Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-27, 19:39   #4201
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Pokaż wiadomość
Hej - tak szukam tej Gabrieli Zalewskiej i jakoś nie widzę nigdzie TEN, za to pojawia się w różnych kontekstach, min. w MILEK Design, o którym opinie są kiepskie (podejście do klienta, zlewka, itd.). Widzę też, że ona dosyć ma gwiazdroskie te klientki - tu Katosu, tu Maff, tu Ula Radwańska itd...
Biorąc pod uwagę ilość celebrytek w Warszawie to każdy dobry fryzjer wcześniej czy później uczeszę jakąś gwiazdkę
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 14:15   #4202
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, chcialam Wam dać znać, że byłam na konsultacji u Gabrieli i powiedziala ze ma termin na sierpień, ale... udało się mnie wbić na druga połowę maja. To teraz nie wiem, czy się bać, czy cieszyć Trochę boję się, że mnie skasują jak za zboże. Szłam na koloroyzacje się umówić a tu jednak sugestia,żeby obciać parę cm bo jescze przebija to zielone z dawnej sto lat temu henny.... sama nie wiem o mysleć. Teraz kolorowe włosy są hot :P:P
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 21:01   #4203
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Pokaż wiadomość
Hej, chcialam Wam dać znać, że byłam na konsultacji u Gabrieli i powiedziala ze ma termin na sierpień, ale... udało się mnie wbić na druga połowę maja. To teraz nie wiem, czy się bać, czy cieszyć Trochę boję się, że mnie skasują jak za zboże. Szłam na koloroyzacje się umówić a tu jednak sugestia,żeby obciać parę cm bo jescze przebija to zielone z dawnej sto lat temu henny.... sama nie wiem o mysleć. Teraz kolorowe włosy są hot :P:P
no raczej cie skasują...ale możesz pytać o cenę przed,
polecam:
DM Stawscy - Karolina, lub Sebastian.
Sebastian strasznie wciska kosmetyki kemon więc uwaga!
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2017-05-02 o 21:03
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 12:18   #4204
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Od kilku lat chodzę do pani Basi na Arbaskiej 5 (Saska Kępa). To moja jedyna fryzjerka do której chodzę od kilku lat bez przerwy. Zna moje włosy na wylot, potrafi je ładnie obciąć, koloryzacja zawsze nam wychodzi. Jak już tam jestem to przy okazji korzystam z manicure u pani Kingi. Jest bardzo ogarnięta, szybko i dokładnie doprowadza moje pazurki do formy. Potrafi też doradzić jeśli chodzi o domową pielęgnację. Złote kobiety
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 13:00   #4205
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Od kilku lat chodzę do pani Basi na Arbaskiej 5 (Saska Kępa). To moja jedyna fryzjerka do której chodzę od kilku lat bez przerwy. Zna moje włosy na wylot, potrafi je ładnie obciąć, koloryzacja zawsze nam wychodzi. Jak już tam jestem to przy okazji korzystam z manicure u pani Kingi. Jest bardzo ogarnięta, szybko i dokładnie doprowadza moje pazurki do formy. Potrafi też doradzić jeśli chodzi o domową pielęgnację. Złote kobiety
A czesała cię może Desi? Do pani Basi są długie kolejki, a mam za 2 tygodnie komunię i chciałabym się ładnie uczesać
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 13:38   #4206
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Tak! Desi strzygła mnie kilka razy jak do pani Basi były mega kolejki (święta, komunie, wesela eh...). I też byłam bardzo zadowolona. Teraz zapisuję się częściej do pani Desi w sumie, robi bardzo dokładnie koloryzację, o strzyżenie pyta co bym chciała, jakie życzenia, zawsze doradzi i odradzi co trzeba. Bardzo kontaktowa
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 08:20   #4207
kwesturaa
Przyczajenie
 
Avatar kwesturaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Tak! Desi strzygła mnie kilka razy jak do pani Basi były mega kolejki (święta, komunie, wesela eh...). I też byłam bardzo zadowolona. Teraz zapisuję się częściej do pani Desi w sumie, robi bardzo dokładnie koloryzację, o strzyżenie pyta co bym chciała, jakie życzenia, zawsze doradzi i odradzi co trzeba. Bardzo kontaktowa
ok, dzięki
kwesturaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 22:10   #4208
muffinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam na kursie w Gnatyshyn Academy (na Pasażu Ursynowskim) i w sumie od tego czasu chodzę tam do Sylwi albo do Leny na strzyżenie i farbę. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, odwalają kawał dobrej roboty, zawsze wychodzę od nich zadowolona
muffinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:32   #4209
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Od kilku lat chodzę do pani Basi na Arbaskiej 5 (Saska Kępa). To moja jedyna fryzjerka do której chodzę od kilku lat bez przerwy. Zna moje włosy na wylot, potrafi je ładnie obciąć, koloryzacja zawsze nam wychodzi. Jak już tam jestem to przy okazji korzystam z manicure u pani Kingi. Jest bardzo ogarnięta, szybko i dokładnie doprowadza moje pazurki do formy. Potrafi też doradzić jeśli chodzi o domową pielęgnację. Złote kobiety
czy chodzi o http://www.empiresalon.pl/?
muszę na lato znowu trochę ogarnąć swoje lokopodobne siano
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:01   #4210
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

kass_3: dokładnie o ten salon na saskiej kępie
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 15:46   #4211
fab_daily
Przyczajenie
 
Avatar fab_daily
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Basię z McHair, na Pradze Południe, ul. Osiecka 49. Dziewczyna ma talent w ręku i fantazję, robię u niej kpl -strzyżenie plus farba, zamykam się w ok 150 zł.
fab_daily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 18:57   #4212
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny czy znacie dobry salon na Gocławiu/Saskiej Kępie? Czy któraś z Was zna salon Creator Design Studio - Hair Fashion na Bora-Komorowskiego? Byłabym wdzięczna za opinie, polecenie salonu. Mam dość trudne włosy i potrzebuję fryzjera, który jest pewny tego co robi
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 20:37   #4213
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ewelajna, nawet nie musisz się jakoś wybitnie starać żeby znaleźć polecanych fryzjerów w tej okolicy, bo zostali wymienieni kilka postów przed Twoim.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 20:41   #4214
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ewelajna, nawet nie musisz się jakoś wybitnie starać żeby znaleźć polecanych fryzjerów w tej okolicy, bo zostali wymienieni kilka postów przed Twoim.
Widziałam post o fryzjerze na Saskiej, ale szukam jeszcze kogoś dobrego na Gocławiu + opinie o salonie, który wspomniałam
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 11:04   #4215
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Był ktoś z Was na ombre (albo innej koloryzacji) w Laurencie (Szpitalna)? Jakie opinie?
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 13:47   #4216
paula9254
Przyczajenie
 
Avatar paula9254
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć,
planuję zrobić sobie ombre, poleca ktoś fryzjera, kto zrobi to dobrze?
__________________
Wszystko, co jest skomplikowane, jest jednocześnie bardzo proste.
paula9254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 14:15   #4217
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez paula9254 Pokaż wiadomość
Cześć,
planuję zrobić sobie ombre, poleca ktoś fryzjera, kto zrobi to dobrze?
Fryzjerzy Maniewskiego, Przystanek Fryzjer, Fanaberia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 19:12   #4218
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Fryzjerzy Maniewskiego, Przystanek Fryzjer, Fanaberia
Oglądam właśnie sobie zdjęcia na stronie fb Przystanku Fryzjera: https://pl-pl.facebook.com/Przystane...8670356926994/

Ładne mają fryzury, chociaż w sumie wszystkie na jedno kopyto: długie włosy i ombre/sombre. Zastanawiam się jednak czy istnieje usługa fryzjerska, która sprawiłaby, że takie loki/ fale jak na ich zdjęciach (oczywiście wersja po) nie wymagałyby robienia ich sobie po każdym umyciu. Wie ktoś? Bo ja się zupełnie nie znam.

Edytowane przez 201706191326
Czas edycji: 2017-06-16 o 19:14
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 10:24   #4219
Beamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

@up Sama mam małe dziecko 14 mies. i nie wyobrażam sobie wpuszczenia fryzjera do domu, drobniutkich ścinków włosów na podłodze, których nie można do końca odkurzyć a dziecko to wciąga w płuca łażąc na czworakach.
Po drugie, wizyta u fryzjera to czas dla mnie, mam chwilę dla siebie na odpoczynek i relaks.
Po trzecie, narzekamy często na wysokie ceny usług w salonach, a jakie mają być skoro same reklamujemy "objazdowe kino", którego jedną z najpoważniejszych inwestycji jest strona www i ... niewiele poza tym. To tak - do przemyślenia
Beamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 12:52   #4220
MagdaPara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Beamo Pokaż wiadomość
@up Sama mam małe dziecko 14 mies. i nie wyobrażam sobie wpuszczenia fryzjera do domu, drobniutkich ścinków włosów na podłodze, których nie można do końca odkurzyć a dziecko to wciąga w płuca łażąc na czworakach.
Po drugie, wizyta u fryzjera to czas dla mnie, mam chwilę dla siebie na odpoczynek i relaks.
Po trzecie, narzekamy często na wysokie ceny usług w salonach, a jakie mają być skoro same reklamujemy "objazdowe kino", którego jedną z najpoważniejszych inwestycji jest strona www i ... niewiele poza tym. To tak - do przemyślenia
Zgadzam się całkowicie jeśli chodzi o włosy w domu... jednak akurat w tym przypdku jest tak, że oni sprzątają po sobie
Każdy ma wybór i niewątpliwie wiyta u salonie ma ogromne zalety, ale jeśli ktoś ma ograniczony czas to jest to dobra alternatywa, chociazby na samo uczesanie włosów przed kolecją z mężem
Skoro można polecać swojego fryzjera z salonu to czemu miałabym nie polecać fryzjera, którego lubię, z którego jestem zadowolona. Chciałam się podzielić opinią, jeśli komuś to przeszkadza, to może powinnam zmienić forum
MagdaPara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 20:27   #4221
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A czy dziecko w tym konkretnym momencie musi być akurat w pomieszczeniu, gdzie będą się odbywać zabiegi fryzjerskie? Wg mnie nie, więc bez przesady.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 23:08   #4222
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Korzystałam jeden raz z usług mobilnej fryzjerki, która zapytała mnie, czy będziemy podcinać włosy, bo wówczas rozłoży specjalny materiał wokół fotela. Ja chciałam jedynie fryzurę okolicznościową, ale jak widać są sposoby, by ścinki włosów nie fruwały bezpośrednio po podłodze. Po pracy wówczas pewnie też łatwiej wszystko zebrać. Nie wiem na ile zabezpieczenie skuteczne, ale jednak ktoś o tym pomyślał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 17:16   #4223
201708280929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam w polecanym tutaj Laurencie i muszę powiedzieć, że jestem niezadowolona.

Wcześniej chodziłam do Miłka, ale miałam wrażenie, że włosy wyglądały super po ułożeniu przez nich a potem nie.

Pani z Laurenta mówiłam kilkukrotnie, że chcę nadal mieć długie włosy i skrócić tylko trochę. Powiedziała, że skróci "2-3 cm, to chyba nie jest dużo?". Skróciła jakieś 15-20 cm.

Mówiłam jej też, że nie znam się na układaniu włosów okrągłą szczotką i nie chcę mieć fryzury, która będzie takiego układania wymagała. Opowiadałam, że próbowałam, ale nie wychodzi i nie chcę już próbować.

Podchodzę po ścięciu do lustra i już widzę, że bez układania będzie brzydko. Pytam się jej, jak ja mam to teraz układać. A ona, że no na szczotkę okrągłą mam nawijać. No po prostu...

Skończyłam ze znacznie krótszą fryzurą, która bez ułożenia wygląda jak masa napuszonych średniodługich włosów.
201708280929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 18:47   #4224
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez powolutku Pokaż wiadomość
Byłam w polecanym tutaj Laurencie i muszę powiedzieć, że jestem niezadowolona.

Wcześniej chodziłam do Miłka, ale miałam wrażenie, że włosy wyglądały super po ułożeniu przez nich a potem nie.

Pani z Laurenta mówiłam kilkukrotnie, że chcę nadal mieć długie włosy i skrócić tylko trochę. Powiedziała, że skróci "2-3 cm, to chyba nie jest dużo?". Skróciła jakieś 15-20 cm.

Mówiłam jej też, że nie znam się na układaniu włosów okrągłą szczotką i nie chcę mieć fryzury, która będzie takiego układania wymagała. Opowiadałam, że próbowałam, ale nie wychodzi i nie chcę już próbować.

Podchodzę po ścięciu do lustra i już widzę, że bez układania będzie brzydko. Pytam się jej, jak ja mam to teraz układać. A ona, że no na szczotkę okrągłą mam nawijać. No po prostu...

Skończyłam ze znacznie krótszą fryzurą, która bez ułożenia wygląda jak masa napuszonych średniodługich włosów.
Możesz reklamować usługę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 21:39   #4225
201708280929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Możesz reklamować usługę
Ja już naprawdę nie wiem, czy to ja wymyślam i to normalne, że fryzjer potwierdza, że coś zrobi a robi coś zupełnie innego, czy mam pecha czy co.

Żeby mi chociaż pokazała jak te włosy nawijać. Ja jestem kompletnym zerem jeśli chodzi o układanie włosów - jak raz próbowałam z okrągłą szczotką to tak mi się wkręciły, że musiałam je właściwie wyrywać ze szczotki - traumatyczne przeżycie, na szczęście już odrosły. Mam pełną świadomość, że jestem pod tym względem zerem, po prostu bardzo słabo u mnie z motoryką. Ale dlatego jej to wczoraj powiedziałam przed cięciem. Jej reakcja wskazywała na to, że zrozumiała. Jak mam dłuższe to są bardziej dociążone, mniej latają na boki - lepiej to wygląda bez układania.
201708280929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 07:18   #4226
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To nie Twoja wina. Ja tez nie układam włosów i jeżeli powiedziałaś o tym fryzjerowi to musi wziąć to pod uwagę.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 09:15   #4227
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez powolutku Pokaż wiadomość
Ja już naprawdę nie wiem, czy to ja wymyślam i to normalne, że fryzjer potwierdza, że coś zrobi a robi coś zupełnie innego, czy mam pecha czy co.

Żeby mi chociaż pokazała jak te włosy nawijać. Ja jestem kompletnym zerem jeśli chodzi o układanie włosów - jak raz próbowałam z okrągłą szczotką to tak mi się wkręciły, że musiałam je właściwie wyrywać ze szczotki - traumatyczne przeżycie, na szczęście już odrosły. Mam pełną świadomość, że jestem pod tym względem zerem, po prostu bardzo słabo u mnie z motoryką. Ale dlatego jej to wczoraj powiedziałam przed cięciem. Jej reakcja wskazywała na to, że zrozumiała. Jak mam dłuższe to są bardziej dociążone, mniej latają na boki - lepiej to wygląda bez układania.
Sam fakt, że ścięła Ci więcej włosów niż chciałaś, jest podstawą reklamacji.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:58   #4228
MagdaPara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Moim zdaniem fryzjer powien dobrze Cię wysłuchać przed cięciem włosów i wziąć pod uwagę, że jeżeli zależy Ci na pozostawieniu długości to powienien stawiać to w priorytecie. Zastanawiam się dlaczego jest tak mało fryzjerów, którzy przed pierwszym ruchem nożyczek pokazują na włosach w lustrze ile będą ścinać...
MagdaPara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 10:02   #4229
201708280929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdaPara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem fryzjer powien dobrze Cię wysłuchać przed cięciem włosów i wziąć pod uwagę, że jeżeli zależy Ci na pozostawieniu długości to powienien stawiać to w priorytecie. Zastanawiam się dlaczego jest tak mało fryzjerów, którzy przed pierwszym ruchem nożyczek pokazują na włosach w lustrze ile będą ścinać...
Jestem taka zła, że trudno to opisać. W poniedziałek idę po raz pierwszy po tym ścięciu do pracy i nie mogę się tak pokazać, bo wygląda to tragicznie - mam szopę na głowie. Czyli nie dość, że muszę się nauczyć układać sobie włosy i codziennie rano tracić na to czas to jeszcze muszę wstawać wcześniej, brać prysznic rano a nie jak teraz wieczorem. I pracując w delegacjach (latam samolotem właściwie co tydzień) muszę zacząć brać ze sobą i wciskać do wypchanej walizki dodatkowe kosmetyki i przyrządy do włosów.

Naprawdę ręce opadają.
201708280929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 10:36   #4230
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez powolutku Pokaż wiadomość
Jestem taka zła, że trudno to opisać. W poniedziałek idę po raz pierwszy po tym ścięciu do pracy i nie mogę się tak pokazać, bo wygląda to tragicznie - mam szopę na głowie. Czyli nie dość, że muszę się nauczyć układać sobie włosy i codziennie rano tracić na to czas to jeszcze muszę wstawać wcześniej, brać prysznic rano a nie jak teraz wieczorem. I pracując w delegacjach (latam samolotem właściwie co tydzień) muszę zacząć brać ze sobą i wciskać do wypchanej walizki dodatkowe kosmetyki i przyrządy do włosów.

Naprawdę ręce opadają.
Nie chcesz tego reklamować?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.