Co do sukienki bez pleców? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 12:49   #1
waria7ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Question

Co do sukienki bez pleców?


Cześc dziewczyny

Przeszukałam to forum i niestety nie znalazłam tego co mnie interesuje dlatego mam nadzieję, ze mi pomożecie.. Jestem świadkowa na weselu i kupiłam sobie ostatnio sukienke- długa, w kolorze fioletowym takim ciemniejszym, satyna, z usztywnianymi miseczkami, na dole zwykła prosta, no i własnie z gołymi plecami (na plecach są przeplatane sznureczki, które sie wiąże na dole pleców). Stad mój problem, ponieważ nie mam pojecia co mam założyć na górę.... Bolerka sa za krótkie i nie wyglada to dobrze kiedy taki kawalek pleców wystaje.. Może macie jakies pomysły, zdjecia lub wiedziec gdzie mozna kupić cos fajnego.. Nie wiem... zakiet, marynarka, wiazana koszula?? Jak myślicie co pasuje?

Edytowane przez waria7ka
Czas edycji: 2009-03-23 o 12:51
waria7ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:09   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Cytat:
Napisane przez waria7ka Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny

Przeszukałam to forum i niestety nie znalazłam tego co mnie interesuje dlatego mam nadzieję, ze mi pomożecie.. Jestem świadkowa na weselu i kupiłam sobie ostatnio sukienke- długa, w kolorze fioletowym takim ciemniejszym, satyna, z usztywnianymi miseczkami, na dole zwykła prosta, no i własnie z gołymi plecami (na plecach są przeplatane sznureczki, które sie wiąże na dole pleców). Stad mój problem, ponieważ nie mam pojecia co mam założyć na górę.... Bolerka sa za krótkie i nie wyglada to dobrze kiedy taki kawalek pleców wystaje.. Może macie jakies pomysły, zdjecia lub wiedziec gdzie mozna kupić cos fajnego.. Nie wiem... zakiet, marynarka, wiazana koszula?? Jak myślicie co pasuje?
Szeroki szal szyfonowy
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:15   #3
marti1822
Raczkowanie
 
Avatar marti1822
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 63
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Szeroki szal szyfonowy
Też tak myśle szal będzie najlepszy ... chociaż myśle że jakiś elegancki płaszczyk lub taki dłuższy żakiet( koniecznie z rękawami 3/4) też byłby odpowiedni ... pozdrawiam
marti1822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:22   #4
czapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

kolor sukienki jest ciemny proponowałabym rozjaśnić jakimś żakiecikiem lub szalem, bo bedziesz wyglądała zbyt ponuro jako druhna przy białej sukni młodej
czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:43   #5
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

jezeli wesele bedzie w cieplym miesiacu to szal, a jesloi bedzie zimno to plaszczyk
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:12   #6
waria7ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Dziękuje za wszystkie rady Wesele jest pod koniec kwietnia wiec to nigdy nie wiadomo z pogodą.. Do kosciola mam płaszczyk (ksiadz raczej by mnie zabił jakby mnie zobaczyl w samej sukience ) tylko własnie na sali weselnej nie chciałam na poczatku czyli "tej czesci oficjalnej" byc zbyt roznegliżowana bo to raczej nie wypada. Przymieszalam w domu satynowa marynarke ale to tez nie wygladalo ok ;/ chyba bede musiala sie zastanowić nad tym szalem bo wątpie że znajde coś innego...
waria7ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:43   #7
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Cytat:
Napisane przez waria7ka Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie rady Wesele jest pod koniec kwietnia wiec to nigdy nie wiadomo z pogodą.. Do kosciola mam płaszczyk (ksiadz raczej by mnie zabił jakby mnie zobaczyl w samej sukience ) tylko własnie na sali weselnej nie chciałam na poczatku czyli "tej czesci oficjalnej" byc zbyt roznegliżowana bo to raczej nie wypada. Przymieszalam w domu satynowa marynarke ale to tez nie wygladalo ok ;/ chyba bede musiala sie zastanowić nad tym szalem bo wątpie że znajde coś innego...
szal to dobry pomysł...moja koleżanka na weselu też była świadkową i miała szal właśnie do sukienki bez pleców, i całkiem fajnie to wyglądało
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 21:00   #8
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

a ja miałam na studniówce do odkrytych pleców taki zakiecik wiazany na kokardkę z rękawami 3/4 i moim zdaniem fajnie to wygladało
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:23   #9
waria7ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
a ja miałam na studniówce do odkrytych pleców taki zakiecik wiazany na kokardkę z rękawami 3/4 i moim zdaniem fajnie to wygladało
no własnie chciałam cos takiego nabyć ale to strasznie ciężko znaleźć.. w jakim sklepie kupiłas??
waria7ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:02   #10
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Co do sukienki bez pleców?

Odświeżam wątek. Co macie jakieś inspirujące pomysły na to, co założyć do takiej sukienki, jeśli nie szal?
Czy bolerko z dłuższymi plecami, które zakrywałoby ten dekolt byłoby OK?
Dodam, że bal mam w ostatnią sobotę karnawału (początek marca). Myślałam o takim bolerku jak na zdjęciu. Co sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet.jpg (31,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerkofiolet.jpg (60,7 KB, 8 załadowań)
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.