Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 23:06   #4981
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Z ciekawości sie zmierzyłam - mam w pancerniku 96 cm. Moje naturalne piersi wahały sie zwykle miedzy 92 a 96, w najgrubszym momencie 100 cm.
Wow czyli wymiekamy wszystkie, będzie super , Twoje zdrówko piękna, piwko pije a nasze dziewczyny chyba już śpią
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47

Edytowane przez Aicha1985
Czas edycji: 2015-10-30 o 23:44
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 23:55   #4982
smerfetka9393
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 147
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dziewczyny, przepraszam, ze nie piszę, ale wczoraj ktoś najbliższy mojemu sercu odszedł z tego świata.
Narazie robię przerwę od wszystkiego.
Powodzenia nowym oraz starym użytkowniczkom.
...do usłyszenia...
smerfetka9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 00:00   #4983
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze nie piszę, ale wczoraj ktoś najbliższy mojemu sercu odszedł z tego świata.
Narazie robię przerwę od wszystkiego.
Powodzenia nowym oraz starym użytkowniczkom.
...do usłyszenia...
Smerfetko bardzo mi przykro, trzymaj się, odezwij się jeśli będziesz w stanie, strata kogoś bliskiego boli bardzo. Bądź silna
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 06:32   #4984
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez GabriellaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny! To mój pierwszy post i proszę o pomoc, może któraś z Was coś słyszała, wie, albo sama przez to przechodziła.

Otóż, mam od kilku lat w jeden z piersi guzka, to gruczolako-włókniak, ponieważ urósł w ciągu pół roku o 12mm w średnicy, zostałam skierowana do usunięcia go w trybie pilnym tym bardziej, że dostałam też zapalenie węzła chłonnego. Nie mam jednak skłonności do nowotworów w rodzinie, ale wolę to zrobić bo zawsze mogę być pierwsza... Biopsja na dzień dzisiejszy wykazała że guz nie jest złośliwy.
I teraz mam taki problem, guz ma wymiary 38mm x 28mm x 19mm w związku z tym jest całkiem dużym guzem a będzie zapewne tylko większy. Ja mam bardzo ładny i równy biust, który bardzo lubię w rozmiarze B. Ununięcie guza tej wielkości w tak właściwie skromnym biuściku w dodatku z centymetrowym marginesem spowoduje, że strace 70%piersi, o czym poinformowało mnie już dwóch ginekologów i radiolog. Mam 26 lat i nie wyobrażam sobie nagle zostać, z brzydko mówiąc "workiem na skórę" w miejsce mojej piersi. Chcę usunąć guza z jednoczesnym wstawieniem implantów, a co z tym się wiąże powiększeniem piersi (chyba nie ma wyjścia, skoro tylko jedna pierś będzie miała ubytek a chciałabym żeby były równe i podobne w dotyku).
*Czy polecicie mi chirurga plastycznego, który zna się / przeprowadzał wcześniej/ zajmuje się również rekonstrukcją piersi po częściowej resekcji a równocześnie jest dobrym plastykiem?
*Czy znacie jakieś kliniki chirurgii plastycznej w Warszawie, gdzie się na tym znają?
*Czy słyszałyście może o dok. med. Łukaszu Ulatowskim chirurgu plastycznym, przyjmującym m.in w klinice Malia i w szpitalu LuxMed w Warszawie? Możecie coć o nim powiedzieć?
na Twoim miejscu rozważałabym przeszczep tkanki tłuszczowej w miejsce po usunięciu guzka

ja będę miała usuniecie gruczołu z jednoczasowym wstawieniem ekspandera , a dopiero potem implant
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 06:35   #4985
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Ale popatrz na foty Twoich i moich Twoje się wydają o połowę większe a mamy pod biustem tyle samo, ja mam implant 4,9 Ty 5,8 kur... Jakim cudem do cho..
Mam więcej w biuście??? Teraz to już całkiem głupia jestem hahaha
Nie wiem
No dobra, u mnie z boku są solidne, widać ta projekcje, ale z przodu... cyce na boki i autostrada, no Co kot napłakał
Myśle, ze jak natniemy ten mięsień to puści troche objętości, tylko rowek poproszę jeszcze a jakie miałaś szerokości piersi? Ja 13,3 i 13,6, kurde ale ja przed operacja miałam pod biustem 2,5cm więcej i jakie wymiary maja Twoje implanty? U mnie 12,2,cm, juz widze w stopce lol

EDIT: wszystko jasne. Z takiej klaty, nie mogło wyjsć nic innego. Miałaś swoje piersi naturalnie blisko, z charakterystycznym rowkiem, a moje jednak zupełnie inne. Ja odległość od sutków miałam bodajże 21cm (!) ale, wszystko uzgodnie z Doktorkiem może na początek grudnia?

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze nie piszę, ale wczoraj ktoś najbliższy mojemu sercu odszedł z tego świata.
Narazie robię przerwę od wszystkiego.
Powodzenia nowym oraz starym użytkowniczkom.
...do usłyszenia...


---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu rozważałabym przeszczep tkanki tłuszczowej w miejsce po usunięciu guzka

ja będę miała usuniecie gruczołu z jednoczasowym wstawieniem ekspandera , a dopiero potem implant
Tłuszcz wchłania sie do 90% musiałaby to powtarzać z 5,6,10 razy...to troche pic ma wodę..

A będziesz miała odtwarzane brodawki czy bedą Ci je chcieli zachować?
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2015-10-31 o 06:49
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 06:52   #4986
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Cool Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze nie piszę, ale wczoraj ktoś najbliższy mojemu sercu odszedł z tego świata.
Narazie robię przerwę od wszystkiego.
Powodzenia nowym oraz starym użytkowniczkom.
...do usłyszenia...
Przykro mi trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Masz więcej w biuście niż ja! No nie ma bata! Zobacz fotę w solarium (w albumie w sensie :d ) one naprawdę kiepsko wyglądają na tle sylwetki
Ja mam w biodrach niby 90, niby, bo zależy na jakiej wysokości sie mierzy, za to w dupie mam 98
W talii 70,5.
Zobaczcie jak tak naprawdę rożne implanty, dają inne wymiary, inne zależności i kuzwa nie wiem co jeszcze

A ja!! Mam 5,8 projekcji! Chyba faktycznie ten mięsień wszystko przykrył :|

pokićkało <3
No nie, nie Rybko. Przed operacja miałam 77,5 pod biustem, a przed okresem dobijalam nawet do 90. No dobra, 2kg więcej było na blacie w tych czasach, ale teraz jak w mordę strzelił mamy praktycznie identyczne wymiary.

WIEC WYMIENIAM NA 13cm implant. Jak nic.
To teraz zgłupiałam juz całkiem i nie wiem jaki ja nam brać implant zeby i rowek był i piersi nie pod pachami :/
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 06:54   #4987
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość


Tłuszcz wchłania sie do 90% musiałaby to powtarzać z 5,6,10 razy...to troche pic ma wodę..

A będziesz miała odtwarzane brodawki czy bedą Ci je chcieli zachować?
ja miałam już wielokrotnie usuwane guzki i ubytek tkanki się częściowo wypełnia własną tkanką, a resztę mogłaby jakimiś niechirurgicznymi metodami spróbować - tak podpowiadam tylko, bo zawsze to tańsza i mniej inwazyjna metoda - tym bardziej , ze jest zadowolona ze swojego biustu

ja bedę miała podskórną mastektomię, więc z pozostawieniem brodawek i właśnie gdyby okazało się w gruczole jeszcze jakies komórki nowotworowe znajdą to opróżniaja ekspandery i jeszcze naświetlania będę miała, a jak byłby implant to byłby do wyjęcia - stąd dwie operacje będę miała
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 07:07   #4988
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Nie wiem
No dobra, u mnie z boku są solidne, widać ta projekcje, ale z przodu... cyce na boki i autostrada, no Co kot napłakał
Myśle, ze jak natniemy ten mięsień to puści troche objętości, tylko rowek poproszę jeszcze a jakie miałaś szerokości piersi? Ja 13,3 i 13,6, kurde ale ja przed operacja miałam pod biustem 2,5cm więcej i jakie wymiary maja Twoje implanty? U mnie 12,2,cm, juz widze w stopce lol

EDIT: wszystko jasne. Z takiej klaty, nie mogło wyjsć nic innego. Miałaś swoje piersi naturalnie blisko, z charakterystycznym rowkiem, a moje jednak zupełnie inne. Ja odległość od sutków miałam bodajże 21cm (!) ale, wszystko uzgodnie z Doktorkiem może na początek grudnia?




---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------



Tłuszcz wchłania sie do 90% musiałaby to powtarzać z 5,6,10 razy...to troche pic ma wodę..

A będziesz miała odtwarzane brodawki czy bedą Ci je chcieli zachować?
Szann, ale szalejesz... Mnie się Twoje piersi bardzo podobają! Uważam, że wyglądają mega naturalnie i MEGA SEKSOWNIE!!!
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 07:13   #4989
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

P4W - nie wiem gdzie bedziesz robić przeszczep tłuszczu, ale taniej to nie wychodzi...pytałam o to zanim podjęłam decyzję o implantach, ale jednorazowy przeszczep to cena 5 tys. a musiałabym ich miec min. 3x,
niestety nie da sie przewidzieć efektu (tj. Shann pisała, nie wiadomo ile tkanki się przyjmie) + dr powiedział, że mam za mało tłuszczu, żeby miec cycek jaki chcę

z pamiętnika cycoliny...
w nocy miałam kryzys, nie wiem czy to temu ze wczoraj jezdzilismy autem + prałam stanik i 2 godz. chodziłam w innym, w nocy mi tak napierdzielały mięsnie, że myślałam ze mi implanty wyskoczą!
normalnie eksplozja...albo je wypychało, albo mięśnie puszczały? nie wiem, ale myślałam, ze oszaleję. Dzis mam wrażenie, że zrobiły się miększe na dole

w poza tym witam w sobotę
i poza tym 2 - Shann jesteś wariatką z takim cycem druga operka!
a ciekawe ile cc ma taka Siwiec
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 07:15   #4990
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
P4W - nie wiem gdzie bedziesz robić przeszczep tłuszczu, ale taniej to nie wychodzi...pytałam o to zanim podjęłam decyzję o implantach, ale jednorazowy przeszczep to cena 5 tys. a musiałabym ich miec min. 3x,
niestety nie da sie przewidzieć efektu (tj. Shann pisała, nie wiadomo ile tkanki się przyjmie) + dr powiedział, że mam za mało tłuszczu, żeby miec cycek jaki chcę

z pamiętnika cycoliny...
w nocy miałam kryzys, nie wiem czy to temu ze wczoraj jezdzilismy autem + prałam stanik i 2 godz. chodziłam w innym, w nocy mi tak napierdzielały mięsnie, że myślałam ze mi implanty wyskoczą!
normalnie eksplozja...albo je wypychało, albo mięśnie puszczały? nie wiem, ale myślałam, ze oszaleję. Dzis mam wrażenie, że zrobiły się miększe na dole

w poza tym witam w sobotę
i poza tym 2 - Shann jesteś wariatką z takim cycem druga operka!
a ciekawe ile cc ma taka Siwiec
przecież ja nie napisałam, że będę robić przeszczep tłuszczu!!!!
napisałam, zę będę mieć podskórną mastektomię!!!

czytajcie proszę ze zrozumieniem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 07:19   #4991
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: korekcja piersi

Szann, ja nic nie rozumiem - nie ty pisałaś, ze masz stanik 75F? To jakie 91?
Poza tym jakie znaczenie w sumie ma obwód, skoro masz prześliczne piersi? I na tym zdjęciu pod ściana wcale nie wyglada, jakby brakowało im projekcji.

To moje 96 cm wcale nie wyglada imponująco, większość z was - jak czytam wagę i wymiary - jest bardzo filigranowa. Ja jestem wysoka i raczej konkretna, wiec to wcale nie sa duze piersi, tylko zupełnie średnie, proporcjonalne do sylwetki.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 07:50   #4992
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: korekcja piersi

Zmierzyłam sie w pancerniku 96 cm a pod biustem 78 mortycja chyba jestesmy podobne wymiarami?
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:30   #4993
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Szann, ja nic nie rozumiem - nie ty pisałaś, ze masz stanik 75F? To jakie 91?
Poza tym jakie znaczenie w sumie ma obwód, skoro masz prześliczne piersi? I na tym zdjęciu pod ściana wcale nie wyglada, jakby brakowało im projekcji.

To moje 96 cm wcale nie wyglada imponująco, większość z was - jak czytam wagę i wymiary - jest bardzo filigranowa. Ja jestem wysoka i raczej konkretna, wiec to wcale nie sa duze piersi, tylko zupełnie średnie, proporcjonalne do sylwetki.
Bo ja nie mowię ze brakuje im projekcji!!! Pisałam kilkukrotnie ze projekcja jest ok, musza być szersze, jak Dr sie zgodzi to bedzie albo 560EHR 13.1 i proj.6.1 albo wolałabym jeszcze szersze 560HR 13,5 a proj.5,7 (teraz mam 5,8 i naprawdę uważam to za wystarczajaco - inaczej gdybym miała 175cm, ale nie 164cm w kapeluszu)
Ja tez raczej jestem konkretna, zbita, ciężka i tez nie wyszły balony, raczej średnie. Pamiętaj ze miska stanika o niczym nie świadczy - Jak Bianeczka chodzi w 60B
Implanty musza być 'otulone' fiszbiną a nie sie wpijac w cycek. Mi miska kończy sie pod pachą, tam gdzie cycek. Na mostku jest pusto.
No niestety ale taka mam anatomię i Dr bedzie próbował to jakoś przeskoczyć i zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Szann, ale szalejesz... Mnie się Twoje piersi bardzo podobają! Uważam, że wyglądają mega naturalnie i MEGA SEKSOWNIE!!!
Nie szaleje dziewczyny chce być zadowolona z biustu

Myszola, to raczej zależy wszystko od naszej budowy. Jak ktoś miał piersi jak Aicha, to rewelacja, jak Ja, no mniejsza rewelacja nie można sobie wymarzyć rowka na palec albo ze cyce sie bedą prawie stykać ze sobą, jak sie ma swoje pod pachami i zbiera sie je stamtąd
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:39   #4994
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Nie wiem
No dobra, u mnie z boku są solidne, widać ta projekcje, ale z przodu... cyce na boki i autostrada, no Co kot napłakał
Myśle, ze jak natniemy ten mięsień to puści troche objętości, tylko rowek poproszę jeszcze a jakie miałaś szerokości piersi? Ja 13,3 i 13,6, kurde ale ja przed operacja miałam pod biustem 2,5cm więcej i jakie wymiary maja Twoje implanty? U mnie 12,2,cm, juz widze w stopce lol

EDIT: wszystko jasne. Z takiej klaty, nie mogło wyjsć nic innego. Miałaś swoje piersi naturalnie blisko, z charakterystycznym rowkiem, a moje jednak zupełnie inne. Ja odległość od sutków miałam bodajże 21cm (!) ale, wszystko uzgodnie z Doktorkiem może na początek grudnia?
Moje piersi miały około 13 cm szerokości, dr bal się że mi nie przykryje implantu 11,7 ale jest idealnie przykryty, odległość sutków chyba 19cm jeśli dobrze pamiętam
Szann piersi masz super, a myślisz że jak wlozysz szerszy implant to zrobi się rowek, czy nie uciekna bardziej pod pachy, właśnie przez anatomie? No chyba że dr jakoś zablokuje że tak napisze rozchodzenie się cyckow na bok i wchodzenie pod pache, chyba dobrze myślę, ale moim zdaniem takie jakie masz są super
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47

Edytowane przez Aicha1985
Czas edycji: 2015-10-31 o 08:44
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:43   #4995
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
a propo tej dziewczyny ze Szwecji to ona ukryła przed lekarzem swoją historie choroby nie przyznała sie, że przewlekle choruje w wywiadzie zataiła ważne informacje i klinika tak naprawde nie była winna, wiem bardzo dużo o tej sprawie i lekkomyślność tej kobiety woła o pomste do nieba.
bo Szwedzi właśnie tacy są! NAJMĄDRZEJSI! po co miała mówić skoro ona wie lepiej uwieżcie dziwniejszych ludzi nie widziałam !!! ich zdaniem oni są niezniszczalni i lepsi od innych

Ta klinika w której operowała się na Szwedka nie miała uprawnień do wykonywania operacji

A tamta Polka co leży jak warzywko i tata się nia opiekuje(to o tą chodzi?nie mogłam linka otworzyc) to była operowana w innej klinice
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:46   #4996
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: korekcja piersi

Ja mam bez pancernika autostradę. Co jest dla mnie o tyle dziwnym doświadczeniem, ze moje poprzednie piersi były bardzo miękkie i mogłam je nie tylko zebrać, ale pewnie skrzyżować, jakbym sie uparła
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:49   #4997
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Ja mam bez pancernika autostradę. Co jest dla mnie o tyle dziwnym doświadczeniem, ze moje poprzednie piersi były bardzo miękkie i mogłam je nie tylko zebrać, ale pewnie skrzyżować, jakbym sie uparła
Hahaha Mortycja oplulam telefon przez Ciebie, skrzyzowac buahahaha padlam
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:54   #4998
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez smerfetka9393 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze nie piszę, ale wczoraj ktoś najbliższy mojemu sercu odszedł z tego świata.
Narazie robię przerwę od wszystkiego.
Powodzenia nowym oraz starym użytkowniczkom.
...do usłyszenia...

Współczuje. Trzymaj się


Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
bo Szwedzi właśnie tacy są! NAJMĄDRZEJSI! po co miała mówić skoro ona wie lepiej uwieżcie dziwniejszych ludzi nie widziałam !!! ich zdaniem oni są niezniszczalni i lepsi od innych

Ta klinika w której operowała się na Szwedka nie miała uprawnień do wykonywania operacji

A tamta Polka co leży jak warzywko i tata się nia opiekuje(to o tą chodzi?nie mogłam linka otworzyc) to była operowana w innej klinice
Mi wlasnie o nią chodziło, ona chyba była operowana w Gdańsku. Ale ona nie byla ze Szwcji tez ? Juz sama nie wiem.



Ja zaraz lece do pracy.
Musze przyznac ze odkad chodze do pracy to czuje sie znacznie lepiej.
Powoli zaczynam sie juz w nocy krecic, nie ma mowy o typowym spaniu na boku bo nie chec zeby mi sie cycki pogniotly, ale juz nie musze spac typowo na plecach.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 08:57   #4999
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
bo Szwedzi właśnie tacy są! NAJMĄDRZEJSI! po co miała mówić skoro ona wie lepiej uwieżcie dziwniejszych ludzi nie widziałam !!! ich zdaniem oni są niezniszczalni i lepsi od innych

Ta klinika w której operowała się na Szwedka nie miała uprawnień do wykonywania operacji

A tamta Polka co leży jak warzywko i tata się nia opiekuje(to o tą chodzi?nie mogłam linka otworzyc) to była operowana w innej klinice
to więcej było takich historii? masakra
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 09:02   #5000
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Mi wlasnie o nią chodziło, ona chyba była operowana w Gdańsku. Ale ona nie byla ze Szwcji tez ? Juz sama nie wiem.
Z tego co pamiętam to ta Polka była operowana gdzie indziej, Szwedka w Gdańsku pewnie z promu miała tam najbliżej

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...czki,9455.html
Ta Polka była operowana w Szczecinie

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
to więcej było takich historii? masakra
Oczywiście że tak bo taka operacja to jest coś poważnego to nie zabieg u kosmetyczki (jak co niektóre osoby myśla)... ja przed operacja duzo czytalam na temat powikłań/śmierci oób poddających sie operacjom plastycznym najwiekszy odestek śmierci to odsysanie tłuszczu czytalam tez o chlopaku chyba 23 lata który zmarł na stole operacyjnym przy korekcie nosa smutne ale prawdziwe i wiele wiele innych a podejrzewam że wiele spraw jest tuszowanych za grubą kase
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml

Edytowane przez Olivkaa200
Czas edycji: 2015-10-31 o 08:59
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 09:29   #5001
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Dodałam Wam pare zdjeć żebyście mogły to sobie jakoś wyobrazic o czym ja Wam ciagle pisze

Mortycja, lubię Twoje poczucie humoru i dystans skrzyżuj miotacze

Także zapraszam do albumu zobaczyć 460tki na szerokiej klacie

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

O nieee, zaraz nowy wątek
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 09:44   #5002
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

skrzyżowac cycki

shann a moze masz okrągłą klatkę?
mi dr powiedział, ze z jednej strony mogę miec problem z uciekającym cyckiem pod pachę, bo własnie mam asymetycznie zaokrągloną klatę, muszę sobie kupic następny stanik z okrągłym, piersiowym "szwem" (takim profilowaniem na piers od pachy do przodu) -zeby zbierac je do siebie, nie wiem czy to mozliwe zeby zrobic rowek?

no i szukam i szukam od wczoraj, bo wszystkie mają jednak szew prosty pod pachą
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:01   #5003
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Moje piersi miały około 13 cm szerokości, dr bal się że mi nie przykryje implantu 11,7 ale jest idealnie przykryty, odległość sutków chyba 19cm jeśli dobrze pamiętam
Szann piersi masz super, a myślisz że jak wlozysz szerszy implant to zrobi się rowek, czy nie uciekna bardziej pod pachy, właśnie przez anatomie? No chyba że dr jakoś zablokuje że tak napisze rozchodzenie się cyckow na bok i wchodzenie pod pache, chyba dobrze myślę, ale moim zdaniem takie jakie masz są super
mam jakiś tam problem ze jest mostek mocniej wysklepiony do przodu, z prawej strony, chociaż na zdjęciu tego nie widać, ale kurzej klaty nie mam :P tyle szczęścia
Dr bedzie mi nacinał mięśnie, o wszystko wypytam na kontroli, co tam bedzie robił, jak i wgl. Tego sie właśnie boje, ze szersze zamiast iść do środka to uciekną pod pachy a sutki bedą zezowac

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
skrzyżowac cycki

shann a moze masz okrągłą klatkę?
mi dr powiedział, ze z jednej strony mogę miec problem z uciekającym cyckiem pod pachę, bo własnie mam asymetycznie zaokrągloną klatę, muszę sobie kupic następny stanik z okrągłym, piersiowym "szwem" (takim profilowaniem na piers od pachy do przodu) -zeby zbierac je do siebie, nie wiem czy to mozliwe zeby zrobic rowek?

no i szukam i szukam od wczoraj, bo wszystkie mają jednak szew prosty pod pachą
O kurde, powiem Ci, troche sie naszukasz takiego stanika
Co do klaty - nie znam sie wiedziałam ze rowka jak u Star nie bedzie, ale to co jest mnie nie zadowala
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:05   #5004
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Dodałam Wam pare zdjeć żebyście mogły to sobie jakoś wyobrazic o czym ja Wam ciagle pisze

Mortycja, lubię Twoje poczucie humoru i dystans skrzyżuj miotacze

Także zapraszam do albumu zobaczyć 460tki na szerokiej klacie

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

O nieee, zaraz nowy wątek
Kochana wiem o co Ci chodzi są dla Ciebie za bardzo naturalne ? One wyglądają jakby nic w nich nie było robione, dlatego ja sie boje że to co by mi dr zaproponował czyli te 415 to by było dla mnie za mało
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:21   #5005
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

To ja zmykam kupować cyckonosze :P ciekawe jaki rozmiar się okaże hihi, ile razy dziennie trzeba te bimbały miętosić?
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:24   #5006
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Hahaha, ja też ćwiczę, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI z Ewą Chodakowską a dupa dalej płaska
Taka właśnie jest Chodakowska, szkoda na nią czasu wg mnie. Jeśli chcesz robić pupę ćwicz z babka, która ta pupę ma, wtedy wiesz, że ćwiczenia działają, a Chodakowska to suchotnik a dupsko ma jak deska do prasowania. Moje zdanie
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:28   #5007
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Kochana wiem o co Ci chodzi są dla Ciebie za bardzo naturalne ? One wyglądają jakby nic w nich nie było robione, dlatego ja sie boje że to co by mi dr zaproponował czyli te 415 to by było dla mnie za mało
Ej Ty zobacz jakie masz swoje piersi wyjdą Ci jak u Kamilki, tylko większe a ciut mniejsze niż Żaby, takie po środku, jak weźmiesz NAJWYŻSZY profil to efekt pushup tez bedzie. Z reszta jak zdecydujesz sie na doktora to idziesz raz jeszcze i ustalasz wszystko na cito
To taka zasada, jak jest ładny rowek, piersi blisko siebie to od razu widać ze sztuczne, a moje sztuczne wyglądają jak naturalne bo są daleko od siebie nic więcej im nie brakuje
Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
To ja zmykam kupować cyckonosze :P ciekawe jaki rozmiar się okaże hihi, ile razy dziennie trzeba te bimbały miętosić?
Tyle ile Tz'towi sił wystarczy
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 10:31   #5008
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post53296867
zapraszam
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 11:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.