Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Weterynarz - dyskusje o chorobach

Notka

Weterynarz - dyskusje o chorobach Porady i dyskusje na temat chorób zwierząt domowych, porady i dyskusje na temat chorób naszych kotków, piesków, koni, chomików, szczurów, królików, żółwi, fretek, świnek morskich i innych zwierząt.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-05-15, 08:16   #781
kbong
Raczkowanie

Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Czy mozecie polecic weta gryzoniowego w Kaliszu? Psio-kocich juz przerobilam, niestety oni nie wiedza jak zajmowac sie gryzakami. Podobno Tomasz Tokarczyk na wojska polskiego w Kaliszu jest rzetelny.

Woj wielkopolskie / Konin
Nie polecam Kliniki Weterynaryjnej Maciaszek, sa mili i uprzejmi ale gdy przypadek jest nieco bardziej skomplikowany to niestety strzelaja na oslep, kasujac przy tym niemilosiernie. Piesek z niewydolnością oddechowa kasowany co miesiac kola stowek jak za zboze na tlenoterapii. I tak przez kilka miesiecy , w koncu wkurzylam sie i w sklepei medycznym wynajelam kontentrator tlenu za 90zl. Drugi pies niestety wiekowy (14 lat) byl bardzo osowialy. Zabralam go do nich, werdykt- konieczne leczenie, pieskowi ze wzgledu na wiek wysiadaja narzady. No wiec jezdzil codziennie przez 4 miesiace na zastrzyki, tabletki jakies komory tlenowe i inne cuda a z kazdym dniem bylo gorzej. W pewnym momencie nie mogl juz chodzic, zalatwiac sie samodzielnie... Ale lekarz twierdzil uparcie ze jest poprawa. A taki stan to oslabienie po antybiotykach. W koncu uslyszalam po tak dlugim czasie ze no niestety ale pies umiera. Wydalam mnostwo kasy zeby uslyszec ze psa mus1ze uspic bo sie meczy
Nie wspomne ze do tej kliniki udawalam sie przy okazji ze szczurkami i niestety mialy zalatwione szybsze zejscie.
Stary 2017-06-23, 11:14   #782
Tatiana_85
Przyczajenie

Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA w Poznaniu

Poznań

Miłe zaskoczenie, na moim osiedlu odkryłam gabinet weterynaryjny
Byłam niejako skazana na znaną i nielubianą klinikę na mieszka, ale zdecydowałam poznać nowe miejsce i było bardzo miło, fachowo, uczciwie. Panie są zaangażowane, widać, że lubią zwierzęta. Byłam zdziwiona, bo mój Curry był zupełnie spokojny, pozwalał sobie zajrzeć wszędzie, czuł dobrego człowieka.
To jest gabinet "Łapka" na powstańców warszawy 9E. Jest też psi fryzjer w tym lokalu.
Tatiana_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:28   #783
sylwiaklo1990
Raczkowanie

Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja ostatnio we Wrocku odkryłam weterynarza z sercem na dłoni dla zwierząt. Jeśli jesteście z tych okolic co ja to polecam Dolittle na osobowickiej. Przemily pan, nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu ze zwierzęciem. Jak się zabierze ze sobą dzieci, to dla nich tez spora atrakcja bo w gabinecie znajduja się akwaria ze ślimakami i rybkami, więc dzieci się nie nudza i nie przeszkadzają. Weterynarz nie zleca niepotrzebnych badań, widać że nie chce naciągnc na kase, tylko rzeczywiście chce wyleczyc zwierzaka.
sylwiaklo1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pies, poznan, poznań, weterynarz, weterynarz gryzonie

Nowe wątki na forum Weterynarz - dyskusje o chorobach

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości