Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 17:43   #3571
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Kobietki!
Umówiłam się do Lorenco na strzyżenie i właśnie wpadłam w panikę. Nie podałam konkretnej osoby, do której chcę się zapisać. Stąd moje pytanie: czy w Lorenco strzyże tylko pani Alina? Boję się wpaść w inne ręce
Przy okazji, czy wciąż nie można płacić tam kartą?
z tego, co wiem, pracuje jeszcze jedna pani oprócz Aliny
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:00   #3572
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To się teraz poważnie zmartwiłam
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:03   #3573
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No i raczej wciąż nie można płacić kartą Bardzo mnie to dziwi, salon na wysokim poziomie, a brak takiej podstawowej usługi.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:16   #3574
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Chyba mi nikt głowy nie urwie, jak jutro zadzwonię i upewnię się, że jestem zapisana do pani Aliny, lub ewentualnie zmienię termin na taki, w którym ona mnie przyjmie, prawda?
Z płatnością też się dziwię, bo nawet w takich małych salonikach mi się zdarzało. Prawie nigdy nie miewam przy sobie gotówki.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:03   #3575
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

z kolei ja jutro uderzam do Mariposy pierwszy raz, jestem umowiona do p. Pawła. Czytałam różne opinie na ich temat, ale kolezanka, ktorej włosy zawsze podziwiam do nich chodzi i poleca. Będe robila duo-color czyli lekkie ombre, rozjaśnianie dlugosci i koncowek, plus chcialam pasemka przy twarzy aby przejscie w ombre było stopniowe. Do tego ampulka, modelowanie i strzyżenie - załapałam się na promocję
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:49   #3576
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
z kolei ja jutro uderzam do Mariposy pierwszy raz, jestem umowiona do p. Pawła. Czytałam różne opinie na ich temat, ale kolezanka, ktorej włosy zawsze podziwiam do nich chodzi i poleca. Będe robila duo-color czyli lekkie ombre, rozjaśnianie dlugosci i koncowek, plus chcialam pasemka przy twarzy aby przejscie w ombre było stopniowe. Do tego ampulka, modelowanie i strzyżenie - załapałam się na promocję
Dobrze zrobione ombre ma przejście stopniowe, nie ma potrzeby robienia pasemek, no chyba, ze chcesz mieć pasemka po prostu. Widziałam kilka razy dziewczyny ze źle zrobionym ombre - tzn. włosy były do połowy ciemne od połowy długości jasne, a przejścia nie było.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 15:32   #3577
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czytam, czytam i nic nie wiem...

zagladam do wątku po dłuuugiej przerwie bo właśnie zaczęłam szukać fryzjera.


po 5 latach muszę go zmienić, do tej pory chodziłam do Agnieszki Janiszewskiej (najpierw Inspiration z ul. Czystej, później Babiniec na Szczęśliwej) - Agnieszka jest w ciąży i póki co do wiosny ma przerwę. Jestem trochę rozżalona... 5 lat to kawał czasu, regularnie co miesiac byłam u Agi, znała moje włosy, siadając na fotelu nic nie musiałam mówić bo Aga znała moje włosy, wiedziała czego od niej oczekuję.
Od jakiegoś czasu miałam straszne problemy z umówieniem się na wizytę. Dogadałam się z Agnieszką, że przyjmuje klientki do 10 listopada i od razu zapowiedziałam, ze będę dzwonić żeby ten ostatni raz się umówić. Niestety przez 5 dni dzwoniłam po kilka razy dziennie i zero odzewu. Nie oczekuję wyjaśnień czy tłumaczeń, wystarczy sms że już nie przyjmuje... W trakcie ostatniej wizyty mówiłą mi jeszcze, że każdej swojej stałej klientce da namiar do fryzjera na zastępstwo i lipa...
Eh

Tak więc mam krótkie włosy, asymetria : bok krótszy, grzywa dłuższa. Gdzieś tu widziałam post odnośnie kogoś kto lubi krótko ścinać ale nie mogę go odnaleźć ?
Koleżanki polecają mi :
Martę Kołodziejczyk z salonu Bem na Strońskiej
Paulinę z Candy Studio

Był ktoś ?
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 15:52   #3578
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kallla Pokaż wiadomość
czytam, czytam i nic nie wiem...

zagladam do wątku po dłuuugiej przerwie bo właśnie zaczęłam szukać fryzjera.


po 5 latach muszę go zmienić, do tej pory chodziłam do Agnieszki Janiszewskiej (najpierw Inspiration z ul. Czystej, później Babiniec na Szczęśliwej) - Agnieszka jest w ciąży i póki co do wiosny ma przerwę. Jestem trochę rozżalona... 5 lat to kawał czasu, regularnie co miesiac byłam u Agi, znała moje włosy, siadając na fotelu nic nie musiałam mówić bo Aga znała moje włosy, wiedziała czego od niej oczekuję.
Od jakiegoś czasu miałam straszne problemy z umówieniem się na wizytę. Dogadałam się z Agnieszką, że przyjmuje klientki do 10 listopada i od razu zapowiedziałam, ze będę dzwonić żeby ten ostatni raz się umówić. Niestety przez 5 dni dzwoniłam po kilka razy dziennie i zero odzewu. Nie oczekuję wyjaśnień czy tłumaczeń, wystarczy sms że już nie przyjmuje... W trakcie ostatniej wizyty mówiłą mi jeszcze, że każdej swojej stałej klientce da namiar do fryzjera na zastępstwo i lipa...
Eh

Tak więc mam krótkie włosy, asymetria : bok krótszy, grzywa dłuższa. Gdzieś tu widziałam post odnośnie kogoś kto lubi krótko ścinać ale nie mogę go odnaleźć ?
Koleżanki polecają mi :
Martę Kołodziejczyk z salonu Bem na Strońskiej
Paulinę z Candy Studio

Był ktoś ?
W Candy Studio nie byłam osobiście, ale z rozmów i opinii - same pozytywy...może warto.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:50   #3579
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
dwukrotne mycie męskich włosów przed strzyżeniem nie jest konieczne to raczej taki bajer podnoszący cenę. Opis ścięcia standardowy jeśli ktoś nie chce maszynką, nic niezwykłego.
niestety się nie zgodzę z tym. Włosy TŻ nie należą do łatwych w okiełznaniu, zazwyczaj na początku po ścięciu są w miarę, zaś z biegiem czasu co raz gorzej się układają a tu taka sytuacja nie ma miejsca. Niebawem wybiera się na kolejne cięcie, bo był zadowolony a to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dokladnie taka sama jest Agnieszka z Megi
lubie to miejsce za to, ze mozna mowic i pytac smialo o wszystko i otrzyma sie odpowiedz, bez zaslaniania szefem i innymi ich tajnikami.
Tez mnie zaskoczylo, kiedy zaproponowala mi, zebym przyniosla swoje farby, bo niestety pracuje na Londzie, a moje wlosy potrzebuja aktualnie czegos innego, dlatego zapisalam sie do Ani z Kwiskiej na Joico, ale to tylko mala odskocznia, mam nadzieje, ze rewolucja dla mojego koloru
Aga jest spoko jeśli chodzi o słuchanie i wykonanie zleceń, ale ostatnio się trochę zraziłam... zawsze jak dzwonię, by się umówić to słyszę, że nie ma czasu. Korzystam z jej usług od kilku lat, więc zostać 30min. po pracy to chyba nie jest problem Ja przynajmniej tak to odbieram. Niestety nie mam możliwości dostosowania się do terminów. Zatem będę się chyba rozglądać za innym fryzjerem.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:38   #3580
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3767837 2]niestety się nie zgodzę z tym. Włosy TŻ nie należą do łatwych w okiełznaniu, zazwyczaj na początku po ścięciu są w miarę, zaś z biegiem czasu co raz gorzej się układają a tu taka sytuacja nie ma miejsca. Niebawem wybiera się na kolejne cięcie, bo był zadowolony a to najważniejsze

Aga jest spoko jeśli chodzi o słuchanie i wykonanie zleceń, ale ostatnio się trochę zraziłam... zawsze jak dzwonię, by się umówić to słyszę, że nie ma czasu. Korzystam z jej usług od kilku lat, więc zostać 30min. po pracy to chyba nie jest problem Ja przynajmniej tak to odbieram. Niestety nie mam możliwości dostosowania się do terminów. Zatem będę się chyba rozglądać za innym fryzjerem.[/QUOTE]


Przy włosach niezbyt gęstych i niezbyt długich wystarczy spokojnie zwilżenie, a jeśli ktoś ma bujne bardzo gęste włosy to spokojnie jednorazowe umycie głowy by wystarczyło, nie ma potrzeby robić tego dwa razy. Ale jeśli ktoś lubi......, czemu nie?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 16:12   #3581
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

wiecie moze ile kosztuje rekonstrukcja joico u p. ani na kwiskiej?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 07:52   #3582
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
wiecie moze ile kosztuje rekonstrukcja joico u p. ani na kwiskiej?
Cena zalezy od kilku czynników -m.in. długości włosów, stopnia zniszczenia, czyli ile powtórzeń poszczególnych faz będzie potrzebnych do uzyskania odpowiedniego efektu. Najlepiej zadzwonić i się podpytać.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 18:47   #3583
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3767837 2]niestety się nie zgodzę z tym. Włosy TŻ nie należą do łatwych w okiełznaniu, zazwyczaj na początku po ścięciu są w miarę, zaś z biegiem czasu co raz gorzej się układają a tu taka sytuacja nie ma miejsca. Niebawem wybiera się na kolejne cięcie, bo był zadowolony a to najważniejsze

Aga jest spoko jeśli chodzi o słuchanie i wykonanie zleceń, ale ostatnio się trochę zraziłam... zawsze jak dzwonię, by się umówić to słyszę, że nie ma czasu. Korzystam z jej usług od kilku lat, więc zostać 30min. po pracy to chyba nie jest problem Ja przynajmniej tak to odbieram. Niestety nie mam możliwości dostosowania się do terminów. Zatem będę się chyba rozglądać za innym fryzjerem.[/QUOTE]

dlaczego miałaby zostawać w pracy po godzinach? przecież ona też ma swoje życie i wiele innych, równie ważnych, klientek
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:05   #3584
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
dlaczego miałaby zostawać w pracy po godzinach? przecież ona też ma swoje życie i wiele innych, równie ważnych, klientek
bo jestem jeszcze stałą klientką od ponad 4 lat i jak ktoś chce zarobić, to raczej poświęci chwilę, by na tym zyskać. To jej sprawa czy chce zarobić, czy nie. Dodatkowo prosiłam o sobotę, a niedziela jest wolna, więc tak czy siak odpoczywa. Ale jak powiedziałam moim zdaniem to nie jest nic wielkiego, taki ludzki gest
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:18   #3585
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3770970 6]bo jestem jeszcze stałą klientką od ponad 4 lat i jak ktoś chce zarobić, to raczej poświęci chwilę, by na tym zyskać. To jej sprawa czy chce zarobić, czy nie. Dodatkowo prosiłam o sobotę, a niedziela jest wolna, więc tak czy siak odpoczywa. Ale jak powiedziałam moim zdaniem to nie jest nic wielkiego, taki ludzki gest [/QUOTE]

Przecież ona może mieć też kilka innych także stałych klientek od lat. To nie uprawnia do specjalnego traktowania moim zdaniem. Jakby miała każdej zrobić taki 'ludzki gest' to by siedziała codziennie po godzinach. Każdemu się wydaje, że jest wyjątkowy... Chcieć zarobić to jedna sprawa, ale mieć np. wiele innych obowiązków po pracy - być może równie ważna. W ogóle mnie nie dziwi takie "zachowanie" fryzjerki, natomiast dziwi mnie, że ktoś może mieć wymagania żeby ktoś został dłużej w pracy, bo jest się stałym klientem a wyliczanie komuś ile ma dni wolnego tez nie jest zbyt miłe, skąd ty wiesz co ona robi po pracy, że piszesz że tak czy siak sobie odpoczywa. Może nie? Zresztą - korzystając z usług konkretnego salonu siłą rzeczy zgadzasz się na jego warunki, w tym godziny przyjęć, a że fryzjerka jest rozchwytywana to tylko dobrze o niej świadczy. Moim zdaniem takie roszczenia specjalnego traktowania są co najmniej nie na miejscu. Fajnie, że jesteś stałą klientką, ale jesteś tak samo ważna jak nowa klientka. Chciałabyś iść do salonu po raz pierwszy i zostać zepchniętym na termin "za dwa lata" bo stałe klientki mają pierwszeństwo? Bo ja nie.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:26   #3586
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Przecież ona może mieć też kilka innych także stałych klientek od lat. To nie uprawnia do specjalnego traktowania moim zdaniem. Jakby miała każdej zrobić taki 'ludzki gest' to by siedziała codziennie po godzinach. Każdemu się wydaje, że jest wyjątkowy... Chcieć zarobić to jedna sprawa, ale mieć np. wiele innych obowiązków po pracy - być może równie ważna. W ogóle mnie nie dziwi takie "zachowanie" fryzjerki, natomiast dziwi mnie, że ktoś może mieć wymagania żeby ktoś został dłużej w pracy, bo jest się stałym klientem a wyliczanie komuś ile ma dni wolnego tez nie jest zbyt miłe, skąd ty wiesz co ona robi po pracy, że piszesz że tak czy siak sobie odpoczywa. Może nie? Zresztą - korzystając z usług konkretnego salonu siłą rzeczy zgadzasz się na jego warunki, w tym godziny przyjęć, a że fryzjerka jest rozchwytywana to tylko dobrze o niej świadczy. Moim zdaniem takie roszczenia specjalnego traktowania są co najmniej nie na miejscu. Fajnie, że jesteś stałą klientką, ale jesteś tak samo ważna jak nowa klientka. Chciałabyś iść do salonu po raz pierwszy i zostać zepchniętym na termin "za dwa lata" bo stałe klientki mają pierwszeństwo? Bo ja nie.
Nie no ja rozumiem, że mogła nie mieć czasu, ale to proponuje się inny termin, a nie ' to zadzwoń później'. Z resztą nie będę tego roztrząsać, bo tu o dobrych fryzjerach, a ona do takich według mnie należy. Umie okiełznać moje włosy, co łatwe nie jest. Tylko czasem trudno się z nią dogadać w sprawie terminu ot, co.

Uważam tak jak uważam i tyle, może jestem w błędzie. trudno. Ale fakt faktem zgadzam się z pogrubionym
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:31   #3587
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3771028 8]Nie no ja rozumiem, że mogła nie mieć czasu, ale to proponuje się inny termin, a nie ' to zadzwoń później'. Z resztą nie będę tego roztrząsać, bo tu o dobrych fryzjerach, a ona do takich według mnie należy. Umie okiełznać moje włosy, co łatwe nie jest. Tylko czasem trudno się z nią dogadać w sprawie terminu ot, co.

Uważam tak jak uważam i tyle, może jestem w błędzie. trudno. Ale fakt faktem zgadzam się z pogrubionym[/QUOTE]

No to jest faktycznie dziwne. Powinna coś zaproponować, nawet wstępnie na za dwa tygodnie czy kiedy tam ma najbliższy termin a ewentualnie zadzwonić, jak coś się zwolni.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:36   #3588
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No to jest faktycznie dziwne. Powinna coś zaproponować, nawet wstępnie na za dwa tygodnie czy kiedy tam ma najbliższy termin a ewentualnie zadzwonić, jak coś się zwolni.
też mi się to wydało dziwne, ale no trudno. Jak się namyślę to może jutro przedzwonię czy gdzieś dla mnie jest wolna godzina, by nam obu pasowała
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:18   #3589
loccata
Przyczajenie
 
Avatar loccata
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć Dziewczyny Szukam jakiegoś zaufanego kolorysty/stki, która uratuje moje włosy po farbowaniu w domu...męczę się już drugi rok, koleżanka miała zrobić mi jedynie refleksy jaśniejsze, a wyszła jajecznica od białego do pomarańczy. Potem fryzjerka zrobiła mi z tego prawie platynowy blond (w którym wyglądałam dramatycznie..) teraz wygadam jakbym miała GIGAodrosty albo spaprane ombre, a marzę by powrócić do naturalnego koloru (popielaty blond)...przy tym mam długie falowane/kręcone włosy i szukam takiego fryzjera, który niechiałby ich z marszu prostować. Kiedyś byłam w salonie Berendowicz & Kublin, kiedy jeszcze był w Magnolii, ale nie pracują już tam fryzjerzy których "sprawdziłam". Dodatkowo nie jestem z Wrocławia, więc ciężko mi się zorientować w temacie poza internetem. Pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc ))
loccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:22   #3590
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Nie prostują na siłę bankowo w Lorenco, no ale tanio to tam nie jest.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:28   #3591
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Nie prostują na siłę bankowo w Lorenco, no ale tanio to tam nie jest.
Nie przesadzałabym z tym, że w Lorenco jest drogo - za jakościowo dobre kosmetyki i fachową obsługę się płaci trochę więcej niż za drogeryjne szampony przelewane do markowych butelek Ale to nadal nie oznacza, że w Lorenco jest drogo
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 10:14   #3592
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tez mi się nie wydaje, zeby w Lorenco było drogo dobre kosmetyki mają swoja cene.

Ja teraz bede sama eksperymentować z Joico...zobaczymy co mi wyjdzie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:23   #3593
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nie przesadzałabym z tym, że w Lorenco jest drogo - za jakościowo dobre kosmetyki i fachową obsługę się płaci trochę więcej niż za drogeryjne szampony przelewane do markowych butelek Ale to nadal nie oznacza, że w Lorenco jest drogo
Trochę nieprecyzyjnie się określiłam, bo nie chciało mi się streszczać swojej wizyty. Fakt - kosmetyki pierwsza klasa, obsługa też miła. Niestety los obdarzył mnie kręconymi włosami i mimo iż na wstępie zaznaczyłam, że chciałabym metamorfozy, bo moje długie fale są oklapłe i nudne, usłyszałam tylko "grzywka to nie będzie pasować, a z tym przedziałkiem to nic się nie zrobi bo i tak wróci na swoje miejsce" i za 90 zł otrzymałam nic innego jak podcięcie końcówek. W tym kontekście było dla mnie drogo, bo spodziewałam się zmian, pani nie miała na mnie pomysłu, a końcówki można podciąć taniej. Wiedziałam jaki będzie koszt, ale udałam się tam w celu fachowej porady jaka miała kryć się w cenie. Stąd moje rozgoryczenie. Co nie znaczy że już się tam nie zjawię. Jednak raczej na farbowanie.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:50   #3594
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez loccata Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Szukam jakiegoś zaufanego kolorysty/stki, która uratuje moje włosy po farbowaniu w domu...męczę się już drugi rok, koleżanka miała zrobić mi jedynie refleksy jaśniejsze, a wyszła jajecznica od białego do pomarańczy. Potem fryzjerka zrobiła mi z tego prawie platynowy blond (w którym wyglądałam dramatycznie..) teraz wygadam jakbym miała GIGAodrosty albo spaprane ombre, a marzę by powrócić do naturalnego koloru (popielaty blond)...przy tym mam długie falowane/kręcone włosy i szukam takiego fryzjera, który niechiałby ich z marszu prostować. Kiedyś byłam w salonie Berendowicz & Kublin, kiedy jeszcze był w Magnolii, ale nie pracują już tam fryzjerzy których "sprawdziłam". Dodatkowo nie jestem z Wrocławia, więc ciężko mi się zorientować w temacie poza internetem. Pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc ))
Jeśli chodzi o koloryzację i dopasowanie odpowiedniego koloru + propozycja co można zrobić to bezbłędnie jestem zawsze obsługiwana w salonie Jean Louis David w centrum handlowym Renoma. Niezależnie od tego na kogo trafiam - bo dziewczyny pracują tam na zmiany - zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Nie dość, że otrzymuję fachową obsługę pod względem fryzjerskim to jeszcze zabiegi dodatkowe zawsze są dopasowane pod moje potrzeby (ostatnio skusiłam się na rytuał keratynowy tylko nie mylić z prostowaniem keratynowym - włosy są lśniące, odżywione i zregenerowane) . Tak więc ja ze swojej strony bardzo polecam JLD.
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:54   #3595
oniapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

HELPPP!!!! Kiedyś chodziłam do p.Asi do Pracowni Fryzjerskiej Doroty Rymer. Od jakiegoś czasu tam nie pracuje i nie chcą mi powiedzieć, gdzie się przeniosła. Będę bardzo wdzięczna za podanie mi namiaru do niej - byłam bardzo zadowolona z tego jak ścięła moje włosy
oniapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:59   #3596
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ktokolwiek słyszał/był/wie coś o studio Fedoryszyn na Krakowskiej?

Powiem otwarcie, że fryzury samych właścicieli nie wprawiły mnie w zachwyt, a nawet lekko zniechęciły, ale w sumie często szewc bez butów chodzi.

Znalazłam kilka opinii, raczej pozytywnych, na FB widziałam, że biorą udział w różnych eventach, udzielają się co nieco. Ich strona jest ciągle w budowie, więc żadnej porządnej galerii nie uświadczysz.

Ceny mają wysokie, ale chodzę teraz do Wierzbickiego na Św. Mikołaja, więc na pewno drożej już nie będzie, natomiast szkoda mi wyrzucić kasę na przeciętniactwo.

Ktoś coś?
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 11:35   #3597
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Ktokolwiek słyszał/był/wie coś o studio Fedoryszyn na Krakowskiej?

Powiem otwarcie, że fryzury samych właścicieli nie wprawiły mnie w zachwyt, a nawet lekko zniechęciły, ale w sumie często szewc bez butów chodzi.

Znalazłam kilka opinii, raczej pozytywnych, na FB widziałam, że biorą udział w różnych eventach, udzielają się co nieco. Ich strona jest ciągle w budowie, więc żadnej porządnej galerii nie uświadczysz.

Ceny mają wysokie, ale chodzę teraz do Wierzbickiego na Św. Mikołaja, więc na pewno drożej już nie będzie, natomiast szkoda mi wyrzucić kasę na przeciętniactwo.

Ktoś coś?
A mogłabyś napisać coś więcej o Wierzbickim? Jesteś zadowolona? Dlaczego chcesz zmienić? Byłam tam raz dość dawno temu, i w sumie znięchęcilam się podejściem do klienta, ale jeśli chodzi o kolor to bardzo mi się podobał. Byłam już u różnych fryzjerów do tego czasu, w tym u Ani z Kwiskiej, u p. Aliny i jednak to dalej nie to....P. Ania chyba nie umie dobierać koloru włosów, raz mi mówi że rudy jest stworzony dla mnie, innym-że możemy jak najbardziej wypróbować blond, bo mamm "urodę blondynki"....Po ostanim razie nie jestem zbytnio zadowolona, i raczej nie wrócę tam więcej. Myślałam, żeby może dać znów szansę Wierzbickiemu? Chciałam też iść do Federoszyna, słyszałam że dobrze tnie kręcone włosy, ale nie miał terminów, a do innego fryzjera z jego ekipy nie chciałam ryzykować. Także równiez czekam na więcej opinii, jeśli ktoś był

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2012-12-03 o 11:36
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 07:54   #3598
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ewelajna, mnie do Wierzbickiego zniechęciło kilka rzeczy: podejście do klienta to jedno (za pierwszym razem peany i cukierki sztuczna atmosfera nie do wytrzymania- już kiedyś tu o tym pisałam- a im dalej w las tym bardziej miałam wrażenie, że przeszkadzam, wszyscy zmęczeni, ziewający, miny utrudzone), ale pikuś, to bym zniosła, ale tak samo, niestety, z usługą.

Pierwszy zabieg (strzyżenie i farba) brylantowo, drugi: cięcie super, farba fatalnie (potrzymali za długo, musieli przyciemniać, ostatecznie efekt do bani, a po dwóch tygodniach to już w ogóle masakra), potem już tylko bardzo poprawnie (żadnego "wow", ale włosy ładnie się układały, na pewno o niebo lepiej niż gdzie indziej, farba też ok, ale bez szału), a ostatnio po dwóch tygodniach nie mogłam się już uczesać (wcześniej włosy same mi się układały, po prostu były zawsze perfekcyjnie ścięte). Nie wiem, może to wypadek przy pracy, ale za dużo tego wszystkiego jak za tę kasę.

Umówiłam się do Fedoryszyna na sobotę, klamka zapadła. Zdam relację, jak będę po wizycie
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 11:05   #3599
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
ewelajna, mnie do Wierzbickiego zniechęciło kilka rzeczy: podejście do klienta to jedno (za pierwszym razem peany i cukierki sztuczna atmosfera nie do wytrzymania- już kiedyś tu o tym pisałam- a im dalej w las tym bardziej miałam wrażenie, że przeszkadzam, wszyscy zmęczeni, ziewający, miny utrudzone), ale pikuś, to bym zniosła, ale tak samo, niestety, z usługą.

Pierwszy zabieg (strzyżenie i farba) brylantowo, drugi: cięcie super, farba fatalnie (potrzymali za długo, musieli przyciemniać, ostatecznie efekt do bani, a po dwóch tygodniach to już w ogóle masakra), potem już tylko bardzo poprawnie (żadnego "wow", ale włosy ładnie się układały, na pewno o niebo lepiej niż gdzie indziej, farba też ok, ale bez szału), a ostatnio po dwóch tygodniach nie mogłam się już uczesać (wcześniej włosy same mi się układały, po prostu były zawsze perfekcyjnie ścięte). Nie wiem, może to wypadek przy pracy, ale za dużo tego wszystkiego jak za tę kasę.

Umówiłam się do Fedoryszyna na sobotę, klamka zapadła. Zdam relację, jak będę po wizycie
Dzięki za uwagi odnośnie Wierzbickiego. Choć byłam tylko raz, wrażenia mam podobne, a najbardziej zadowolona byłam z doboru farby-super kolor, ale obsługa, trzymanie farby za długo i wrażenie, że obsługują Cię za karę-porażka

Daj koniecznie znać, jak poszła wizyta u Fedoryszyna i kto Cię strzygł!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 17:57   #3600
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hejho Pokaż wiadomość
Ktokolwiek słyszał/był/wie coś o studio Fedoryszyn na Krakowskiej?

Powiem otwarcie, że fryzury samych właścicieli nie wprawiły mnie w zachwyt, a nawet lekko zniechęciły, ale w sumie często szewc bez butów chodzi.

Znalazłam kilka opinii, raczej pozytywnych, na FB widziałam, że biorą udział w różnych eventach, udzielają się co nieco. Ich strona jest ciągle w budowie, więc żadnej porządnej galerii nie uświadczysz.

Ceny mają wysokie, ale chodzę teraz do Wierzbickiego na Św. Mikołaja, więc na pewno drożej już nie będzie, natomiast szkoda mi wyrzucić kasę na przeciętniactwo.

Ktoś coś?
Moja dobra znajoma jest klientką Fedoryszyna od wielu lat. Ma krótkie włosy, proste, chodzi do niego na farbowanie i obcięcie i jest to jedna z niewielu osób, które mają zawsze fajną fryzurę, co jakiś czas coś nowego na głowie, aż dziwne że z krótkich włosów można wyczarować tyle fajnych fryzur. Jeśli chodzi o koloryzację to farbuje się na blond, różne odcienie zawsze fajnie dobrane. To co mnie powstrzymuje przed chodzeniem tam, to wysokie ceny.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.