Odzyskać wagę sprzed ciąży. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line. Klub Therm Line

 
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 14:42   #1
Joanna 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8

Odzyskać wagę sprzed ciąży.


Do programu testowego TL Fast zgłosiłam się z uwagi na potrzebę zrzucenia około 10 kg po ciąży. Produkty TL są mi znane od dawna. Jakiś czas temu stosowałam TL II łącząc to z aktywnością fizyczną. Przez 3 miesiące zgubiłam około 7 kg.
Swoją przygodę z Therm Line Fast rozpoczęłam około 2,5 tygodnia temu. Przez pierwsze dwa tygodnie stosowałam tabletki nie rezygnując z potraw, które do tej pory spożywałam. Ograniczyłam jedynie słodycze oraz przeszłam na pieczywo i mąkę pełnoziarnistą, aaa i jeszcze zrezygnowałam z ziemniaków na rzecz kasz i ryżu. Niestety moja waga ani drgnęła.
Od poniedziałki tj od 23.03.2015 r. do owych tabletek włączyłam dietę South Beach. Dietę tą też stosowałam jakiś czas temu, mianowicie wtedy, kiedy chciałam zrzucić zbędne kilogramy po pierwszej ciąży. Wtedy się udało, chociaż w tamtym czasie tych kilogramów było o wiele więcej bo aż 20. Teraz chcę zrzucić optymalnie 10 kg. Ale jak by się udało 15, to by była rewelka.
Póki co nie wchodzę na wagę, moja waga wyjściowa z poniedziałku to 76 kg przy wzroście 165 cm. Mam nadzieję, że niedługo będzie mniej.
__________________
Joanna 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 14:42:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.