Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 06:39   #1261
Lokowana
Rozeznanie

Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dlatego często je kupuje. Starczaja tak na 3 pełne sety a mi to w zupełności wystarcza.
Kiedyś mieli takie duże białe ceramiczne butelki z cieniutko pędzelkiem to się trzeba było naćwiczyć żeby wybrać cały lakier.

Chociaż te butelki teraz mają takie krótkie pędzelki to nie wiem jak będzie.

Tylko szkoda bo nie ma całej gamy kolorystycznej tylko zawsze mają kilka wybranych przez siebie kolorów. Tym razem wzięłam wszystko co było 😋
Te dostępne kolory zmieniają się co jakiś czas?
Stary Wczoraj, 06:42   #1262
eckpascal
Raczkowanie

Tak, zmieniają się. Chyba jak wszystkie obecne będą wykupione to wrzucają inne. Tak.mi się wydaje
eckpascal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 06:59   #1263
LazyMarcepan
Raczkowanie

Cześć dziewczyny
Kupiłam zestaw i od czasu do czasu robie sobie pazurki. Miałam twardą płytkę paznokcia i większego problemu nigdy nie miałam. Zrobiłam może 4 razy sobie kolor na paznokciach i wiecej nie robie... Moja płytka jest cieńsza chyba o 2/3! Przed ściągnięciem mocze paznokcie w acetonie 10 minut i powiem, że nie wiele to daje. Zawsze, ale to zawsze, baza wygląda jakbym sobie polała superglue na płytkę, bo lakier nie chce mi ładnie schodzić więc muszę pilnikiem go atakować. Staram się robić to delikatnie i ostrożnie ale masakra, po ściągnięciu moje paznokcie są tak miękkie, że muszę je obciąć całkowicie. Myślicie, że jest to jakaś "alergia"nie wiem na aceton? na lakier?

Bloguję dlaczego sukcesów nie ma??!!
https://przedama.wordpress.com/
LazyMarcepan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 07:23   #1264
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny to jak, macie pomysł czemu płowieją mi wzorki spod topu?
Oktawiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:06   #1265
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez LazyMarcepan Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kupiłam zestaw i od czasu do czasu robie sobie pazurki. Miałam twardą płytkę paznokcia i większego problemu nigdy nie miałam. Zrobiłam może 4 razy sobie kolor na paznokciach i wiecej nie robie... Moja płytka jest cieńsza chyba o 2/3! Przed ściągnięciem mocze paznokcie w acetonie 10 minut i powiem, że nie wiele to daje. Zawsze, ale to zawsze, baza wygląda jakbym sobie polała superglue na płytkę, bo lakier nie chce mi ładnie schodzić więc muszę pilnikiem go atakować. Staram się robić to delikatnie i ostrożnie ale masakra, po ściągnięciu moje paznokcie są tak miękkie, że muszę je obciąć całkowicie. Myślicie, że jest to jakaś "alergia"nie wiem na aceton? na lakier?
Pewnie masz semilaca który ciężko się odmacza... To nie jest żadna alergia tylko wymoczone paznokcie, moje pazury po odmaczaniu też są miękkie, ale po kilkunastu minutach gdy "oddadza" aceton wracają do swoich naturalnych właściwości (są na powrót twarde). A resztki bazy powinno wyrównać się delikatnie boczkiem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jak, macie pomysł czemu płowieją mi wzorki spod topu?
Bo nie trzymasz ich w ciemnym miejscu. Nawet pod najlepszym topem kolor splowieje jeśli będzie wystawiony na światło słoneczne. Ja swoje wzorniki po malowaniu chowam do półki, a gdy widzę, że splowialy jakieś kolory to nakładam na dany tips jedną warstwę koloru + top i jest już ok

Stary Wczoraj, 11:04   #1266
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Pewnie masz semilaca który ciężko się odmacza... To nie jest żadna alergia tylko wymoczone paznokcie, moje pazury po odmaczaniu też są miękkie, ale po kilkunastu minutach gdy "oddadza" aceton wracają do swoich naturalnych właściwości (są na powrót twarde). A resztki bazy powinno wyrównać się delikatnie boczkiem

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Bo nie trzymasz ich w ciemnym miejscu. Nawet pod najlepszym topem kolor splowieje jeśli będzie wystawiony na światło słoneczne. Ja swoje wzorniki po malowaniu chowam do półki, a gdy widzę, że splowialy jakieś kolory to nakładam na dany tips jedną warstwę koloru + top i jest już ok

Ja pisałam już wcześniej ten post, ale nikt nie odpowiedział, to napiszę jeszcze raz
Pomalowałam mamie paznokcie, dwie warstwy białego, pomaziałam pisakami i rozmyłam cleanerem, na to top SPN 501. Po 2-3 dniach wzorki zaczęły blednąć
Jadę jutro na wakacje i sama chciałam sobie zrobić takie wzorki, ale teraz to już nie wiem...
Stary Wczoraj, 11:11   #1267
owcashow
Raczkowanie

Cytat:
Ja pisałam już wcześniej ten post, ale nikt nie odpowiedział, to napiszę jeszcze raz
Pomalowałam mamie paznokcie, dwie warstwy białego, pomaziałam pisakami i rozmyłam cleanerem, na to top SPN 501. Po 2-3 dniach wzorki zaczęły blednąć
Jadę jutro na wakacje i sama chciałam sobie zrobić takie wzorki, ale teraz to już nie wiem...
Wiem o ktora metode zdobienia ci chodzi i wydaje mi sie ze to moze byc po prostu taki ich urok. Cleaner odparowuje, rozmywa kolor jeszcze bardziej, top nalozony na cleaner i atrament z pisakow tez moze tracic czesc swoich ochronnych wlasciwosci

Wysłane z mojego SM-A300F przy użyciu Tapatalka
owcashow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:24   #1268
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez owcashow Pokaż wiadomość
Wiem o ktora metode zdobienia ci chodzi i wydaje mi sie ze to moze byc po prostu taki ich urok. Cleaner odparowuje, rozmywa kolor jeszcze bardziej, top nalozony na cleaner i atrament z pisakow tez moze tracic czesc swoich ochronnych wlasciwosci

Wysłane z mojego SM-A300F przy użyciu Tapatalka
Hmm, to chyba nie jest w takim razie najlepszy pomysł na plażowe zdobienie, bo po dwóch dniach będę mieć białe paznokcie
Stary Wczoraj, 12:05   #1269
stypi_89
Zadomowienie

Cytat:
Hmm, to chyba nie jest w takim razie najlepszy pomysł na plażowe zdobienie, bo po dwóch dniach będę mieć białe paznokcie
ja mam teraz na paznokciach to zdobienie z rozmytych mazaków. Fakt, że dopiero od 3 dni, ale jak na razie nic się z tym nie dzieje. Top mam Eco.
23.03.2017
stypi_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:20   #1270
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja mam teraz na paznokciach to zdobienie z rozmytych mazaków. Fakt, że dopiero od 3 dni, ale jak na razie nic się z tym nie dzieje. Top mam Eco.
U mamy z każdym dniem jest bledsze. Na drugi dzień jeszcze było ok, ale po dwóch dniach już coraz bardziej się rozmywało. Kurcze
Stary Wczoraj, 20:45   #1271
aqgatta58
Zadomowienie

Cytat:

Widocznie taki urok tych pisaków.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:59   #1272
stypi_89
Zadomowienie

Cytat:
U mamy z każdym dniem jest bledsze. Na drugi dzień jeszcze było ok, ale po dwóch dniach już coraz bardziej się rozmywało. Kurcze
U mnie wyglądają tak i mówię jak narazie nic się nie dzieje ☺ mogę za kilka dni znowu zrobić zdjęcie dla porównania 😉IMG_20170623_215529.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
23.03.2017
stypi_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości