Dlugi seks bez wytrusku ?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 21:23   #31
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Ja czytałam, że faceci tak samo jak kobiety potrafią po prostu nie "dochodzić". Brak wytrysku, brak orgazmu i po prostu zakończenie z nudów albo zmęczenia. Podobno może być to spowodowane różnymi rzeczami (właśnie jak alkohol, stres, nuda, albo po prostu za długie wstrzymywanie się w celu wydłużania).

To jest tylko to co słyszałam.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:37   #32
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że faceci tak samo jak kobiety potrafią po prostu nie "dochodzić". Brak wytrysku, brak orgazmu i po prostu zakończenie z nudów albo zmęczenia. Podobno może być to spowodowane różnymi rzeczami (właśnie jak alkohol, stres, nuda, albo po prostu za długie wstrzymywanie się w celu wydłużania).

To jest tylko to co słyszałam.
Tyle, że brak wytrysku nie równa się brakowi orgazmu, a brak orgazmu brakowi wytrysku. Może być wytrysk bez orgazmu i orgazm bez wytrysku. Zdarza się pewnie rzadziej niż u kobiet stosunek bez orgazmu, ale się zdarza z rożnych powodów.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:43   #33
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Tyle, że brak wytrysku nie równa się brakowi orgazmu, a brak orgazmu brakowi wytrysku. Może być wytrysk bez orgazmu i orgazm bez wytrysku. Zdarza się pewnie rzadziej niż u kobiet stosunek bez orgazmu, ale się zdarza z rożnych powodów.
Wiem dlatego napisałam to osobno A jeżeli miał orgazm, a nie miał wytrysku, mimo że wcześniej nic nie robił, to ja bym go chyba do lekarza wysłała Natomiast ja zakładam, że nie było ani tego ani tego.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:52   #34
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Wiem dlatego napisałam to osobno A jeżeli miał orgazm, a nie miał wytrysku, mimo że wcześniej nic nie robił, to ja bym go chyba do lekarza wysłała Natomiast ja zakładam, że nie było ani tego ani tego.
A ja myślę, że sam dokończył w łazience np. bo sory... bez zabezpieczenia jak facet niegłupi to miał stracha, to skutecznie go hamowało... A jej powiedział, że w niej nie skończył i tyle. Ot cała tajemnica.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 02:08   #35
ziomalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

to jak to nie wiesz kiedy tż ma orgazm ?
to ile razem współżyjecie? tydzien dwa?
nie no ale pytanie to mu zzapodałaś......
pogratulować......





zabiore cie właśnie tam gdzie miłość........zapomniałam jak to leciało
kocham Cie misiu
ziomalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:54   #36
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

[QUOTE=ziomalka;11613146]to jak to nie wiesz kiedy tż ma orgazm ?
to ile razem współżyjecie? tydzien dwa?
nie no ale pytanie to mu zzapodałaś......
pogratulować......



ja tez tego nie potrafie zrozumiec jak mozne nie zauwazyc ze tz doszedl przeciez to widac wystarzczy tylko sie przyjrzec i wszystko wiadome
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:24   #37
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez WithYou Pokaż wiadomość
Witam, nie szukałam tego tematu w wcześniejszych watkach..
ale chcę po prostu zapytać ..
otóż tak : Kochałam się z moim TŻ-em ok. 2 i pół godz. bez
zabezpieczenia .. gdy po kilku dniach się go zapytałam ..
'czy skończył we mnie' on powiedział, że nie.
Ale czy to możliwe, żeby facet nie miał wytrysku przez 2.5 godz. ?

Czekam na odpowiedzi, dzięki

mozliwe.
i dzieku bogu!
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 03:00   #38
Satania
Raczkowanie
 
Avatar Satania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: po drugiej stronie wielkiej wody ....
Wiadomości: 40
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Moj byly TZet (wiek wtedy 20 lat) mogl wstrzymywac wytrysk dowolnie Godzina, dwie, trzy ... po prostu sie tak kontrolowal. Ale zauwazylam ze w pewnym momencie jak trwalo to za dlugo to juz nie mogl dojsc. A na pewno w przypadku faceta brak wytrysku to brak orgazmu, chociaz ma za to przyjemnosc przez 3h, wiec tylko jemu oceniac co woli.

Na poczatku bylam bardzo z tego zadowolona, bo lubie dluuugie numerki. Po jakims czasie zaczelo mi to doskwierac psychicznie, brakowalo mi jego orgazmow... no i ja lubie jak mezczyzna dochodzi we mnie ... nie wiem te kilka ostatnich ruchow jest troche innych, i nie powiem ze czuje wytrysk, ale cos czuje Zreszta ja sama w miare moge kontrolowac swoj orgazm (no lekko go opoznic lub przyspieszyc) wiec jak czuje ze to juz to zwykle dochodzimy razem.
Satania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 08:59   #39
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Facet (jeśli jest zdrowy) to raczej zawsze ma wytrysk . Nawet zakładając ekstremalnie że nie chce , a ty go np pobudzisz ręką to i tak bedzie miał wytrysk , nawet wbrew swojej woli :P (taka jego natura)
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:55   #40
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez karuska88 Pokaż wiadomość
to nie potrafisz sama ocenic kiedy tz konczy w Tobie??? moze tego nie czuje ]sz ale po jego zachowaniu idzie przeciez poznac"D

Fakt, że nie czuć zazwyczaj momentu wytrysku w środku, ale po minie też nie zawsze Czasem mój Tż ma taką minkę, że weidentnie widać, że doszedł, ale nie raz było tak, że byłam zdziwiona, że się "spuścił", bo Jego minie nie było można tego poznać. Jednak ZAWSZE przecież sperma wypływa nam z środka (co jest dosyć uciążliwe) więc rzeczywiście pytanie "czy skończyłeś we mnie" było dziwne.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Satania Pokaż wiadomość
Moj byly TZet (wiek wtedy 20 lat) mogl wstrzymywac wytrysk dowolnie Godzina, dwie, trzy ... po prostu sie tak kontrolowal. Ale zauwazylam ze w pewnym momencie jak trwalo to za dlugo to juz nie mogl dojsc. A na pewno w przypadku faceta brak wytrysku to brak orgazmu, chociaz ma za to przyjemnosc przez 3h, wiec tylko jemu oceniac co woli.

Na poczatku bylam bardzo z tego zadowolona, bo lubie dluuugie numerki. Po jakims czasie zaczelo mi to doskwierac psychicznie, brakowalo mi jego orgazmow... no i ja lubie jak mezczyzna dochodzi we mnie ... nie wiem te kilka ostatnich ruchow jest troche innych, i nie powiem ze czuje wytrysk, ale cos czuje Zreszta ja sama w miare moge kontrolowac swoj orgazm (no lekko go opoznic lub przyspieszyc) wiec jak czuje ze to juz to zwykle dochodzimy razem.

A mój TŻ gdy się już dłuuugo kochamy to nie ma bata - musi się spuścić, bo inaczej czuje nieprzyjemne uczucie w jądrach. Jak to On tłumaczy "Jakby mu się chciało siku, ale nie mógł" i czuje się też pełny... dlatego kochamy się dopóty, dopóki nie będzie wytrysku.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:59   #41
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Tak, kochaliście się 2.5 godziny, Ty nie wiesz, czy on miał wytrysk...czy przypadkiem nie zasnęłaś w połowie? Bo ja bym zasnęła szczególnie gdybym przez ten czas zdążyła z kilka razy dojść...
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 16:10   #42
WithYou
Przyczajenie
 
Avatar WithYou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

Cytat:
Napisane przez ziomalka Pokaż wiadomość
to jak to nie wiesz kiedy tż ma orgazm ?
nie pytalam sie o orgazm pytałam so o wytrysk .. nie widać ?
moze i rzeczywiscie zle wszystko napisalam,, ale uznalam, ze tak bedzie dobrze i wszyscy zrozumieja.. / zreszta to pytanie juz nie aktualne, juz wszystko wiem
Cytat:
Napisane przez ziomalka Pokaż wiadomość
to ile razem współżyjecie? tydzien dwa?
tydzień, dwa ? z kad taka pewnosc ? wlasnie ze bo od ok .poł roku..

btw. to kiedy czy ma orgazm czy nie.. to widac po jego miniee i po szybkim biciu serca- tak jak kazdy mowi *tylko sie zapytalam czy to mozliwe zeby przez taki dlugi czas facet wytrysku nie mial . ! więc o co kaman ?
WithYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:20   #43
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

W moim przypadku są takie sytuacje tylko wtedy, gdy sobie z moim narzeczonym w sobótkę coś wypijemy Czy w domku czy na imprezce i to zazwyczaj nie kończy się na dwóch piwkach więc gdy później sie kocham to jest dłuuuuuuuuugo..no ale mój Tż nie popuszcza, nawet gdy już opada z sił heh..i zawsze kończy się wytryskiem
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 15:47   #44
melixsa
Raczkowanie
 
Avatar melixsa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Dlugi seks bez wytrusku ?!

To chyba normalne, że jak miał wytrysk, to coś- nie, nie sok bananowy dało sie zauważyć między swoimi nóżkami Chyba, że masz organizm, który wchłania wydzieliny :P

Co najmniej głupi wątek.
__________________


13 kwietnia 2009r. zostanę mamą Kubusia !
melixsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.