Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 07:25   #2821
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Re: Fryzjer we Wrocławiu:)

Cytat:
Napisane przez aleksandra40 Pokaż wiadomość
polecam broadway w Renomie. Farba p. Magda. Czesanie - p. Magda i p. Szymon


Salon Brodway t niech lepiej zniknie z podszywanej reklamy....
Skoro tylko na taka formę reklamy was stać....
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:30   #2822
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
pytanie do fanek pani Ani z Kwiskiej (tak, sama też jestem fanką i wierną klientką a mój mąż wiernym klientem jej salonu )
czy robiłyście u pani Ani trwałą? Chciałabym bardzo mieć loki, niestety mam trudne włosy (pani Ania conieco już o nich wie). Miałam 2 trwałe, robione w innych salonach i w obu przypadkach trwale wyprostowały mi się w ciągu doby.
Jeśli nie pani Ania - to kto do zrobienia loków?
Podpinam się do pytania: gdzie zrobić trwałą na długich włosach?
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:42   #2823
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Moly125 Pokaż wiadomość
Do tej pory przeglądałam tematy na wizażu i się nie wypowiadałam, jednak przy tym temacie jedno mnie uderza: brak zdjęć.
Jest tu przeszło 90 stron, nie czytałam wszystkich odpowiedz, ale nie zauważyłam udokumentowania.
Tak sobie myśłę, że jeśli poleca się kosmetyczki, to nie zawsze można wyłapać fotką, ale fryzjer...
Proponuję, aby kolejne posty były poparte zdjęciami. dla mnie to w przeciwnym razie będzie wtedy tylko zbiorem pochwał i zażaleń bez pokrycia.
Wtedy się zastanowię, czy warto iść do,, stylisty" za 400 czy do pani ,,Halinki" za 80 za komplet

większość ludzi ceni swoja prywatność i chroni swój wizerunek. Internet na też ciemne strony i nigdy nie wiadomo do czego mogą być później użyte zdjęcia.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:34   #2824
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Uwaga - post aleksandra40 to kryptoreklama Broadway. Kilka autoreklam Broadway-a zgłosiłam kiedyś do moderatora do wykasowania, więc teraz dla niepoznaki wpisali 1 post w inny watku w odstępie kilku minut.
Post AleksandraWroc to paszkwil na Berendowicz- Kublin- typowy dla działań marketingowych Broadway-a czyli szkalowanie konkurencji.

Obydwie "użytkowniczki" zarejestrowane w tym samym czasie, wypowiedają sie w jednym watku i, co charakterystyczne , mają niewypełniony profil uzytkownika. Typowy dla Broadway nieuczciwy marketing.

Edytowane przez kotbalamot
Czas edycji: 2011-02-28 o 14:36
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:29   #2825
AleksandraWroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

do kotbalamot

Proszę mi Szanownie powiedzieć gdzie w moim poście jest jakiekolwiek polecenie salonu Brodway? Jeśli już to osobą która mi uratowała to co mi pozostało na głowie był Pan Grzegorz z Le Granda. Więc proszę mi nie pisać że jestem jakąś konkurencją bo to co się wyprawia w Berendowicz i Kubin to przechodzi ludzkie pojęcie... Nie będę się już rozwodzić i bardzo przepraszam, że wyraziłam swoją opinię.
AleksandraWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:39   #2826
weramlostek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Po nieudanych próbach poszukiwań p.Iwonki z Berendowicz&Kublin umówiłam się z polecenia koleżanki do salonu eccelente - efekt: ładny kolorek, dobre cięcie, lepsze samopoczucie
Jedyne co bym zmieniła to muzyka w salonie, trochę usypiała... poza tym reszta na 5+
__________________
zakochana do szaleństwa
miłość uskrzydla
weramlostek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 17:54   #2827
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Uwaga - post aleksandra40 to kryptoreklama Broadway. Kilka autoreklam Broadway-a zgłosiłam kiedyś do moderatora do wykasowania, więc teraz dla niepoznaki wpisali 1 post w inny watku w odstępie kilku minut.
Post AleksandraWroc to paszkwil na Berendowicz- Kublin- typowy dla działań marketingowych Broadway-a czyli szkalowanie konkurencji.

Obydwie "użytkowniczki" zarejestrowane w tym samym czasie, wypowiedają sie w jednym watku i, co charakterystyczne , mają niewypełniony profil uzytkownika. Typowy dla Broadway nieuczciwy marketing.
Jakaś obsesja na punkcie "autoreklam". Wszędzie spiski, układy, nieuczciwe działania. To jest forum internetowe. Temat jest otwarty i każdy niezależnie od tego czy ma 100, czy 0 wpisów na swoim koncie może wyrazić swoją opinię, szczególnie jeśli dotyczy ona wątku i nie musi być ona od razu reklamą. Nie trzeba panikować za każdym razem jak na wątku pojawi się wpis od nowego użytkownika. Szczucie na innych jest niestosowne.
Żeby podtrzymać temat, ja swoją fryzjerkę juz znalazłam i jestem bardzo zadowolona. Pisałam już kiedyś tutaj kto to i gdzie to wiec nie będę powtarzała, bo komuś żyłka pęknie z bólu i oskarży mnie o reklamę. Jeszcze jak by to była Ania z Kwiskiej to by było tutaj wszystko ok, ale że to ktoś inny to pewnie była by afera i ban dla mnie :/
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 18:32   #2828
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez christina70 Pokaż wiadomość
Jakaś obsesja na punkcie "autoreklam". Wszędzie spiski, układy, nieuczciwe działania. To jest forum internetowe. Temat jest otwarty i każdy niezależnie od tego czy ma 100, czy 0 wpisów na swoim koncie może wyrazić swoją opinię, szczególnie jeśli dotyczy ona wątku i nie musi być ona od razu reklamą. Nie trzeba panikować za każdym razem jak na wątku pojawi się wpis od nowego użytkownika. Szczucie na innych jest niestosowne.
Żeby podtrzymać temat, ja swoją fryzjerkę juz znalazłam i jestem bardzo zadowolona. Pisałam już kiedyś tutaj kto to i gdzie to wiec nie będę powtarzała, bo komuś żyłka pęknie z bólu i oskarży mnie o reklamę. Jeszcze jak by to była Ania z Kwiskiej to by było tutaj wszystko ok, ale że to ktoś inny to pewnie była by afera i ban dla mnie :/
niestety marketing szeptany stał się tak nachalny i wszędobylski, że wcale się nie dziwię ostrożnego podchodzenia do postów nowych osób na forum.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:33   #2829
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
niestety marketing szeptany stał się tak nachalny i wszędobylski, że wcale się nie dziwię ostrożnego podchodzenia do postów nowych osób na forum.
Ale napiętnowanie każdej nowej osoby na to że raczyła napisać coś w tym temacie jest nie w porządku. Sensem tego tematu jest wyrażanie opinii o fryzjerach. Tymczasem czy się wyrazi o kimś pozytywnie czy negatywnie to i tak jest źle. Takie traktowanie w szczególności nowych użytkowników burzy przyjemność korzystania z forum. Wątki schodzą na nieprzyjemne tematy. Moim zdaniem usuwać się powinno "krzykaczki", które doszukują się problemów tam gdzie ich nie ma i psują swoimi obsesjami atmosferę na forum (ogólna charakterystyka, bez odniesienia do konkretnych użytkowniczek).
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:20   #2830
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ponawiam pytanie - czy ktoś może wyrazić swoją opinię na tema zdolności fryzjerskich Jaśka Klapy?
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:41   #2831
shortwave
Przyczajenie
 
Avatar shortwave
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny,
Czy ktokolwiek wie co sie dzieje z salonem Trinity na ul.Ruskiej???
Zamkneli ???? Przeniesli ????? Dzwonie pod numer salonu i nikt nie odpowiada.
Prosze o pomoc!!!!!!!!:c onfused::confus ed::c onfused:
shortwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 14:05   #2832
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej, byłam dwa razy na strzyżeniu u p. Ani z Kwiskiej i raczej już tam nie wrócę, chociaż jest badzo miłą osobą, pierwszy raz byłam zadowolona, nawet bardzo, p. Ania okazała się jak do tej pory najlepszym fryzjerem z dotychczasowych, ale drugi raz już nie był taki rewelacyjny, włosy za bardzo wycieniowane (mam falowane), górna warstwa za krótka i ma problem z zakęceniem się, reszta warstw włosów nie przechodzi z sobą plynnie, tylko się za bardzo odznacza w długości, a szkoda, bo już myślałam, że to będzie moja fryzjerka
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:16   #2833
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Napiszcie proszę coś o salonach JDL w Renomie i Carlo Biani w Rynku mam dylemat gdzie się wybrać.
Chcę nie tylko dobrego cięcia i koloru ale i dobrej porady dotyczącej fryzury. wiem sporo tego i mogę mieć problemy,żeby znaleźć fryzjera 3 w 1
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 14:37   #2834
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktos moze mi cos napisac o salonie Le Grand? O fryzjerach, a szczególnie o p. Grzegorzu? A jak z cenami? Sa az tak wysokie jak slyszalam?
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:05   #2835
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Czy ktos moze mi cos napisac o salonie Le Grand? O fryzjerach, a szczególnie o p. Grzegorzu? A jak z cenami? Sa az tak wysokie jak slyszalam?
Pisałam w wątku o tym salonie(ale nie o p. Grzegorzu). Ja nie polecam.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:31   #2836
AleksandraWroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam Pana Grzegorza z Le Granda jak najbardziej. Czesał mnie do ślubu tylko jemu powierzam swoje włosy. Ostatnio dostałam od Męża kupon promocyjny z gruoponu do Berendowicza i Kublina wrażenia opisałam wyżej P. Grzegorz naprawił to co zepsuli. Niestety ceny są dość wysokie ja za strzyżenie długich włosów płaciłam ostatnio 150zł, ale przynajmniej wiedziałam za co płacę. Miło przyjemnie i z klasą.
AleksandraWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:27   #2837
torim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Co do Le Granda to polecam p.Mateusza, tyle, że on już tam nie pracuje. Teraz przyjmuje w candy na grunwaldzie (na szczęście dla mnie, bo taniej. Polecam w szczególności do blondów!
torim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:40   #2838
christina70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
Napiszcie proszę coś o salonach JDL w Renomie i Carlo Biani w Rynku mam dylemat gdzie się wybrać.
Chcę nie tylko dobrego cięcia i koloru ale i dobrej porady dotyczącej fryzury. wiem sporo tego i mogę mieć problemy,żeby znaleźć fryzjera 3 w 1
JLD z zasdy odradzam. To sieciówka poziom i "specjaliści" porównywalni do klasy brodway. Carlo Biani nie znam, ale niedługo się tam wybiorę, od niedawna pracuje tam moja fryzjerka. Jeśli cały salon jest na takim poziomie jak ona jedna to mogę polecić
christina70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 17:17   #2839
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wchodzenie na ten temat ostatnio mija się chyba z celem. Pisze tu mnóstwo osób, które zarejestrowały się tylko po to, żeby napisać o jednym konkretnym salonie (polecić albo objechać). To śmieszne. Ktoś kto szuka dobrego fryzjera ledwo może znaleźć interesujące informacje.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 08:08   #2840
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wchodzenie na ten temat ostatnio mija się chyba z celem. Pisze tu mnóstwo osób, które zarejestrowały się tylko po to, żeby napisać o jednym konkretnym salonie (polecić albo objechać). To śmieszne. Ktoś kto szuka dobrego fryzjera ledwo może znaleźć interesujące informacje.
Masz rację, ale niestety to zasługa, między innymi takich postów, jak Twoje

Zamierzam się zapisać na strzyżenie w salonie Lorenco...zdam relację, jak będę po
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 08:28   #2841
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A był ktoś w Back Stage na Kotlarskiej ? Pracuje tam Tomek z Redoxu w Pasażu Gru. Bo mój kolaga zna właściciela - fryzjera i zachęca mnie do zmiany mojej Agnieszki ale wacham się ...
Proszę o opinię.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:02   #2842
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Immortal_soul zadowolona jesteś ze strzyżenia w Lorenco?

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
Napiszcie proszę coś o salonach JDL w Renomie i Carlo Biani w Rynku mam dylemat gdzie się wybrać.
Chcę nie tylko dobrego cięcia i koloru ale i dobrej porady dotyczącej fryzury. wiem sporo tego i mogę mieć problemy,żeby znaleźć fryzjera 3 w 1
Carlo Biani nie znam, ale JLD niezależnie gdzie omijałabym szerokim łukiem. Nie mówię, że wszyscy fryzjerzy są do tam do niczego, ale większość jest z łapanki i rzadko który zna się faktycznie na cięciach i koloryzacji. To już wolę panią Jadzię z osiedlowego, przynajmniej noie przepłacam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:22   #2843
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, a powiedzcie mi- regenerację włosów robicie, bo włosy Wam się niszczą od farbowania/rozjaśniania, czy profilaktycznie? Zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale w sumie nie wiem czy ma to sens- mam gęste włosy, farbuję ok. 2 razy w roku na swój kolor, jedynie by pokryć siwe włosy, są w miarę zdrowe, bo nie używam żadnych prostownic itp. Jedyne co, to mi niedawno wypadały na potęgę, bo miałam anemię, ale od skrzypu przestały i mocno się puszą. Widziałam niedawno na ulicy dziewczynę, od której włosów nie mogłam oderwać wzroku- długie, równiusieńkie, pięknie lśniły, były gładkie. Zastanawiam się, czy to od regeneracji, czy po prostu taka jej uroda.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:45   #2844
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie mi- regenerację włosów robicie, bo włosy Wam się niszczą od farbowania/rozjaśniania, czy profilaktycznie? Zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale w sumie nie wiem czy ma to sens- mam gęste włosy, farbuję ok. 2 razy w roku na swój kolor, jedynie by pokryć siwe włosy, są w miarę zdrowe, bo nie używam żadnych prostownic itp. Jedyne co, to mi niedawno wypadały na potęgę, bo miałam anemię, ale od skrzypu przestały i mocno się puszą. Widziałam niedawno na ulicy dziewczynę, od której włosów nie mogłam oderwać wzroku- długie, równiusieńkie, pięknie lśniły, były gładkie. Zastanawiam się, czy to od regeneracji, czy po prostu taka jej uroda.
Ja myślę, że po prostu bardzo dba o włosy Regeneracja na pewno w tym pomaga, bo przecież na włosy równie silnie, jak farby, oddziałuje choćby zanieczyszczone powietrze, czy klimatyzacja. Ja uwielbiam rekonstrukcję Joico za gładkość i elastyczność włosów, jaka po zabiegu zostaje na dłużej, nie tylko do pierwszego mycia.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:11   #2845
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

madziuniu- i jaki efekt dokładnie daje ten zabieg? Mi zależy głównie na tym, żeby włosy się nie puszyły i były lśniące. Może wystarczy lepsza odżywka?
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:26   #2846
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
madziuniu- i jaki efekt dokładnie daje ten zabieg? Mi zależy głównie na tym, żeby włosy się nie puszyły i były lśniące. Może wystarczy lepsza odżywka?
Ela, moje włosy puszą się wtedy, kiedy są przesuszone i wtedy rekonstrukcja mi pomaga.
Odżywka pewnie też da radę, ale moim zdaniem powinna być z tych fryzjerskich. Wszystkie odżywki wygładzające dostępne w drogeriach są napakowane silikonami i innymi składnikami, które nie odżywiają włosów, tylko je obciążają, a to w efekcie im szkodzi. Zresztą co ja Ci będę tłumaczyć, przecież Ty składy na pewno czytasz
Ze swojej strony mogę Ci doradzić Joico INTENSE HYDRATOR - drogie, ale skuteczne
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-03-08 o 14:30
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:00   #2847
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Immortal_soul zadowolona jesteś ze strzyżenia w Lorenco?
Ja dziś byłam u pani Aliny... Skończyłam zapuszczać włosy. Umyłam sobie w domu, może są ciut za krótkie, ale ja w takich najlepiej się czuję i za 2 tyg. odrosną. Chociaż, jak zobaczyłam, ile włosów jest na podłodze, to zrobiło mi się żal W trakcie strzyżenia zmieniłam nieco koncepcję, ale wcześniej sama fryzjerka zaproponowała, że najpierw zrobi mi asymetrię, czyli dłuższy prawy bok, reszta krótko, ale nie bardzo mi się to podobało, nie - w ogóle mi się nie podobało, więc ścięła wszystko.
Zapłaciłam 60 zł
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:05   #2848
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, ile u pani Ani z Kwiskiej kosztuje "zwykłe" ścięcie z modelowaniem? Może informacja na ten temat już była, ale nie mogę coś znaleźć.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:11   #2849
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile u pani Ani z Kwiskiej kosztuje "zwykłe" ścięcie z modelowaniem? Może informacja na ten temat już była, ale nie mogę coś znaleźć.
Nie wiem, co to znaczy zwykłe ścięcie ja płaciłam 69zł za mycie, strzyżenie i modelowanie.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam u pani Aliny... Skończyłam zapuszczać włosy. Umyłam sobie w domu, może są ciut za krótkie, ale ja w takich najlepiej się czuję i za 2 tyg. odrosną. Chociaż, jak zobaczyłam, ile włosów jest na podłodze, to zrobiło mi się żal W trakcie strzyżenia zmieniłam nieco koncepcję, ale wcześniej sama fryzjerka zaproponowała, że najpierw zrobi mi asymetrię, czyli dłuższy prawy bok, reszta krótko, ale nie bardzo mi się to podobało, nie - w ogóle mi się nie podobało, więc ścięła wszystko.
Zapłaciłam 60 zł
ooo, ja właśnie też jestem po zapuszczaniu i pierwszych dwóch krótkich cięciach, teraz moja fryzura doprowadza mnie do szału i potrzebuję fachury, dla której cięcie warstwowe to pojęcie zrozumiałe Dzięki za odpowiedź
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:02   #2850
Kovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja bardzo gorąco polecam Salon Qualite na Więziennej (dawny JLD). Korzystają z tego salonu w dużej mierze moi znajoimi włącznie ze mną i wszyscy sa bardzo zadowoleni. Fryzjerzy sie starają, radzą, a nawet odradzają, gdy ktoś ma zły pomysł na siebie. Uważam, że to cenne w szczególności dla ludzi, którzy nie lubią mówiąc co ma być robione. Polecam!
Kovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.