Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 12:07   #31
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ale się uśmiałam
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:28   #32
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
ale się uśmiałam
Ja tez! I bardzo mi sie humor poprawil
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:32   #33
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

leżę i kwiczę
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:21   #34
Karrolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Boskie...

Ja kiedyś miałam się zgłosić do nowej pracy. Po powrocie ze starej (a byłam potwornie zmeczona) zadzwoniłam( w celu ustalenia szczegółów)- ku mojemu zdziwieniu odebrał facet chociaż zawsze odbierała kobieta i mówię: "Chciałam rozmawiać z tą panią ale nie pamietam jej imienia- czy mógłby mnie Pan połączyć" Faceta zamurowało, potem się tylko śmiał. Ale pracę dostałam...
Karrolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:29   #35
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja pamiętam tylko jedną taką wpadkę. ubrałam polo. na lewą strone. siedziałam w nim może z 3 lekcje aż wkońcu się zorientowałam i mówię do kumpeli: o rany! ja mam bluzkę na lewą stronę ona siedziała ze mną cały dzień i NIE zauważyła. szybko poszłam "zmienić strony". KAMIEŃ Z SERCA
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:42   #36
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Innym razem poszłam do szkoły z jedną nogawką od spodni upchniętą do skarpetki Nie wiem jakim cudem

Strasznie często zdarza mi się, że śpie do południa. Oczywiście zawsze rano ktoś dzwoni. A potem patrze na odebrane połaczenia i wydzwaniam do tych osób, żeby się dowiedzieć co ja im odpowiedziałam

Ostatnio 3 tygodnie temu prawie uciekł mi tramwaj. Prawie, bo drzwi zatrzasnęły mi się przed nosem, z tym, że moja siatka z zakupami została w tramwaju, a mi w ręce został tylko jej uchwyt. Na szczęście ktoś się nademną zlitował i wpuścili mnie do środka [/quote]


Zaraz posikam się ze śmiechu, niezła agentka z Ciebie
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 14:41   #37
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedyś podczas mszy w kościele z lekka mi się przysnęło...I śniło mi się, że jestem na lekcji, pani wzywa do odpowiedzi a ja podnoszę rękę i się zgłaszam... Tylko ze podniosłam rękę w kościele... Porażka


Innym razem w drodze ze szkoły łapałam "stopa"... W pewnym momencie zatrzymało sie obok mnie auto, wiec otworzylam rzwi i wsiadłam zadowolona. Od razu także zaczelam trajkotac. Okazało się, że koleś ztrzymał się obok mnie nie dla mnie tylko, żeby ominąć stojącą przed nim ciezarowke....ale do domku dojechalam
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 14:42   #38
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Smile Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Koleżanka na imprezie włożyła podpaskę do góry klejem. Podobno bolało jak ją odrywała. W każdym razie krzyk było słychać mimo głośnej muzyki. ałaaa

niezłe niezłe wszystkim zdarzają się wpadki
mi sie często zdarza że zamiast"dzien dobry" mówię "dziękuję"
zdarza mi się na zajęciach parsknąć smiechem że nie mogę się powstrzymać....ludzie na mnie patrża jak na nie mówiąc że ten smiech powoduje w większosci przypadków przerwanie zajeć i ostatnio babka z D....przez mój smiech mówi" co sie tak pani smieje? może by tak zechciała pani wykłąd za mnie poprowadzic??zapraszam do mnie..i to szybko...nie było mi już do smiechu tylko wzrok śpuściłam
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:00   #39
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

boooskie
hahaha
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:27   #40
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Ja jeszcze za czasow studenckich dostalam na zajeciach od swojego TZ sms-a o tresci: tesknie za toba kotku. Pochwalilam sie kolezance z lawki a ta przeczytala polszeptem zdziwiona : tesknie za toba kołku. Myslalam ze umre ze smiechu-musialam wyjsc z zajec.


Ja raz wyszlam rano z domu z walkiem na glowie, zorientowalam sie dopiero w autobusie, jak jakas babka sie zaczela ze mnie smiac
Wychodzenie z domu w skarpetkach na lewa strone to juz standard
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:49   #41
dosienka2802
Raczkowanie
 
Avatar dosienka2802
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 94
GG do dosienka2802
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ucząc się prowadzić samochód długo myslałam, ze obrotościomierz pokazuje prędkość I zdawało mi się że jeżdżę 20 km na godzinę

A moje najgłupsze pytanie to:
- Kiedy robicie sylwestra?
- 31 grudnia....
dosienka2802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 21:07   #42
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Moj chłopak kiedys napisał do mnie smsa: " Kocham Cie Bocianie" to ja siedze i mysle o co mu chodzi, czy to mialo byc jakos obrazliwie czy cholera jakas aluzja odnosnie dziecka... no to w koncu pisze do niego " Jaki kurde bocianie????" hehe chodziło mu o "Kochanie".


Kiedys bylam na egzaminie. Po egzaminie akurat mialam wracac z uczelni do mojego miejsca zamieszkania.czekalam na wyniki, ktore otrzymywalismy indywidualnie. Pani profesor mnie jeszcze zagadała tak, ze zostało mi 5 min do odjazdu pociagu. Wiec szybko wyleciałam z sali, poprosiłam kolezanke aby mnie podwiozła. Zdazylam... jade pociagiem... za chwile siedze, rozgladam sie, czegos mi brakuje... zostawiłam torbe z ciuchami na portierni.

Kiedys ta sama torbe zostawiłam w pociagu... ale akurat z indeksem i odesłał mi ktos na uczelnie


Jeszcze jedna sytuacja.. jechałam pociagiem, takim bez przedziałow i mi sie przysneło. Jakis głupi sen...wystraszyłam sie ze az podskoczyłam ( wiecie o co chodzi ) ludzie zaczeli sie ze mnie smiac.

ahh.. jeszcze jedno. Spie sobie( ale juz w łozeczku) tez głupi i sen i tez sie przestraszyłam, ale tak ze od razu sie podniosłam.. tylko ze spałam na boku i z całej siły udezyłam w sciane.


Aj jak jeszcze chodziłąm do liceum, rano trzeba bylo wczesnie wstac. Zawsze miałam ustawiony budzik, ktory na nic sie nie zdawał, bo jak zaczynal dzwonic to owszem brałam go do reki, tylko za nic w swiecie nie wiedziałam jak go wylaczyc wiec wkladałam go albo pod poduszke albo rzucałam o podłoge( oczywiscie w tym polsnie i tak pozniej nic nie pamietałam albo siostra opowiadała, albo jak sie wybudziłam całkowicie to znajdowałam go na podłodze)
Dobra koniec, bo ze snami mogłabym opowiadac i opowiadac... Jak ktos mnie wytraci ze snu to zawsze gadam głupoty....
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:34   #43
oliwk_a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

__________________
"...jedyne piękno w życiu sprowadza się do tego, że piękno może się czasami zdarzyć..."
oliwk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:48   #44
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 23:37   #45
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ah.. jeszcze mi sie cos przypomniało. Oczywisci ja tego nie pamietam, bo bylam "zasniona" Wiec spie sobie w łozeczku z chłopakiem, podskoczyłam ze strachu. chłopak sie pyta" Co si stało?'' a ja na to " Siadałam... ale krzesła nie było..."
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 14:59   #46
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Takie historie z życia wzięte zawsze są najlepsze!

Ile razy wkladalam pilota do lodowki, skarpetki/majtki do smietnika (cale szczescie ze WC mam osobno, bo inaczej wchodzac do wanny zapewne wrzucalabym do kibelka), zakladanie majtek na lewa strone to norma... wysylanie smsow do innych osob rowniez ( do psiapsioly: "sz'k**** spoznie sie, zlapal mnie kanar nie mialam dowodu i na komisariat mnie ciagnie **** jeden, kara 130 zl wiec dupa z zakupami, tylko nie wygadaj sie mamie !!!! " - do kogo wyslalam, dosc latwo zgadnac... :P )


W Holandii. Pociąg powrowny z Amsterdamu do miejscowości w której mieszkaliśmy. fotele 'parami' po 2 odwrocone do siebie, stolik pomiędzy. Baaaardzo zmęczona, położyłam głowę na stoliku... W pewnej chwili ktoś mnie szturcha. Ja oczywiście mruczę 'Dajcie miiii spaaaaać'! Nic, dalej probuje mnie obudzic. 'DAJCIE MI SPOKOJ!!' i łup ręką delikwenta po łapie (myślałam że to koleżanka albo kolega, że znów coś ode mnie ktoś chce...). Słyszę śmiech... podnoszę głowę... UPS! Biedny Holender-Kontroler, chciał tylko bilecik sprawdzić
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 16:52   #47
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

niezle lol
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:26   #48
sky
Zadomowienie
 
Avatar sky
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 1 561
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahaha
__________________
Na pochyłe drzewo każda koza skacze
sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:09   #49
edytak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
ja kiedys zrobiłam pranie bez ciuchów,nasypałam proszek,nastawiłam temp.i dopiero dziecko po jakims czasie zapytało mnie- mamusiu a dlaczego pralka pierze bez ubranek?

ale to chyba u mnie w domu rodzinne-mąż zrobił sobie kawe bez kawy,posłodził i dolał nawet mleka

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2008-04-08 o 20:40 Powód: post pod postem
edytak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 20:52   #50
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja natomiast zmylam sobie oko (po jednym sie zorientowalam) zmywaczem do paznokci... Myslalam ze sie to gorzej skonczy, ale tylko zaczerwienione bolace oczy przez 3 dni. Od tamtej pory po imprezach (czyt. w stanie wskazujacym) stosuje chusteczki do demakijazu...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:08   #51
ania_ze_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar ania_ze_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 94
GG do ania_ze_wzgorza Send a message via Skype™ to ania_ze_wzgorza
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

świetne

ja pamiętam jak kiedyś byłam mała i poszłam do małego sklepu, oczywiście zapytana przez ekspedientkę co podać, nie wiedziałam co odpowiedzieć bo byłam zbyt zajęta uczeniem sie tabliczki mnożenia i zwyczajnie zapomniałam, mruknęłam że "nie wiem", wyszłam przed sklepik, a że niedaleko owego miejsca mam działkę, krzyknęłam głośno (zbyt głośno?) do mamy "co miałam kupić?!" , usłyszałam odpowiedź "ziemniaki!"

i druga sytuacja z moim bratem: otóż pewnego dnia poszedł sobie jak zwykle do szkoły, a już w niej będąc zauważył, że na nogawce spodni wiszą mu majtki oczywiście miał na sobie jedne, a ta druga para się jakoś wplątała
ania_ze_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 00:42   #52
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Całkiem niedawno wysiadłam z autobusu i poszłam na postój taxówek. Podeszłam do pierwszej i pytam czy mnie zawiezie tam i tam. A facet patrzy na mnie i mówi NIE. Więc pytam Dlaczego? A on mi na to że nie jest taksówkarzem, tylko czeka na kogoś. Dopiero zajarzyłam ze jego auto wogóle nie przypomina nawet taksówki.

Kiedys siedziałam w wannie i brakło światła. Musiałam skończyć kąpiel "po omacku". No i umyłam głowę płynem do mycia naczyń Ludwik. A najlepsze że zorientowałam się dopiero po kilku godzinach czując zapach miety.
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 07:19   #53
fergieee
Raczkowanie
 
Avatar fergieee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 84
GG do fergieee Send a message via Skype™ to fergieee
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

buehehehhehehhe dobre :P
__________________
"Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób."
Joseph Conrad Ocalenie
fergieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:27   #54
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Kiedyś podczas mszy w kościele z lekka mi się przysnęło...I śniło mi się, że jestem na lekcji, pani wzywa do odpowiedzi a ja podnoszę rękę i się zgłaszam... Tylko ze podniosłam rękę w kościele... Porażka

Ale chyba nie poszłąs do odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez akurat Pokaż wiadomość


Ja raz wyszlam rano z domu z walkiem na glowie, zorientowalam sie dopiero w autobusie, jak jakas babka sie zaczela ze mnie smiac
Wychodzenie z domu w skarpetkach na lewa strone to juz standard


Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Takie historie z życia wzięte zawsze są najlepsze!

Ile razy wkladalam pilota do lodowki, skarpetki/majtki do smietnika (cale szczescie ze WC mam osobno, bo inaczej wchodzac do wanny zapewne wrzucalabym do kibelka), zakladanie majtek na lewa strone to norma... wysylanie smsow do innych osob rowniez ( do psiapsioly: "sz'k**** spoznie sie, zlapal mnie kanar nie mialam dowodu i na komisariat mnie ciagnie **** jeden, kara 130 zl wiec dupa z zakupami, tylko nie wygadaj sie mamie !!!! " - do kogo wyslalam, dosc latwo zgadnac... :P )

A to pewnie mama Twoja sie zdziwiła

Normalnie śmieszne te opowieści

Mi samej tez sie pare zdarzyło.
Ostatnio podchodząc do kasy powiedziałam dziękuje.

Raz z domu wyszłam z jedna nogawką normalnie spuszczona na kozaki, a druga mega podwinięta, dopiero jak sie na mnie jedna kobieta spojrzałą to się pokapowałam

I miałam kiedyś taką bluzkę z krótkim rekawem, odpinaną i raz sie bardzo spieszyłam, no i jej nie zapiełam do końca, tylko dól był zapięty, więc stanik mi było widać, na szczęscie przed wyjściem z klatki to zauważyłam, bo tak to ludzie by mieli na co popatrzec
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:32   #55
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Zmijka Nie, do odpowiedzi nie poszłam, jak się zorientowałam co się dzieje to udałam, że rękę prostuję bo i ścierpła ale i tak inni podśmiewywali sie ze mnie pod nosem:/ Bo siedzi sobie laska na mszy z ręką w górze...
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:32   #56
edytak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

wysłałam męża na zakupy,miał po drodze wyrzucić śmieci-poszedł z nimi do sklepu
edytak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:53   #57
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!



Moja siostra poszla sie kapać, chciała umyć głowe, wzięla szampon i przeczytała "Szampon przeciw......." , umyła głowe, rozczesuje wlosy i mówi że ma fajnie gładie włosy ale nie może cos ich zabardzo rozczesać, pyta sie mamy co to za szampon badziewny kupiła, patzry na butelkę i czyta:"Szampon przeciwwszowy dla psów" ale na szczescie nic jej sie nie stało z włosami, wiece najlepiej wszytko
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 20:24   #58
Agama77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 116
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mój kumpel poszedł na spacer z psem, po drodze kupił piwo. Wrócił do domu bez psa. (a ten wiernie czekał pod sklepem)
Agama77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 22:31   #59
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

mój tata umył sobie głowę odżywką sunsilk (została po parze z szamponem samiutka) i dziwił się że się nie pieni jak mi to potem opowiedział to popłakałam się ze śmiechu ona była strasznie śliska i taka tłustawa (miała nawilżać)
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 22:46   #60
edytak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

mój starszy syn poszedł z młodszym do sklepu,kupił mu loda i kazał czekać przed sklepem,zrobił resztę zakupów i wrócił do domu bez brata,pędem pobiegłam do sklepu a młody nawet sie nie zorientował o co chodzi ,siedział i czekał
edytak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.