Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 13:05   #31
lucky215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Agata Świecka reaktywowała swoją szkołę wizażu.Sama ma mistrzostwo wizażu,więc najlepiej uczyć się u źródła, a jej uczennice mają już swoje szkoły! Obecna cena za tydzień kursu 1250.Ja właśnie zapisałam się. Podaje Wam link: http://www.beauty-box.pl/school/
lucky215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:52   #32
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Zależy, jak ktoś ma "dar" w sobie to kurs mu wystarczy by być dobrym specjalistą
Chyba mamy odmienne pojęcie "dobry specjalista"...dla mnie dobry specjalista to nie tylko ktoś kto ma dar w sobie i umie wykonywać zabiegi. Do tego żeby zrobić peeling, masaż, maskę a na końcu wszystko przyklepać kremem nie trzeba wielkiej filozofii.
Dla mnie dobry specjalista to osoba, która ma dużą wiedzę i w teorii i w praktyce (praktyce dlatego, że widział i przerobił w swojej karierze już ileś tam skór, pomógł im wyjść na prostą, wyleczył z trądziku itp), wiedzę nie tylko jak nałożyć maskę, ale też jak każdy składnik maski będzie działał, potrafi w inci rozpoznać który składnik za co odpowiada, wyjaśnić klientce dlaczego glikol jest mocniejszy od migdału, że jej trądzik leczony już tyle lat bezskutecznie może być spowodowany gronkowcem czy nużeńcem. Dobry specjalista potrafi wyjaśnić klientce mechanizm działania wolnych rodników, proces powstawania przebarwień, dlaczego substancje zamknięte w liposomach działają dogłębniej, dlaczego parabeny to wcale nie jest takie zło jak je malują.
Bycie dobrym specjalista w dzisiejszych czasach nie polega tylko na darze w sobie, ale ogromnej wiedzy teoretycznej, którą umiemy wykorzystać w praktyce. Dzisiaj klientki są bardzo świadome, pytają i chcą mieć jakąś tam wiedzę. Niestety za dużo mamy dzisiaj panienek po kursach (przepraszam za określenie), które latają na papierosa między zabiegami, a ich wiedza jest tak wielka że nie potrafią powiedzieć czym się różni SLES od SLS, ba nie wiedzą nawet co to jest, a zapytane o frosting myślą, że to zjawisko pogodowe.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:00   #33
ryskamaryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja z całą odpowiedzialnością polecam Centrum kształcenia Zacisze w Warszawie. Ćwiczenia na żywych modelach, nie w teorii! Na każde zajęcia zapewniają modeli i profesjonalne kosmetyki. Pracują na sprzęcie takim jak w gabinecie. Podczas nauki w szkole 2 letniej zapewnione są praktyki w najlepszych salonach w Warszawie, a dodatkowo jest możliwość zatrudnienia tam na stałe
ryskamaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 23:01   #34
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez ryskamaryska Pokaż wiadomość
Ja z całą odpowiedzialnością polecam Centrum kształcenia Zacisze w Warszawie. Ćwiczenia na żywych modelach, nie w teorii! Na każde zajęcia zapewniają modeli i profesjonalne kosmetyki. Pracują na sprzęcie takim jak w gabinecie. Podczas nauki w szkole 2 letniej zapewnione są praktyki w najlepszych salonach w Warszawie, a dodatkowo jest możliwość zatrudnienia tam na stałe

Acha

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Chyba mamy odmienne pojęcie "dobry specjalista"...dla mnie dobry specjalista to nie tylko ktoś kto ma dar w sobie i umie wykonywać zabiegi. Do tego żeby zrobić peeling, masaż, maskę a na końcu wszystko przyklepać kremem nie trzeba wielkiej filozofii.
Dla mnie dobry specjalista to osoba, która ma dużą wiedzę i w teorii i w praktyce (praktyce dlatego, że widział i przerobił w swojej karierze już ileś tam skór, pomógł im wyjść na prostą, wyleczył z trądziku itp), wiedzę nie tylko jak nałożyć maskę, ale też jak każdy składnik maski będzie działał, potrafi w inci rozpoznać który składnik za co odpowiada, wyjaśnić klientce dlaczego glikol jest mocniejszy od migdału, że jej trądzik leczony już tyle lat bezskutecznie może być spowodowany gronkowcem czy nużeńcem. Dobry specjalista potrafi wyjaśnić klientce mechanizm działania wolnych rodników, proces powstawania przebarwień, dlaczego substancje zamknięte w liposomach działają dogłębniej, dlaczego parabeny to wcale nie jest takie zło jak je malują.
Bycie dobrym specjalista w dzisiejszych czasach nie polega tylko na darze w sobie, ale ogromnej wiedzy teoretycznej, którą umiemy wykorzystać w praktyce. Dzisiaj klientki są bardzo świadome, pytają i chcą mieć jakąś tam wiedzę. Niestety za dużo mamy dzisiaj panienek po kursach (przepraszam za określenie), które latają na papierosa między zabiegami, a ich wiedza jest tak wielka że nie potrafią powiedzieć czym się różni SLES od SLS, ba nie wiedzą nawet co to jest, a zapytane o frosting myślą, że to zjawisko pogodowe.
Mea culpa ! myślałam ze chodzi o wizaż, jeśli chodzi o kosmetykę to całkowicie się z tobą zgadzam
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:58   #35
fanka_makeup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja uczęszczałam na kurs wizażu do Selectu i na prawdę mimo różnych opinii mogę Wam polecić. Przede wszystkim codziennie wykonywałyśmy inny makijaż, mnóstwo kosmetyków, bsrdxo profesjonalne wykładowczynie które zawsze służą pomocą
Mnóstwo z niego wyniosłam i się nauczyłam.dziś już sama maluje i mam grono klientek.
fanka_makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 15:44   #36
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Acha

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------


Mea culpa ! myślałam ze chodzi o wizaż, jeśli chodzi o kosmetykę to całkowicie się z tobą zgadzam
A ja cały czas byłam pewna, że o kosmetyce/kosmetologii mówimy
W wizażu uważam, że spokojnie wystarczy dobry kurs a potem to już tylko Twoja praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.
Osobiście mogę polecić szkołę na Mokotowskiej i Select. Mokotowską poleciłabym na dłuższy kurs, a Select ma fajne szkolenia później jak już znasz "podstawy"
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 14:52   #37
ryskamaryska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZACISZE osobiście polecam dla dziewczyn z Warszawy! Wszystkie zaświadczenia, czyli świadectwa na druku państwowym MEN + dla zainteresowanych tłumaczenie (mam w grupie dwie osoby, które mieszają za granicą). Zajęcia odbywają się na warszawskim Targówku. Atmosfera super, ale co najważniejsze - jest bardzo profesjonalnie. Zajęcia praktyczne odbywają się na modelach w pełni profesjonalnej sali. Nauka trwa 2 lata, a dla najlepszych zapewniają praktyki w renomowanym, warszawskim salonie kosmetycznym. Bardzo polecam tę szkołę i pozdrawiam całą kadrę
ryskamaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 15:02   #38
Coccoszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Fajne kursy są w Łodzi, a Łódź tańsza od Warszawy. Zajęcia nie są codziennie więc jakoś można wszystko pogodzić
Coccoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 19:11   #39
pullinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Witam Dziewczyny,
Zdecydowałam się na rewolucję w życiu i wybieram się na kurs kosmetyczny. Z góry dziękuję za porady typu: daruj sobie kurs idź do studium. Plan jest taki - teraz kurs, w przyszłym roku podyplomowa lub uzupełniająca kosmetologia.
Jestem z Warszawy i poszukuję kursu tutaj. Oferta z Zacisza (podana wyżej) bardzo ciekawa ale nie chciałabym dojeżdżać tam z Ursynowa. Zdecydowanie wolałabym centrum i okolice.
Zastanawiam się nad New Nails, Pro-Activ i Go Work. New Nails najdroższy ale w cenie jest też kurs stylizacji rzęs 1:1 i ciekawe zabiegi. No i najwięcej godzin - jednak cena nieco odstrasza.
Co polecacie? Czy orientujecie się czy Go Work zapewnia modelki? Nie interesuje mnie ćwiczenie na kursantkach bo to strata czasu.

Edytowane przez pullinek
Czas edycji: 2013-10-12 o 19:14
pullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:22   #40
pullinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Dziewczyny, decyzja podjęta błyskawicznie. Dziś rusza kurs w New Nails z dofinansowaniem z programu "Szansa", także jest na niego dobra zniżka. Musiałam zdecydować się błyskawicznie. Zaczynam już dziś
pullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:09   #41
Katarzyna_kocham gory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

ja jestem w trakcie kursu 2 - letniego -w http://studiumwizazu.com zapowiada się ciekawie, zajęcia prowadzone przez osoby z pasją. niebawem podzielę się opinią.

Edytowane przez Katarzyna_kocham gory
Czas edycji: 2014-01-04 o 08:33 Powód: link
Katarzyna_kocham gory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 16:31   #42
HanulaS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

wygląda to tak:


KURSY KOSMETYCZNE w ERUDIO :


- profesjonalny kurs kosmetyczny (110 godz.)

- makijaż profesjonalny (45 godz.)

- wizaż makijaż stylizacja i kreowanie wizerunku (100 godz.)




najlepiej chyba isc na pierwszy jeżeli wczesniej nic nie robiłaś w tym kierunku, ale jeżeli już byłaś na jakimś kursie to poszłabym na wizaż.
HanulaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 19:54   #43
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Mogę Wam jedynie potwierdzić, że po samych szkoleniach można na spokojnie dostać prace w tej branży. Ja jestem bliska otwarcia własnego salonu. Robiłam wyłącznie szkolenia zawodowe ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:45   #44
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ale co dokładnie robiłaś? Wiem, że można dostać pracę, sama zrobiłam tak paznokcie, wizaż i rzęsy. Szkolenia są jednak tylko dla ludzi pracowitych.
Bo tutaj samodzielnie trzeba dochodzić do perfekcji. Nikt za nas niczego nie wykona, same musimy się wszystkiego nauczyć.
Ale uważam, że taka droga jest bardzo pozytywna.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:07   #45
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Wizaż, paznokcie, rzęsy, a w planach kolejne szkolenia. Uwielbiam ogarniać nowe tematy. Jest z tego i większy zarobek i większe możliwości. Takie coś mi zdecydowanie odpowiada. I druga sprawa - salony kosmetyczne, które stoją w miejscu, tak naprawdę nigdy niczego nie osiągają.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:42   #46
anjam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Witam! Mam ambitny plan wybrać się na kurs wizażu do SELECT. Zapytałam już o formę płatności. Jak, do kiedy, ile... Komentarze są głównie pozytywne, więc mam nadzieję że się nie przejadę miło by było gdyby znalazła się wśród Was osóbka, która też chciałaby się wybrać. Było by o wieeele raźniej odzywajcie się! Pozdrawiam!
anjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:26   #47
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Założyłaś konto specjalnie po to, żeby o tym napisać? Akurat nie zauważyłam, aby opinie o Select były jakoś wybitnie dobre - to co znajduję w sieci jest raczej bardzo przeciętne. Jesteś pewna tej szkoły? Ktokolwiek Ci ją polecił?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:05   #48
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Nie atakuj, nie ma sensu, wiadomo po co ;-)
To fakt - akurat tego zawodu można się nauczyć przez szkolenia. Najważniejsze że ni9e ma tutaj żadnego wymogu studiów, wyższego wykształcenia.
Bo tak naprawdę - po co to?
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 07:27   #49
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Jak dla mnie 99% zawodów nie wymaga wyższego wykształcenia. Sami wprowadziliśmy się w moment w którym wszyscy chodzimy na studia, ale ludzie już mądrzeją, prawda jest taka, że na zdecydowaną większość uczelni czeka upadek. Ludzie rozumieją już, że studia nie dają im pracy!
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 22:03   #50
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

I masz rację. Prawda jest taka, że zdecydowana większość osób idzie na studia po to, żeby wydłużyć młodość, a nie biorą pod uwagę faktu,
że to co robią teraz, a raczej to czego nie robią, negatywnie wpłynie na ich przyszłość!
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 07:21   #51
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja tam w planach mam kolejne szkolenia i otwarcie własnego salony kosmetycznego. Będę potrzebowała na to kilku lat, ale w momencie dojścia do perfekcji na pewno będę chciała prowadzić własny salon, o ile będę posiadała odpowiednią bazę klientek.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 22:09   #52
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja widziałam, że Zmalowana Make-Up Tv w wawie ma chyba w maju szkolenie. Jestem jej szaloną fanką i chciałam jechać na szkolenie w Olsztynie, ale nie dałam rady z kasą. Szkolenie jest jednodniowe, makijaż w stylu glamour i makijaż dzienny. Myślicie, że warto? Ona ma wice mitrzostwo to chyba szkolenie będzie warte tych pieniędzy...? Z drugiej strony strrrrasznie chciałabym ją poznać, jest mega pozytywną osobą!
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 22:50   #53
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ja w zeszłym roku znalazłam ofertę kursu makijażu na F a s t D e a l Kurs odbywał się w Akademii Urody w Pruszkowie. Pochodzę z wielkopolski, zatem by nie jechać samej, namówiłam na ten kurs jeszcze 2 koleżanki. Wybrałyśmy wtedy stopień podstawowy. Bardzo dokładnie wyłożona teoria, sporo ćwiczeń na modelkach z różnymi instruktorami, dzięki czemu miałyśmy porównanie kto jak uczy, zaświadczenie MEN i dyplom. Po powrocie do domu musiałyśmy przetrenować zdobytą wiedzę, zanim odważyłyśmy się pojechać na wyższy stopień kursu. Drugi stopień był już dużo trudniejszy, a na koniec wykonywana była sesja do magazynu "Ślubne fryzury i makijaże". Dla mnie ta sesja była mega przeżyciem. Spodobało mi się tak bardzo, że wykupiłam sobie jeszcze kilka kursów tematycznych (karnawałowy, fashion) dzięki czemu zyskałam więcej fotek do gazety, co wzbogaciło moje portfolio.
Oferta Akademii jest bardzo obszerna, więc nie spoczęłam tylko na makijażach. Mam już ukończone kursy manicure, pedicure. Planuję jeszcze zrobić zagęszczanie rzęs, włosów, masażu relaksacyjnego.
Ofertę z kursami możecie zobaczyć tutaj https://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/oferta-zaku...ia-urody/27138
Poniżej kilka zdjęć
Niestety wizaż blokuje link, ale jakby co piszcie na priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (51,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (55,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (56,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (51,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27925_574127359322925_1616911979_n.jpg (80,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 902845_687168574666753_1450695373_o.jpg (88,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com

Edytowane przez kawa80
Czas edycji: 2014-06-26 o 22:52
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:15   #54
kamamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Heh, szukam i sama niewiem, chyba zdecyduje się na select.edu.pl w warszawie. Słyszałam, że wizaż mają na wysokim poziomie.
ktoś coś?
kamamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 19:44   #55
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Niedawno otworzona szkoła http://www.promakeupacademy.pl/kontakt . Prowadzą ją znani blogerzy , opinie są bardzo dobre
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 17:40   #56
kamamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Wygląda nieźle, ale ja wolę doświadczoną szkołę, a Select wygląda dobrze. W poniedziałek zapisuję się na wizaż.
kamamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 23:10   #57
maagsju
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Ma ktoś jakieś opinie na temat kursów pro - active? Strona dobrestudium.pl
Z góry dzięki za odpowiedzi 😉


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maagsju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 13:24   #58
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cześć Dziewczyny Robiła któraś z Was może kursy w New Nails?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 14:35   #59
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Robiła któraś z Was może kursy w New Nails?
Ja byłam prawie 2 lata temu i srednio polecam kurs wizazu. kosmetyki jakimi malowalysmy to jakies butterfly i inne no name'y , ze 3 sztuki dobrej jakości kosmetyków.

Praktycznie niczego sie tam nie nauczylam.
I ciągłe problemy z modelkami.
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 14:44   #60
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Ja byłam prawie 2 lata temu i srednio polecam kurs wizazu. kosmetyki jakimi malowalysmy to jakies butterfly i inne no name'y , ze 3 sztuki dobrej jakości kosmetyków.

Praktycznie niczego sie tam nie nauczylam.
I ciągłe problemy z modelkami.
W przyszłym roku chciałam się wybrac do nich na Zawodowy kurs kosmetyczny, w sumie większość opinii jakie znalazłam są dobre hmm sama nie wiem teraz.

A znacie może jeszcze jakąś szkołę organizującą takie kursy zawodowe?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 09:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.