Fryzjer-zabrze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 13:13   #91
FryzurkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-zabrze

Witam Polecam Salon Fryzjerski"FryzurkaM" w Zabrzu (oś.Helenka) na ul.Kruczkowskiego 14. Profesjonalna obsługa. POLECAM!!!!!!!!!!!!!
FryzurkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:31   #92
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148
Fryzjerka mobilna z Zabrza

Pilnie poszukuję fryzjerki mobilnej z Zabrza na fryzurę okolicznościową - upięcie długich włosów. Nie znam nikogo takiego a oferty internetowe są jakieś nieaktualne.
Jeśli możecie mi kogoś polecić będę bardzo wdzięczna za jakieś informacje, namiary.
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:17   #93
kociolka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjerka mobilna z Zabrza

Ja osobiście polecam mobilną fryzjerkę z Zabrza, Magdalenę Dypa. Dziewczyna młoda, sympatyczna, potrafi doradzić i pracuje na dobrych produktach. Telefonicznie potrafi pomóc, kontaktowa. Jeśli pamiętam, ma szeroki zakres usług. Cennik jej usług dostępny jest u niej na stronie www.mobilnyfryzjer-md.pl , można też chyba znaleźć namiary kontaktowe do niej na facebooku.
kociolka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 13:25   #94
bassska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Fryzjer Zabrze

hej Bardzonie ufam fryzjerom a chcialabym grzywke i czytalam duzo na ten temat i chyba decyduje sie nasalon "Anna" wZabrzu niedaleko dworca. chcialabym fryzjera ktory mi dobrze zetniewlosy ale tez i dobrze doradzi co mi pasuje. moze macie jakiegos fryzjera do polecenia od A do Z w zabrzu?
bassska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 22:19   #95
mieszkaniecmiastaZabrze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer w Zabrzu

Nie polecam salonu fryzjerskiego "Anna" w Zabrzu. Jako mieszkaniec miasta Zabrze, jestem oburzona brakiem podstawowych umiejętności fryzjerskich w tym miejscu. Pytam za co salonowi "Anna" przy ul. Ch. de Gaulle`a został przyznany laur konsumenta??? Nic bardziej mylnego!!! Nasuwa się prośba ze strony klientów, aby Pani Marta Żabicka nauczyła się prostych technich strzyżenia. Jak na razie odstawia partaczyznę, bez wyznaczania prostych linii swoich pseudo cięć. To jest zwykłe kłamstwo i zdzieranie grubych pieniędzy. Przecież uprzejmą kawę możemy zaparzyć sobie w domu!!! Nie szanuje się tam nawet czasu klienta. Umawianie na określoną godzinę, a w tle poślizg nawet 30 minutowy. Za to jedna fryzjerka potrafi obsłużyc na raz trzy fotele !!! Szczerze odradzam korzystanie z tego typu usług fryzjerskich !!!!!!!
mieszkaniecmiastaZabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 11:03   #96
pannalovet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Thumbs down Zabrze/Bytom/Gliwice/TG - fryzura pixie kogo polecacie?

Chcę zrobić sobie fryzurę pixie undercut taką jak na filmie z poniższego linku. Czy możecie polecić salon albo najlepiej konkretną fryzjerkę/fryzjera, który zrobi porządnie taką fryzurę. Teraz mam włosy do ramion więc to jest odważne cięcie, a miałam już nieprzyjemność nieudanej krótkiej fryzury i nie chciałabym przechodzić tego ponownie...

https://www.facebook.com/sarahlouwho...?fref=mentions
pannalovet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 17:36   #97
rorzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-zabrze

Nie polecam w Zabrzu zakładu Fryzjerskiego Trendy ul Dworcowa 8. Ceny kosmiczne w stosunku do jakości usług. Prawie 500 zł za dekoloryzacje plus farbowanie włosów do ramion??? Chyba lekka przesada!! Skóra głowy/czoła popalona -skóra schodzi płatami. Kolor całkowicie inny niż ustalenia gdzie po tak silnej dekoloryzacji powinien wyjść bardzo ładnie. Fryzjerka dokonuje czynności bez informowania co robi. Włosy dosłownie spalone!!!
rorzel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 07:22   #98
soldier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Fryzjer-zabrze

Chodziłam zawsze do Pani Beaty w Salonie Anna na DeGaulle'a. Jednak przestała tam już pracować. Czy ktoś nie natknął się na Nią w jakimś innym salonie?
soldier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 17:11   #99
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Fryzjer-zabrze

Ktoś coś poleci mi? Jade do Polski i chciałabym iść do dobre fryzjera
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-03 18:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.