Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 22:10   #1291
KamillaDeMon
Przyczajenie
 
Avatar KamillaDeMon
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Parczew
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuję Ci bardzo! Na pewno spróbuję! Muszę jeszcze trochę złagodzić mogą podrażnioną skórę tymi specyfikami które mam. Do tej pory używałam tylko wody i czasami mydła bo wszystko mnie uczulało. Pierwszy raz stosuję kosmetyki polecone przez kosmetyczkę. Są lepsze niż drogeryjne, od razu czuć na twarzy różnicę
KamillaDeMon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:39   #1292
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziewczyny, poradźcie mi. Wybieram się do kosmetyczki, dawno nie byłam, kiedyś chodziłam tylko na oczyszczanie manualne.

Teraz mam cerę z wyleczonym trądzikiem, kolor bardzo niejednolity, czerwonawy, z plamami, niewielkimi bliznami na policzkach, koło skrzydełek nosa skóra łuszcząca się, czerwona. Nos mam czerwony zawsze po przyjściu do domu. Pory mam umiarkowanie rozszerzone. Koło oczu skóra wygląda marnie, wysuszona, wiotka.
Stosuję jeszcze od czasu do czasu maść na trądzik, ale tak raz w miesiącu może, jak coś wyskoczy. Poza tym z kosmetyków do pielęgnacji używam Cetaphil do mycia i nawilżania. Chciałabym mieć miłą, jednolitą skórę, gładką.
Jakie zabiegi mogą mi pomóc? (żebym ewentualnie wiedziała, na co się zgadzać u kosmetyczki )
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 06:18   #1293
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie mi. Wybieram się do kosmetyczki, dawno nie byłam, kiedyś chodziłam tylko na oczyszczanie manualne.

Teraz mam cerę z wyleczonym trądzikiem, kolor bardzo niejednolity, czerwonawy, z plamami, niewielkimi bliznami na policzkach, koło skrzydełek nosa skóra łuszcząca się, czerwona. Nos mam czerwony zawsze po przyjściu do domu. Pory mam umiarkowanie rozszerzone. Koło oczu skóra wygląda marnie, wysuszona, wiotka.
Stosuję jeszcze od czasu do czasu maść na trądzik, ale tak raz w miesiącu może, jak coś wyskoczy. Poza tym z kosmetyków do pielęgnacji używam Cetaphil do mycia i nawilżania. Chciałabym mieć miłą, jednolitą skórę, gładką.
Jakie zabiegi mogą mi pomóc? (żebym ewentualnie wiedziała, na co się zgadzać u kosmetyczki )
Ze względu na jednolity kolor cery ja bym spróbowała zabiegu kwasu migdałowego. Jest delikatny, dobrze regoluje prace gruczołów łojowych, delikatnie rozjaśnia przebarwienia. Jeśli się boisz kwasów zaczełabym od kremów z kwasami w domu, albo tonicu z kwasami. Teraz jest najlepszy czas na kwasy.
Na te łuszczące się skrzydełka nosa nakładaj częściej Cetaphil (tak na marginesie świetny kosmetyk i dla dorosłych i dla dzieci) tylko że on jest nawilżający a przydałoby się coś do natłuszczenie jeszcze. Może kup w aptece maść witaminową (jest bardzo tania, więc jak nie będziesz zadowolona nie będzie żal kasy a wykorzystasz na przesuszone np. łokcie, kolana czy stopy) i nakładaj na noc na te skrzydełka nosa po Cetaphilu.

Z kolejnych zabiegów na twarz to na pewno zabiegu z wtłoczeniem ampułki. Czyli peeling (może być kawitacyjny) na to wtłoczona ampułka sonoforezę (ukltradżwiękami), bądz mezotarapią (droższa opcja) i na to maska algowa.

Ale moim zdaniem najbardziej zadowolona byłabyś z kwasy, kolory skóry by ci się wyrównał, skóra po nich lepiej przyjmuje kosmetyki (głębiej się wchłaniają). Ogólnie ja uwielbiam kwasy(na sobie i na klientkach), tylko dobrze dobrane do kondycji i rodzaju skóry.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 16:27   #1294
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuję Ci. Mam w domu maść witaminową, nie przyszło mi na myśl smarować nią te skrzydełka nosa.
Z chęcią spróbowałabym kwasów, ale nie chciałabym sama w domu, wolałabym, by ktoś to zrobił fachowo.
A jeśli mi zaproponuje zwykłe oczyszczanie? Niezbyt miło je wspominam, potem twarz czerwona i małe ranki.
Co mi radzisz, od razu pytać o te kwasy, czy czekać, co ona mi doradzi?
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:36   #1295
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci. Mam w domu maść witaminową, nie przyszło mi na myśl smarować nią te skrzydełka nosa.
Z chęcią spróbowałabym kwasów, ale nie chciałabym sama w domu, wolałabym, by ktoś to zrobił fachowo.
A jeśli mi zaproponuje zwykłe oczyszczanie? Niezbyt miło je wspominam, potem twarz czerwona i małe ranki.
Co mi radzisz, od razu pytać o te kwasy, czy czekać, co ona mi doradzi?
hmm zobacz co zaproponuje ci kosmetyczka po obejrzeniu cery, bo mnie ciezko jest doradzac tak na 100% na odlegosc nie widzac cie
A jesli boisz sie kwasow to nie potrzebnie, krem, tonicy z kwasami do dostania w drogeryjnym sklepie maja male stezenie i wysokie ph czyli bezpieczne Te kwasy ktore stosuja kosmetyczki to inna bajka i ich nie radze stosowac samemu w domu.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 14:54   #1296
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziękuję
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 02:32   #1297
Kremniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Próbowałam wszystkiego i wierzcie mi - bez drogich zabiegów laserowych lub skalpela się nie objedzie. Wszystkie pilingi, mikrodermobrazje, kwasy, mezoterapie i ultradźwięki guzik dają. Wydałam na to straszne pieniądze i moje problemy jak istniały tak istnieją. A mowa o bliznach po trądziku. Kratery nie zmiejszyły się ani trochę. Dodam, że nie są zbyt głębokie, a ta cera nie wygląda tragicznie. Dziewczyny, raz na jakiś czas można, ale nie żeby pokładać w tym jakieś wielkie nadzieje.
Kremniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-30, 17:09   #1298
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Kremniczek Pokaż wiadomość
Próbowałam wszystkiego i wierzcie mi - bez drogich zabiegów laserowych lub skalpela się nie objedzie. Wszystkie pilingi, mikrodermobrazje, kwasy, mezoterapie i ultradźwięki guzik dają. Wydałam na to straszne pieniądze i moje problemy jak istniały tak istnieją. A mowa o bliznach po trądziku. Kratery nie zmiejszyły się ani trochę. Dodam, że nie są zbyt głębokie, a ta cera nie wygląda tragicznie. Dziewczyny, raz na jakiś czas można, ale nie żeby pokładać w tym jakieś wielkie nadzieje.
a mi seria kwasów mega pomogła- nie tylko na stan skóry ale rowniez na blizny. Miałam po kilka razy migdała, pironogronowy i salicynowy plus mikrodermabrazje. Do tego świadoma pielęgnacja i filtry i po cera po 7 miesiącach jest nie do poznania. Każdy jest inny, ale nie możesz mówić, że to nic nie daje bo niektórym może pomóc.
Nadal zostało mi troche pozostałości przebarwieniowych, ale skóra jest jednolita i gładka - bez właśnie takich dziur/ kraterów, które miałam .Teraz mi wystarczy nałożenie odrobiny podkładu by cokolwiek zakryć. Także nie skreślajmy czegoś bo nam nie pomogło.
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 17:39   #1299
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni, mam jedno pytanie.
Byłam u kosmetyczki i zaproponowała mi biopeeling ziołowy. Długo ze mną rozmawiała, obejrzała. Ale od razu tak z grubej rury? Co myślisz o takim peelingu?
(proponowała mi tez jakieś badanie mikrobiologiczne skóry pod mikroskopem, które ma wykazać wszystko, co mojej skórze dolega, ale nie bardzo mam chęć na nie).
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 19:58   #1300
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Lowczyni, mam jedno pytanie.
Byłam u kosmetyczki i zaproponowała mi biopeeling ziołowy. Długo ze mną rozmawiała, obejrzała. Ale od razu tak z grubej rury? Co myślisz o takim peelingu?
(proponowała mi tez jakieś badanie mikrobiologiczne skóry pod mikroskopem, które ma wykazać wszystko, co mojej skórze dolega, ale nie bardzo mam chęć na nie).
hmmm na ich stronie piszą że to nowość a firma Afrodyta wprowadziła ten peeling dobre 10 lat temu pod nazwą peeling ziołowy. Powiem tak, wykonywałam go może z 3 razy na studium kosmetycznym, rezultaty tak są, ale ile się człowiek przy tym nacierpi to nie powiem. Robiłam go mojej koleżance na plecach bo miała szramę, plame i różnica była. Ale przez tydzień chyba nie mogła się myć a przynajmniej tego miejsca, skóra ją bolała (zresztą mnie opuszki bolały po wykonaniu tego pelingu, po wcieraniu go), schodziła z niej jak z węża.
Raczej wątpie czy masz aż takie wielkie problemy ze skórą żeby sie na niego decydować. Nie lepiej zacząć od kwasów???

Moim zdaniem troche ta kosmetyczka chce cię naciągnąc na niepotrzebne wyciąganie kasy.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 17:26   #1301
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Oo, dopiero teraz przeczytałam Twój post, a właśnie wróciłam od kosmetyczki miałam dzisiaj oczyszczanie twarzy, a za dwa tygodnie mam mieć kwasy i mikrodermabrazję. Trochę mnie zdziwiło, ze jedno i drugie naraz, czy może tak się właśnie robi?
Tego biopeelingu na razie nie będę robić, ona też na razie powiedziała, ze spróbuje kwasów na początek.
Bólu się boję bardzo i dlatego trochę się przeraziłam tego złuszczania, pieczenia po tym biopeelingu, jak tu chodzić do pracy i w ogóle.

Czyli na razie kwasy
Dziękuję, że odpisujesz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 20:30   #1302
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Oo, dopiero teraz przeczytałam Twój post, a właśnie wróciłam od kosmetyczki miałam dzisiaj oczyszczanie twarzy, a za dwa tygodnie mam mieć kwasy i mikrodermabrazję. Trochę mnie zdziwiło, ze jedno i drugie naraz, czy może tak się właśnie robi?
Tego biopeelingu na razie nie będę robić, ona też na razie powiedziała, ze spróbuje kwasów na początek.
Bólu się boję bardzo i dlatego trochę się przeraziłam tego złuszczania, pieczenia po tym biopeelingu, jak tu chodzić do pracy i w ogóle.

Czyli na razie kwasy
Dziękuję, że odpisujesz
Kwasy po 2 tygodniach hmm jak dla mnie ciut za wcześnie. Ale ja nie widziałam twojej cery, czy była bardzo zanieczyszczona i jak reagowała na ten zabieg.
Czy ona chce ci równocześnie zrobić mikrodermabrazję i kwasy? Ja łączę te zabiegi (i nie tylko ja), efekt jest na prawdę fajny, ale nigdy za pierwszym razem. Bo nie wiem jak zareaguje cera klientki na kwasy a na dodatek połączone z mikro (a ty sama piszesz że chodzisz do pracy i musisz wyglądać normalnie). Więc lepiej zrobić kwasy odczekać i zrobić mikro, a potem połączyć te 2 zabiegi razem i znów kwasy i potem mikro. Oczywiście wszystko zależy czy jest taka potrzeba by wykonać tyle zabiegów
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:34   #1303
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Tak, ona chce na tej samej wizycie zrobić i kwasy i mikrodermabrazję.
Piszesz, że kwasy po dwóch tygodniach od oczyszczania zwykłego to za wcześnie? Dlaczego? Bo tylko to dziś miałam.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 16:31   #1304
NINA1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Mam pytanie chciałabym podarować siostrze na prezent urzadzenie do sonoforezy, ale się kompletnie na tym nie znam - czy może ktoś zna urządzenia te poniżej i potrafi mi jakoś doradzić ?

mam dylemat pomiędzy urządzeniem poniżej

http://najwiekszerabaty.pl/303-thick...adzwiekowy.jpg

a skin scrubberem do peelingu kawitacyjnego:

http://zdrowie-i-uroda.pl/263-thickb...awitacyjny.jpg

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-21 o 08:28 Powód: Link.
NINA1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 10:34   #1305
bieniahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80
Question Kawitacja

Witam, od kilku tygodni obnoszę się z zamiarem kupna urządzenia do kawitacji na allegro. Chciałabym zapytać, ponieważ obleciałam już cały internet w poszukiwaniu informacji o dobrym modelu tegoż urządzenia polecanym przez użytkowniczki i nic specjalnego nie znalazłam. Także chciałabym uzyskać kilka informacji na temat tych urządzeń a mówiąc w prost polećcie któreś urządzenie do kawitacji. Ja zastanawiam się nad tymi :
http://allegro.pl/ag207-peeling-kawi...008260145.html
http://allegro.pl/skin-cleaner-peeli...031404094.html.
Z tego co udało mi się znaleźć w internecie to pierwsze urządzenie jest mało poręczne i potrafi kopać prądem, oraz producent nie daje gwarancji, ma regulowaną moc pracy, sonoforezę i mikromasaż.
Jeśli chodzi o drugie nie można regulować mocy, ale z tego co piszą dziewczyny i tak pracuje się na największych obrotach, bo urządzenie jest słabsze od tych w salonach.
Proszę o poradę
__________________
bieniahe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 18:25   #1306
bebek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam.
Poszukuję informacji (artykuły, książki) dot. wykorzystania ultradźwięków w kosmetologii.

Póki co korzystałem głównie z : A. Goliszewska "Kosmetologia pielęgnacyjna". Niestety, wydaje mi się, że opisane tam zabiegi nie są jakoś super extra. Brakuje mi tam głównie dawek jakie stosuje się w poszczególnych zabiegach.
Potrzebuję z kilku fajnych książek i/lub artykułów gdzie będzie napisane o ultradźwiękach i wykorzystanie ich w chorobach skóry(najlepiej obszar : szyja i dekolt).

[info. potrzebne do napisania pracy licencjackiej, niestety
i informuję, iż nie jestem na kierunku kosmetologia a na kierunku fizjoterapia, ale niestety nasz promotor wymyślił sobie tematy dot. chorób skóry ;/ ]

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
bebek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 15:14   #1307
sylwia4501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na złuszczaniu martwego naskórka za pomocą ultradźwięków.
Jest to metoda bezbolesnego, bezdotykowego, głębokiego oczyszczania skóry wykorzystującego zjawisko kawitacji. Polecany dla osób przed wielkim wyjściem, możliwość wykonania nawet w tym samym dniu.
Zjawisko kawitacji - zachodzi gdy na wilgotną skórę zadziałają fale ultradźwiękowe, tworzą się wtedy mikroskopijne pęcherzyki gazu, które zaczynają się gwałtownie powiększać, następuje zmiana ciśnienia i pęknięcie pęcherzyków, efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka.
Cechy:
  • zabieg nieinwazyjny
  • bezbolesność
  • dokładne oczyszczanie i odświeżenie skóry
  • usunięcie martwych komórek naskórka, zaskórników i resztki makijażu
  • usunięcie przebarwień naskórkowych
  • spłycenie blizn, poprawa ich struktury
  • regeneracja skóry
  • poprawa napięcia mięśni mimicznych
  • pobudzenie krążenia
  • dodaje blasku skórze
  • nawilżenie skóry
  • zrównoważenie metabolizmu skóry
Zachęcam do skorzystania, prowadzę w Krakowie Mobilny Salon Kosmetyczny "Mobile Cosmetology". Dojeżdżam do klientek za darmo.
sylwia4501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 14:32   #1308
Sonjaaa89
Przyczajenie
 
Avatar Sonjaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Szukam porady dotyczącej urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego, będą to zabiegi którymi będę zajmować się dodatkowo w salonie. Doczytałam się, że polecanym urządzeniem jest Rubica z Clareny jednakże nigdzie nie moge znaleźć cen. Czy może coś oprócz tego polecacie , macie sprawdzone ? Przedział cenowy innych firm jest przeróżny. Czym te urządzenia się różnią ? Z tego co wiem producent pomp ssących do urządzeń mikro jest jeden, tak więc skąd te różnice cenowe, na co zwracać uwagę, z jakimi urządzeniami miałyście do czynienia ? Z góry dziękuje za pomoc !!
Sonjaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 20:09   #1309
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Sonjaaa89 Pokaż wiadomość
Szukam porady dotyczącej urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego, będą to zabiegi którymi będę zajmować się dodatkowo w salonie. Doczytałam się, że polecanym urządzeniem jest Rubica z Clareny jednakże nigdzie nie moge znaleźć cen. Czy może coś oprócz tego polecacie , macie sprawdzone ? Przedział cenowy innych firm jest przeróżny. Czym te urządzenia się różnią ? Z tego co wiem producent pomp ssących do urządzeń mikro jest jeden, tak więc skąd te różnice cenowe, na co zwracać uwagę, z jakimi urządzeniami miałyście do czynienia ? Z góry dziękuje za pomoc !!
Od lat pracuje na sprzęcie do mikro korundowej z Hebe, mój brat ma mikro i diamentowe i korundowe też od nich, nigdy nic się nie zepsuło. Peeling kawitacyjny mam z Clareny i nie polecam, gdybym teraz miała wybrać ponownie tez wziełabym z firmy Hebe. To polska firma, może jeszcze mało znana, ale nie ma z nią żadnych problemów, cokolwiek chcesz wymyślisz sobie oni to zrobią. Koleżance które 4 lata temu otwierała salon też ich poleciłam, zadowolona. Więc ja polecam nasz polski sprzęt a nie wspomaganie chińczyków. Nie chcę podawać tutaj ich strony z wiadomch względów, ale po wpisaniu ich na google na pewno znajdziesz.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 13:47   #1310
Sonjaaa89
Przyczajenie
 
Avatar Sonjaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dziekuje bardzo zapoznam sie a orientujesz się w cenach mniej wiecej, bo widze, że na stronie nie mają ?

Ktoś coś jeszcze może jakieś sugestie ?
Sonjaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 17:01   #1311
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Sonjaaa89 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo zapoznam sie a orientujesz się w cenach mniej wiecej, bo widze, że na stronie nie mają ?

Ktoś coś jeszcze może jakieś sugestie ?
Ceny właśnie maja bardzo przystępne chodź to oczywiście co dla kogo to znaczy. Zadzwoń i na pewno ci powiedzą.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 03:24   #1312
annuuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

wow dziewczyny jaka tu jest kopalnia wiedzy. Jestem pod wrażeniem
__________________
Jestem nieco szalona Uwielbiam fitness bo kocham być fit Dbam o siebie w sumie to zajmuje mi to najwięcej czasu. Nie czytam książek i się tego nie wstydzę. Lepiej mieć fajny tyłek niż okulary i garba. http://takegoodcare.pl Suple też loffciam
annuuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 18:53   #1313
oliwkaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja już jakiś czas temu dałam sobie spokój z zabiegami domowymi, bo moja cera wcale nie wyglądała lepiej.. Teraz co jakiś czas chodzę na peeling kawitacyjny do gabinetu Bellisana i zaczynam widzieć różnicę, na twarzy pojawia mi się o wiele mniej, znienawidzonych przeze mnie zaskórników
oliwkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 02:19   #1314
Kwiatek75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ojej.... To super... A gdzie ta belsrana?? reklama??
Kwiatek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 07:40   #1315
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Kwiatek75 Pokaż wiadomość
Ojej.... To super... A gdzie ta belsrana?? reklama??
A jak myślisz?na pewno nie
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 10:54   #1316
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam, czy warto kupić to urządzenie do peelingu kawitacyjnego?
http://www.arcotech.pl/pl/p/Peeling-...owy-SN-305/239
A może lepiej Biomak?
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:16   #1317
minesse90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja polecam mikrodermabrazje xxx Miałam i ja i moja mama i fajnie oczyszcza twazr dekold itd oraz działa przeciwzmarszczkowo. Ja probowanam juz wielu metod oczyszczania glownie naturalnie kremami pilingami masażami itd ale efekty byly tak mizerne ze zrezygnowalam na rzecz konkretnego zabiegu i nie żałuje

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-15 o 08:52 Powód: Reklama
minesse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 21:47   #1318
Brzostka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja ostatnio wybrałam się na peeling kawitacyjny z zabiegiem pielęgnacyjnym na twarz, szyję i dekolt w Laser Estetic w Lublinie. Co prawda moja skóra nigdy nie miała problemów z trądzikiem czy nawet zaskórnikami ale efekt po tym zabiegu to rewelacja. Czuć było "efekt czystości" a skóra bardzo gładka. Sam zabieg był jak dla mnie bardzo przyjemny. Półtorej godziny miłego relaksu
Brzostka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 12:25   #1319
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Witam, czy warto kupić to urządzenie do peelingu kawitacyjnego?
http://www.arcotech.pl/pl/p/Peeling-...owy-SN-305/239
A może lepiej Biomak?
Mam duży problem z zaskórnikami i chętnie wyposażyłabym się w jakieś takie urządzenie, ale kompletnie się nie znam? Warto je kupić? Jakie marki polecacie, chętnie poczytam.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 16:37   #1320
filodi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was już próbowała mikrodermabrazji? Słyszałam o tym zabiegu już kilkakrotnie, jednak trochę się obawiam, bo mam dość delikatną cere i nie chciałabym zbyt mocnych zabiegów. Z góry dziekuje za pomoc
filodi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.