Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 19:38   #31
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez elle elle Pokaż wiadomość
Mam opracie w partnerze, i wiem że w razie czego na pewno mnie nie zostawi, dlatego zdecydowałam się z nim na ten seks ponieważ ufam mu w 100% Lecz teraz na dziecko w ogóle nie ma takiej opcji.
Uprawiając seks trzeba mieć na uwagę opcję "dziecko". Co jeżeli pancerne metody zawiodą (nie wiem, jak miałoby się to stać, ale wizaż zna wizażanki, które twierdziły że pomimo stosowania różnych metod zaszły w ciążę, a nauczycielka biologii, która uczyła mojego faceta twierdziła, że zaszła w ciąże kiedy używała tabletek i gumek)?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:11   #32
Doncia90
Raczkowanie
 
Avatar Doncia90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: War i Mazur
Wiadomości: 82
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Właśnie można zajść nawet pomimo wszelakich zabezpieczeń. Wystarczy, że trafi się na ten moment płodności i koniec. Kinder niespodzianka.
Doncia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:22   #33
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Doncia90 Pokaż wiadomość
Właśnie można zajść nawet pomimo wszelakich zabezpieczeń. Wystarczy, że trafi się na ten moment płodności i koniec. Kinder niespodzianka.
Wiem, lecz wydaje mi się to przy żelaznych zabezpieczeniach wręcz nie możliwe.
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Uprawiając seks trzeba mieć na uwagę opcję "dziecko". Co jeżeli pancerne metody zawiodą (nie wiem, jak miałoby się to stać, ale wizaż zna wizażanki, które twierdziły że pomimo stosowania różnych metod zaszły w ciążę, a nauczycielka biologii, która uczyła mojego faceta twierdziła, że zaszła w ciąże kiedy używała tabletek i gumek)?
Może brała jakieś leki lub miała biegunkę czy wymioty a które osłabiły działanie tabsów a gumka pękła? Nie wiadomo, bo tak wydaje mi się to wprost nie możliwe.
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:29   #34
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez elle elle Pokaż wiadomość
Wiem, lecz wydaje mi się to przy żelaznych zabezpieczeniach wręcz nie możliwe.

Może brała jakieś leki lub miała biegunkę czy wymioty a które osłabiły działanie tabsów a gumka pękła? Nie wiadomo, bo tak wydaje mi się to wprost nie możliwe.
Ale jednak jakos się złożyło, że i jedno i drugie zawiodło. Dla mnie, niemożliwe jest zajście w ciąże podczas prawidłowego używania tylko gumek.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:36   #35
Doncia90
Raczkowanie
 
Avatar Doncia90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: War i Mazur
Wiadomości: 82
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Szczerze mówiąc to już nie wiadomo czy da się w 100% zabezpieczyć czy nie. Kiedy poszliśmy z chłopakiem do ginekologa to sam gin mówił, że nie potrafi odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Jakby to zależało od uwarunkowań genetycznych czy jakiś cech człowieka. Dlatego ja tam mówie, że nie do końca, no ale faktycznie zabezpieczenie pancerne jak jest to naprawde upyrty plemnik musiałby już być

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Nie wiem ale żeby pomimo zabezpieczeń zajść w ciąże to albo nie takie użytkowanie wszystkich anty albo po prostu rzekła siła wyższa, że tak ma być
Doncia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:59   #36
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Doncia90 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to już nie wiadomo czy da się w 100% zabezpieczyć czy nie. Kiedy poszliśmy z chłopakiem do ginekologa to sam gin mówił, że nie potrafi odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Jakby to zależało od uwarunkowań genetycznych czy jakiś cech człowieka. Dlatego ja tam mówie, że nie do końca, no ale faktycznie zabezpieczenie pancerne jak jest to naprawde uparty plemnik musiałby już być

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Nie wiem ale żeby pomimo zabezpieczeń zajść w ciąże to albo nie takie użytkowanie wszystkich anty albo po prostu rzekła siła wyższa, że tak ma być
To jakiś plemnik komandos pierwszego stopnia musiałby być
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:02   #37
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Doncia90 Pokaż wiadomość
No moze i loteria ale zdarza nam sie nie rzadko taka forma i jednak facet musi dobrze wiedziedz kiedy przystopowac i nie dac sie poniesc emocjom
Któregoś dnia może się zapomnieć. W takiej sytuacji nietrudno o to. Także nie zdziwcie się jak zostaniecie rodzicami. I nie mówcie potem innym, że "antykoncepcja zawiodła", bo antykoncepcji nie było.

Pomijam już kwestię tego, że stosunek przerywany może mieć dla mężczyzny jeszcze inne skutki niż tylko szybkie spłodzenie potomka. Może prowadzić między innymi do problemów z erekcją.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 21:27   #38
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Któregoś dnia może się zapomnieć. W takiej sytuacji nietrudno o to. Także nie zdziwcie się jak zostaniecie rodzicami. I nie mówcie potem innym, że "antykoncepcja zawiodła", bo antykoncepcji nie było.

Pomijam już kwestię tego, że stosunek przerywany może mieć dla mężczyzny jeszcze inne skutki niż tylko szybkie spłodzenie potomka. Może prowadzić między innymi do problemów z erekcją.
Dokładnie stosunek przerywany to bardzo nieodpowiedzialna nawet nie metoda tylko ruletka.
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 08:34   #39
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Takie podsumowane sprawy, że jak ktoś nie jest gotowy na dziecko, to nie powinien współżyć, jest trochę zbyt generalizujące, według mnie. Ja na przykład nie lubię, nie znoszę dzieci, ale nie na zasadzie "nie będę chciała ich mieć, bo jestem leniwa", tylko po prostu mnie przerażają- tak mam. I co, mam nigdy nie współżyć, bo nie będę chciała zostać rodzicem? Nie przeczę, że takie wyjście byłoby najwygodniejsze ze względu spokoju ducha, ale to normalne, że każdy chce kochać i być kochanym, każdy chce być z związku, a związek bez seksu nie jest (dla większości ludzi) pełny i szczęśliwy.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 08:52   #40
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Dziewczyny, stresujecie mnie ;D a zaraz przychodzi TŻ i wiadomoco

Ja używam Unimili Skynów i globulek, plus mam opór przed kończeniem we mnie i tutaj taka mądra jestem, ale jak mi się ostatnio okres dwa tygodnie spóźniał i co rano wymiotować mi się chciało, to nie było ciekawie z moją pewnością co do skuteczności jakiegokolwiek zabezpieczenia. Oczywiście, godzinkę po zrobieniu testu ciążowego dostałam okres i cholera, żal mi było i nerwów, i 15 zł wydanych na teścik .

Niedługo idę do pani gin i mam zamiar używać Nuva Ring, tylko myślicie, że jako palaczka nie powinnam? Teoretycznie tak, praktycznie na tabletkach anty (4 miesiące) paliłam tak samo i żyję, bez zakrzepów ani nic. No ale nie wiem sama
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:14   #41
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stresujecie mnie ;D a zaraz przychodzi TŻ i wiadomoco

Ja używam Unimili Skynów i globulek, plus mam opór przed kończeniem we mnie i tutaj taka mądra jestem, ale jak mi się ostatnio okres dwa tygodnie spóźniał i co rano wymiotować mi się chciało, to nie było ciekawie z moją pewnością co do skuteczności jakiegokolwiek zabezpieczenia. Oczywiście, godzinkę po zrobieniu testu ciążowego dostałam okres i cholera, żal mi było i nerwów, i 15 zł wydanych na teścik .

Niedługo idę do pani gin i mam zamiar używać Nuva Ring, tylko myślicie, że jako palaczka nie powinnam? Teoretycznie tak, praktycznie na tabletkach anty (4 miesiące) paliłam tak samo i żyję, bez zakrzepów ani nic. No ale nie wiem sama
Kiedy mnie się spóznia okres, to nigdy nie myślę, że to przez ciąże.... Jakaś dziwna jestem.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 12:22   #42
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Do autorki nie wiem jakich wcześniej gumek używałaś ale my z TZ używamy cieniutkich i nigdy nam się nic złego nie przytrafiło. Oczywiście wspomagamy się do tego żelami bo przy gumkach nawilżenie najważniejsze. xD
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:33   #43
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość

Niedługo idę do pani gin i mam zamiar używać Nuva Ring, tylko myślicie, że jako palaczka nie powinnam? Teoretycznie tak, praktycznie na tabletkach anty (4 miesiące) paliłam tak samo i żyję, bez zakrzepów ani nic. No ale nie wiem sama
Nie masz 35 lat, więc niby ryzyko nie jest jakieś wielkie, ale ja bym sobie przy hormonalnej antykoncepcji odpuściła papierosy (fakt, ze generalnie jestem przeciwniczką palenia nałogowo, chociaż papierosy mi bardzo smakują ). No i pamiętaj, żeby zrobić sobie badania, zwłaszcza, jeśli wyjdzie Ci coś nie tak z krzepliwością, wtedy papierosy plus hormony to bardzo nierozsądne. Zakrzepica może się pojawić nagle, bez objawów, ja nigdy nie paliłam stale, a mimo to ostatnia morfologia wyszła mi kiepsko jeśli chodzi o krzepliwośc.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-07-19 o 12:35
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 13:23   #44
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Ach po rozmowie z TŻ uspokoiłam się, powiedział abym tak nie schizowała bo naprawdę nie ma powodu do tego, oraz że tabletkami nie mam się truć bo martwi się o moją wątrobę. Więc będziemy się zabezpieczać gumką + globulką bez żadnych udziwnień po rozmowie z nim już jestem spokojna i bardziej ufna w bezpieczeństwo tego zestawu
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 15:57   #45
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Nuva Ring /Plastry/Zastrzyk/ Spirala
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:09   #46
Doncia90
Raczkowanie
 
Avatar Doncia90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: War i Mazur
Wiadomości: 82
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Zależy co i jak się robi i jaka jest później przyjemność.
FreakChic podziwiam cię. Dziwna raczej nie po prostu optymistka
Doncia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:16   #47
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Nuva Ring /Plastry/Zastrzyk/ Spirala
Autorka pisała, że ma problemy z wątrobą, pierścień, plastry czy zastrzyk, może i w mniejszym stopniu , ale jednak też szkodzą wątrobie.

Spirali bym nie założyła przed urodzeniem dziecka.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 08:06   #48
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Doncia90 Pokaż wiadomość
Zależy co i jak się robi i jaka jest później przyjemność.
FreakChic podziwiam cię. Dziwna raczej nie po prostu optymistka
Akurat do optymizmu, to mi bardzo daleko... Raczej jestem realistką, do tego wiem, że nie zajdę w ciążę z palca, że plemniki nie wędrują po prześcieradle, i że ie przeciskają się przez pory w gumce.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:03   #49
Doncia90
Raczkowanie
 
Avatar Doncia90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: War i Mazur
Wiadomości: 82
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Hyhy racja racja Chyba, że to komandosy pierwszego stopnia No tak popieram. Przy tego typu sprawach trzeba mieć realne podejście do życia
Doncia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 00:31   #50
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

A ja tylko zacytuję koleżanki które pisały, że trzeba pouczyć się nakładać kondomy :P Poprawnie założony nie ma prawa pęknąć. Mi na szczęście nigdy gumka nie pękła. Co do globulek... Wg. mnie fajna sprawa. Mnie nic nie piekło, partnera też. Plus, to takie dodatkowe nawilżenie. Nigdy jednak nie stosowałam kondomów z globulkami. Kilka razy zdarzało mi się panikować, ale teraz sporo się zmieniło. Podczas seksu nie myślę o ciąży i oby tak zostało. W końcu seks ma nieść przyjemność a nie stres.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:37   #51
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

My uzywalismy zestawu gumy (Durex Classic) + globulki i bylo ok, w ciaze nie zaszlam. Teraz biore pigulki, mimo ze rzadko wspolzyje, to wole to, niz prezerwatywy Bo na mnie pigulki maja dobry wplyw- kiedys mialam PMS 2-3 tygodnie , teraz dwa dni. No i wreszcie nie mam problemow z cera...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 00:39   #52
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Teraz biore pigulki, mimo ze rzadko wspolzyje, to wole to, niz prezerwatywy
Ja tak samo Tylko ja używam plastrów
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 02:36   #53
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
A ja tylko zacytuję koleżanki które pisały, że trzeba pouczyć się nakładać kondomy :P Poprawnie założony nie ma prawa pęknąć. Mi na szczęście nigdy gumka nie pękła. Co do globulek... Wg. mnie fajna sprawa. Mnie nic nie piekło, partnera też. Plus, to takie dodatkowe nawilżenie. Nigdy jednak nie stosowałam kondomów z globulkami. Kilka razy zdarzało mi się panikować, ale teraz sporo się zmieniło. Podczas seksu nie myślę o ciąży i oby tak zostało. W końcu seks ma nieść przyjemność a nie stres.
Zgadza się. Choć raz mieliśmy takie lipne trochę i tanie i wtedy pękło przed wytryskiem. Teraz praktycznie zawsze mamy Unimil i jest ok.
Co do stosunku przerywanego to nam się zdarzyło i nawet wytrysk w środku, ale głupota, brawura, tak już nie robimy.
To żadna metoda
100 % metody antykoncepcyjnej akurat nie ma, z tym trzeba się liczyć.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 22:38   #54
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Ja słyszałam, że globulki mogą szkodzić niektórym prezerwatywom i powodować ich pęknięcie. Oczywiście odpowiedzi na to, jakim gumkom globulki nie szkodzą znaleźć nie mogę. W sumie współżycia jeszcze nie rozpoczęłam, ale już zastanawiam się nad odpowiednią metodą. Jakie polecacie prezerwatywy do globulek, aby jedno nie szkodziło drugiemu?

Ps. ostatnio mojej przyjaciółce pękła gumka. Mówiła, że założyli poprawnie, ale w trakcie stosunku rozciągnęła się i zwisało z penisa więcej niż sam zbiorniczek. Myślicie, że to przez to?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 23:32   #55
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ps. ostatnio mojej przyjaciółce pękła gumka. Mówiła, że założyli poprawnie, ale w trakcie stosunku rozciągnęła się i zwisało z penisa więcej niż sam zbiorniczek. Myślicie, że to przez to?
Tiaaa... Albo jednak źle założyli, albo jakaś badziewna gumka.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:26   #56
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że globulki mogą szkodzić niektórym prezerwatywom i powodować ich pęknięcie. Oczywiście odpowiedzi na to, jakim gumkom globulki nie szkodzą znaleźć nie mogę. W sumie współżycia jeszcze nie rozpoczęłam, ale już zastanawiam się nad odpowiednią metodą. Jakie polecacie prezerwatywy do globulek, aby jedno nie szkodziło drugiemu?

Ps. ostatnio mojej przyjaciółce pękła gumka. Mówiła, że założyli poprawnie, ale w trakcie stosunku rozciągnęła się i zwisało z penisa więcej niż sam zbiorniczek. Myślicie, że to przez to?
W ulotce globulek pisze, że można je bezpiecznie stosować wraz z prezerwatywą. Ja zawsze je łączyłam z prezerwatywami Durex'a różnymi rodzajami, Extra Save, Classic, Select i Arouser. Nigdy nic z prezerwatywą się nie stało
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:57   #57
merci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 90
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że globulki mogą szkodzić niektórym prezerwatywom i powodować ich pęknięcie. Oczywiście odpowiedzi na to, jakim gumkom globulki nie szkodzą znaleźć nie mogę. W sumie współżycia jeszcze nie rozpoczęłam, ale już zastanawiam się nad odpowiednią metodą. Jakie polecacie prezerwatywy do globulek, aby jedno nie szkodziło drugiemu?

Ps. ostatnio mojej przyjaciółce pękła gumka. Mówiła, że założyli poprawnie, ale w trakcie stosunku rozciągnęła się i zwisało z penisa więcej niż sam zbiorniczek. Myślicie, że to przez to?
Albo "rozmiar też ma znaczenie" :P
merci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:57   #58
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość

Ps. ostatnio mojej przyjaciółce pękła gumka. Mówiła, że założyli poprawnie, ale w trakcie stosunku rozciągnęła się i zwisało z penisa więcej niż sam zbiorniczek. Myślicie, że to przez to?
jasne, a to, że facet ma własne nawilżenie i od środka też jest trochę poślizgu czasem i to się trochę przesuwa, ie ma znaczenia. czasem poprawiać trzeba po prostu i tyle :P (chociaż.. hmm. owszem. rozmiar MA znaczenie. )

a w temacie - my używaliśmy właśnie extra safe przez 2 lata, bardzo często i nic nie pękło. ale rzeczywiście, zawsze było bardzo dobre nawilżenie, myślę że to ma duże znaczenie.

Edytowane przez monak89
Czas edycji: 2011-09-19 o 15:59
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:57   #59
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:51   #60
jasmine82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: Zabezpieczenie. Znów jestem w kropce.

Nie musisz stosować chemii ani prezerwatyw. Wybierz naturalną metodę antykoncepcyjną - obserwację śluzu szyjki macicy oraz temperatury w pochwie. Zbierając codziennie te informacje i notując je sobie, nigdy się nie zawiedziesz.
jasmine82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.