Wstrząśnienie mózgu?-POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 23:45   #1
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78

Wstrząśnienie mózgu?-POMOCY!


Hej! Uderzyłam się dziś ok.godz.14 mocno o szafę w przednią część głowy (oczywiście niechcący) na początku nic mi nie było (może leciutko mnie zamroczyło) zaraz po tym zdarzeniu poszłam wziąść prysznic po ok.pół godziny będąc w wannie przy schylaniu zaczęłam odczuwać ból i jakby mnie zamroczyło.. zrobiłam się dość blada na twarzy i głowa mnie boli aż do teraz. Gdy jestem w bezruchu to mnie nie boli ból się nasila gdy schylam głowę bądz nią poruszam itp. szukałam w wyszukiwarce wiadomości na temat wstrząśnienia mózgu lecz nic konkretnego nie wyczytałam jedyne co mnie zaniepokoiło to artykuł że wstrząśnienie mózgu objawia się przy każdym uderzeniu w głowę... nie mam żadnego guziołka itp.głowa boli mnie w środku najbardziej przednia część(choć trudno to określić). co w tej sytuacji powinnam zrobić?????Czy to może być wstrząs mózgu????Zgłosić się do lekarza????? Proszę o szybką odpowiedz
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.