Warszawa czy Kraków? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 17:40   #31
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Warszawa, uwielbiam jej klimat. Jest dynamiczna, interesująca, ale sa też miejsca, gdzie można się wyciszyć, odpocząć, przenieśc się trochę w czasie.
Generalnie mam nadzieję, że będę miała okazję kiedys dłużej pomieszkać w Warszawie

Krakowa nie lubię, źle się tam czuję, nie podoba mi się krakowski rynek, generalnie nie robi na mnie po prostu wrażenia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 17:46   #32
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Warszawa - tu mieszkam, łączą mnie z tym miastem tryliardy wspomnień, uwielbiam zapach warszawskiego wieczoru latem, zwłaszcza, gdy wracam z jakiegoś wyjazdu.
Warszawa jest bardzo barwna, multikulturowa, różnorodna, tętniąca życiem. Ale Kraków też lubię. A Trójmiasto (zwłaszcza Gdynię) kocham.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:59   #33
irriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 40
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Kraków. Kraków ma dla mnie mistrza i chyba to najladniejsze miasto w Polsce. No może jeszcze te nadmorskie są piękne ale Kraków ma w sobie coś takiego czego żadne inne miasto nie posiada. Ja sie w nim od razu zakochalam, jest pod kazdym wzgledem idealne szczególnie pod kulturalnym. A Warszawa jest okropna, przede wszystkim za duza wszystko wyglada tam tak samo, nie cierpie tego miasta.
__________________
Jeśli biżuteria to twoja miłość, to się dogadamy
irriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:45   #34
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Warszawa. Mimo,że została zniszczona po wojnie,mimo że mieszkam w centrum miasta mam serio dużo zieleni. Mieszkalam kiedyś na Mokotowie i jest mnóstwo zieleni również. Urodziłam się w Warszawie i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. Komunikacja jest dla mnie świetna,bo zawsze znajdzie się autobus,tramwaj,metro czy cokolwiek i dotrzesz na miejsce. Jak sie zna Warszawe to łatwo można ominąć korki. Jest tyle pięknych miejsc i po prostu dla mnie bajka.
Kraków jest fajny również,ale ja jestem fanką większych miast,lubię szum ulic itd. Poza tym Kraków ma ładną starówkę,ale przedmieścia to są blokowiska.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:04   #35
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Warszawa. Czuję się tam lepiej. Kraków przytłacza mnie ciasnymi uliczkami, niskimi budynkami. Mogłabym tam przyjechać na wakacje- na całe życie? Nigdy, za hermetyczny,zamknięty.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 07:51   #36
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków - bardzo duże miasto, ale przy tym jakieś przyjazne, spokojne, ma taką specyficzną atmosferę. Warszawa, niestety - jest po prostu wielka, hałaśliwa i brudna - nie ma dla mnie żadnego uroku - no, może poza Powązkami
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 19:11   #37
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Kraków. Chociaż w Warszawie mieszkam od urodzenia i jestem z nią związana to jednak wybieram Kraków. Sam klimat tego miasta jest niepowtarzalny,czuję się tam o wiele lepiej niż w Warszawie. Jest to takie moje miejsce na ziemi. Warszawę też lubię,ale nie ma takiego klimatu,nie czuję się w niej tak pewnie jak w Krakowie
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 21:03   #38
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Kraków, w końcu to moje miasto
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 18:25   #39
aknishia
Raczkowanie
 
Avatar aknishia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: przytulne lokum
Wiadomości: 230
GG do aknishia
Dot.: Warszawa czy Kraków?

W-wa taaaak. za caloksztalt. to miasto ma klimat. Kraków kojarzy mi się z molami książkowymi i skąpcami poza tym w Warszawie nie mozna się nudzić, ciągle coś sie dzieje, a Kraków jest pełen muzeów i innych śmiertelnie nudnych rzeczy. Warszawa powstanie warszawskie przeszłość każdego Polaka. Warszawa dużo fajnych miejscówek wiem bo bylam, jak dla mnie nowocześniejsze miasto. informuje hejterów że nie nie mieszkam w Warszawie.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Warszawa, niestety - jest po prostu wielka, hałaśliwa i brudna - nie ma dla mnie żadnego uroku - no, może poza Powązkami
to żeś dziewczyno pojechala klima na bibe co?
aknishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:07   #40
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
W-wa taaaak. za caloksztalt. to miasto ma klimat. Kraków kojarzy mi się z molami książkowymi i skąpcami poza tym w Warszawie nie mozna się nudzić, ciągle coś sie dzieje, a Kraków jest pełen muzeów i innych śmiertelnie nudnych rzeczy. Warszawa powstanie warszawskie przeszłość każdego Polaka. Warszawa dużo fajnych miejscówek wiem bo bylam, jak dla mnie nowocześniejsze miasto. informuje hejterów że nie nie mieszkam w Warszawie.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


to żeś dziewczyno pojechala klima na bibe co?
Jedziesz takim tekstem do dziewczyny ktora ma inne zdanie, uwazasz, ze ludzie o innym zdaniu to hejterzy, a sama wypowiadasz swoje poglady w tak obcesowy sposob O logice typu - Krakow jest pelen muzeow i nudnych rzeczy, a Warszawa "przeszlosc kazdego Polaka" - no co za bzdury
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:15   #41
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez aknishia Pokaż wiadomość
W-wa taaaak. za caloksztalt. to miasto ma klimat. Kraków kojarzy mi się z molami książkowymi i skąpcami poza tym w Warszawie nie mozna się nudzić, ciągle coś sie dzieje, a Kraków jest pełen muzeów i innych śmiertelnie nudnych rzeczy. Warszawa powstanie warszawskie przeszłość każdego Polaka. Warszawa dużo fajnych miejscówek wiem bo bylam, jak dla mnie nowocześniejsze miasto. informuje hejterów że nie nie mieszkam w Warszawie.
Jeżeli twierdzisz,że w Krakowie nie ma co robić to chyba byłaś tam tylko na nudnych wycieczkach szkolnych. Zarówno w Krakowie jak i w Warszawie jest mnóstwo ciekawych rzeczy do zrobienia! Wystarczy tylko trochę się rozejrzeć I jakbyś nie wiedziała to Warszawa też jest pełna muzeów i innych śmiertelnie nudnych rzeczy. :P
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 10:41   #42
carmelis
Przyczajenie
 
Avatar carmelis
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków, jak na teraz.
W Warszawie, hm... może fajnie, chociaż tam nie byłam, to i tak uważam, że jak już coś to tylko tam na 'wycieczkę' można pojechać. Chociaż może w przyszłości tam mieszkać, to czemu nie
__________________
today : be happy
tomorrow : be happy
everyday : be happy
carmelis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:00   #43
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez carmelis Pokaż wiadomość
Kraków, jak na teraz.
W Warszawie, hm... może fajnie, chociaż tam nie byłam, to i tak uważam, że jak już coś to tylko tam na 'wycieczkę' można pojechać. Chociaż może w przyszłości tam mieszkać, to czemu nie
Nie zebym sie czepial, ale - nie bylas nigdy w Wawie, ale juz masz zdanie jaka jest... i choc masz to zdanie, to w przyszlosci mozesz miec zupelnie inne ?

-----------------

Dorzuce jeszcze jedna kwestie - jak ladne jest centrum to jedno, a drugie - jak sie mieszka w miescie - ceny, komunikacja, dostep do roznych form rozrywki
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:09   #44
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
i choc masz to zdanie, to w przyszlosci mozesz miec zupelnie inne ?
A to zdania na temat czegoś nie można zmieniać? Ja kiedyś nienawidziłam Warszawy mimo,że w niej mieszkam od urodzenia,i dopiero teraz zaczęłam ja lubić. Nie widzę nic dziwnego w tym,że carmelis nie podoba się Warszawa,ale nie wyklucza możliwości,że kiedyś ją polubi.
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:15   #45
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez imagine21 Pokaż wiadomość
A to zdania na temat czegoś nie można zmieniać? Ja kiedyś nienawidziłam Warszawy mimo,że w niej mieszkam od urodzenia,i dopiero teraz zaczęłam ja lubić. Nie widzę nic dziwnego w tym,że carmelis nie podoba się Warszawa,ale nie wyklucza możliwości,że kiedyś ją polubi.
Pewnie, ze mozna. Dla mnie nieco zabawne bylo (i bynajmniej sie z niej nie wysmiewam): nie bylam ale sadze, ze - choc pozniej moge sadzic cos innego (implikujac, ze to "ale i tak sadze, ze..." nie ma zbyt mocnej racji bytu i tak) - w skrocie dla mnie to bylo "nie wiem, ale jestem przeciw; a nawet za"
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:17   #46
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Byłam przeciw a nawet za Warszawą byłam pół życia :P Więc naprawdę zdanie na jej temat można zmienić co nie zmienia faktu,że Kraków pozostaje moją miłościa
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 11:20   #47
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez imagine21 Pokaż wiadomość
Byłam przeciw a nawet za Warszawą byłam pół życia :P Więc naprawdę zdanie na jej temat można zmienić co nie zmienia faktu,że Kraków pozostaje moją miłościa
Ja o jednym, Ty o zupelnie innym
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 20:33   #48
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Mnie bardziej ciągnie na Kraków.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 20:39   #49
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 313
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja o jednym, Ty o zupelnie innym
Jak najbardziej rozumiem o co Ci chodzi I tylko mówię,że jestem przykładam na to,że tak się da.
imagine21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 20:55   #50
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Zdecydowanie Kraków! Ze względu na klimat
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 18:51   #51
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Oj...tych miast nie da się porównać Każde urzeka czymś innym. Kraków ma piękniejszą starówkę, ten klimat, kawiarenki, artyści, ach! Ale kurczę, jak jestem w Warszawie, czuję się naprawdę dobrze. To miasto jest mocno "poszkodowane" po wojnie. Wkurza mnie narzekanie na architekturę warszawską, na PKiN, bloki, tłok. To wszystko czyni Warszawę miastem innym. Oryginalnym. Lubię się w nim zgubić, iść po prostu ulicami w tym tłumie, a potem skręcić do Coffe Heaven, czy Empiku - tam wszystko jest pod ręką! Jedyne co mi się nie podobało, to ten chiński rynek w centrum miasta

Podsumowując - Warszawa.
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 18:37   #52
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Warszawa do mieszkania, Kraków tylko do odwiedzania.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:30   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
Oj...tych miast nie da się porównać Każde urzeka czymś innym. Kraków ma piękniejszą starówkę, ten klimat, kawiarenki, artyści, ach! Ale kurczę, jak jestem w Warszawie, czuję się naprawdę dobrze. To miasto jest mocno "poszkodowane" po wojnie. Wkurza mnie narzekanie na architekturę warszawską, na PKiN, bloki, tłok. To wszystko czyni Warszawę miastem innym. Oryginalnym. Lubię się w nim zgubić, iść po prostu ulicami w tym tłumie, a potem skręcić do Coffe Heaven, czy Empiku - tam wszystko jest pod ręką! Jedyne co mi się nie podobało, to ten chiński rynek w centrum miasta

Podsumowując - Warszawa.
To fakt, ze Warszawa zostala strasznie poszkodowana przez wojne

Co do Coffee Heaven czy Empiku, to wydaje mi sie, ze akurat w kazdym wiekszym miescie (>100tys) w Polsce sa pod reka
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:32   #54
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To fakt, ze Warszawa zostala strasznie poszkodowana przez wojne

Co do Coffee Heaven czy Empiku, to wydaje mi sie, ze akurat w kazdym wiekszym miescie (>100tys) w Polsce sa pod reka
No właśnie zaskoczę Cię, ale nie W moim województwie są dwa duże miasta >100 tys. i nie ma Coffe Heaven, w ogóle bardzo mało fajnych miejsc jest . Warszawa jest bardzo zniszczona, ale czuć w niej ten klimat, którego nie ma w każdym innym "wygładzonym i wychuchanym" mieście .
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:40   #55
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
No właśnie zaskoczę Cię, ale nie W moim województwie są dwa duże miasta >100 tys. i nie ma Coffe Heaven, w ogóle bardzo mało fajnych miejsc jest . Warszawa jest bardzo zniszczona, ale czuć w niej ten klimat, którego nie ma w każdym innym "wygładzonym i wychuchanym" mieście .
A musi byc Coffee Heaven (dwa e na koncu tak btw) koniecznie ? Nie wiem czy sa fajne czy nie, ale x tych kawiarni jest:
http://www.pora.pl/bydgoszcz/kawiarnie
http://www.pora.pl/torun/kawiarnie

Empiki w Bydzi 3, w Toruniu 2. Chyba jednak nie jest tak strasznie ?

Edyta/PS. strona Coffee Heaven twierdzi, ze w Bydzi jednak sa : http://www.coffeeheaven.pl/kawiarnie.html
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2011-07-02 o 13:41
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:04   #56
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A musi byc Coffee Heaven (dwa e na koncu tak btw) koniecznie ? Nie wiem czy sa fajne czy nie, ale x tych kawiarni jest:
http://www.pora.pl/bydgoszcz/kawiarnie
http://www.pora.pl/torun/kawiarnie

Empiki w Bydzi 3, w Toruniu 2. Chyba jednak nie jest tak strasznie ?

Edyta/PS. strona Coffee Heaven twierdzi, ze w Bydzi jednak sa : http://www.coffeeheaven.pl/kawiarnie.html
Widzę, że jestem inwigilowana : > Koniecznie nie, ale to chyba najsympatyczniejsza kawiarnia z ofertą "na wynos" z jaką się spotkałam. Na Empik nie narzekam Chyba nie bardzo się w tej kwestii rozumiemy, bo jakby patrzeć wg tego schematu, to nawet w najmniejszej mieścinie jest coś do jedzenia, do poczytania, wypicia i ubrania.
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:41   #57
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Domyślam się, że temat założyła Krakowianka, bo Warszawianka nigdy nie zastanawiałaby się które miasto jest lepsze. Ja nie będę się zastanawiała bo to oczywiście subiektywna opinia, jaka by nie była ale Warszawianie nie muszą się raczej z nikim licytować, a Krakowianie mają najwyraźniej jakiś kompleks z tego powodu i nie mogą sobie darować, że od wielu lat stolicą jest Warszawa...
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:59   #58
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez kitten92 Pokaż wiadomość
Widzę, że jestem inwigilowana : > Koniecznie nie, ale to chyba najsympatyczniejsza kawiarnia z ofertą "na wynos" z jaką się spotkałam. Na Empik nie narzekam Chyba nie bardzo się w tej kwestii rozumiemy, bo jakby patrzeć wg tego schematu, to nawet w najmniejszej mieścinie jest coś do jedzenia, do poczytania, wypicia i ubrania.
Powiedzmy, ze podpis co nieco zdradza.

Nie no, w malutkich miescinach w Polsce zwykle kawiaranii nie uswiadczysz akurat. Jakis bar sie znajdzie, ale kawiarnia raczej nie

Cytat:
Napisane przez Fara25 Pokaż wiadomość
Domyślam się, że temat założyła Krakowianka, bo Warszawianka nigdy nie zastanawiałaby się które miasto jest lepsze. Ja nie będę się zastanawiała bo to oczywiście subiektywna opinia, jaka by nie była ale Warszawianie nie muszą się raczej z nikim licytować, a Krakowianie mają najwyraźniej jakiś kompleks z tego powodu i nie mogą sobie darować, że od wielu lat stolicą jest Warszawa...
Krakowianka to moze i tak, ale raczej nie Krakuksa, bo oni akurat zdecydowanie wiedza, ktore wola.

Kompleksy to jak juz cos Ty masz, bo nikt nie zaklada tematu "ktore miasto jest lepsze", tylko ktore sie komu bardziej podoba i dlaczego (wot, subiektywna sprawa). A na reszte Twoich tekstow, to politowanie bierze. Znajac zycie, to nie jestes w Warszawiakow, tylko z Warszawian raczej
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 20:47   #59
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Powiedzmy, ze podpis co nieco zdradza.

Nie no, w malutkich miescinach w Polsce zwykle kawiaranii nie uswiadczysz akurat. Jakis bar sie znajdzie, ale kawiarnia raczej nie



Krakowianka to moze i tak, ale raczej nie Krakuksa, bo oni akurat zdecydowanie wiedza, ktore wola.

Kompleksy to jak juz cos Ty masz, bo nikt nie zaklada tematu "ktore miasto jest lepsze", tylko ktore sie komu bardziej podoba i dlaczego (wot, subiektywna sprawa). A na reszte Twoich tekstow, to politowanie bierze. Znajac zycie, to nie jestes w Warszawiakow, tylko z Warszawian raczej
Oczywiście, przecież w barze też się napijesz kawy rozpuszczalnej w szklance : >
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 21:48   #60
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Warszawa czy Kraków?

Kraków! ma swój klimat, śliczne zabytki, zachwycający wawel, stare miasto, planty, setki uroczych kawiarni, klimat życia studenckiego szczególnie na miasteczku ahg, zakrzówek i wiele, wiele innych miejsc
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.