Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 12:06   #31
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Pani w sekretariacie konkretnie mowila o kursie, ale obawiam sie, ze po szkole nie znajde pracy bo nie naucze sie wystarczajaco duzo.
no to idziesz w końcu na kurs czy do szkoły?

to ile się nauczysz zależy od Ciebie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:40   #32
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no to idziesz w końcu na kurs czy do szkoły?

to ile się nauczysz zależy od Ciebie
Od tego roku nie ma już kierunku "technik fryzjerstwa" w szkołach policealnych.
http://www.apedukacja.pl/kwalifikacy...odowe,785.html

Cytat:
Ministerstwo Edukacji Narodowej od 1 września 2012 r. wprowadza nową formę kształcenia zawodowego dla dorosłych – kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ), które umożliwiają uzyskanie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w danym zawodzie. Na kwalifikacyjnych kursach zawodowych osoby dorosłe będą mogły uzyskać kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 13:04   #33
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Od tego roku nie ma już kierunku "technik fryzjerstwa" w szkołach policealnych.
http://www.apedukacja.pl/kwalifikacy...odowe,785.html
ja to wiem, sama wybieram się na KKZ i jestem zorientowana w temacie. ale patrycja19894 napisała tak niejasno, że chciałam się przekonać czy ona wie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:17   #34
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

ide wstepnie do ap edukacji na kurs kwalifikacji zawodowej, nauka wyglada podobnie jak wczesniej w szkolee,inaczej wygladaja egzaminy,pierwszy po roku nauki,drugi po prawie dwoch i na koniec egzamin koncowy i mozna uzyskac tytul technika.
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:56   #35
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hey dziewczyny,
Chciałam zapisać się do AP Edukacja, zapomniałam całkowicie o Cosinusie.... Widzę dużo pochlebnych opinii zarówno o AP jak i Cosinusie. Kierunek, który chciałam zacząć to technik usług kosmetycznych. Dowiedziałam się dzisiaj, że w AP 1 rok na kosmetyce jest darmowy, zaś następny rok już płatny 775 zł.
Cosinus jest za darmo, ale znalazłam też szkołę policealną OMEGA, w której technik usług kosmetycznych również jest za darmo. Słyszałyście jakieś opinie o OMEGA? Jestem we Wrocławiu, a może jeszcze jakieś inne szkoły warte uwagi?
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 19:13   #36
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jezeli chodzi bezpłatna szkole policealna to TEB-edukacja ma od tego roku ten kierunek zupełnie bezpłatnie

Pozdrawiam ja z Olsztyna jestem wiec nie wiem jak w innych miastach ale pewnie tez Ja wybieram sie własnie na ten kierunek
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:06   #37
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi bezpłatna szkole policealna to TEB-edukacja ma od tego roku ten kierunek zupełnie bezpłatnie

Pozdrawiam ja z Olsztyna jestem wiec nie wiem jak w innych miastach ale pewnie tez Ja wybieram sie własnie na ten kierunek
Niestety ale Wrocławskiego TEBu chyba to nie dotyczy, dzwoniłam tam dzisiaj i uzyskałam info, że technik usług kosmetycznych i w ogóle inne kierunki medyczne kosztują 195 zł/mies. Także jutro jeszcze raz tam zadzwonię aby się upewnić, ale myślę, że nagle chyba zdania nie zmienią
A ja właśnie miałam się przeprowadzać do Olka z chłopakiem, który z tego miasta pochodzi, ale zostajemy jeszcze we Wrocławiu Pozdrawiam Olsztyniaczkę!!
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 20:13   #38
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

aa widzisz mogłas sie przeprowadzic moze bysmy sie spotkały razem w szkole
Dzieki dzieki ale Olsztynianka od wrzesnia dopiero Pelnopranwa
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:17   #39
VogueBeauty
Przyczajenie
 
Avatar VogueBeauty
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 19
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja skończylam Cosinusa w Częstochowie i mogę polecić szkołę. Z pewnością wielu rzeczy się nauczysz, jednak prawdziwa szkoła - tak jak w każdych innych - zaczyna się na praktykach w gabinecie kosmetycznym.
__________________
Mój blog!

http://ewulette.blogspot.com/
VogueBeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:22   #40
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Wiadomo
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 20:47   #41
VogueBeauty
Przyczajenie
 
Avatar VogueBeauty
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 19
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Z tym, że na praktykach w gabinecie - albo pokochasz albo znienawidzisz tą pracę
__________________
Mój blog!

http://ewulette.blogspot.com/
VogueBeauty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 21:02   #42
czika07
Raczkowanie
 
Avatar czika07
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 54
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej,
A słyszałyście może coś na temat tych kwalifikacyjnych kursów zawodowych na AP Edukacji konkretnie chodzi mi o Handel? Najlepiej w Krakowie, ale jak macie informacje z innych miast to też napiszcie, proszę Wybiera się ktoś na to?

I wgl jak chodziłyście niedawno albo chodzicie teraz do Cosinusa albo AP Edukacji w KRK to napiszcie coś na temat tych szkół, bo ja się już tyle dni zastanawiam co wybrać... Teraz po tej reformie usunęli technika handlowca i technika organizacji reklamy i porobili kursy A w necie na forach znajduję stare opinie, mało "świeżych".

I chciałam się jeszcze dowiedzieć jak to jest, bo gdzieś przeczytałam, że jak jest za mało osób to oni mogą rozwiązać kierunek, nawet miesiąc przed egzaminem. To jest prawdą? Nie pamiętam już której szkoły to dotyczyło, ale obawiam się też tego. No bo co będę płacić, płacić i nagle kierunek rozwiążą?

Bardzo proszę o odpowiedzi
czika07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:56   #43
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez czika07 Pokaż wiadomość
Hej,
A słyszałyście może coś na temat tych kwalifikacyjnych kursów zawodowych na AP Edukacji konkretnie chodzi mi o Handel? Najlepiej w Krakowie, ale jak macie informacje z innych miast to też napiszcie, proszę Wybiera się ktoś na to?

I wgl jak chodziłyście niedawno albo chodzicie teraz do Cosinusa albo AP Edukacji w KRK to napiszcie coś na temat tych szkół, bo ja się już tyle dni zastanawiam co wybrać... Teraz po tej reformie usunęli technika handlowca i technika organizacji reklamy i porobili kursy A w necie na forach znajduję stare opinie, mało "świeżych".

I chciałam się jeszcze dowiedzieć jak to jest, bo gdzieś przeczytałam, że jak jest za mało osób to oni mogą rozwiązać kierunek, nawet miesiąc przed egzaminem. To jest prawdą? Nie pamiętam już której szkoły to dotyczyło, ale obawiam się też tego. No bo co będę płacić, płacić i nagle kierunek rozwiążą?

Bardzo proszę o odpowiedzi
może już to widziałaś, ale ja całą "istotę" tych kursów poznałam po przeczytaniu tego:
http://www.profesja.edu.pl/likwidacj...h,news,18.html
i tego: http://www.bibliotekako.pl/news.aid,...solwentow.html
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:08   #44
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć dziewczyny, mam pytanie, zastanawiam się pomiędzy szkołą policealną a Kwalifikacyjnym Kursem Zawodowym i Kursem Umiejętności Zawodowych.
Jaka jest różnica pomiędzy nimi? Czy ktoś się na tyle orientuje, że byłby w stanie mi wytłumaczyć? Moja sytuacja jest taka, że studiuję dziennie na trzecim roku na uczelni państwowej i chciałabym po prostu zdobyć większe kwalifikacje. Więc co wybrać?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:31   #45
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie, zastanawiam się pomiędzy szkołą policealną a Kwalifikacyjnym Kursem Zawodowym i Kursem Umiejętności Zawodowych.
Jaka jest różnica pomiędzy nimi? Czy ktoś się na tyle orientuje, że byłby w stanie mi wytłumaczyć? Moja sytuacja jest taka, że studiuję dziennie na trzecim roku na uczelni państwowej i chciałabym po prostu zdobyć większe kwalifikacje. Więc co wybrać?
nie wiem czym jest kurs umiejętności zawodowych, ale nie tyczy on czasem zawodów, które można uzyskać po zawodówce?

za to dowiedziałam się wiele o KKZ. różnica między nim a szkołą policealną jest taka, że nie zdajesz na końcu egzaminu na technika, tylko w trakcie nauki po którychś tam semestrach będziesz mieć egzaminy z kwalifikacji. każdy kierunek został podzielony na 1, 2 lub 3 kwalifikacje i z nich zdaje się egzaminy. gdy uzyskasz wszystkie kwalifikacje dla danego kierunku, wtedy wydawany jest dyplom z tytułem technika.

plusem kwalifikacji jest to, że... może na przykładzie np. technik ekonomista składa się z 2 kwalifikacji. jedna z nich jest taka sama jak na techniku rachunkowości. czyli, żeby po ekonomiście mieć jeszcze technika rachunkowości, wystarczy "douczyć się" jednej kwalifikacji - czyli nie trzeba chodzić na rachunkowość 2 lata, tylko na przykład rok - i wtedy zbierze się wszystkie kwalifikacje technika rachunkowości i można dostać dyplom z takim tytułem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:48   #46
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

czyli krótko mówiąc bardziej opłaca się co: Szkoła Policealna czy KKZ? ;p
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:05   #47
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
czyli krótko mówiąc bardziej opłaca się co: Szkoła Policealna czy KKZ? ;p
no wiesz czym się różnią, to zdecyduj co się bardziej opłaca to jak z kolorem, trudno żeby wybrać najładniejszy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:19   #48
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no wiesz czym się różnią, to zdecyduj co się bardziej opłaca to jak z kolorem, trudno żeby wybrać najładniejszy

Gdybym chociaż wiedziała co chcę w życiu robić to decyzja byłaby łatwiejsza w każdym razie dzięki za wytłumaczenie
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:25   #49
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

nad jakim kierunkiem myślisz?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 13:34   #50
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
nad jakim kierunkiem myślisz?
Prawo i administracja. Ogólnie studiuję dziennie filologię polską, a w przyszłości chciałabym się zająć PR, reklamą, social media... A że prawo i administracja jest teraz darmowe i mniej więcej powiązane z marketingiem i tym co chciałabym robić to dlatego o tym pomyślałam. Szczerze mówiąc to codziennie na inny pomysł wpadam, strasznie się pogubiłam. a Ty masz technika ekonomistę?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥


Edytowane przez mimi91
Czas edycji: 2012-07-30 o 13:38
mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:43   #51
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

wybieram się. chyba dziś pójdę właśnie złożyć papiery.

i technik administracji jest dostępny pod tymi trzema postaciami nauki?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:00   #52
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

nie, ale jakoś się łączy z tymi sprawami. ech...sama już nie wiem.. a Ty coś studiujesz już? I idziesz do policealnej czy KKZ?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:06   #53
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
nie, ale jakoś się łączy z tymi sprawami. ech...sama już nie wiem.. a Ty coś studiujesz już? I idziesz do policealnej czy KKZ?
jak się łączy? chodziło mi, czy masz do wyboru prawo i administrację jako szkołę policealną/KUZ/KKZ - czy nauka prowadzona jest w tych 3 różnych formach

studiuję - mówi o tym mój podpis. idę na KKZ, całkiem podoba mi się ta forma, lecz trochę pluję sobie w brodę, bo nie ma we Wrocławiu technika ekonomisty jako szkoły policealnej, więc nie mam wyjścia i muszę wybrać KKZ, jednak dziś dowiedziałam się, że jakbym zapisywała się do policealnej, to byłoby za darmo gdyby ta nowelizacja MEN nie wchodziła w tym roku tylko w następnym, to załapałabym się na bezpłatną naukę
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:34   #54
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
za to dowiedziałam się wiele o KKZ. różnica między nim a szkołą policealną jest taka, że nie zdajesz na końcu egzaminu na technika, tylko w trakcie nauki po którychś tam semestrach będziesz mieć egzaminy z kwalifikacji. każdy kierunek został podzielony na 1, 2 lub 3 kwalifikacje i z nich zdaje się egzaminy. gdy uzyskasz wszystkie kwalifikacje dla danego kierunku, wtedy wydawany jest dyplom z tytułem technika.
W szkole policealnej będzie tak samo. Też egzaminy będą w trakcie nauki, po II sem, III, IV - zależy od ilości kwalifikacji i rozłożenia zajęć.
Z mojej korespondencji z MEN:
Cytat:
Wszystkie osoby, które rozpoczną naukę zawodu w systemie szkolnym od dnia
1 września 2012 r. będą zdawać w trakcie procesu kształcenia egzaminy potwierdzające nabycie poszczególnych kwalifikacji. Procedura przebiegu egzaminu potwierdzającego daną kwalifikację będzie identyczna dla ucznia szkoły i absolwenta kwalifikacyjnego kursu zawodowego z zakresu tej kwalifikacji.
Nie wiem czy mogę podać nazwisko osoby odpowiadającej, ale napisałam do MEN i dostałam taką odpowiedź. Z tego wynika, że nie będzie już jednego egzaminu (po IV sem. szkoły policealnej) na tytuł technika, tylko będą egzaminy w trakcie nauki.

Ja idę do szkoły policealnej, 2-letniej, bezpłatnej. Podoba mi się wybrany kierunek, ale jeszcze bardziej podoba mi się inny, nauczany tylko w formie KKZ. Niestety, problemem są koszty. No i ubezpieczenie - ucznia szkoły policealnej rodzice mogą ubezpieczyć, uczestnika KKZ chyba nie.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:42   #55
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja do MEN nie pisałam, sama wyszukiwałam informacji, pewnie dlatego są niepełne W takim razie nie wiem po co podział szkoła policealna - KKZ.

Zazdroszczę, że znalazłaś coś bezpłatnego co Ci odpowiadało. Ja nie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 22:00   #56
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Witam ja zapisalam sie do TEB edukacja na kierunek Technik uslug kosmetycznych i tak samo jest bezpłatnie

Zaczynam od wrzesnia w Olsztynie sa jakies dziewczyny ktore sie tam wybieraja>?
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:24   #57
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

czytam opinie o AP Edukacja i kurcze zaczynam się wahać.. Bo już się zdecydowałam jaki kurs - technik organizacji reklamy - ale boję się czy np po roku nie rozwiążą kierunku i tyle kasy przepadnie..

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

a co sądzicie o Profesji ?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:19   #58
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez mimi91 Pokaż wiadomość
ale boję się czy np po roku nie rozwiążą kierunku i tyle kasy przepadnie..
to ryzyko istnieje zawsze, w każdej szkole.

niekoniecznie przepadnie. będziesz mogła kontynuować naukę w innej szkole, od semestru na którym skończyłaś.

też zastanawiałam się nad Profesją, dla mojego kierunku jest ciut tańsza - ale no właśnie, "ciut" i bardzo często spotykałam się z opiniami, że po roku nauki podnoszą czesne.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:43   #59
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej słuchajcie chciałabym iść na kierunek fryzjerstwo zeby miec technika usług fryzjerskich, czy ktos moze polecic mi jakaś szkołę w Poznaniu bo przeglądam neta i juz sama nie wiem, prosze niech mi ktoś pomoze.
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:01   #60
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Dziewczyny, może któraś napisać coś o administracji w Cosinusie? Zastanawiam się nad tym kierunkiem, ale nie wiem, czy dam radę. Przedmioty ciężkie czy zależy od nauczycieli itd?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 14:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.