Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta

Notka

Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta Wizażanki testujące produkt Shiseido Ultimune opisują co oznacza dla nich bycie świadomą kobietą. Poznaj ich opinię i przyłącz się do dyskusji!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 18:13   #1
Mstrzal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Thumbs up

Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech


Witam drogie wizażanki
Dla każdej z nas świadome piękno oznacza co innego. Niektóre z nas poprzez świadome piękno ukazują modne ubrania, inne- swoje walory. Kolejne za to czują się świadomie piękne, kiedy wyeksponują piękno swej twarzy poprzez świetnie dobrany makijaż.
Każda z nas jest piękna, to nie ulega wątpliwości Ale myślę, że na co dzień brakuje nam uśmiechu, który jest naturalną i bezsprzecznie najpiękniejszą ozdobą kobiety. Świadome piękno to dla mnie radzenie sobie z kompleksami, akceptacja siebie oraz pokazywanie tego właśnie poprzez swój uśmiech
Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami swoim małym sekretem, który otrzymałam dzięki uprzejmości portalu Wizaz.pl. O produkcie który wywołuje u mnie ogromny uśmiech, kiedy o nim pomyślę oraz dzięki któremu jestem jeszcze bardziej pewna siebie i bardziej uśmiechnięta- o Shiseido Ultimune Zacznijmy od początku:
Kiedy odwiedził mnie kurier z paczką byłam początkowo trochę zdziwiona, odebrałam przesyłkę i zaczęłam rozpakowywać. Moim oczom ukazał się taki oto widok:



To był pierwszy raz kiedy produkt wywołał u mnie uśmiech. Zarówno miniaturka którą otrzymałam, jak i produkt pełnowartościowy posiada elegancki, czerwony kartonik. Od razu widać, że mamy do czynienia z produktem ekskluzywnym, z wyższej półki. Na opakowaniu znajdziemy niezbędne informacje. Buteleczka przypomina mi bardziej pomadkę aniżeli koncentrat. Jest po prostu bardzo oryginalna i piękna- kolejny uśmiech. Jest przyjemną ozdobą łazienki. Napisy nie ścierają się, wszystko idealnie dopracowane.



Otwierając buteleczkę poczułam przyjemny, delikatny, słodkawy zapach, który nie jest ani trochę chemiczny. Określiłabym go jako kwiatowo-owocowy. Przyjemnie pieści nasz zmysł powonienia i uatrakcyjnia oraz uprzyjemnia aplikację. Konsystencja lejąca, która bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Koncentrat szybko wnika w skórę, nie pozostawiając żadnej tłustej warstwy i przygotowując naszą skórę na dalsze kroki pielęgnacyjne. Podczas aplikacji nasza skóra jest rozpieszczana nie tylko cudownym zapachem, ale i działaniem. Czuć jak koncentrat wnika w głąb naszej skóry .



Działanie koncentratu wywołało u mnie typowy efekt "wow!". Skóra po aplikacji była miękka jak pupka niemowlaka. Zaczęłam od stosowania koncentratu rano, więc cały dzień mogłam cieszyć się skórą pełną blasku i świeżości, co bardzo poprawiło mi samopoczucie. Dodatkowo nie świeciłam się! Skóra na nosie cały czas była zmatowiona, a podkład dłużej wytrzymał. Skóra cały dzień była bardzo miękka w dotyku. Jak tylko jesień puka do naszych drzwi moja cera kaprysi, co wiele razy mnie denerwowało, bo miałam suche "płatki", które były wręcz szorstkie i niestety widoczne. Już po pierwszym użyciu Shiseido Ultimune zauważyłam różnicę. Nawilżenie było nie tylko widoczne, ale i wyczuwalne. Gładząc dotychczas wysuszone miejsca, nie czułam już szorstkości, a przyjemnie aksamitną skórę.
Pod koniec września były widoczne bardziej spektakularne efekty. Mimo iż nigdy nie korzystałam z solarium, a także stroniłam od słońca miałam na prawym policzku przebarwienie, do czasu... po kawałek ponad tygodniu stosowania zauważyłam, że przebarwienie zaczęło być mniej widoczne. Najpierw myślałam, że wydaje mi się. Po jakimś czasie stwierdziłam, że nie wydawało mi się! Teraz kiedy została mi 1/3 buteleczki widzę, że jest już prawie niewidoczne. Jestem w szoku! Moja skóra jest także rozjaśniona, wygląda bardzo zdrowo, jest pełna blasku- jest po prostu piękniejsza, co widać gołym okiem. Jest taka jak kiedyś Pomyślałam, że to po prostu cudo! Po za tym moja skóra stała się bardzo elastyczna, ale i jędrna. Drobne zmarszczki mimiczne zostały wygładzone. W tej chwili mogę powiedzieć, że owal mojej twarzy został delikatnie poprawiony. Kontur jest lekko wyraźniejszy, poprawiony.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego koncentratu. Mam nadzieję, że teraz już rozumiecie moje drogie jak jeden mały produkt może dodać pewności siebie oraz sprawić, że uśmiech z twarzy nie schodzi

Zapraszam i Was do dyskusji- co u Was wywołuje uśmiech oraz jaki jest Wasz sposób, aby poczuć się świadomie piękną?

Pozdrawiam
Mstrzal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:46   #2
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech

Hej
Szkoda że tak późno dołączyłaś

Bardzo ładnie napisane. Jak wkleiłaś zdjęcia bezpośrednio w tekst?
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 01:23   #3
Mstrzal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Hej
Szkoda że tak późno dołączyłaś

Bardzo ładnie napisane. Jak wkleiłaś zdjęcia bezpośrednio w tekst?
Hej
Dziękuję Zdjęcia wkleiłam poprzez fotosik.pl Wrzuciłam na serwer i wybrałam opcję "link na forum", skopiowałam i wkleiłam link w tekst

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Największy narząd człowieka- skóra. Jej podstawową funkcją jest integracja organizmu z otaczającym środowiskiem oraz ochrona przed szkodliwym wpływem.
Rola skóry w procesach immunologicznych polega na inicjowaniu i wspomaganiu miejscowej odpowiedzi immunologicznej i zapalnej na wnikające przez nią antygeny. Prosto mówiąc stanowi ona barierę na wszystko co mogłoby zagrozić organizmowi. Dla naszego życia to ważne, ale skóra staje się problemowa.
Główną rolę w układzie immunologicznym skóry pełnią komórki Langerhansa, które pochłaniają i przetwarzają antygeny.

Shiseido Ultimune daje nam możliwość oddziaływania na komórki Langerhansa, przywracając im funkcje obronne.

Włączamy immunologię?

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Uśmiech... po prostu mina. Zmieniająca jednak bardzo wiele. Każda kobieta powinna go nosić na twarzy Nazywam go naturalnym kosmetykiem. Dlaczego? Bo niezależnie od sytuacji, pory roku, okoliczności, z makijażem czy bez to właśnie uśmiech upiększa nas. Myślę, że sami lubimy, kiedy ktoś się do nas uśmiecha, tak szczerze od serca. A ile razy się gdzieś słyszy "zakochałem się w Twoim uśmiechu?"?
Uśmiech bywa zaraźliwy, koi nagromadzone emocje, pobudza chęć do życia oraz napełnia nadzieją w okresach smutku. Pobudza wytwarzanie hormonów szczęścia, zmniejsza poziom stresu, uspokaja i relaksuje.

Dlaczego o tym piszę?
Bo uśmiech pełni jeszcze jedną ważną rolę- wzmacnia system immunologiczny

Dobra rada: Wychodząc z domu nie zapomnij o uśmiechu!

Edytowane przez Mstrzal
Czas edycji: 2014-11-07 o 01:24 Powód: błąd
Mstrzal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 00:44   #4
Mstrzal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech

Piękno kobiece- wrażenie indywidualne dla każdej z nas. U chyba każdej kobiety włącza się czasami zazdrość, kiedy widzimy inną ładną dziewczynę. Albo patrząc na modelki z okładek zaczynamy wpadać w kompleksy.
Stań przed lustrem i spójrz na siebie jak esteta na najpiękniejszy obraz/rzeźbę świata. Spróbuj dostrzec w sobie to, czym się możesz poszczycić- piękne nogi? świetna talia? urocza buzia? zadbane włosy? A może po prostu zlepek tego wszystkiego i jesteś cała piękna, a tego nie zauważasz?

"Kobieta jest jak Kwiat ~ Tak łatwo ją zranić...
Kobieta jest jak Motyl ~ Tak trudno ją złapać...
Kobieta jest jak nadzieja ~ Tak łatwo ją stracić...
Kobieta jest jak Wiatr ~ Tak trudno ją zatrzymać...
Kobieta jest jak Kropla Deszczu ~ Żyje chwilą...
Kobieta jest jak Dźwięk ~ Rozbrzmiewam śmiechem...
Kobieta jest jak Noc ~ Zapowiada dzień...
Kobieta jest jak Gwiazda ~ Spełnia życzenia...
Kobieta jest jak Rzeka ~ Nie ogląda się za siebie...
Kobieta jest jak Ogień ~ Niszczy złudzenia...
Kobieta jest jak Małe niemowlę~ Bezbronna....
Kobieta jest jak 6 w ToTka - jedna jedyna na całe życie
Kobieta jest jak Ferrari z salonu - nigdy nie zawodzi
Kobieta jest jak Szampan ~ Uderza do głowy...
Kobieta jest jak magnes - przyciąga i odpycha"
Jesteś Kobietą, więc bądź Sobą! Uśmiechnij się!

Dlatego jesteśmy tak wyjątkowe i każda z nas jest piękna, chociaż tego nie widzi Czas odrzucić nawet najmniejszy kompleks w kąt

Edytowane przez Mstrzal
Czas edycji: 2014-11-08 o 00:45
Mstrzal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 20:19   #5
Mstrzal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Świadome piękno? U mnie oznacza uśmiech

Shiseido Ultimune- podsumowanie
Nie będę się rozpisywać, bo efektów nie da się opisać, to trzeba zobaczyć, więc będzie lakonicznie Moją recenzję produktu mogłyście już przeczytać. Jak widzę się teraz?
Po stosowaniu przez ten czas Shiseido Ultimune czuję się piękniejsza. Moja skóra nabrała zdrowego kolorytu i blasku. Spoglądam w lustro z największą przyjemnością. Wcześniej widziałam kilka zmarszczek, drobne przebarwienie. Co widzę teraz? Idealną cerę Nasz wygląd ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Na pewno przybyło mi poczucia własnej wartości, pewności siebie.
Bliskie osoby zauważyły, że moja cera zmieniła się. Najczęściej słyszę, że promienieję i pytanie co to za krem? W pewnym momencie moja koleżanka stwierdziła, że zrobiłam sobie botoks, bo mam gładką buzię, ale zdradziłam jej swój sekret
Do dzisiaj nie mogę uwierzyć w efekt, jaki dał Shiseido Ultimune. Jestem pod wielkim wrażeniem tego maleńkiego, a jakże cennego produktu.
Mstrzal jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Świadome Piękno - czyli współczesna kobieta


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 20:19:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.