stopniowo. Napisze za jakis czas jakie sa efekty. Pozdrawiam!
Patrycja_Gliwice_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 14:14   #207
Patrycja_Gliwice_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez Patrycja_Gliwice_1987 Pokaż wiadomość
Ja mam duzy problem ze stale pojawiajacymi sie zaskornikami, ktore w okolicach brody przybieraja postac grudek. Zima regularnie staram sie zluszczac i stosowac kwasy (przede wszystkim glikolowy). Teraz moja twarz jest juz zagojona po 4 zluszczaniu w tym sezonie zimowym. Z powodu wyjazdu chyba nie uda mi sie odwiedzic dermatologa do wiosny, w zwiazku z tym dostalam masc Isotrex. Zastosowalam dzis po raz pierwszy, zel zmylam z twarzy po 2 godzinach physiogelem i posmarowalam kremem tej samej firmy. Jutro powtorze, zeby przyzwyczaic skore stopniowo. Napisze za jakis czas jakie sa efekty. Pozdrawiam!
Masc jest wg mnie super. Pozostawianie jej na kilka godzin na twarzy (max 3-4) w zupelnosci wystarczy. Nawet gdy stosuje sie przerwy i nie uzywa sie jej codziennie. Dziala, skora sie delikatnie luszczy, nawet mam wrazenie, ze wyrownal mi sie troche koloryt. Najwazniejsze, ze ogranicza powstawanie zaskornikow i niedoskonalosci. Jednak juz przy takim stopniowym uzywaniu masc podraznia skore, stad te wspomniane przerwy. Nie wyobrazam sobie zostawic te masc na cala noc na twarzy, podejrzewam, ze rano bylabym poparzona.
Generalnie- widze, ze dziala i polecam, ale z umiarem
Patrycja_Gliwice_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 16:09   #208
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Nigdy go nie używałam, ale dermatolog przypisał mi ten właśnie lek i mam wątpliwości, spore. Mam nie tylko mocno przetłuszczającą się skórę, ale też bardzo suchą i wrażliwą. Czy stosowanie go to na pewno dobry pomysł? Z retinoidów używałam tylko Atredermu i to tylko jednej buteleczki i fakt, poprawa była wielka i szybka, ale tak samo szybko zniknęła, jak się pojawiła. Jednak to inna pora roku... Nie wiem, czy mogę używać jakichś mocnych filtrów, bo pewnie nie znajdę niczego, co nie zapychałoby mi porów. Prawie każdy krem to robi, a co dopiero mocne, tłuste filtry. Niby mój podkład mineralny trochę chroni przed słońcem, ale to raczej niska ochrona.

Generalnie to boję się, że poprawa będzie niewielka, a do tego, że będę chodziła z niemożliwie przesuszoną i czerwoną skórą (i bez leków taka bywa, choć przy tym milionie suchych skórek i tak świecę się czasem niczym żarówka).
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 14:17   #209
Alicja1304
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1304
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Isotrexin

Isotrexin u mnie nie spowodował łuszczenia się skóry i chce tylko powiedzieć że to dzięki niemu nie wstydzę się pokazywać w kostiumie kąpielowym <3 moje koleżanki mają większy wysyp krost ode mnie i ja jako jedna z nielicznych osób w klasie nie wstydzę się pokazywać troszkę dekoltu i pleców (dużo osób w mojej klasie pije alkohol i już jedna 18 letnia dziewczyna ma wysyp bo pije :/ a wcześniej nic nie miała idealna skóra, ale teraz już taka sexy nie jest)
Alicja1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 15:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.