pomocyyyyyyyyyyyyy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 10:14   #31
iwonka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

niestety była z nim od razu wiedziałam ze tak bedzie ale nie mogłam jej namowić żeby dała sobie spokoj ale jutro jade z nia na badania (bo gościu stwierdził że jak chce dziecko niech sobie sama radzi) a ona nie zna francuskiego wiec jade z nią i jaki jest najlepsze wyjscie teraz usunąc czy czekac czy co lekarz pewnie powie ze czekac i czesto kontrolowac a jak zobaczy dopiero np w 7 miesiącu że jest chore to co wtedy??
iwonka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:16   #32
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

Oczywiście, że można wykonać test ciążowy z moczu. Tak samo jak przy teście z krwi, bada się poziom gonadotropiny kosmówkowej (HCG). Z moczu (a nie z krwi) robili mi test ciążowy w szpitalu, przed zabiegiem serca. Brzuszek nie wygląda na ciążowy i myślę, że może to być coś poważnego. Postaraj się jak najszybciej pójść do lekarza
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:27   #33
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

Cytat:
Napisane przez iwonka189 Pokaż wiadomość
niestety była z nim od razu wiedziałam ze tak bedzie ale nie mogłam jej namowić żeby dała sobie spokoj ale jutro jade z nia na badania (bo gościu stwierdził że jak chce dziecko niech sobie sama radzi) a ona nie zna francuskiego wiec jade z nią i jaki jest najlepsze wyjscie teraz usunąc czy czekac czy co lekarz pewnie powie ze czekac i czesto kontrolowac a jak zobaczy dopiero np w 7 miesiącu że jest chore to co wtedy??

Dziewczyno w jakies chore jesteście czy co ?
jakie najlepsze wyjście ?
decyzje podejmuje sie samodzielnie a nie przez forum .
uwazam ze to prowokacja i to marna .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:20   #34
iwonka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

decyzje to ona podejmie i juz wiem jaką chciałam sie tylko dowiedziec czy grozi cos dziecku i juz wszystko wiem co chciałam wiedziec
iwonka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:48   #35
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Talking Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
i ona była z takim gościem???
jesli chodzi o mnie to by mnie to nie przeszkadzalo ze kochanek wysyla mnie na aborcje, obojetnie z jakiego powodu; bo sama mam takie samo zdanie ze trzeba byc gotowym na to. ja sie co prawda zabezpieczam ale jesli bylabym o zgrozo w ciazy to bym usunela, a ile razy - ile razy byloby to konieczne

moj mezczyzna powiedzial ze kocha mnie na tyle mocno ze nie dopuscilby zebym ktoregos dnia zrobila test i wyszedl by z 2 kreskami (tyle ze dotyczylo to seksu przerywanego, a uzywamy gumek za kazdym razem)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 00:03   #36
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: pomocyyyyyyyyyyyyy

Cytat:
Napisane przez Bershka27 Pokaż wiadomość
witam i blagam o pomoc.......od 3 miesiecy moja miesiączka trwa 3 dni zawsze trwala 6 mam mdłości jestem senna itd ostatnio robiłam badania moczu które miały wykluczyć ciąże i tak własnie sie stalo ...jestem zalamana nie wiem co sie dzieje z tygodnia na tydzien nie mieszcze sie w ubrania mialam plaski brzuch a teraz wygląda on tak wcale nie jem więcej a tyje z dnia na dzien czy te badania mogly sie pomylic????czy moze jestem chora???
witam
jeśli masz możliwość zrób może badania tarczycy jeszcze przed wizytą u gina - TSH i FT4- to są badania z krwi
można tutaj gdybać ale mi pasują tutaj te objawy do niedoczynności tarczycy... tycie senność, mdłości i problem z miesiaczkami, odkąd wpadłam w niedoczynność tarczycy takie mam wlasnie objawy
wiec może warto się przebadac pod tym kątem
i daj znać co i jak
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.