Ciężki przypadek - POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 20:43   #1
giggs11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1

Ciężki przypadek - POMOCY!!


Witam mam problem z moją skórą od wielu lat. Czasami było lepiej czasami gorzej. Od 2-3 lat korzystam z pomocy dermatologa który przepisuje mi coraz to nowe (lepsze i gorsze) leki. Ogólnie mój problem obejmuje twarz( czoło które już sie podleczylo dzięki lekowi o nazwie Atre Derm, największy problem jest z żuchwą, szyją i za uszami. Mam tam duże ilości małych krostek które swędzą i bardzo mnie to denerwuje. Pod żuchwą mam też wiele blizn i całośc nie wygląda najlepiej. stosowanie leków na te miejsca powoduje ze coraz bardziej podrażniam skóre i powoduje to większe szczypanie a i wcale nie znikaja te krostki. Należy też wspomnieć ze mam skóre bardzo tłustą, bardzo szybko się pocę bez powodu. Krostki i takie malutkie czerwone plamki mam tez na klatce , plecach przedramionach. Poprostu nie idzie się ich pozbyć, próbowałem już wielu wielu sposobów i żaden mnie nie wyleczył. Mój problem jest niestety ciągle aktualny. Czytalem gdzies że przyczyna może być gronkowiec lub uczulenie na wode ale juz sam nie wiem co o tym myslec. mam 18lat i walcze juz kilka dlugich latek z tym trądzikiem i w sumie nie wiem jak sie tego cholerstwa wkoncu pozbyc. niech ktoś pomoże , da jakieś rady, z góry wielkie dzięki
giggs11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.