Chanel kolorówka część II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 19:15   #541
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wklejam kilka fotek kolekcji, nieco później zrobię dokładniejsze

OMG
ja chcę napewno róż! resztę pomacam z chęcią! ta premiera to jest na polskę, tak? wtedy mozna się spodziewać w sephorach?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:29   #542
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tak, tak, to prawda, taki podział to za mało, ale jednak zawsze to jakiś początek . Ja zdecydowanie jestem wiosną i dzięki temu dowiedziałam się o cudownym koralowym kolorze i pokochałam go całkowicie . Też zdecydowanie lepiej mi w złocie niż srebrze, ale srebro też nie wygląda tragicznie. Tak samo niebieski niby jest 'zakazany', ale niektóre odcienie wyglądają całkiem dobrze, po prostu muszą być cieplejsze, a jeśli są chłodne to nie tuż przy twarzy itd. Wszystko da się wykombinować . Gorzej właśnie z makijażem, bo ten musi być raczej idealnie dobrany i już ciężej jest oszukać. ja stawiam na metodę prób i blędów Na całe szczęście nie jestem fanką cieni do oczu, ale za to szminki to moja zguba i zdarza mi się czasem kupić jakiś niewypał , choć teraz już coraz rzadziej.

No i też sprawa, że wszystko jest bardzo indywidualne - jednemu się podoba osoba o ciepłej karnacji malująca się chłodnymi kolorami - innemu nie. Grunt to się dobrze czuć i być samemu zadowolonym z siebie .

To mi wyszedł wywód .

Wracając do Chanel . Czy też uważacie, że ich konturówki do ust to kompletna tragedia, czy tylko ja tak źle trafiłam ?

Dokladnie, to, ze przy twarzy kolor brzydko wyglada, nie znaczy, ze trzeba z niego rezygnowac. Ja nie lubie siebie w czerni, ale trudno zrezygnowac z niej calkowicie.
I tez, sporo tradycyjnie zimnych kolorow: niebieski czy zielony, ma swoje cieplejsze wersje: cieply turkus, zoltawa zielen i tez czlowiek sie w nich roznie prezentuje .

Makijaz... tu sie zaczyna pod gorke .

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dotarła moja baza brązująca z e-glamour i mam mała zagwozdkę ... Kod na opakowaniu to 4607 i dekalkulator pokazuje mi date produkcji - styczen 2012 . Myslicie, ze to mozliwe?
Ja tez odczytalam, ze to styczen 2012. Tu: http://checkcosmetic.net/

Mysle, ze nie ma w tym zadnego szwindla. Po prostu, partia gotowego produktu zostala oznaczona styczniem, a wyprodukowana mogla byc w grudniu i przeznaczona do sprzedazy od stycznia. Przeciez produkt nie moze tracic rynkowej 'mlodosci', gdy jeszcze jest w magazynie producenta. I pewnie jest to wkalkulowane w date waznosci .

Tzn. Produkt trzyma sie w dobrej formie i nie otwierany np. 4 lata, ale jest firma gwarantuje tylko 3 - dla ostroznosci lub z powodow marketingowych - ze np. malo konserwantow w srodku.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Róż i lakiery
... i pomadki ))
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 20:41   #543
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

Już baze ze sklepów internetowych wyprzedane?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:04   #544
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dotarła moja baza brązująca z e-glamour i mam mała zagwozdkę ... Kod na opakowaniu to 4607 i dekalkulator pokazuje mi date produkcji - styczen 2012 . Myslicie, ze to mozliwe?
Smash, dzisiaj widziałam Chanelowy ''kalkulator'' w perfumerii i wychodzi na to, że ta baza została wyprodukowana w 2011r. czyli jest świeżutka, co do konkretnej daty jest to najprawdopodobniej 7 październik 2011. Tabelę starałam się zapamiętać w głowie i właśnie przenoszę na papier, jakby ktoś chciał zapytać o datę może do mnie pisać

Z tego co jeszcze się dowiedziałam, to data nieużywanego kosmetyku to 5 lat od produkcji, a otwartego półtora roku
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:51   #545
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Roz piekny
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:04   #546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Roz piekny
i dodam, że kolorystycznie takie "mojowy"
Pewno będzie hitem kolekcji i rozejdzie się tak szybko, jak Nuitsy Guerlaina
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:17   #547
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Smash, dzisiaj widziałam Chanelowy ''kalkulator'' w perfumerii i wychodzi na to, że ta baza została wyprodukowana w 2011r. czyli jest świeżutka, co do konkretnej daty jest to najprawdopodobniej 7 październik 2011. Tabelę starałam się zapamiętać w głowie i właśnie przenoszę na papier, jakby ktoś chciał zapytać o datę może do mnie pisać

Z tego co jeszcze się dowiedziałam, to data nieużywanego kosmetyku to 5 lat od produkcji, a otwartego półtora roku
Nevado - wielkie, wielkie dzięki . Super, nie sadzilam, że upoluje takiego swiezaka. Pierwsze testy bazy sa bardzo na tak. Kolor cieply, ale nie pomaranczowy (chociaż w opakowaniu wyglada troche przerazajaco ... ), dlugo się trzyma, nie robi plam. Ekstra . W sumie to mój drugi dopiero kosmetyk Chanel (pierwszym byla ulubiona moja pomadka Rouge Coco), ale chyba zaczne troszke zdradzac MACa
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 10:22   #548
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

ładna kolekcja, aż szkoda, że mi nic nie potrzebne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:24   #549
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ładna kolekcja, aż szkoda, że mi nic nie potrzebne
Taka pewna jesteś?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:34   #550
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

tak
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:36   #551
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Lakiery tez sliczne, satynowe
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2012-01-06 o 12:37
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:41   #552
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
tak
To podziwiam za silną wolę

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Lakiery tez sliczne, satynowe
Brzoskwinka mnie urzekła
Ale ceny tych lakierów skutecznie mnie zniechęcają do ich oglądania z bliska!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:42   #553
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Lakiery tez sliczne, satynowe
Też mi się ta brzoskwinka podoba!
Zobaczymy jak na żywo .

A róż - dolne 3 paski bym przyjęła, ale reszta nie dla mnie, więc pewnie nie kupię.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:05   #554
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150118.jpg (73,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150120.jpg (101,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150124.jpg (74,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150125.jpg (54,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150132.jpg (45,7 KB, 26 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:10   #555
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
Przy takich ustach to grzech nie nosić pomadek !
Pięknie Wam razem
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:22   #556
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Przy takich ustach to grzech nie nosić pomadek !
Pięknie Wam razem
Prawda.I kolor i usta piękne.
To jest mimo wszystko bardziej pomadka niż skondensowany błyszczyk?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:22   #557
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
piękny kolor, super usta
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:47   #558
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nevado - wielkie, wielkie dzięki . Super, nie sadzilam, że upoluje takiego swiezaka. Pierwsze testy bazy sa bardzo na tak. Kolor cieply, ale nie pomaranczowy (chociaż w opakowaniu wyglada troche przerazajaco ... ), dlugo się trzyma, nie robi plam. Ekstra . W sumie to mój drugi dopiero kosmetyk Chanel (pierwszym byla ulubiona moja pomadka Rouge Coco), ale chyba zaczne troszke zdradzac MACa
Cieszę się, że mogłam pomóc Teraz do kompletu proponuję wypróbować róży do policzków, są rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a mnie wciągnęły Rouge Allure Laque świetna jakość pomadki w płynie do tego nie wysuszająca ust i trwała ) mam dwie, na kolejne się czaję wczoraj właśnie wrzuciłam na bloga recenzję jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam, jak n ie to wrzucam też kilka fotek tutaj ) odcień to Dragon, nr 75
Kasia, masz przepiękne usta, a ta czerwień wygląda na nich naprawdę wyjątkowo
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:55   #559
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Przy takich ustach to grzech nie nosić pomadek !
Pięknie Wam razem
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31446260] Prawda.I kolor i usta piękne.
To jest mimo wszystko bardziej pomadka niż skondensowany błyszczyk?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
piękny kolor, super usta
dziękuję Kochane ) cieszę się, że Wam przypadły do gustu i usta i błyszczyk

Panno Ewelino - Według strony producenta to błyszczyk. jak na mój błyszczykowo-szminkowo-maniakalny gust to bardziej szminka - nie jest lepki i gęsty, w zasadzie warstwa koloru jest cieniutka, ledwie wyczuwalna na ustach i baaaardzo trwała. A to niejako charakteryzuje szminki bardziej niż błyszczyki... ale tak, w założeniu to błyszczyk
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 14:58   #560
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziękuję Kochane ) cieszę się, że Wam przypadły do gustu i usta i błyszczyk

Panno Ewelino - Według strony producenta to błyszczyk. jak na mój błyszczykowo-szminkowo-maniakalny gust to bardziej szminka - nie jest lepki i gęsty, w zasadzie warstwa koloru jest cieniutka, ledwie wyczuwalna na ustach i baaaardzo trwała. A to niejako charakteryzuje szminki bardziej niż błyszczyki... ale tak, w założeniu to błyszczyk
Dziękuję Na KWC nieco chłodniejsze recenzje. A masz może porównanie z tym?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:20   #561
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Panno Ewelino - Według strony producenta to błyszczyk. jak na mój błyszczykowo-szminkowo-maniakalny gust to bardziej szminka - nie jest lepki i gęsty, w zasadzie warstwa koloru jest cieniutka, ledwie wyczuwalna na ustach i baaaardzo trwała. A to niejako charakteryzuje szminki bardziej niż błyszczyki... ale tak, w założeniu to błyszczyk

Piekny kolor, pieknie Ci w nim i w ogole narobilas ochoty
Ja mam podobna formule w Creme de Gloss Dior. Nasycony kolor, troche tylko lepkosci, dosc cienka warstwa i spora trwalosc. Jednak nie kazdy kolor Diora ma sie dobrze. Mialam te najczerwiensza czerwien i mnie zawiodla, bo ciezko to sie nakladalo: ani blyszczyk ani szminka i latwo o pomylke. Przy innym kolorze, chyba Creamy Burgundy, juz nie mam tego problemu. Fajne woskowe, trzymajace sie i dosc nawilzajace wykonczenie, a kolor rownie nasycony.
Jednak.... to nie taka piekna Dragon-owa czerwien
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:39   #562
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;31448484] Dziękuję Na KWC nieco chłodniejsze recenzje. A masz może porównanie z tym?[/QUOTE]
Ja tam już swoje w kwestii szminek, błyszczyków i tym pomiędzy wiem, także moje "recenzje" bazują na doświadczeniu Jednakże jak już wiemy, ile nas jest tyle opinii ) także nie wątpię, że są użytkowniczki które Laqua nie lubią ) Co do lipfinity - nie miałam jej nigdy, ale kilka razy robiłam podejście... Niestety - natychmiast po nałożeniu na usta wysuszała mi je ta szminka na wiór. I nic nie dawał balsam.. I to niemiłe uczucie ściagania... fuj. Już dużo lepiej w tym względzie radzi sobie szminka Revlonu Colorstay - chyba dobrze pamiętam - nie sprawdzę teraz bo mi się kot właśnie na mizianie pakuje można się do tego lekkiego uczucia ściagania przyzwyczaić, natomiast przy Lipfinity było to nie do zniesienia... :/ Laque nie zasycha na tej zasadzie. On po prostu świetnie się trzyma )
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Piekny kolor, pieknie Ci w nim i w ogole narobilas ochoty
Ja mam podobna formule w Creme de Gloss Dior. Nasycony kolor, troche tylko lepkosci, dosc cienka warstwa i spora trwalosc. Jednak nie kazdy kolor Diora ma sie dobrze. Mialam te najczerwiensza czerwien i mnie zawiodla, bo ciezko to sie nakladalo: ani blyszczyk ani szminka i latwo o pomylke. Przy innym kolorze, chyba Creamy Burgundy, juz nie mam tego problemu. Fajne woskowe, trzymajace sie i dosc nawilzajace wykonczenie, a kolor rownie nasycony.
Jednak.... to nie taka piekna Dragon-owa czerwien



Niestety, tutaj będę nieobiektywna, bo z Diorem się nie lubię... Miałam szminkę Addict i błyszczyk taki chyba też z linii Addict, szminka mnie wysuszała, błyszczyk znikał po 15 minutach :/ Ale moja chłodna relacja do Diora nie tylko dotyczy produktów doustnych a także tuszy do rzęs, cieni... jakoś po prostu nie moja bajka... A pamiętam że Extrait mi sie kiedyś podobały ) ale sparzona już raczej nieprędko cokolwiek z Diora nabędę. )
A Dragonowa czerwień jest przepiękna zgadzam się
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 16:54   #563
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja tam już swoje w kwestii szminek, błyszczyków i tym pomiędzy wiem, także moje "recenzje" bazują na doświadczeniu Jednakże jak już wiemy, ile nas jest tyle opinii ) także nie wątpię, że są użytkowniczki które Laqua nie lubią ) Co do lipfinity - nie miałam jej nigdy, ale kilka razy robiłam podejście... Niestety - natychmiast po nałożeniu na usta wysuszała mi je ta szminka na wiór. I nic nie dawał balsam.. I to niemiłe uczucie ściagania... fuj. Już dużo lepiej w tym względzie radzi sobie szminka Revlonu Colorstay - chyba dobrze pamiętam - nie sprawdzę teraz bo mi się kot właśnie na mizianie pakuje można się do tego lekkiego uczucia ściagania przyzwyczaić, natomiast przy Lipfinity było to nie do zniesienia... :/ Laque nie zasycha na tej zasadzie. On po prostu świetnie się trzyma )
Oj, to takiego wysuszacza nie chcę, dziękuję za opinię raz jeszcze

Fajnie, że napisałaś tutaj o tej pomadce, ona nie jest tak popularna jak powiedzmy te sztyftowe, na pewno pójdę ją obadać
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:08   #564
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Chanel kolorówka część II

Jak już o pomadkach mowa Szukam czerwonej pomadki do stosowania na codzien, jestem bladolica i raczej chlodna. Oczywiście wolałabym coś z Chanel Podpowiedzcie :-D
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:18   #565
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja lakieru za 100 zl nie kupie, nie ma bata Po mojej wpadce z Diorem z podkulonym ogonem wrocilam do Catrice i Inglota
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:47   #566
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Chanel kolorówka część II

Zakochałam się w tym różu
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:56   #567
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Jak już o pomadkach mowa Szukam czerwonej pomadki do stosowania na codzien, jestem bladolica i raczej chlodna. Oczywiście wolałabym coś z Chanel Podpowiedzcie :-D
a patrzylaś na Vandome? taka ładna stonowana czerwień właśnie na co dzień jest na mojej wishliście )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:30   #568
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Kasia, ale usta Zawsze się nimi zachwycam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:57   #569
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

Baza Chanel w jakże okazyjnej cenie, może któraś się skusi http://allegro.pl/baza-brazujaca-pod...040958041.html
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:23   #570
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

w bardzo okazyjnej cenie
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.