Liceum w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 23:27   #1
1adzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33

Liceum w Poznaniu


Cześć Nie wiem czy ten wątek tutaj pasuje, ale nie znalazłam innego, lepszego miejsca na niego

A więc zastanawiam się nad jakimś liceum ogólnokształcącym w Poznaniu. Wiadomo, że do wyboru jest dużo. Chciałabym taki z internatem. Może znajdą się jacyś licealiści i podzielą się wiedzą?
1adzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 23:44   #2
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Liceum w Poznaniu

Bede pierwsza wszystko zalezy od Twoich wynikow w nauce i tego czym sie interesujesz z czym chcesz zwiazac swoja przyszlosc bo liceow mamy duzo ja od wrzesnia ide do Vlo Klaudyny Potockiej nie znam liceum z internatem ale mysle zakwaterowanie da sie jakos zalatwic do szkoly ponadgimnazialnej idziesz w przyszlym roku?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 23:48   #3
1adzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Liceum w Poznaniu

Za rok po wakacjach Mieszkam w małej miejscowości (godzinę jazdy do Poznania), mamy 2 licea, ale i tak bardziej interesuję się Poznaniem uczę się średnio. W tym roku miałam średnią 4,3, ale planuje ten ostatni rok w gimnazjum zakończyć z czerwonym paskiem
1adzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 00:08   #4
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Liceum w Poznaniu

Wszystko rusz w przyczlym roku kwiecien/maj/czerwiec napewno zaprosza do waszej szkoly kogos z liceum/technikum i szkoly zawodowej bedziecie mieli czas by przemyslec najlepsze licea to te z nr od 1 do 10(moim zdaniem-pozniej sa takie przecietne) ale kazdy ma inne mozliwosci i oczekiwania wazne bys wiedziala czego oczekujesz od siebie i szkoly beda targi edukacyjne napewno powiedza wam o tym w szkole lub zorganizuja wycieczke bedziesz mogla przyjzec sie ofercie liceow.
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 13:03   #5
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Liceum w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez 1adzia22 Pokaż wiadomość
Cześć Nie wiem czy ten wątek tutaj pasuje, ale nie znalazłam innego, lepszego miejsca na niego

A więc zastanawiam się nad jakimś liceum ogólnokształcącym w Poznaniu. Wiadomo, że do wyboru jest dużo. Chciałabym taki z internatem. Może znajdą się jacyś licealiści i podzielą się wiedzą?
Porównanie liceów na stronie: http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36002,3230945.html

Ja sama dawno dawno temu skończyłam VIII LO. Była to i chyba jest do dziś wylęgarnia biologów, chemików i matematyków, ale także germanistów, a wyśrubowany poziom nauczania niektórych odstraszał. Co nie zmienia faktu, że ja sama jestem filologiem, ale nie germanistą... Było tam coś poza wymiernymi ocenami: dobra atmosfera, dobre układy uczniów z nauczycielami, dużo rzeczy do robienia poza zajęciami. Niestety, nie mam pojęcia, jak tam teraz jest.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:30   #6
Poznanianka_
Przyczajenie
 
Avatar Poznanianka_
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Liceum w Poznaniu

Wiem ,że dawno tutaj sie nikt nie wypowiadał ,ale jeśli tu ktos spojrzy z poznańskich pierwszo lub drugo klasistów. To może zaproponuje mi bądż poleci szkole ,gdzie jest fajna atmosfera,mili i wyrozumiali nauczyciele i liceum nie slabe ale rowniez nie z podium tzn. np. magdalenka.
Podejrzewam ,że średnią bede mieć powyżej 4 a test gimnazjalny mi dość dobrze Chciałabym mieć rozszerzoną geografię (i to tylko moje wymaganie oraz NIE MA Byc tam rozszerzonej fizykii ,chyba ,ze nauczyciel/nauczycielka jest naprawde czlowiekiem a nie potworem).
Za kazda odpowiedz bardzoo dziekuje
Może właśnie Ty mi pomożesz .?
Poznanianka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 16:51   #7
Megiii_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Liceum w Poznaniu

Słuchajcie

Szczerze polecam Liceum Ogólnokształcące OMEGA - jeśli kogoś interesuje nauka w wekendy zaocznie OMEGA EDUKACJA Liceum totalnie darmowe fajni nauczyciele polecam
Megiii_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 16:51:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.