mega rozjaśnione pasemka! buaaa!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 22:41   #1
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13

mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!


witam.
dzisiaj stało sie cos okropnego, oddałam sie w ręce praktykantki. mam blond pasemka i chciałam zrobic odrost, a to co wyszło, to czubekmgłowy mam jak sikorka, a dalsze włosy ciemniejsze, masakra, mam spotkania w biznesach i mase innych spotkań, nie moge sie tak pokazać, dodam że nie ma takiej możliwości żeby przyciemnić jeszcze bardziej włosy niz są po tą "czopą", wygląda to jak jasno-zółty blond berecik na moich popielatych pasemkach. da sie to jakos naprawić? czy fryzjer potrafi zczynić cuda??ile taki zabieg moze kosztować? a muszę to zrobic juz jutro. błagam o szybka odpowiedź!
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 22:56   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

A gdzie Ty sobie taką krzywdę zrobiłaś> I dlaczego nie reklamowałaś? Jesli to byla uczennica pracująca pod okiem fryzjerki to wydaje mi się ,że fryzjerka powinna Ci to poprawić. Tak nie do końca rozumiem zTwoj opis. Al;e wydaje mi się, że masz swoje ciemne włosy a na nich jasne pasemka i chciałaś na odrostach zrobic nowe pasemka? jesli tak to wydaje mi się, że najkorzystniej byłoby zrobic jakieś ciemniejsze pasemka na tych odrostach tak nakładając farbe, żeby wyszły na przemian jasne ciemne. Ciężko wytłumaczyć, niestety. Poza tym nic nie powinnaś płacic bo powinni ci to zrobić za darmo bo w ramach reklamacji
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:01   #3
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

nie, to była praktykantka, ale zarazem moja sąsiadka, miało iść dobrze i cos zawaliła, nie będe dziewczyny stresować bo sie poryczała aż.
moje włosy normalnie są jasnym blondem, lecz je chciałam troche rozświetlić i stąd pasemka, a że chciałam zaoszczędzic na fryzjerce, poddałam sie sąsiadce...ufałam bo jej wychodziło, teraz, nie!
i wygląda to mn.wiecej tak:
popielate blond jasne pasemka w całości, i odrost około 3,5 cm. rozjaśnione do koloru wściekło jasno żółtego, i w dodatku w ciapki, wyglądam jak dudek, stąd pytanie czy moge powrócić do poprzedniego stanu ( przepraszam za ortografię , ale szybko piszę)
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:04   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

to chyba cię zmartwię po rozjasniaczu nie da się wrócić do stanu poprzedniego :-((
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:06   #5
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

musisz chyba jednak pójść do fryzjera, jedno co możesz zrobić to zniwelować tą żółtość jakąś płukanką czy regenalem, a co więcej sama się dopiero uczę.
współczuję i Tobie i dziewczynie pewnie bym się też popłakała
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:11   #6
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

pocieszy mnie jedynie to że da rade znowu zrobic popielaty blond, nie koniecznie pasemka, byle by tego wściekło żółtego nie było, tym bardziej że jest ten kolor po jednej stronie przedziałka intensywniejszy, jakos to sprać? albo zamalować? juz niech będzie wściekle jasne, byle nie zółte, bo w żółtych wyglądam okropnie, da się do popielatego wrócić?
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:19   #7
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

jeśli chces popielate to są dwa wyjścia możesz nałożyć farbe w srebrnym kolorze, dokładnie jak się nazywa to nie wiem bo one jakoś numekami są oznaczane, ale fryzjer będzie wiedział.
Może jednak Cię pocieszę: otóż jakis czas temu koleżanka rozjaśniła włosy rozjaśniaczem, potem nałożyła farbe jakiś super jasny blond i jej nie wyszło ciągle były żółte, a na koniec nałożyła farbę w odcieniu srebra i wszystko było Ok. Martwi mnie tylko fakt, że masz te włsy nierównomiernie zrobione. Wiesz idź do fryzjera, ale naprawdę dobrego szkoda juz chyba włosów i tego, że znowu może się nie udać.
Powodzenia Ci życzę i napisz koniecznie co wyszło.
Pozdrawiam
Jeśli chodzi o cenę to nie mam pojęcia, przykro mi, ale myślę że tyle co normalne farbowanie, chyba, że zrobi Ci balejaż, to tyle co za balejaż
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 23:22   #8
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

dzieki Ci śliczne! bardzo mi pomogłaś, od razu z ranka, lecę do mojej ulubionej fryzjerki, ona napewno, bedzie wiedziała co robić, napiszę potem czego uzywała, i "sprzedam" na forum, bede dociekliwa jak nigdy
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 23:28   #9
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

powodzonka i mam nadzieję, ze się podzielisz wrażeniami. Tylko już nic przed tą wizyta nie rób z włoskami, żadnych szamponów, płukanekitp
Pozdrawiam
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:30   #10
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: mega rozjaśnione pasemka! buaaa!!

juz wszystko w porządku, za pomocą mojej ulubionej fryzjerki, wyglądam jak człowiek. zrobiła mi 3 rodzaje pasemek, i wyglada to wystrzałowo, co prawda, 1-2 tony ciemniejsze są, ale to co zrobiła zakrawa na cud, Polecam moja cudotwórczynie z częstochowy! jak to zrobiła, ona sama wie, łącznie z podcięciem..nie mam słów!
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.